24 jún 28, 22:11:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 729 730 [731] 732 733 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577938 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10950 Dátum: 12 feb 28, 15:50:06 »

Lehet azért mentek többen, mert féltek egyedül Nevet Yamabá' nem a gyengéd lelkéről híres. A testük szerintem ott van, mert kölönben hogy csapták volna le azt az éppen jelentő shinigamit (mondjuk ez nem vall valami udvarias jellemre, megvárhatta volna, amíg befejezni xD Ha már jófejségből hadat üzen..)?
Én remélem, nem quincy-arc lesz, Ishidából egy is több, mint elég. Bár Ivánka alapján valami quincy-hollow mutánsok lesznek, mert ugye a shinigami-hollow már nem menő..

ui: remélem a következő fejzetben nem csak Icsigó meg Ivánka lesz, hanem az szopóálarcos-Yama-jiis társaság. Remélem ez az arc Solul Citys lesz, legalább is több hangsúlyt kapnak az olyan szereplők, mint pl. Ukitake, Shunsui, Yachiru, stb, szal a kapitányok. Meg mondjuk megnéznék egy olyan Kenpachit is, akinek az ellenfele elverte Yachirut Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 28, 16:05:25 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #10951 Dátum: 12 feb 28, 16:44:09 »

rini egyrészt ésszerű lenne a részükről ha nem teljes valójukban vonulnak Yamabá elé.
Sokmindent megtapasztaltunk már pl Aizen ál holtestétől az ál gumifigurákig.
Ebből kifolyólag jómagam is hajlanék ez felé, ha nem lennének annyian. Túl sokan vannak ahhoz ott h csak délibábok vagy valami olyasmik lennének. Az a tény h ennyien sikeresen bejutottak teszi igazán fenyegetővé a hadüzenetet.

Az meg h ott vannak s hadat üzentek még nem feltétlen fog Yamabá rájuk is támadni, hisz eddig nem tettek semmit (elhalgattaták aki ép jelentést tett, engedély nélkül behatoltak ....  Nyelvesít) ami okot adna rá.

Elképzelhetőnek tartom mire végigmondják a mondókájukat már rég riadót fújtak (legalább is remélem mert ha nem igen csak gagyi lenne ) s oda hadnagyok s kapitányok mennek segíteni.

Na ha onnan is kivágják magukat lessz csak igazi a hadüzenet.

Az ha hadat üzenetek azt kéne h jelentse képesnek érzik magukat a győzelemre, minimum kapitány szintűek az agresszorok.

De maga az a tény h bejutottak oda az igen csak csípi a szemem.
Ichigoék annó mennyit szenvedtek mire bejutottak, ehhez képest most igen csak foghíjasnak tűnik a dolgok alakulása.

Az arcán azt a maszkot én sem vélem olyan arancar féle cucnak, inkább csak mint kellék.
Én még arra is gondoltam mi van ha két külömböző banda van?
Az egyik az Ivan bandája a másik meg a köppenyesek.
Ha meg csak egy banda van akkor lehet h Ichigot meg akarják kérni ne szóljon bele a dolgokba a földet nem érinti s ez csak olyan formális látogatásnak indult amíg Ivan orra alá nem dugta Ichigo a büdös zokniját.  Pojén smirksweat.

Engem hidegen hagy kinek nevezeik magukat amíg rendesen van felvezetve.

Az a tény, hogy halotnak tudtuk őket az az kihaltnak, még nem jelenti a dolog igazát is.
Amíg Ishida elő nem került addig kihaltnak vélték fajukat.
Minden estre kár is ezt tovább ragozni. Legyenek bárkik csak legyen jó, fordultos és izgalmasak a mostani részek.

