24 szep 30, 03:20:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 753 754 [755] 756 757 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1703893 alkalommal)
0 Felhasználó és 73 vendég van a témában
Gino
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 119


« Válasz #11310 Dátum: 12 máj 11, 12:01:34 »

Nekem amúgy az jutott eszembe -bár elég Naruto feeling- , hogy mi lenne ha lenne egy olyan spéci kidouja SS-nek ( Orihiminének van ilyesmi asszem) amivel esetleg régi taichokat fel lehetne támasztani, hogy ők is harcba indulhassanak az ellenséggel szemben. Mert valljuk be, elég kevés ember van, aki ér is vmit. Am ez csak egy feltevés, és nem kérek érte lehülyézéseket kacsint

Ha lenne is ilyen, (sztem nincs, gondoljunk csak vissza az első részekre amikor a papagáj ügy volt, és Rukia hogy kiakadt ezen a feltámasztós dolgon, szóval ez más világ mint a naruto) akkor felesleges lenne, hisz azért a 13 kapitányból nem mindenki mutatott meg mindent, sőt akik elvileg meg is mutattak mindent azok is tovább fejleszthették magukat úgy mint pl ugye Renji, akiről tudjuk hogy edzet hogy erősebb legyen, ez nem kizárt a többieknél se!
Viszont, ha ezek az erők se lennének elegek, hogyha mindenki Bankaiozik és még akik erősödtek azok is odateszik magukat, akkor jönne a felmentő sereg, azaz a 0. Osztag, akik jönni fognak előbb utóbb (inkább utóbb) hisz Kubo kijelentette hogy már megvannak rajzolva és hogy olyanok ellen veti be őket és csak akkor amikor már SS romba dőlt, és most ahogy ezt nézzük ezek a kvuinsik talán képesek erre, szóval nem kell ide feltámasztás meg ilyenek, hisz alapjába véve szembe köpné magát a történet hisz akkor ismét csak felborulna az egyensúly, és ugye most ez igen csak nyomatékosítva lett a számunkra, Mayuri is Yama által!
Meg amúgy is, no-name emberkék feltámadnak, akikről egyszer se volt szó a történetben, az hülyeség lenne, mert az olvasóba nem keltene olyat hogymostaztánhűű, hanem csak nézne ki a fejéből hogy kik ezek meg WTF?!
Szóval egy szó mint száz, alapból halott ötlet!
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 11, 12:03:06 írta Gino » Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #11311 Dátum: 12 máj 14, 18:51:39 »

Én még nem tervezek ilyen előre. Egyenlőre csak abban vagyok biztos, hogy látjuk, hogy a Tres Bestia, hogy deaktiválja a harc végén Ayont és visszakapják a karukat. Hisz az Arrancarok visszaváltását normál módba is megmutatta Kubo, akkor ezt is kéne.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #11312 Dátum: 12 máj 15, 16:15:26 »

Szerintem 13 kapitány és jó pár hadnagy, akik már bankait is tudnak használni( Kira és Hisagi is meglett említve ha jól emlékszem ez ügyben) elég jelentős erőt sorakoztatnak fel, ha meg a nagy a szar Yama-bá tuti beszáll a buliba. Én most Renjit várom, h megmutassa mennyit is fejlődött, mert hatalmasat szerepelt Jackie ellen  Kúl Ja és ez a Kirge.... maga a karaktere, egyáltalán nemtud megfogni..nagy 0. De valakin be kell mutatni a quincik alap dolgait...és azok nem a nagyágyúk, meg talán jobban megrajzolt és valamilyen háttértörténettel rendelkező szereplőn.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #11313 Dátum: 12 máj 15, 17:54:18 »

Nekem is van pár kedvencem, akikre kíváncsi vagyok, h mennyit fejlődtek, pl Soifon vagy Mayuri. De ami még jobban érdekel az Rose, Shinji és a többi taicho bankaia.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #11314 Dátum: 12 máj 15, 17:56:52 »

