24 jún 28, 22:03:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 714 715 [716] 717 718 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577923 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
cyberwolf21
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170



« Válasz #10725 Dátum: 12 feb 04, 14:43:54 »

A továbbiakban folytassuk itt-->http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=5880.300
Naplózva

"Éljél úgy, mintha holnap meghalnál, de tanulj úgy, mintha örökké élhetnél." (Mahatma Gandhi)
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #10726 Dátum: 12 feb 04, 18:50:37 »

Hú még az is jó lenne, ha Yoruichi is megmutatná a shikaiját és a bankaiját! Nevet el sem tudom képzelni, hogy milyen lehet Nevet Bár talán valamilyen virággal kapcsolatos kardot tudnék elképzelni, ha muszáj lenne.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 04, 18:55:25 írta Domynyk » Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10727 Dátum: 12 feb 04, 19:18:19 »

Én nem tudom, miért de valami nagyon kegyetlen képességet képzelek a kardjának. Ez megmagyarázná, hogy miért nem használja.

Belegondolva, hogy Kubo még nem is rajzolta le Yachirut harc közben, az nem azt jelenti, hogy nem is fogja. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #10728 Dátum: 12 feb 04, 20:42:19 »

Hát én nem bírok várni, bankaiokat akarok látni! Nevet Most! Nagyon érdekes stroy lesz, és méltó befejezése a Bleachnek Mosolyog

Találtam dolgokat, az angolosok előnyben Nyelvesít
http://img714.imageshack.us/img714/2167/bleachasylum003007.gif
http://img560.imageshack.us/img560/6/bleachasylum003006.gif

Olyat olvasgatok mostanában, hogy Kubo azt mondta, hogy az ellenség létszáma még kecés, de folyamatosan nő, és a bleachasylumon az emberek a Quincykre gondolnak.

A mayuris képen, amit linekltem ott szerintem Akon és Mayuri is rájuk utal, nem?

Ezt is érdemes átböngészni, nagyon érdekes Mosolyog http://img252.imageshack.us/img252/5323/bleachasylum003005.gif
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 04, 21:10:31 írta Domynyk » Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10729 Dátum: 12 feb 04, 22:23:17 »

Valami olyasmit olvastam, hogy az új ellenfelek képesek eltörölni a hollow-ok létezését és tömegével irtják őket, amik a Quincykre utal. Ez a hollow irtás hozza majd be a sztoriba az Espada-t szerintem.

Azért az ember utolsó nagy ellenségnek nem épp a Quincyket gondolja, főleg, hogy elvileg már csak Ishida meg Ryuken van a klánból elvileg. Na meg azért a Quincyk nem olyan ellenfelek, hogy az öreg kapitányok Bankai használatára kényszerüljenek ellenük.

Olyat is olvastam, hogy Kubo átver mindenkit, mert a "Final" vagyis a Végső Arc az csak a évad címe és nem az jelenti, hogy ez lesz a "Last" Utolsó Arc, ikszdé Ha belegondolunk Ichigo is bevette a Final Getsuga Tensho-t de nem az volt az utolsó Getsuga Tenshoja.^^
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #10730 Dátum: 12 feb 04, 22:32:45 »

Hát, ha Kubo ezt megjátsza, akkor még jobban leírja magát... lehet, hogy ő kurva nagy csavarnak/trükknek/poénnak gondolja, de ez már inkább röhejes lenne.
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #10731 Dátum: 12 feb 05, 00:51:19 »

Nos, ha esetleg tényleg megjátssza, azt inkább szánalmasnak mondanám mint sem csavarnak, vagy az ihlet, ötlet teljes hiányának. Persze gondolom én felesleges, még korai találgatásokba bocsátkozni majd előbb-utóbb, úgy is kiderül mi sül ki belőle.
Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #10732 Dátum: 12 feb 05, 07:28:11 »

A quincy-ket én sem gondolnám annyira erősnek, hogy valóban képesek legyenek felvenni a versenyt a régi kapitányokkal. De akkor a "Final" arc utalhat a végső leszámolásra is a két csoport között. (Bár amit Ishidától eddig láttunk továbbra sem tudom elképzelni, hogy hogyan lehetnek ehhez elég erősek.)
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #10733 Dátum: 12 feb 05, 08:02:09 »

Ha Tousen a jó oldalon áll Aizennek anyi esélye sem lett volna mint köröm alatt a piszok.
Remélem nem fájt, miközben ezt legépelted?

Arra akartam rávilágitani hogy az ö képességéböl kiindulva a többi kapitány is teljes erejű tiszta találatot vihet be anélkül hogy Aizennek eséje legyen védekezni.
Te és honnan a fenéből tudják a többiek, hogy hol kell Aizent támadni? Lehet én vagyok a hülye,(0,01% eséllyel) de szerintem Tousen technikája kívülről egy fekete elkülönített tér, belülről meg mindenkire vonatkoznak(kivétel Tousen  Faceg ) a bankai képességei tudtommal...