« Utoljára szerkesztve: 12 feb 28, 16:51:52 írta Fr33man » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10952 Dátum: 12 feb 28, 17:30:39 »

Én az Ichigo esetből nem vonnék le következtetéseket. Először is Ichigoék igen csak gyengék voltak akkoriban. Másodszor akkor már Aizen volt a 47-ek tanácsa és folyamatosan figyelte Urahara lehetőségeit illetve Ichigoékat. A kapunál például Ginn várta őket. Ha a fal fel lett volna húzva akkor ezek sem tudtak volna ide belépni, hiszen az nem engedi át a szellemi erőt. A háborús felhívást pedig más módon is elmondhatták volna Yamának. Hogy így döntöttek annak biztos, hogy oka van. Egyszerűen erődemonstráció az amit csináltak. A kérdés szerintem az, hogy miért most, 1000 évvel később döntöttek így.
Naplózva
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #10953 Dátum: 12 feb 28, 18:12:15 »

Én az Ichigo esetből nem vonnék le következtetéseket. Először is Ichigoék igen csak gyengék voltak akkoriban. Másodszor akkor már Aizen volt a 47-ek tanácsa és folyamatosan figyelte Urahara lehetőségeit illetve Ichigoékat. A kapunál például Ginn várta őket. Ha a fal fel lett volna húzva akkor ezek sem tudtak volna ide belépni, hiszen az nem engedi át a szellemi erőt. A háborús felhívást pedig más módon is elmondhatták volna Yamának. Hogy így döntöttek annak biztos, hogy oka van. Egyszerűen erődemonstráció az amit csináltak. A kérdés szerintem az, hogy miért most, 1000 évvel később döntöttek így.

Küldhettek volna egy baglyot egy cetlivel, hogy: " bocsesz, de holnaptól háború. Ne hari, de meg lesztek b@szva."

Amúgy ha majdnem kihaltak (ha quincy-k), és nyilván kellett egy kis idő amíg megerősödnek. mondjuk elég belterjes lehetett a tenyészet ikszdé. Én azt nem értem miért most? Csak informálódtak közben ez ellenség helyzetéről. Én közvetlen Aizen bukása után támadtam volna. Mindenki félhulla meg a gyengélkedőn van, Ichigonak nincs ereje, hiányos a kapitányi kar. Kihirdetem a háborút Unohanának aki az egyetlen eszméleténél lévő kapitánynak, más nap meg már belehetett volna darálni az egész SS-t.
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #10954 Dátum: 12 feb 28, 18:33:35 »

Én azt nem értem miért most? Csak informálódtak közben ez ellenség helyzetéről. Én közvetlen Aizen bukása után támadtam volna. Mindenki félhulla meg a gyengélkedőn van, Ichigonak nincs ereje, hiányos a kapitányi kar. Kihirdetem a háborút Unohanának aki az egyetlen eszméleténél lévő kapitánynak, más nap meg már belehetett volna darálni az egész SS-t.
Egy valamit elfelejtettél az ilyen típusú mangákkal kapcsolatban. Bármely oldalról nézed a harcokat, jó vagy rossz, a lényeg túlnyomó többségben a becsületesség megtartása. Ha egy olyan ellenfél felett aratsz győzelmet, aki már fél lábbal a sírban van, az nem igazi győzelem, főleg ha a harc kiváltó oka sokkal régebbre nyúlik vissza. Akkor nevezheti igazán győztesnek magát ha, a teljes erőben lévő ellenfelet gyalulja le. Így nyervén értelmet a bosszú, ha jelen esetben erről van szó most is.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #10955 Dátum: 12 feb 28, 18:39:10 »

A háborús felhívást pedig más módon is elmondhatták volna Yamának. Hogy így döntöttek annak biztos, hogy oka van.
Ez egy protokoll, amikor egy fél háborút indít. Ez csak egy küldöttség. Hülyeségeket meg hagyjuk, hogy palack posta, postagalamb meg egyéb okosságok. Gotei egy feudális államformát tart fent, a protokoll és a hagyományok igenis fontos szerepet játszanak náluk.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #10956 Dátum: 12 feb 28, 19:47:11 »

EGyébként, nem szidásból, de kicsit se feltűnő hogy itt is háború lesz, meg a narutoba is az van.. félreértés ne essék, nem szidni akarom a bleachet, csak fura hogy itt is a háború lesz, ami perzse nem baj, csaj arancarok legyenek benne meg 0 osztag, ne hollow quincyk.. jah és ishin múltja is kell! bár utóbbi nem zárja ki hogy nem e lehetne bele szőni a dolgokba.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #10957 Dátum: 12 feb 28, 19:56:59 »

