24 jún 28, 22:24:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 713 714 [715] 716 717 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577962 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
cyberwolf21
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170



« Válasz #10710 Dátum: 12 feb 03, 20:10:38 »

Ha Tousen a jó oldalon áll Aizennek anyi esélye sem lett volna mint köröm alatt a piszok. (Leszögezném hogy nem vagyok Tousen fan, mindigis utáltam.)
Érvelés:
A bankaia mindenkit aki nem érinti a kardját, minden érzékszervtöl megfoszt kivéve a tepintást, Rá ellenben Aizen képessége nem hat nivel vak igy a többieknek csak megkell érinteniük a kardját majd a legerösebb támadásaikat ugyan oka küldeni ahová Tousen is támad. Game Over. Aizennek reszeltek. De igy nem lett volna semmi a storiból. ugyhogy erről kár is többet beszélni.
Naplózva

"Éljél úgy, mintha holnap meghalnál, de tanulj úgy, mintha örökké élhetnél." (Mahatma Gandhi)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10711 Dátum: 12 feb 03, 20:20:01 »

Ahogy írod ez mind igaz. Csak egy gond van vele és az nagyon nagy probléma. Szellemi erő szintjén Aizenhez képest Tousen körülbelül lepkefing. Képtelen lenne megvágni még ha nem is hatna rá Aizen illúziója. Aizen amilyen intelligensnek lett beállítva, nem is akarna illúziózni hanem erővel agyonverné. Megmutatta az erejét HM-be Grimjowwnak és Soi Fong ellen is bizonyította. Másrészt ahogy látható volt a Hogyoku nem engedi, hogy vereséget szenvedjen és folyamatosan spannolja Aizen erejét. A 90. szint feletti mágiák használatáról még nem is beszéltünk.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 03, 20:25:38 írta rini67 » Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #10712 Dátum: 12 feb 03, 20:27:45 »

Egyetértek rini67-el, hiszen Aizen nem csak a kardja képességére támaszkodott. Elvileg az új magaslatokért árulta el SS-t, mert ha valak a shinigami harcmodor 4 alaptípusának a mesterévé válik, onnantól korlátokba ütközik, és nem fejlődhet tovább. Legalábbis akkor ezt mondta. De azért idézőszöveg nélkül alkalmazott egy 90-es kidout, Tousentől a legmagasabb Kidou pedig 54-es volt. Továbbá nem tudhatjuk, mire lett volna képes Aizen bankai-a (nem bizonyított, hogy volt neki, mert a kapitányi vizsgán illúzióval is elhitethette a felügyelő kapitányokkal, hogy van, de azért a magam részéről meglepődnék rajta, ha nem lenne neki.)
Naplózva
cyberwolf21
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170



« Válasz #10713 Dátum: 12 feb 03, 20:38:01 »

Irtam én olyat hogy Aizen-Tosen egy az egy ellen?
Arra akartam rávilágitani hogy az ö képességéböl kiindulva a többi kapitány is teljes erejű tiszta találatot vihet be anélkül hogy Aizennek eséje legyen védekezni.
Bár azt nem vitatom hogy a Hougyoku miatt nem 100% a siker.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 03, 20:39:36 írta cyberwolf21 » Naplózva

"Éljél úgy, mintha holnap meghalnál, de tanulj úgy, mintha örökké élhetnél." (Mahatma Gandhi)
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #10714 Dátum: 12 feb 03, 20:42:07 »

En mindket elgondolasban latok igazsagot, hiszen Tousen bakaija eleg jo szinte minden shinigami ellen, de Aizen reiatsujaval is szamolni kell. Tousen hasznalta mar a Tenteikurat, ami egy 77-es bakudo, szoval nem az 54-es Haien volt a legnagyobb kidou.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10715 Dátum: 12 feb 03, 20:52:14 »

Azt nem írtad, viszont írtad helyette ezt. "Ha Tousen a jó oldalon áll Aizennek anyi esélye sem lett volna mint köröm alatt a piszok." Ezt a kijelentésedet vitattuk mert ettől nem változott volna semmi. Így is Aizen ölte meg.

Természetesen a Hogyoku nélkül már más lenne a helyzet amit én is elfelejtettem odaírni.
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #10716 Dátum: 12 feb 03, 21:50:41 »

He mondjuk Aizen valahogyan Tousen Ban Kai képességének a hatása alá kerülne, látnák a többiek ami a "búrában" történik? Ha jól emlékszem, Komamura nem látott semmit a Tousen vs. Kenpachi bunyóból, csak miután lezúzta őt és a Bankai feloldódott.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
cyberwolf21
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170



« Válasz #10717 Dátum: 12 feb 04, 05:41:13 »

Narutoclone:

Idézet
A bankaia mindenkit aki nem érinti a kardját, minden érzékszervtöl megfoszt kivéve a tepintást, ...... igy a többieknek csak megkell érinteniük a kardját

