24 jún 28, 21:58:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 758 759 [760] 761 762 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577913 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #11385 Dátum: 12 máj 30, 17:37:33 »

Valószínűsítem, hogy Yama szeretne eljutni a Lelkek Királyához, vagy megsemmisíteni a kulcsot. Próbáltam a nép nyelvén erre utalni látom ez is kudarc lett. xD
Naplózva
georgee12
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 51


« Válasz #11386 Dátum: 12 máj 30, 17:47:14 »

Ez nem is rossz ötlet Yama megsemmisíti a kulcsot és ezzel Aizent visszalehet írni a történetbe, mivel ö tudja hogy lehet elkészíteni. Feltéve ha ezeknek Quincyknek is kell a kulcs.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #11387 Dátum: 12 máj 30, 17:56:11 »

HA hihetünk a spoilereknek, akkor állítólag a végső harcok egy "másik" még "nem ismert" helyszínen fognak folyni. Na vajon hol lehet? Szerintem nem a világűrben. xD De Kubotól bármi kitellik, lásd a fejezet címe is. Nevet
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #11388 Dátum: 12 máj 30, 18:45:14 »

hát kell ide a 0. osztag.. mert a kapitányokon kívül (neki se tuti) hogy lenne esélyük.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #11389 Dátum: 12 máj 30, 19:17:01 »

Most kezdődött az arc, bele is vágtunk a lecsóba:DD sztem még nem jönnek "az elvileg" legerősebb shinigamik. Gondolkozik
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #11390 Dátum: 12 máj 30, 20:34:10 »

Áh...Yamamoto nem a semmi miatt megy akkor. A csillaglovagok erejét annyira nem lehet megmérni de ha látjuk őket kapitányokkal harcolni akkor lesz esélyünk egy kis összehasonlításra. Ugye nem vagyok egyedül azzal a gondolattal hogy a csillaglovagok elrabolják aizen-t és kényszerítik a kulcs megcsinálására?  Gondolkozik
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #11391 Dátum: 12 máj 30, 21:29:48 »

Na végre történik már vmi izgi is. És a taichok is belendültek a végén. Hát Kira "hiányosságán" eléggé meglepődtem. Kubo tényleg megtizedeli a jókat is. De Kirának úgyse lesz baja mert, hát tudjuk, h elvileg bankait mutat.

Az uccsó kép előtt, kik indultak meg pontosan? Kyouraku, Iba, Soifon, Komamura, Hisagi?
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 30, 21:37:39 írta Domynyk » Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #11392 Dátum: 12 máj 30, 21:48:14 »

Rukia - Byakuya
Kotetsu - Kotsubaki - Renji
Hisagi - Ikkaku - Yumichika
Kyouraku - Soifon - Iba - Komamura

Ez a pontos sorrend balról jobbra, fentről lefelé.
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #11393 Dátum: 12 máj 30, 22:32:51 »

Tetszetős kis fejezet volt látván Kira átszabását nagyon megörülten. Most talán végre ismét felcsillan a reménysugaram, hogy egy ilyen erős ellenség megtizedeli a sok semmirevaló hadnagyokat, kapitányokat és a többi zavaró selejtet. Kíváncsian várom a folytatást.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #11394 Dátum: 12 máj 30, 23:07:04 »

Hm... ez a fejezet jó volt, hogy miért? Az innováció miatt, azaz az új karakterek bejövetele miatt, kicsit olyan érzésem van, mikor Aizen megindult HM-ból és összecsapott a többi hadnaggyal a serege.
Viszont amin ledöbbentem, mint ahogy már többen is leírták előttem, hogy Kirát hogy átdöfték :O nagyon durva volt, ez animébe (ha folytatják) nagyon durva lesz.
Ez a fejezet egész jó volt Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
dexter6
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 476

Full-idiot Alchemist :D


« Válasz #11395 Dátum: 12 máj 30, 23:14:48 »