Rukia is biztos szertett egy új táncra. De én arra leszek nagyon kíváncsi, hogy Kubo mihez kezd Chaddal. Mert valamit kell vele csinálnia és hát rajta nem látszódik, hogy bármennyit is fejlődött volna.^^
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #11315 Dátum: 12 máj 15, 18:39:59 »

Hát én talán Chadra vagyok a legkevésbé kíváncsi Nevet Engem az arrancarok és a shinigamik foglalkoztatnak.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #11316 Dátum: 12 máj 15, 20:20:44 »

Szerintem mindenki fejlődött valamit. Olyan nincs hogy semmit még ha nem is sokat de keveset biztos. Majd előjönnek a képességek amiket tanultak Mosolyog. Általában úgy volt hogy Ishida elbírna Renjivel és még chaddal is ( nem 2v1-ben ) de most már inkább renjinek adom a meccset. Tuti ők is fejlődtek. Ha keveset akkor majd a csaták közbe fejlődnek. Ichigo is szerintem át fog menni egy jó kis képesség fejlődésen.

Arra vagyok kíváncsi már hogy Ichigo képes e hollowfikáció-ra. Remélem igen mert elég erős úgy Nevet.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11317 Dátum: 12 máj 15, 22:36:16 »

Chad már eleve nagyot fejlődhetett hiszen ő is végigcsinálta a fullbringer képzést. A sebessége minden bizonnyal nagyot ugrott, de szerintem a fizikai ereje is, hiszen ez az edzés megdobta Ichigo fizikai erejét is. Inoue szintén sokat fejlődhetett amit láttunk és hallottunk tőle. A pajzsa sokkal erősebb lett de annak ereje szinte végtelen lehet, hiszen az akaratán múlik annak erőssége. A többi már csak azon múlik, hogy mennyire erős az akarata. Azzal pedig, hogy felerősítve visszaveri az ellenfél támadását a támadóra, elég brutális és kellemetlen sebzést oszthat ki ha valaki nem ismeri a képességét. Mondta azt is, hogy most már a halál sem akadály. Tehát az idő manipulálása is megerősödött. Hozzáteszem, hogy neki is nagyon jól jött volna egy kis fullbring mozgás tanulás a sebessége miatt. Én mondjuk nem várom Ichigotól a hollow formát bár nekem is tetszett. Az előző epizód végén magába olvasztotta, így szerintem logikátlanság lenne. Így Kubonak megint meg kellene magyarázni, hogy most miért lenne itt. Alapjában a nagyon erősektől nem várok jelentős javulást egy-egy technikán kívül illetve szellemi erő növekedést mert olyan szinten már nehéz fejlődni ennyi idő alatt. A gyengébb tisztek viszont rövidebb idő alatt is komolyabb fejlődésen mehetnek át.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #11318 Dátum: 12 máj 16, 15:02:54 »

Medvedisznóemberünk hozza a formáját, igaz, én azt hittem, máshogy nézett ki xD
A fejezet.... enyhén kiszámítható volt xD Itt egy tizest rátettem volna arra, hogy a csajt a következő oldalon lecsapja valaki, és lőn xD De ki fizeti ki nekem?

A blícs logikáról meg csak annyit, hogy ahelyett, hogy lecsapnák az ellen fejét, csak átszúrják, hogy aztán meg ne dögöljön megxDD
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #11319 Dátum: 12 máj 16, 15:12:33 »

Tipikus időhúzós fejezet. Abból is a rosszabb fajta...
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #11320 Dátum: 12 máj 16, 15:29:15 »

Hát ezek a részek kegyetlenek, amióta megjelent ez a Hitler imitátor a tököm tele van a Bleachel.Nem azért, nem fognak szerintem ezek se fogják olyan rossz fejezetekké kinőni magukat... de azért így kicsit értelmetlen az egész.

Még a manga elején úgy volt hogy az összes quincy meghalt csak Ishida ágáról maradtak fent, tehát a nagyapja az apja és ő! Az apja nevezte magát az UTOLSÓ quincy-nek. Így már hogy egy hadseregnyi quincy megtámadja a shinigamikat már a nézőközönség biztos eltud gondolkodni rajta hogy akkor most mivan?!?!  Hmm?

