24 szep 29, 04:36:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 644 645 [646] 647 648 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1702068 alkalommal)
0 Felhasználó és 58 vendég van a témában
Feketefold
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 218


A cél:határidős álom.


« Válasz #9675 Dátum: 11 jún 17, 21:12:40 »

Mivel reiatsu kell mind a shinigami mind a fullbring erőhöz így nyilván a valódi és  a lélektest ia alkalmas mind shinigami mind fullbring erő használatához.

Persze nem tudom mennyire számít valódi testnek az a póttest, amit például Rukia használt vagy, hogy mennyire lélektest az, amivel Chadék utaztak.(Egyszerűen bevehettek volna ők is egy lélekcukorkát vagy ott van Rukia spéci kesztyűje és kész.) Ezenfelül többször mondták már, hogy a fullbringerek a saját/valódi testüket használják. Azt pedig mindenki tudja, hogy a shinigamik meg lélektesttel operálnak.

Én már ezt
[...] Chad akkor is tudta használni amikor lélek volt (átment a lelkek világába ) .

 teljesen elfelejtettem, de ez teljesen új megvilágításba helyezi a dolgokat és számos új kérdést vetett fel bennem.
Naplózva


"Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? [...]
Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!
Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Elfogadta a száműzetést a dicsőség helyett, és a gyűlöletet a szeretet helyett. És ezzel együtt, Itachi mosollyal az arcán halt meg.
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #9676 Dátum: 11 jún 17, 21:23:55 »

Azért azzal lennének bajok, ha Chadék lélekcukorkát, vagy spéci kesztyűt használnának!
Azon egyszerű oknál fogva, hogy mivel ők nem shinigamik, a léleklánc(vagy mi) eléggé akadályozná őket.
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #9677 Dátum: 11 jún 17, 23:48:26 »

Ez nagyon durva volt, a mostani manga, Oni-chan haza érkezett, erre BANG és ott volt, mostani Bleach manga nagyon jó, lehet kezd feléledni a Bleach? Mosolyog  Gondolkozik
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #9678 Dátum: 11 jún 18, 06:45:28 »

Mikor Chad, Orihime és Ishida átment, nem lélektestben tették, mivel köti őket a lélekláncuk a testükhöz. Urahara rakott a Senkai-ra egy "emulátort", ami a fizikai testüket tette használhatóvá SS-ben.
Naplózva



 
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #9679 Dátum: 11 jún 18, 11:14:55 »

Samdav: A Bleachnek az kellet, hogy Ichi elveszítse az erejét. Túl tápos volt, és SS legerősebbjei is eltörpültek mellette. Ha a történet Ichivel lett volna folytatva, kihívást maximum is csak a 0. osztag meg a Vastolordok tudtak volna jelenteni. Így azonban lehetőség nyílt arra, hogy előröl kezdhessen mindent. Jobb ez így.  
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 18, 12:19:50 írta hiroto » Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #9680 Dátum: 11 jún 18, 11:35:46 »

hiroto: igazad van, Kubo ezzel, legalább, megint előröl kezdheti, amit abba hagyott, csak most reméljük nem Aizen lesz a fő ellenség.

u.i.: az samdav, ne írd w-vel.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #9681 Dátum: 11 jún 18, 12:26:28 »

Remélem az előzőekből tanult. Azért élvezhetők az ilyen mangák, mert mindig van kihívás a főszereplő számára. De itt ez már nem tudta volna biztosítani. Ha nem teszi meg ezt a lépést, kb ha 100 fejezetet adtam volna ennek a mangának. A bleach elején élvezhető volt,  de túl hamar ismertette meg velünk az egész bleach  világot.  A naruto, a One piece még a mai napig tartogat meglepetéseket, pedig mindkettő hosszabb mű. A bleach harc orientált, és remélem ezen változtat az alkotó.

u.i.: Elnézést.  Nagyon röstellem magam, nem szeretem mások nevét elírni, mert az tiszteletlenség. Legközelebb jobban odafigyelek.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #9682 Dátum: 11 jún 18, 12:43:45 »

Jól mondod, akár, ha jobban megismertetné a világot, jobb lett volna + ha lassított volna, lehet, hogy akár még csak most tartana a Bountok után Nevet Nevet

u.i.: nem gond, kijavítottad, ugyhogy oké ^^
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #9683 Dátum: 11 jún 18, 14:13:21 »

Ha pedig lassít , akkor az lett volna a baj. xD A Bleach azért jó , mert bármit csinálhat Kubo, az akkor se fog tetszeni az embereknek.
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #9684 Dátum: 11 jún 18, 16:05:23 »

Ishida: te mindig evvel jössz, nincs érved. El kell ismerni, a manga felületes a Naruto és az One piece-hez képest.  És nem az van, hogy nem szeretem, de néha azért lehetne ,,érdekesebb". Bleachel kapcsolatban ritkán éreztem azt, hogy na mikor jön a kövi fejezet, míg a a másik kettő említettel eléggé gyakran érzek így.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #9685 Dátum: 11 jún 18, 23:34:12 »

Ezzel jövök amióta elkezdtem a One Piece , mert meguntam , hogy hosszú sorokban védem az érveimmel a sorozatot. Reálisan látom a mangát és tudom , hogy a fórumon van egy kis réteg , akiknek tetszik a bleach , egy kisebb réteg aki hullámvölgyet érez és van a többség , akik néha feljönnek , hogy leszarozzák a Bleachet függetlenül attól , hogy mi történik. Ha magyarázás van az a baj , ha harc van az a baj. Remélem érted mit mondok. ^^
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #9686 Dátum: 11 jún 19, 11:08:33 »

A One pieces részt nem nagyon értem, nem bleachet akartál írni?

