24 jún 28, 22:42:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 683 684 [685] 686 687 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577996 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Mardhug
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48


« Válasz #10260 Dátum: 11 szep 16, 06:33:47 »

Igaz nem mostani fejezethez tartozik, de következő ívhez igencsak fontos lehet a következő tény.
Visszaolvasgattam mangát, és hát megint egy érdekes dologra bukkantam.
397-ik fejezet vége:
Aizen Ichigonak: Mert te egy shinigami és egy ..... (Nincs vége a mondatnak...)
398-ik fejezet eleje:
Mert te egy ember és egy....

Őőő nem furcsa hogy felcserélte Kubo a kettőt? Szerntem Ichi édesanja nem szimplán ember.  Szóval még bukkanhatnak fel érdekes dolgok.
(Mondjuk akkor néznék nagyot, ha kiderülne, hogy Ichigo édesanja quinci. Így megmagyarázná honnan ismeri egymást ishida faterja és isshin. S most látom csak Ishida és Isshin neve meglehetősen hasonlít... Beindult a kreativitásom... Nevet
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10261 Dátum: 11 szep 16, 08:12:45 »

Szerintem itt egy kis elírás történt. Több féle angol oldalon megnéztem azt a részt és az egyiken tényleg ott van a Shinigami míg egy másik verzióban nincs. Viszont a 398-asban mindkét angol verzió tartalma megegyezik, hogy Human van. Pontosabban "Because you are human and..." itt lépet be Isshin utána Ichigo szövege: "A human and a what ?" Magyarán egy ember és mi ? Szóval az a angol fordítás rossz mert nem kéne ott lennie a Shinigaminak. ha tovább olvasod Ichigo válaszol a saját kérdésére, hogy a válasz ott áll előtte, hogy mi az ember másik fele.
De az animében is így van. Aizen ott is csak embert mond. Ott nincs semmi Shinigami Aizen szövegében. Tehát úgy a helyes. Mosolyog

Meg ha megnézed, akkor annyira nem is hasonlít a 2 név mert alapból az egyik vezeték név míg a másik meg keresztnév.  Szerintem a Rukia-Riruka vagy a Ganju-Ginjo sokkal jobban hasonlítanak egymásra.  Mosolyog

Yukio vajon kire értette, hogy olyasmit mondjon, hogy elveszi annak a nőnek az életét, hogy a szerelem erőt adjon Toshironak ? xD
Rukia nem fogja bántani Rirukát mert neki is nyuszi fülei vannak. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #10262 Dátum: 11 szep 17, 12:04:11 »

Kicsit tényleg kezd filler-szagú lenni a manga, kevés érdemleges dolog történt, de azért elég jó volt, főleg ken-chan gyors munkája tetszet "ez unalmas, hazamegyek"  Nevet
Az pedig megint csak érdekes, hogy akkor most Ginjou miért is "tűnt el" korábban amikor még helyettes halálisten volt, miért kezdett el fullbringet használni, SS miért nem kereste is meg ezidáig, egyáltalán tudtak e arról hogy mit kezdett el művelni...sok még a megválaszolatlan kérdeés, amikre szerintem majd a mostani harcok alatt fog fény derülni.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #10263 Dátum: 11 szep 19, 06:44:26 »

Talán ő is elvesztette valahogy a Shinigami erejét, vissza akarta kapni, de Soul Society nem segített. Lehet ezen rágott be.
Esetleg valami eleve nem volt oké a fejében vagy tett valami, amit nem kellett volna és a SS direkt vette el az erejét, nehogy bajt okozzon.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
nagy12
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 67


« Válasz #10264 Dátum: 11 szep 21, 15:52:57 »

Mikor lesz manga?
Naplózva

,,Tedd vagy ne tedd,de ne próbáld''
Sínre fekszel-Shinra Tensei xD
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #10265 Dátum: 11 szep 21, 16:00:01 »