Jó, tegyük fel hogy elfogadom hogy megjelentek... de minek kell ennyire ráállni erre a németszerű baromságra? Komolyan mintha a II. VH-ról kapnék egy átírt fantasy történetet! Ez a fejezet is mi volt most? Ichigo a nagy megmentő aki erősebb mint valaha nem bír el egy ilyen 10-ed rangú újszerű quincy-vel?

Hát komolyan mondom szed össze magad Kubo... mert ez nem frankó!
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 16, 15:29:58 írta Morause » Naplózva
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #11321 Dátum: 12 máj 16, 15:33:32 »

Egy teljes oldal Ayon üvöltése.....miért ??????
Ez már kicsit lehangolóan kiszámítható.
Kubo még egyszer elmagyarázta a Quincy és shinigami különbséget a gyengébbek kedvéért......
Naplózva
dexter6
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 476

Full-idiot Alchemist :D


« Válasz #11322 Dátum: 12 máj 16, 16:00:27 »

Hát valóban elég lapos fejezet lett. Ennél én is többet várta, pedig már kezdett jó útra terelődni, erre ezt kapjuk. Ichigo csak néz és talán (remélem) elemzi az ellenfelét. Ha megunja tol egy bankait és leveri a fenébe. Esetleg Urahara előugrik a háttérből és valami kidou-val harcképtelenné teszi, majd elküldi Mayurinak elemzésre Kirget. Lassan akár azt is felfedhetné Kubo mester, hogy hogyan is élhették túl a 200 évvel korábbi mészárlást ezek a quinchy-k. Szívesen hallanám Ishida apjának szájából a sztorit, és persze Isshin fatter is mesélhetne egyet s mást a régi dolgokról (miért hagyta ott a kapitányi rangját és ilyesmik).
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #11323 Dátum: 12 máj 16, 17:37:23 »

Hogy ez a német nem tud megpusztulni. Kitörik a nyaka és egyszerűen vissza rakja a helyére. Meg kaptuk a jó kis időhúzást is. Na mindegy.
Ha most Apacci halálos sebet kapot, akkor még Orihime se tudja meggyógyítani, hisz a Quincyk specialitása a Hollowok teljes megsemmisítése. Vajon Ayon fog mutatni valami érzelmet, hogy lehet, hogy meghal Apacci ?
 Nagyot néznék, ha Kirge teljesen meg akarná ölni Appacit, erre a következő képkockán félbe lenne vágva Harribel által akinek sikerült megszöknie most, hogy SS-re figyelnek. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #11324 Dátum: 12 máj 16, 19:29:19 »

Ezt az új fejezetet még nem olvastam, de a hozzászólásokból ítélve gyenge lett  smirksweat.
Nos a naruto-kun által fordított mangák közül ez a leggyengébb. Kubo gyenge író. Egy rakás kapitány ban kai-át még nem láttuk és mindig ez a duma volt. azt fogod használni? igen. itt?biztos vagy benne? igazad van túl veszélyes.
vagy valami hasonló gagyi szöveg és aztán sose láttunk semmit és Stark is simán lezúzta a 13. kapitányt.
(A bauntok már németek voltak, igaz az csak filler volt, de azt szerettem. Nyelvesít)
Nagyon kellene egy szereplő aki elmeséli az egészet, hogy mi miért és hogyan történt anno. Mint ahogy Jinbe most a One Piece-ben, csak az a baj, hogy Kubo ezekben nem jó, a kapitányok bankai- ját is azért nem láttuk mert igazából ő sem tudja, hogy milyenek lennének, nincsenek megrajzolt dolgok. Neeem

A Bleach inkább anime szinten jó, de csak azért mert nagyon látványos és jól ki vannak dolgozva a jelenetek, karakterek, minden.

(A mai napig nem értem naruto vs pein harcot, hogy lehetett olyan silányra csinálni, és ki engedélyezte, hogy egy olyan egyáltalán nem minőségi dolog ''piacra'' kerüljön.) Gondolkozik
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Oldalak: 1 ... 753 754 [755] 756 757 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!