Hát valóban. Végre kicsit letisztult és követhető volt a dolog. Szépen megjelent az ellenség, és gőzerővel kaszabolni kezdtek. A hadnagyoknak nem sok jó tippelek, max Ikkaku és Renji érhet valamit ellenük, de lehet hogy még ők sem. Kapitányok egy része is hullani fog, de azért megnézném végre Unohana bankai-át és igazi erejét. Mindig mindenki betojik tőle, ha csúnyán néz, vajon miért? Ennyire erős lenne? Hiszem ha látom. Csak így tovább!
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #11396 Dátum: 12 máj 31, 06:32:56 »

Kyouraku, Unohana és Ukitake- a jelenlegi kapitányok között őket tartom a legerősebbnek. Ha jól tudom, akkor Yama-jii után ők számítanak a legrégebbi kapitányoknak, tehát ez is számít valamit. A fillerekben pedig állandóan az volt, hogy ők hárman, egyesített erővel felvehetik a harcot még a főparancsnok ellen is. Szerintem Kishi azért nem lőtte el idáig a bankai-uk bemutatását, mert nagyon erősek és akart valami újdonságot is mutatni az új arc-ban.
Naplózva

Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #11397 Dátum: 12 máj 31, 07:33:34 »

Azért Kyoraku és Ukitake a Yama által aalapított iskolából származó kapitányok! Vagyis bennük még a 100%-ig az eredeti tanítás van. Nem hígult fel a "tanári kar" a különféle nézetekkel. Illetve szinte biztosra veszem, hogy az öreg keze alatt edzésekre is került sor. Vagyis ha még a nagy espádák ellen sem volt nagyon szükségük a bankaira, ahol Soi-fon és még Toshiro és használt- bár a jégemberke állandóan azzal vagdal, ott biztos nem kétfilléres erő lakozik. Unohana múltjára meg vagy én nem emlékszem vagy nem nagyon lett tisztázva. Szóval biztos nagy gyepálások, és táj rendezés várható!
Kira átlövése engem is meglepett, nem rá tippeltem volna, mint első nagyobb jó oldali veszteség. Viszont ez a mostani támadó sereg csak engem emlékeztet arra az espada csapatra, mint mikor Grimmjow egy karral jött vissza a földre Orihime-ért? Közel sem a fő támadóerő?!
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #11398 Dátum: 12 máj 31, 08:08:05 »

Szerintem Kishi azért nem lőtte el idáig a bankai-uk bemutatását, mert nagyon erősek és akart valami újdonságot is mutatni az új arc-ban.

Vagy pedig mert el volt foglalva a Naruto írásával. Faceg

Kira meg - remélem tévedek - de nem fog meghalni. Mondjuk én bírom a karakterét, de ráférne a Bleach-re egy ismertebb karakter halála. Jót tenne a történetnek, de Kubo nagy szerepet ígért neki, meg valami olyasmi is rémlik hogy összehaverkodott a kapitányával, és ezt is bemutatja majd. Bár remélem csak flashback-ben...

Amúgy kíváncsi leszek behozza-e valahogy a Vasto Lorde-okat is a történetbe Kubo (netán pont Grimmjowwal az élükön). Egy 3 frontos háború nem gyengén lenne durva.
Naplózva

Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #11399 Dátum: 12 máj 31, 08:12:09 »

Ha már ennyire akarjátok vonni a párhuzamot, akkor a németek anno bukták a 2 frontos háborút Nevet HM már elesett, így most SS-n a sor. Hulljon a férgese!!!
Meg az első osztagnál mi ez a vének gyülekezete? Yama is, a volt első tiszt sem volt éppen fiatal a többiekhez képest, a most megjelent csóka is benne van már a korban. Esténként meg megy a teázás egy kis nosztalgiával keverve? "Bezzeg a mi időnkben!" ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 31, 08:14:56 írta Ronyszkusz » Naplózva
Oldalak: 1 ... 758 759 [760] 761 762 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!