Megértelek, engem is fel tudnak vele húzni, hogyha semmi se jó amit az alkotó csinál. Én szeretem a Bleahet, de én úgy vélem,  hogy sokkal jobb is lehetett volna. Nem időhúzásra gondolok én a harcok alatt, vagy ilyesmi, de azért ichit egyből a legerősebb tagok ellen küldeni? Meggondolatlan döntés volt szerintem. Találhatott volna jobb megoldást is. Ha belegondolsz, a Bleach  452 fejezetből áll, és csak két esemény mozgatta az újrakezdésig. Ez pedig : Rukia megmentése, meg Orihime megmentése. Ezzel szemben a Naruto 500-nál is több fejezete több mindent takart eddig, és a One piecről ne is beszéljünk. Szerintem a sorozat, hogy így újrakezdi, és átgondolja a hibáit javulni fog, nem is kicsit. És nem zavarna, ha egy jó darabig nem avatkoznának közbe a shimigamik.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #9687 Dátum: 11 jún 19, 11:30:35 »

Azért nincs igazad mivel pont a Narutot hoztad fel példának ahol már több mint 400 rész óta semmi mást nem csinál Ö sem mint igyekszik megmenteni Sasukét. Ilyen szempontból egy az egyben hasonló vonalon halad a manga. És nem csak ez a két manga hanem a többi hasonló is. Ez ezeknek a mangáknak a jellemzője, hogy adott egy serdülő aki azt akarja, hogy elismerjék, hogy ő védjen meg mindenkit miközben egyre brutálisabb ellenfelekkel kell megharcolnia és még a látszat ellenére győz is. Közben elmondják a saját igazságaikat és a végén a rosszakról kiderül, hogy nem is olyan rosszak valójában. Ez mind ezeknek a mangáknak a jellemzője, csupán a körítés más mindegyik esetben. Igazából semmivel sem rosszabb csak más. Sokaknak ez tetszik míg másoknak nem. Az viszont tényleg elég szánalmas, hogy néhányan csak azért írnak, hogy fikázzák a történetet és ezt megteszi minden megjelenő epizód vagy fejezet után úgy, hogy teljesen mindegy számára, hogy miről vagy hogyan szólt az adott rész.
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #9688 Dátum: 11 jún 19, 12:22:25 »

Rini67:  Ezt bonyolult lesz elmagyaráznom, de megpróbálom: A Bleach-ben a sorozat elején Ichi szeme előtt több kisebb cél is volt, visszaszerezni az erejét, legyőzni Bayakuyát, meg ilyenek. A sorozat eddig a pontig izgalmas  és érdekes volt, akár felvehette volna a versenyt a Narutoval, vagy a One piecel. De ezután megváltozott a helyzet, az egész mű egy cél körül orientálódott. A Narutoban mindig változatos és érdekes események történtek, kb 200 részig rivális volt Sasuke, utána megmenteni akarta, Hokage keresése, Gaara megmentése, pain legyőzése, az akatsuki megsemmisítése, most meg a háború befejezése. A One pieceről nem hozok fel ilyeneket, mert akár 5 oldalt is írhatnék.  A Bleachben nem voltak mellékes célok, de ez úgy néz ki, ez kezd megváltozni. A bleachnek eddig volt olyan problémája is, hogy nem volt változatos, és egyszerű világa volt. De mint ezt már mondtam, ez kezd megváltozni. Jah, és ha a változás beáll, akkor a legjobb mangák közt lesz, talán a legszebb rajzolás (na ebben felülmúlja az említett másik két mangát), és jó történet.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #9689 Dátum: 11 jún 19, 13:02:16 »

Értem, hogy te ezt miként próbálod értelmezni, de én nem így látom. Legalábbis nem mindenben. A Narutora azt mondod, hogy egy kiterjedtebb, szabad világ míg a Bleach egy lineárisnak mondható történet. Ettől viszont szerintem nem szükségszerű, hogy rosszabb is. Ha megnézed a célokat akkor mindegyiknek megvan a sajátja és ez nagyon hasonló mindkettőnél. Megmenteni/megvédeni a a barátait. Talán egy kicsivel változatosabb és jobban kidolgozott a Naruto világa de maga Naruto története nem. Azzal szerintem semmi baj nincsen, hogy egy cél körül orientálódik a történet mert ugyan ez történik a többi mangában is. Lásd Naruto mit mond? Ő akar lenni a hokage és megmenti/megvédi a barátait. Mit mond Ichigo? Megmenti és megvédi a barátait/családját. Mit mond Luffy? Ha nem vagyok elég erős akkor nem tudom megvédeni a barátaimat és a célja a Kalózkirály cím. Ez teljesen azonos akár elfogadod, akár nem. Az, hogy a cél eléréséhez milyen utat járnak be, abban van különbség. Hogy hogyan érik az el, abban viszont semmi változatosság nem lesz.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 644 645 [646] 647 648 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!