Szerintem reális, hogy háború van, hiszen ez a Gotei 13, vagyis a 13 védelmi osztag, így nekik harcolniuk kell , ha úgy adódik.
nekem tök mind1, hogy kik ellen harcolnak, de én bankaiokat akarok látni Nevet
Naplózva
Rub
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 15

The magican


« Válasz #10958 Dátum: 12 feb 28, 19:58:05 »

Még nem tudni,hogy háború lesz-e az egy dolog,hogy hadat üzentek elvileg a Hueco Mundo is háború volt.Inkább volt párbajok sorozata. Bleach-be nem illik a "valódi" háború eddig egy képkockába maximum 3 ember volt látható normális méretbe. Hogy is mondjam ha Kubo írta volna a One Piece-ből a Marineford arcot még mindig tartana. Persze lehet nem így lesz, majd az idő választ ad kérdésre.
Naplózva

"I don't see your death in the cards"
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #10959 Dátum: 12 feb 28, 20:03:18 »

Én viszont most pont ilyenre szàmítok. És a zavaros forgtaagba be is lehetne illeszteni az arrancarok visszahozàsàt. Ez epic.lenne bleachben megszokatlan. Éppen ezért jó is. Ha meg valaki azzal jönne hogy a hàború naruto-copy: ez egy  shonen. Harcokból és hàborükból àll.
Naplózva



 
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #10960 Dátum: 12 feb 28, 20:14:12 »

Valahogy nekem így elsőre kissé zavaros az összkép ezzel a sokan egymás ellen című dologgal, bár nem kizárt, hogy lesz benne ilyen. Ugye volt olvasható, hogy Unohana is keményen odateszi, amit lehet, hát akkor lesznek még itt igencsak nagy harcok, ha már ő is beszáll, bár azután, hogy már Yamabát is láttuk...  Hümm-hümm Mindegy. Én még olyat is bele tudnék képzelni, hogy a sima lelkek elkezdenek lázadozni, hogy tiporjuk el a shinigamikat.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #10961 Dátum: 12 feb 28, 20:16:17 »

Jah! nem tudom kik ezek az újj ficsúrok akik hadat üzennek, de megy a háború nagyba, egyszer csak betoppannak az arancarok,  és sz@rrá verik az egész goteit, meg meg az ellent is, majd jönn valahogy mondjuk aizen, bementi a bandát, vagy esetleg 0 osztag, és megtudjuk ki is a lélek király, vagy inkább mi. vagy nem tudom, de rettentően hiányolom azta a drámát, mikor lehetetlennek tűnő helyzetben, segítségért kiabálnak meg minden, és nagy nehezen megfordul a kocka.
NArutobol is az elkeseredséget hiányolom hogy anyira roszul állnának. és a végén majd 1 epic fight.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #10962 Dátum: 12 feb 28, 20:21:41 »

Elképzelhető, hogy az egész Gotei 13 összeomlik és talán minden taicho elveszti majd a saját harcát, és akkor jönek a 0. osztagosok. Ahogy emlékszem Kubo ilyesmit nyilatkozott, hogy minden eddiginél rosszabb dolgok fognak történni.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10963 Dátum: 12 feb 28, 20:25:07 »

Hát, azért megnézném, hogy Yamabát elfenekeli valaki ^^ Mm tisztességes harcban ez szerintem fizikailag lehetetlen. Az nekem nem tetszene, hogy elverik az összes kapitányt, nagy sírás rívás, stb. Bánkájt akarok én is! Ukitakéét, Shunsuiét, Kenpaiciét talán, etc. Meg persze Yamáét is xD
Isshinről tényleg jó lenne, ha kiderülne valami, én nem csodálkoznék, ha 0. osztagos lett volna. És Uraharának is vlt valami kapcsolata a lélekkirállyal, nem?
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #10964 Dátum: 12 feb 28, 20:27:08 »

Hát azért ha ezeknek a kapitányoknak bankait kell nyomatni, akik csak shikaival mentek az arancar arcban.. az már durva, de hadd fenekeljék el egy kicsit a jófiúkat is, mostanában kissé unalmas h mindíg a jók győznek, majd a végén győzzenek csak.Ok h sok 100 évig edzettek, de akkor is. dráma és epic bankai ok kellenekek!
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Oldalak: 1 ... 729 730 [731] 732 733 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!