24 szep 29, 00:24:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 759 760 [761] 762 763 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1701637 alkalommal)
0 Felhasználó és 93 vendég van a témában
Gino
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 119


« Válasz #11400 Dátum: 12 máj 31, 10:43:36 »

Meg az első osztagnál mi ez a vének gyülekezete? Yama is, a volt első tiszt sem volt éppen fiatal a többiekhez képest, a most megjelent csóka is benne van már a korban.

Hát gondolom mivel az 1. Osztag, így szerintem logikusan az elsők vannak ott, és azért vannak vének ott, amit pl én nem bánok mert ez a 3 Tiszt is igen szimpatikusnak néz ki, és a karakterdizájnja is jól elvan találva, szeretem a ha egy karakternek durvák szinte már baltával faragott arca van, a markánssága miatt, és ezt a ráncok adják meg, mert ugye Yama-nák is van belőle pár.  ikszdé
Am. meg azt se zárnám ki hogy az 1. Osztagba igen csak táposak lennének ezek az öregek, vagyis hogy pl egy ottani 1-2-3. tiszt, erősebb mint egy másig osztag 1-2-3 tisztjénél.
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 31, 10:45:24 írta Gino » Naplózva
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #11401 Dátum: 12 máj 31, 14:04:42 »

Amikor temették Yama hadnagyát, mondták, h Kirát és Hisagit is előakartál léptetni kapitánnyá, de ők visszautasították..na mármost jobb is , mert nem lettvolna jó, ha a 3. osztag kapitányát 1 lövéssel megölték volna Hümm-hümm
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #11402 Dátum: 12 máj 31, 14:49:48 »

Akkor majdhogynem egy kapitányt lőttek szét?   Nevet  Azt kell mondjam jókor tértem vissza a mangához hmm.  ikszdé
Naplózva

TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #11403 Dátum: 12 máj 31, 14:52:16 »

Elég szégyen, hogy egy közel kapitány szintű halálistent ilyen könnyen elintéztek... R.I.P. Kira  bye bye
Naplózva

SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #11404 Dátum: 12 máj 31, 14:58:38 »

Egy meglepetés támadás a legjobbakkat is azonnal kivégzi.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #11405 Dátum: 12 máj 31, 15:02:09 »

Nem biztos. Valószínűleg egy Yoruichi vagy Byakuya szintű gyorsan reagáló karakter észrevette volna. Ebből is látszik, hogy Kirának lett volna még hová fejlődnie.
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #11406 Dátum: 12 máj 31, 15:08:31 »

Kapitány és Kapitány között is ég és föld a különbség. Komamura se lesz sokkal hosszabb életű. x'D
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #11407 Dátum: 12 máj 31, 15:17:59 »

SSS
Akkor Kira végül is nem a félméteres lyukba halt bele, hanem a abba, hogy nagyon meglepődött?  Pojén

Ugye most SS nem tudta hová tenni a költségvetését és enyhén túlórába fogták az anyakönyvvezetőt, így névvel elláttak jó pár alacsonyabb rangú shinigamit, holott egy majdnem kapitánnyá vált hadnagyot ilyen könnyedséggel elintéztek.

Vagy esetleg valami drámát akarhat velük Kubo?

Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #11408 Dátum: 12 máj 31, 15:34:02 »

Komamura könnyü ellenfél lesz ikszdé. A nagy bankai-os szellemét leütik egy jó támadással és neki is annyi. Arra leszek kíváncsi most hogy meddig húzzák? HM-be se lesz sok dolga ichigo-nak smirksweat. Szerintem látunk egy kis erö demonstrációt a többiektöl és a csillaglovagoktól is. Még azt se tudni kira milyen erös most. Hirtelen támadással persze én is kiütnék akárkit ( nem mindenki de van sok... ). Ha jól számoltam 7 csillag lovag van ugye? Akkor se elég :/. Egy ideig húzzák azt jön majd valaki aki kimenti öket ikszdé.
Naplózva
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #11409 Dátum: 12 máj 31, 15:48:57 »

7 csillag lovag van talán... de Akkon azt mondta h 16 idegen reitasut érzékelnek;)) szal 16-an vannak:D
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #11410 Dátum: 12 máj 31, 15:54:56 »

Végre pár normálisnak tűnő ellenfél. Meg is van a favorit, a sapkás csaj személyében. Nevet Neki amúgy is jó esélye van, hogy nem hal meg, mert lágyszívű a gyengébbik nem felé. Hiszen eddig csak egy nő halt meg végleg.

Ha jól emlékszem, akkor Kubo azt mondta, hogy Kirának nagyon szemét Bankaija lenne, az nem azt jelenti, hogy kapott is. De ez már valószínűleg mindegy, mert eltűnt a Reatsuja.
A harcba induló Shinigamik közül aki 100%-hogy túlélik azok Renji és Rukia. Mert ők is a főszereplők közt vannak. A maradék csapatból ne haljon meg Soifon, se Byakuya favoritok. Hümm-hümm
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #11411 Dátum: 12 máj 31, 16:08:16 »

Milyen érdekes, hogy itt arról beszéltek, hogy ki ne haljon meg, a Naruto manga témában meg arról, hogy kinek kéne már meghalnia Nevet kicsit ironikus Mosolyog
Szerintem egyébként most csak egy kis össze zörrenés lesz, aztán Yama valami vissza vonulót fúj és jó lenne ha bevennék magukat az életben maradt shinigamik a királyi palotába és akkor akár a 0. osztag is segíthetne védeni meg minden  Mosolyog
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #11412 Dátum: 12 máj 31, 16:32:00 »

bevennék magukat az életben maradt shinigamik a királyi palotába

Mint a megvert kutyák.

Minden shinigami a végsőkig fogja védeni Seireitei-t, vagy addig míg Yama meg nem érkezik a lovasággal.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #11413 Dátum: 12 máj 31, 18:57:39 »

Elég szégyen, hogy egy közel kapitány szintű halálistent ilyen könnyen elintéztek... R.I.P. Kira  bye bye

Az a baj, hogy én emiatt már kezdem félteni a kedvenc karaktereimet, mert ők nem azok a tipikus erősek Nevet Pl Soifon Nevet Most hogy elindult Kyourakuékkal, kicsit izgulok, de ha Kyouraku ott van csak segít vmit ikszdé
Naplózva
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #11414 Dátum: 12 máj 31, 19:25:47 »

:DD Tényleg , hogy paráztok, ez nagyon vicces:DD Igazából számomra mindegy hogy kihal meg, de akkor úgy haljon meg, ahogy az a nagykönyvben le van írva, hősiesen, mindentbeleadva!!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 759 760 [761] 762 763 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!