24 szep 30, 03:22:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 754 755 [756] 757 758 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1703914 alkalommal)
0 Felhasználó és 91 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11325 Dátum: 12 máj 16, 19:53:50 »

Én nem tartottam gyengének, igaz jónak sem. Nekem ez átlagosnak tűnt. Az ok pedig az, hogy az előző részben ennek a harcnak a bevezetőjét már láttuk. Akkor mégis, mit kellett volna rajzolnia? A mesedélutánt most én sem értettem, hogy minek újra megismételni a shinigamik és quincyk szemszögéből, de szerintem ennek lesz jelentősége a későbbiek folyamán. Szerintem ezért hozta vissza kicsit köztudatba Kubo ezt a régi történetet. Az mondjuk engem is zavart, hogy ez a quincy beszed egy ilyen kisebb méretű pofont és utána fog bekeményíteni. Az is igaz, hogy nem ez az első eset, hogy történt több hasonló dolog a történetben.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #11326 Dátum: 12 máj 16, 20:13:31 »

Csak nehogy az legyen, hogy azért ismételte el a törileckét Kubo, hogy jusson az eszünkbe, hogy a Quincyk véglegesen eltörlik az Hollowkat. Annyi Shimigami van SS-ben Arrancarból meg már olyan kevés, hogy már védett fajnak kellene számítania. ikszdé
Remélem, hogy azt megmagyarázza Kubo, hogy hogyan maradt életben Kirge, ha eltört a nyaka. Mert hiába Quincy, attól még mindig egy átlagos embernek számít. Talán emiatt a Letz Stil miatt, ilyen szívós.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11327 Dátum: 12 máj 16, 20:50:39 »

Én mondjuk nem olvastam vagy láttam, hogy eltört volna az a nyak bár elég hülyén nézett ki. Az egyik arrancar amelyiket nyakon szúrt mondott is valami olyasmit, hogy nagyon kemény a fickó. Ichigo meg egyértelműen azért nem lépett közbe mert szóltak neki a lányok, hogy Ayon nem tesz különbséget barát és ellenség között. Ichigonak majd most lesz feladata miután Kirge bedurvul és levadássza Ayont. Így legalább láthatja, hogy valójában mit tud Kirge a bekeményítés után.

A beszélgetés és történelem óra alatt a 6. tiszt jól rávilágított a dologra. Mind a két félnek igaza van a maga szemszögéből és egyik sem enged egy jottányit sem a maga igazából. Ezért van a háború közöttük. Mondjuk szerintem ez csak a felszín amit nekünk eddig Kubo elmesélt erről az egyensúlyozó dologról. Szerintem ez csak az általános duma része. Yama és 12. osztag kapitánya többet tud ennél és valamit elhallgatnak erről az egyensúly dologról. Szerintem nem biztos, hogy az emberek világának valóban szükséges a shinigamik jelenléte viszont a shinigamiknak fontos az embereké.
Naplózva
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #11328 Dátum: 12 máj 16, 21:10:52 »

Szerintem nem volt olyan rossz rész, mint ahogy sokan állítják. Ayonon meglepődtem, hogy aggódik a lányokért, remélem valami ehez hasonló véget is fog érni a létezése, hogy feláldozzá magát a lányok életéért. Nekem az tetszene  Mosolyog
A mesedélutánt kicsit időhúzásnak éreztem, hogy ennyire részletesen veszi újra elég lett volna a vége, hogy azért van a háború mert mindkét fél úgy érzi hogy igaza van, és elég.
Bár azért most már jöhetne valamien olyan rész is, ahol emesélik hogy mi volt 1000 éve.. és hogy akkor azok tényleg quincik voltak-e akik akkor hacoltak vagy nem.
De így én is olyan furának érzem ezt az egészet... tegyük fel, hogyha a quincik végzik a shinigamik helyett a munkát.. akkor elvileg a világ már rég elpusztult volna, mert a lelkek nem jutnak vissza Soul City-be és így felborult volna az egyensúj és mindenki meghallt volna. Akkor ebben hol keresik a quincik az igazságukat. erre a feladatra csak a shinigamik képesek! ez fura  Technikai KO
Naplózva
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #11329 Dátum: 12 máj 16, 21:29:57 »

Alakulnak az események és végre megtudtam az indítékot is az első háború kitörésének.  Csak tényleg, Kirge pusztulhatna már! Pontosan
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #11330 Dátum: 12 máj 17, 09:24:53 »


Rini, ez szerintem eléggé eltört, nem kell leírni a mangakának ahhoz, hogy ezt lássuk. :'DDD
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11331 Dátum: 12 máj 17, 11:46:19 »

