24 szep 29, 23:44:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 712 713 [714] 715 716 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1703098 alkalommal)
0 Felhasználó és 219 vendég van a témában
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #10695 Dátum: 12 feb 02, 21:33:32 »

Mayuri szerintem nem fog meghalni. Viszont a Kira bankaion csodálkozom, főleg úgy, hogy Hisagi nem kap. Valahogy őket kettőjüket úgy 1 szintre saccoltam volna. Bár az is igaz, hogy Hisagi nem szereti a kardját. Végülis, amíg Omaeda és Hinamori nem kapnak bankait, addig még nincs gond.
Naplózva
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #10696 Dátum: 12 feb 02, 21:36:28 »

Szerintem Hisagi kapni fog bankai-t Mosolyog mivel az Aizenes arc lezárásánál, Hitsut mutatták, h eddz + megemlítik h Renji és Hisagi is mentek eddzeni.... ez nekem egyenlő azzal a gondolattal, h ő sokkal erősebb lett ergo Bankai helyzet! kacsint
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10697 Dátum: 12 feb 02, 21:40:24 »

Azért ne túlozunk mert Mayuri feje megsemmisülése egyenlő annak halálával. Ha Ishhida azt lövi akkor Mayurinak annyi. Csak a teste által viszont nem semmisíthető meg. Másrészt szerintem Hisagi nincs olyan szinten mint Kira. Ha összecsapnának egyértelműen Kira nyerne szerintem, pedig ő a fiatalabb. Amúgy lehet, hogy ebben valóban az bujkál, hogy Hisagi nem szereti a kardjának képességét, stílusát. Így nem is tud úgy fejlődni mit normál esetben mert nincs összhangban vele.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 02, 21:46:00 írta rini67 » Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #10698 Dátum: 12 feb 02, 21:49:37 »

De az, hogy vki elveszti a fejet az mondenkinel halat okoz, nem csak Mayurinal igaz. A fejen kivul viszont mashol gyakorlatilag az okozhatna meg halalt, ha nem kap idoben regeneralo szerumot.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10699 Dátum: 12 feb 02, 22:05:05 »

Mayuri nem Hidan. Elég ha elválasztják a fejét a testétől és még ő is meghal, jó esetben. Nyelvesít

Yumichika és Kira kap Bankait, de Yachiru nem is fog harcolni. Remélem, hogy Kubo meg gondolja magát Yachirut illetően. Rá kíváncsi vagyok, hogy mit tanult Kenpachi harcaiból.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #10700 Dátum: 12 feb 02, 22:30:10 »

Ugye Urahararol nem volt szo a kubo interjukban? Az hogy mindenki bankaiozik, szerintem Urahara bankaijat is magaba foglalja, nem?
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10701 Dátum: 12 feb 02, 22:31:22 »

Mivel ezek tervek, így minden előfordulhat. Lehet, hogy a sok fan kisírja a végén Kubonál a különböző bankaiokat és harcokat. Például egy olyat ahol Kenpachi harcképtelenné válik és Yachiru foggal körömmel védelmezi őt. Még semmi sincs kőbe vésve. Másrészt lehet, hogy Kuboval a szerződés 5 évre szól, így erre is tervezi a történetet. Mi van akkor ha 5 év múlva még sikeresnek számít a manga és beválalja a folytatást. Nem lehet előre tudni, hogy sikeres vagy sikertelen lesz. Kapna egy új szerződést megint és már így nem lenne mit bemutasson. Akkor pedig jól jönne egy ilyen lehetőség, hogy nem mutogat mindenki úton, útfélen bankait. Azok akik most kimaradnak majd jöhetnek akkor.

Uraharáról nem volt szó.
Naplózva
Gino
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 119


« Válasz #10702 Dátum: 12 feb 02, 23:10:40 »

Hát az hogy Yachiru harcoljon szerintem jó 5let lenne, de ha mégsem akkor egy jó poénnak is elférne!  ikszdé
De persze ez az erejétől függ, hisz hadnagy, ergo haszonló szinten lehet Matsumutóval, Kiraval, Hisagival, Momoval stb.
Ha nem is ugyan azon, de  minimális szinten mindenképpen mert küll. sztem nem lehetne hadnagy. Nevet