Kenpachi is remekül látott miután a kezével elkapta tousen kardot fogo kezét ezáltal megérintve a kardot is.
Naplózva

"Éljél úgy, mintha holnap meghalnál, de tanulj úgy, mintha örökké élhetnél." (Mahatma Gandhi)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10718 Dátum: 12 feb 04, 12:58:30 »

Viszont ehhez jó pár vágást és szúrást el kellett viselnie mire ezt megtudta tenni. Gondolod, hogy például Soi Font néhány ilyen vágás vagy szúrás nem nullázna le? Ők nem rendelkeznek azzal az ellenállással amivel Kenpachi aki még élvezte is. Nem védi a testüket  olyan szinten reatsuval mint ahogy ezt Kenpachi megtudja tenni. Következésképpen akár ketté is vághatja őket.
Naplózva
cyberwolf21
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170



« Válasz #10719 Dátum: 12 feb 04, 13:19:14 »

Hogy a francba jön ide most Soi Fon. Ez nem a "Ki nyerne (csatában)?" topik hogy különböző felállásokat dobj fel a semmiből. Mellesleg nem értem hogy mért az én hsz-emre reagálva írsz ilyesmit elvégre nem kell meggyőznöd egyetértek veled.
Elismerem az utolsó témánk ebbe a topikba erősen Off szagú úgy hogy ne bonyolítsuk tovább a Témát.
Amennyiben csavarnál még párat a szálakon azt a megfelelő topikban tegyük.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 04, 13:27:14 írta cyberwolf21 » Naplózva

"Éljél úgy, mintha holnap meghalnál, de tanulj úgy, mintha örökké élhetnél." (Mahatma Gandhi)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10720 Dátum: 12 feb 04, 13:41:57 »

Nem azért írtam, hogy kötekedjek veled hanem azért mert az előző hozzáoszlásodban azt feltételezted, hogy képes lenne mindenki kapásból megtalálni Tousen kardjának gyenge pontját, és ha már erre rájött akkor azt képes egyből meg is cselekedni. Arra hívtam fel a figyelmet, hogy nem biztos, hogy mindenki képes lenne eddig kitartani és túlélni. Ide hoztam fel példakén Soi Font. A ő testével nehéz lenne ellenállni egy ilyen vágásnak.

Az eddigi információknak hála mi tudjuk, hogy az összes illúzió alapú kardnak valószínűleg ez a gyengéje. Lásd Aizen kardja is ilyen. Nekik viszont a saját bőrükön van ezt lehetőségük megtapasztalni.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 04, 13:48:35 írta rini67 » Naplózva
Neptunusz
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 67



« Válasz #10721 Dátum: 12 feb 04, 13:51:45 »

Szerintem nem arra célzott az előző hozzászólásával, hogy Aizen is megtalálná a gyenge pontját, hanem csak azért írta, hogy Kenpachi is látott miután megfogta a kardot, mert akkor a többiek is képesek lennének erre és így együtt harcolhatnának úgy Aizen ellen, hogy látják is mi történik.


(Bocsi ha ezt kicsit bonyolultan fogalmaztam meg. ><)
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10722 Dátum: 12 feb 04, 14:01:11 »

Lehet, hogy így gondolja de én arra példát még nem láttam, hogy például Kenpachi elpletykálta volna valakinek, hogy mi a gyenge pontja Tousen kardjának. Pedig hasznos információ lehetett volna mindegyiküknek és ezzel esetleg ötletet is adhatott volna a többieknek az Aizen elleni csatában. Ahogy látható a történetben meglehetősen tartózkodok és titoktartók a különböző osztagok tagjai. Állandó riválist látnak egymásban.
Naplózva
cyberwolf21
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170



« Válasz #10723 Dátum: 12 feb 04, 14:04:56 »

Idézet
az előző hozzáoszlásodban azt feltételezted, hogy képes lenne mindenki kapásból megtalálni Tousen kardjának gyenge pontját

Még csak hallvány utalást sem szándékoztam tenni erre.
Mindössze arra próbáltam rávilágítani, hogy Tousen bankaia ha tudatosan összedolgozik a társaival és nem egyedül próbálkozik gyakorlatilag verhetetlen.


« Utoljára szerkesztve: 12 feb 04, 14:43:22 írta cyberwolf21 » Naplózva

"Éljél úgy, mintha holnap meghalnál, de tanulj úgy, mintha örökké élhetnél." (Mahatma Gandhi)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10724 Dátum: 12 feb 04, 14:13:51 »

Ha így érted akkor elnézést kérek, bár azzal továbbra sem értek egyet, hogy verhetetlen még ha együtt is dolgozik másokkal. Az ok pedig az, hogy ezzel gátolja a társai érzékelését, másrészt ő maga is sebezhető ha valaki terület alapú támadásokkal tud operálni netán egy nagyobb szellemi erővel rendelkező bankait hoz létre.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 04, 14:36:53 írta rini67 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 713 714 [715] 716 717 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!