Kenpachi is remekül látott miután a kezével elkapta tousen kardot fogo kezét ezáltal megérintve a kardot is.
Ez azt jelenti, hogy Aizen is ugyanúgy megfogta volna a kardot, mivel reflexei még Kenpachiénál is jobb, illetve kidou alapú zanpakuto használóként nagyon erősen sejthette, hogy Tousen ellen is beválhat a kardfogás.
Naplózva
cyberwolf21
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170



« Válasz #10734 Dátum: 12 feb 05, 09:29:59 »

Utálom Tousent mégsem fájt amit leírtam, komolyan ez a véleményem. Remélem ezt mindenki tiszteletben tartja.
Bármely ellentétes érvet szívesen fogadok.
Ami a többi idézetre irt válaszodat illeti a kontextusból kiragadva egyik sem ad teljes képet.
Olvasd el újra kicsit figyelmesebben mert ha csak ez a néhány sor ragadt meg benned akkor átsiklottál jó néhány részlet felett. Egyébként az egész abból a hipotézisből indult ki hogy Tosen jófiú marad, és hogy a kapitányok hajlandóak együttműködésre, de mint tudjuk ez nem jellemző rájuk

Idézet
]Ishida írta:
Lehet én vagyok a hülye,(0,01% eséllyel)

Én ilyet nem feltételeznék rólad, viszont az hogy ilyen pici esélyt látsz arra hogy tévedhetsz az nem egészséges önbizalomra, hanem meglehetős önteltségre utal ami bizony nem túl előnyös tulajdonság.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 05, 09:40:15 írta cyberwolf21 » Naplózva

"Éljél úgy, mintha holnap meghalnál, de tanulj úgy, mintha örökké élhetnél." (Mahatma Gandhi)
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #10735 Dátum: 12 feb 05, 12:01:13 »

Ahogy minél több ien előzetest olvasok el, annál jobban ráfüggök erre az uj fejezetre smirksweat az uj ellenfelek télleg elképzelhető, h Quincy-k lesznek, mert a képen amin mutatják őket Ichigo mögött, a ruhájuk olyan mint az övéké, és a fejformájuk is, de hogy ien erősek legyenek az vicces lenne ezért, elképzelhető, hogy vhonnan lenne hollow vagy shinigami erejük is ami már érthető lenne
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #10736 Dátum: 12 feb 05, 13:26:35 »

Bármely ellentétes érvet szívesen fogadok.

Egyébként az egész abból a hipotézisből...

az hogy ilyen pici esélyt látsz arra hogy tévedhetsz az nem egészséges önbizalomra, hanem meglehetős önteltségre utal ami bizony nem túl előnyös tulajdonság.[/b]
1. Nem hinném, legalábbis a szabadkozásod nem erre utal. Soraim helyett a személyemre reagáltál, vagy átsiklottál az "érveim" felett? Mosolyog
2. Nem kell tudnom, hogy a tyúk volt-e hamarabb vagy a tojás ahhoz, hogy tudjam azt, hogy a tyúk szereti a tojótápot.
3. Aki nem biztos magában, az ne kotyogjon bele mások dolgába, aki viszont magabiztos és mondanivalóját erősebbnek érzi a másikénál, akkor nem kell gyengeséget mutatni. Álszerénység nem az én asztalom, az önteltség pedig nem jellemző rám, ugyanis nincs semmilyen felsőbbrendűségi komplexusom, nem látok hierarchiai különbségeket... Ha úgy találom, hogy igazam van, akkor annak hangot adok. Persze az esetek 0,01%-ában szoktam tévedni amit el is ismerek. Mosolyog
És, hogy ne üssünk el a témától vázold fel légyszíves az ellenvéleményed ezzel kapcsolatban:
"honnan a fenéből tudják a többiek, hogy hol kell Aizent támadni"
Naplózva
Markuskuska
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 38


WWW
« Válasz #10737 Dátum: 12 feb 05, 16:56:53 »

Hát ha tényleg Quincy-k lesznek az ellenfelek, akkor én olyanokra gondolnék, akik esetleg letértek a jó útról, és a Pokolból jönnének vissza bosszút állni a Shinigamikon. Gondolkozik
Naplózva
Markuskuska
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 38


WWW
« Válasz #10738 Dátum: 12 feb 05, 18:30:28 »

Egyébként jöhetne már az e heti interjú magyarul.
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #10739 Dátum: 12 feb 05, 19:10:57 »

Jövőhetén mar lesz manga nem?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 714 715 [716] 717 718 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!