24 szep 29, 23:32:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 730 731 [732] 733 734 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1702831 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #10965 Dátum: 12 feb 28, 20:57:26 »

Engem igen csak foglalkoztat amit elhalgatnak Ichigo elől. Shinigami és egy  ? -ez cefettül érdekel.

0 osztagra én is már nagyon kiváncsi vagyok.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 28, 20:59:26 írta Fr33man » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #10966 Dátum: 12 feb 28, 21:18:30 »

AZ ott Kubo bakija volt mert a következő fejezetbe ezt írta:
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/398
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10967 Dátum: 12 feb 28, 21:18:54 »

Icchigo egy shinigami és egy ember kölke, már elmondták ^^
ui: sensei beírt elém ^^
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
saruto95
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 182


Fedettávú távolbanézés olimpiai bajnoka :D


« Válasz #10968 Dátum: 12 feb 28, 21:19:49 »

visszatérve sztem az a fizikailag lehetetlen h kenpachi bankait nyomjon
az lenne aztán a k*rvanagy hiba...
még a kardja nevét se tudja
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10969 Dátum: 12 feb 28, 21:26:13 »

Lehet, hogy a manga leadásig nem tudta eldönteni, hogy mi legyen a másik fél. Mekkora lett volna már, ha egy Shimigami és egy Arrancar gyermeke lenne. xD

Úgy el tudnám képzelni a kapitányok Bankai használatra kényszerülését, a Quincyk ellen, ha a Quincyk olyan tűzerővel rendelkeznek, mint pl Starrk.

Yachiru toljon Shikait, meg Yoruichi is, és kezdetnek nekem ez elég lenne. Nevet (Persze kritérium, hogy brutál erős legyen)
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
saruto95
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 182


Fedettávú távolbanézés olimpiai bajnoka :D


« Válasz #10970 Dátum: 12 feb 28, 21:29:24 »

nekem már az is elég lenne a fent említett két hölgyeménytől h: -Yachiru: lássam harcolni (ok jöhet a shikai is Nevet)
                                                                                                      -Yoruichi: lássam a kardját
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10971 Dátum: 12 feb 28, 21:30:52 »

Na ne már, hogy nem tudja a nevét. xD De még megtudhatja, vagy lehet sikerül neki anélkül is. Ha valaki a jelenlétével üti ki az embereket, ki tudja, mire képes.

És én is bankaiokat akarok látni, az összes kapitányét, Kiráét, minden hasonló szereplőét, Yachirutól is akarok egy harcot, meg Kanpachi megnézném baknkai-jal/ olyan ellenfél ellen, aki megölte (na jó, ink. nem xD) vagy megsebezte Yachirut. Vagy a kettő lehet együtt járna. Meg Kubo mondta, hogy meg akarja rajzolni a Gotei 13-hoz kerülésüket, én azt mondom, inkább azt rajzolná xD

Am most, hogy belegondolok, Ichigo egy durván összemixel karakter: ember+shinigami+hollow, és ráadásul a kardja is folyton shikaiban van, Kenchan-stílusban -_-' Egyedi techinka powaaa.

Ugye korábban írtam, hogy Isshin lehet 0. osztgatos volt, meg hogy Kisuke ismerte valszeg a lélekkirályt. Most ki is kerestem azt a jelenetet, ami a Kisukés állításomra utal: http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/421/19
és a következő oldalon mondja,hogy 'láttad?' szal Urahara látta valószínűleg.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 28, 21:59:22 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10972 Dátum: 12 feb 28, 21:41:02 »

Saruto, akkor az egyik már teljesült is neked Nevet: http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/130/11

Azért mert Urahara valószínűleg ismeri a lélekkirályt, az, hogy jön össze azzal, hogy Isshin talán a 0.Osztagban szolgált ? Aizen is látta és nem nagyon tetszett neki, ha megakarja ölni.^^
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 28, 21:54:17 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10973 Dátum: 12 feb 28, 21:45:49 »

Azért mert látsz valakit az nem azt jelenti, hogy ismered is, mint ahogy Aizen is látta de ettől nem fogja ismerni. Mellesleg úgy gondolom, hogy nem mindegyik kapitány fogja ellőni a bankai formát. Kitudja mi lesz 4 év múlva amikor szükség lenne rá? Kenpachi szinte biztos, hogy nem. Azt gondolom, hogy azért ezek között az emberek között lesz egy-két tag nagyon is erős, Yamához hasonló ha visszanézünk az 1000 éves háború címre. Ha egy az egyben nem is olyan erős, de 2-3 tag már kiadhat egy Yamát.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10974 Dátum: 12 feb 28, 21:54:54 »