Először nekem is úgy tűnt de belegondolva nem feltétlenül kellett eltörve lennie. Egy kép alapján ezt megállapítani nem lehet, hogy az eltört vagy nem. De végül is teljesen mindegy mert nem szoktak ilyen könnyen meghalni ezek az úgynevezett emberek. A kinézet csak egy dolog. Nem vagyok orvos aki megröntgenezi a delikvenst egy kép alapján. Másrészt láttunk ennél sokszorosan durvább dolgokat is a történetben és mégis folytatták a harcot, sőt kisregényeket írtak vagy meséltek az eset után. Lásd Toguro is helyretette a fejét. Ők ilyenek, el kell fogadni.
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 17, 12:06:58 írta rini67 » Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #11332 Dátum: 12 máj 17, 13:54:08 »

AMúgy valszeg ishidának is lesz majd ilyen képessége. Egyébként herótom van a quincyktől.. Kezdtem örülni hogy ichigo nem bénázik mióta  dangaiban edzett aizen ellen, hanem tudatosan harcol magabisztosan, nem pedig csapkod.Most meginn elkenik a száját.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #11333 Dátum: 12 máj 17, 15:12:46 »

Batai miért kennék el a száját? A tudatos harcolás szerintem nem csak annyiból áll, hogy a küzdő személy saját magát használja fel arra, hogy megtudja, hogy az ellenfele hogyan harcol, mik a képességei hanem hogy mást és oda enged az elefnélhez (ezesetben egy bazi nagy szörnyet, aki elé ha beállna akkor őt is megtámadná csak úgy mint az ellent) és kívülről nézi a harcot és onnan szerez tapasztalatot, majd ismeri meg a taktikáinak a gyengéit.
Nekem nincs semmi bajom Ichigo harci stílusával, inkább tetszik. Aizen ellen sem úgymond gondolkodva harcolt, csak úgy tűnt mert sokkal erősebb volt mint Aizen.
Egyébként azt még meg sem említem, hogy még nem is használt bankai-t  Mosolyog és hollow erőt ha van neki egyáltalán Hmm?
Naplózva
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #11334 Dátum: 12 máj 17, 15:19:59 »

Hát, most mit várunk, hogy Aizen után menjen aztán fektesse meg az összes quinci-t aki az útjába kerül? Nem lenne túl érdekes a dolog, ha az olyan könnyen menne.  Nyelvesít Remélem azért Ayon még oda b@sz egyet-kettőt a tagnak és megnyuvasztja. amúgy ez a hatoska nekem is egyből Aizen bácsi ugrott be. Kivi vagyok mit fog alakítani.
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 18, 13:13:06 írta Sidea » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11335 Dátum: 12 máj 17, 20:25:38 »

Szerintem márpedig nem fogja ezt tenni Ayon. Esélye sem lesz. Az ő ereje körülbelül egy gyengébbnek tartott kapitányi szint körüli. Ez a fickó pedig inkább az átlagos kapitány szintjén lehet. Röviden Ayonnak annyi, hacsak még azelőtt szét nem esik a lányok levágása miatt.  És mielőtt a lányokkal véglegesen végezne akkor jön Ichigo belépője.
Naplózva
dave555
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #11336 Dátum: 12 máj 20, 19:29:34 »

Nekem lenne 1 kérdésem a legutóbbi fejezettel (492) kapcsolatban. Mikor a két újoncnak magyaráz az a 6. tiszt, azt mondja ugye, hogy a lelkek SS-ből az anyagi világba kerülnek, és az anyagiból pedig az SS-be. A mondat utolsó részével semmi bajom nincs, hiszen nyílván itt a halottakról van szó. Na de az első része mégis mit jelenthet. Mikor történt meg, hogy SS-ből átvándorolt egy lélek is az anyagi világba? Persze ez alól az a pár shinigami kivétel. Szóval ezt valahogy ne értem.
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #11337 Dátum: 12 máj 20, 20:16:10 »

Gondolom újjászületnek a lelkek,és az anyagi világba kerülnek,majd megint meghalnak,megint SS-be,aztán kezdődik elölről...Vagyis nekem így jött le Hmm?
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #11338 Dátum: 12 máj 20, 20:23:16 »

Nekem lenne 1 kérdésem a legutóbbi fejezettel (492) kapcsolatban. Mikor a két újoncnak magyaráz az a 6. tiszt, azt mondja ugye, hogy a lelkek SS-ből az anyagi világba kerülnek, és az anyagiból pedig az SS-be. A mondat utolsó részével semmi bajom nincs, hiszen nyílván itt a halottakról van szó. Na de az első része mégis mit jelenthet. Mikor történt meg, hogy SS-ből átvándorolt egy lélek is az anyagi világba? Persze ez alól az a pár shinigami kivétel. Szóval ezt valahogy ne értem.

Ez a lelkek körforgása. Ha meghalsz, átkerülsz SS-be és ott megszületsz. Ha SS-ben halsz meg újjászületsz az Élők Világában.
Naplózva



 
dave555
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #11339 Dátum: 12 máj 20, 23:33:52 »

Köszönöm mindkettőtöknek a választ. Így már értem.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 754 755 [756] 757 758 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!