A mai nap folyamán, bár lehet, hogy csak késő este.
Naplózva



 
nagy12
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 67


« Válasz #10266 Dátum: 11 szep 21, 17:36:35 »

Köszönöm  Mosolyog
Naplózva

,,Tedd vagy ne tedd,de ne próbáld''
Sínre fekszel-Shinra Tensei xD
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #10267 Dátum: 11 szep 21, 20:08:58 »

Renji, Renji nagyon bejött ez a magabiztosság és erő....csak nemtom, ezt a csajt Ichi is legyőzte kezdetleges fullbringjével az itt a gáz :SSS  ikkaku ellenfele meg az elejétől kezdve is fölösnek tartom, erejét sem értem, ien szerencsés h*lyeség...rem, hamar lelesz vágva!! Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 21, 20:10:06 írta RoB » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10268 Dátum: 11 szep 21, 20:31:07 »

Következő fejezet:

A csaj férfi hangon kezd röhögni letépi a hacukát magáról és kiderül, hogy Aizen az Nevet és megmutatja Renjinek, hogy milyen sokat kell még tanúlnia Nevet
Naplózva

titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #10269 Dátum: 11 szep 21, 20:36:10 »

Annaak afickónak elvielg 1 ütése is halálos lehet ,ha bejön a szerencséje ,vagy valami ilyesmi.
Renji itt az érdekesebb ,aki igen magabiztos és sokat fejlődött ,nem okozott neki nagy gondot a kiscsaj.ha így folytatja még a végén kapitány lesz belőle ,főleg ha nem töltötték be azóta a megüresedett posztokat.
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #10270 Dátum: 11 szep 21, 20:40:00 »

Azért elég vicces, hogy egy aizen és a többi utánfutó kellett ahoz, hogy rájöjjenek arra, hogy a boldog békeidők nem feltétlen jó dolog edzettség terén Mosolyog Ikkaku meg is mutatta, mit hoztak neki össze a legyek!
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #10271 Dátum: 11 szep 21, 20:57:36 »

Ikkaku keményen tolja, mai fejezet igazán élvezhető és jó. Kiváncsi vagyok, hogy mennyit edzhetett, hogy elérje ezt az eredményt. Annyit mondok, hogy a kis srácnak annyi Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #10272 Dátum: 11 szep 21, 21:01:30 »

Megint csak igen gyors fejezet volt, Renji magabiztossága jó volt, de azon toltam egy facepalmot mikor mondja hogy 17 hónapot edzett hogy elég erős legyen hogy harcoljon Aizennel ikszdé. 1. Aizen dutyiban van, vagy ez az információ Renjihez nem jutott el? 2. A kapitányokat is bedarálta annó Aizen így egy 17 hónapot edző hadnagy még előételnek is gyenge lenne. Picit olyan volt ez a kijelentés mint egy emlékeztető arról, hogy ne feledkezzünk meg Aizen bácsiról.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #10273 Dátum: 11 szep 21, 21:02:38 »

Hát azért így szétalázni a Fullbringereket . Nevet Ennyiből az összeset kiüthetnék 1 fejezet alatt .
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Pöcök
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 54

Elsőszámú csokikajáló törpicsekk x)


« Válasz #10274 Dátum: 11 szep 21, 21:06:12 »

Hát, Renji majd úgy... mennyi is? 19998 év múlva megküzdhet Aizen bácsival, már ha minden rendben megy és Ginjonak nincs terve a pillangó mókussal. ikszdé Amúgy meg Ikkakun behaltam, ez azért még tőle is furán festett, legalábbis nekem. Renji meg... kissé kezd a kapitányára hasonlítani. ikszdé
Naplózva

Whenever you are lonely, remember this truth: someone, somewhere is thinking of you ...
The situation is hopeless but not serious.
If life gives you lemons, make lemonade!
Oldalak: 1 ... 683 684 [685] 686 687 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!