Sehogy enm jön oda, de valahoyg egybe írtam megint  smirksweat Mint előző hszembe.
ui: de akkor kicsit átírtam ^^
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 28, 21:59:37 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
saruto95
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 182


Fedettávú távolbanézés olimpiai bajnoka :D


« Válasz #10975 Dátum: 12 feb 28, 22:07:31 »

tuti h azokat a bikaszemélyeket akik olyan szinten vennak mint yama, őket ichi fogja legyőzni...
vagy előtte jól összeverik, aztán pedig egy teljesen új erővel a porba alázza őket (lsd: Aizen elleni harc)
Naplózva
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #10976 Dátum: 12 feb 29, 00:58:11 »

Most itt többen is a bankai -val hozakodtak elő ... többet akarnak látni meg stb (ezzel nincs is bajom jöhet  bow)
De itt lenne az ideje valami nagyobnak mit bankai Nevet Ichigo jelenlegi alap szintje kb meghaladja az akkori bankai szintjét.

Mondjuk erről is megfeletkeztem, hogy Jamabá alapította az akadémiát s ők ketten voltak a legelső kapitányok. (úgy emlékeztem ők Yama után a legrégebbi kapitányok de így más picit másabb Nevet )

AZ ott Kubo bakija volt mert a következő fejezetbe ezt írta:
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/398


Igen igazad van csak nekem valahogy ez kevés volt. Nem értem az okát a titkolózásnak, sem azt miért kellett félbeszakítani Aizent hisz olyan infót közölt amit már elég régen tényként kezeltek elég sokan, meg azért ha feltűnik shinigami ruhában csak rájön h nem Superman van az apjának beöltözve.
Na mindeggy.
Valami többet vártam tőle, s így egy picit csalódás a dolog.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 29, 00:59:30 írta Fr33man » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10977 Dátum: 12 feb 29, 01:53:29 »

Pontosítsunk. Nem ők a legrégebbi kapitányok Yama után. Ők azok a legrégebbi kapitányok, akik az ő által alapított akadémián végeztek több mint 200 éve.  A csapatban Unohana a legrégebbi kapitány Yama után és csak ezután következnek Ukitake és Kyouraku.

Azt sem tudhatjuk, hogy Ichigo  mostani alapszintje meghaladja e az akkori bankai szintjét. A kérdés az, hogy melyik Ichigo bankai alapszintje. Amit a leggyakrabban láttunk vagy az amikor Aizennel harcolt a végén. Én azt gondolom, hogy Ichigo teljes és tökéletes bankai szintje az amit Aizen ellen mutatott amikor kijött a Dangaiból. Amúgy szerintem Ichigo legnagyobb gyengesége mindig is az volt, hogy könnyű volt befolyásolni és meglehetősen határozatlan személyiség volt. Ez nagyon jól látszott a Gin elleni harcban, hogy nagyon könnyen elbizonytalanodott majd amikor kilépett a Dangaiból akkor Gin tulajdonképpen elismerte. Viszont amikor elszánt volt akkor nagyon erőssé változott.

Amúgy a korábbi cím miatt én számítok arra, hogy itt lesznek olyan emberek akik ismerik Yamát nagyon régről. Ha én rendelkeznék azzal a képességgel, hogy így betudnék jutni akkor biztos, hogy Yamát mindjárt az elején kiiktatnám. Ez a technika a megjelenésük és a lelkek eltűnése engem teleportra emlékeztet. Ezzel pedig ez megoldható ha elég erősek Yama ellen. Az pedig, hogy ezek a támadok quincyk vagy nem, úgyis rövidesen kiderül.
Számomra teljesen mindegy de nem hinném, hogy szó szerinti quincykről beszélhetünk mint Ishida.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 29, 12:39:30 írta rini67 » Naplózva
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #10978 Dátum: 12 feb 29, 14:21:01 »

http://www.mangareader.net/bleach/483
Naplózva
Landmine
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 77



« Válasz #10979 Dátum: 12 feb 29, 14:30:31 »

Ahogy nézem jön a német blitzkrieg ikszdé Sasakibe-t jól elintézték.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 730 731 [732] 733 734 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!