És erről jutott eszembe, benne van a Bleach Blade Battlers 2 című ps2-es játékban Yachiru (lehet hogy a többiben is, de vagy nem játszottam vele, vagy shit volt) és harcolni is lehet vele, tény nem erős, de azért igen nagy poén! ikszdé
Itt van egy videó róla: <a href="http://www.youtube.com/watch?v=-LN_hPZhBr8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=-LN_hPZhBr8</a>
Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #10703 Dátum: 12 feb 03, 08:48:43 »

Elvileg Yachiru már harcolt, csak Kubo nem rajzolta meg. SS alatt, amikor Ichigo barátai mentek a hegy felé Yachiru előreszaladt, hogy "majd ő elveri az erősebbeket". És mire felértek a hegyre, yachiru a fán ült. Tehát lehet, hogy már harcolt. Viszont Yachirut illetően én el tudnám képzelni, hogy a következő Kenpachi ellenfél mondjuk megpróbálja elrabolni, vagy leszúrni. Akkor viszont Kenpachinál elgurulhat a gyógyszer.
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #10704 Dátum: 12 feb 03, 10:25:27 »

Gondolj bele, HM-ba noitra rátámadt Yachirura, csak Orihime megvédte a pajzzsal, ott mondta a kislány, hogy ezt nem kellett volna, és már mutatták Kenpachi fejét. Elé a szándék, és ott már meszeltek az ellenfélnek Mosolyog
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #10705 Dátum: 12 feb 03, 19:28:19 »

Szegény Komamura nagyon depressziós, mióta Tousen meghalt.  Szomorú Kár, hogy Tousen nem a shinigamik oldalán állt, és meghalt. Én mondjuk Tousen helyett Kenpachit tettem volna meg árulónak Kubo helyében, hiszen ő olyan tipikus vadállat Nevet Tousen, meg a kis -légynek sem ártó- kapitány el lett volna ott a Bleach végéig Nevet Bár, eléggé utálta a shinigamikat, na de ez nem ide tartozik Nevet
Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #10706 Dátum: 12 feb 03, 19:40:39 »

Lehet, hogy Kenpachi több embernek hiányzott volna. Gin is népszerű volt, erre kiderült, hogy valójában ő is jó. Tousen meg azért is kellett, hogy áruló legyen, hiszen rá nem hatott Aizen kardjának képessége.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #10707 Dátum: 12 feb 03, 19:46:14 »

Ja, mert akkor ő is harcolhatott volna, és valószínűleg sikeresen, Aizen ellen. A "sikeresent" úgy értem, hogy valamennyi esélye biztos lett volna. Tousen olyan közepes erősségű taicho volt, szóval egy darabig biztos húzta volna. Mondjuk a végén, amikor Soifon, kyouraku, Hitsugaya és Shinji harcolt , akkor én oda el tudom képzelni mint 5. kapitányt Aizen ellen. Egy kicsit kábíthatott volna Aizenen Suzumushival. Meg elterelhette volna a figyelmét addig, hogy vki más támadjon.

Az is igaz, hogy kenpachi hiányzott volna, de Gin is sok mindenkinek hiányzik, és mégis meghalt (szerintem).
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 03, 19:46:59 írta Domynyk » Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10708 Dátum: 12 feb 03, 19:52:27 »

De ha Tousen helyet Kenpachi ált volna a sötét oldalra, akkor Yachiru,Ikkaku és Yumichika is vele tartott volna. Ha úgy nézzük, akkor Ken-chan elárulta rendesen a Gotei 13-mat, hisz kiszabadította a Ishidáékat, megtámadott két kapitányt., és ugye Rukiát akarta megmenteni, hogy segítsen Ichigonak.

Tousen a légynek sem árt, ikszdé Csak ki akarta nyírni Grimmjowt, de mivel Aizen nem engedte neki ezért csak a karját vágta le. Ja és megölte Kensei egész csapatát, Mashiro-n és Kensei-en kívül.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #10709 Dátum: 12 feb 03, 20:03:10 »

Igaz, az volt a látszat, hogy a légynek sem árt, de igazából nagy gyilkos  Ördögi Nevet na de azt tegyük hozzá, hogy csak akkor ölt, ha úgy gondolta helyesnek Nevet Mint az Eltakarítőnő című filmben a nő Nevet

Végül is tényleg, Kenpachi is elég sok mindent vétett Seireitei ellen.

De elég, mert még a végén baj lesz ebből a témából, de végül is a mostani interjúkhoz kapcsolódva merült fel Tousen.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 03, 20:03:58 írta Domynyk » Naplózva
Oldalak: 1 ... 712 713 [714] 715 716 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!