24 szep 29, 00:13:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 646 647 [648] 649 650 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1701492 alkalommal)
0 Felhasználó és 29 vendég van a témában
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #9705 Dátum: 11 jún 19, 18:27:20 »

Hát igen, Ginben több is van/volt. Viszont a kulcs elkészítéséhez telkes karakura városnak pusztulnia kellett volna. Ez az opció sajnos sosem valósulhat meg.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #9706 Dátum: 11 jún 19, 18:34:50 »

Nem fogok idézni , de mindenki felismeri szerintem a tartalomból , hogy kinek mi szól...
A One pieces részt nem nagyon értem, nem bleachet akartál írni?
Nem , oda szándékosan ment a One Piece , ugyanis ha valami érvem volt arra mindig Oda volt a válasz. ^^"  Mivel nem voltál akkor még aktív , így nem értheted ezt annyira. Mosolyog


A tág világot pedig ne merje sok ember feldobni , mert Kubo most tágítani akarja a Bleach világát , de mindenki csak Shinigamikról óbégat. *tisztelet a kivételeknek*
 
Ginizmust sose értettem , de ezután se fogom.

Viszont Rini írt egy olyan dolgot , hogy Tousen volt az , aki megállíthatta volna Aizent , amivel mélységesen nem értek egyet , ugyanis bebizonyította Aizen , hogy nem csak illúziókkal tud harcolni , hanem ereje is van. Tousen nem volt egy szinten Aizennel se gyorsaságban , se kenjutsuban , se kidouban.

Gery :
A One Piece is 2-3 fejezetet evett meg amíg nem értek a Toeinél a Warhoz. Onnantól van a csodás 1/1es szisztéma. Habár volt a mostani flashekben olyan is , hogy 1 fejezet se volt egy epizód .


Csak egy-két szemelvényre fejtettem ki álláspontomat , mert nem akarok többet mélyebben belefolyni a bleachbe a fórumon.
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #9707 Dátum: 11 jún 19, 18:39:31 »

Én Gintő egy pöppet többet vártam gyorsan kivégezték, ez a Ginizmusom oka.

Én írtam is, hogy Bleach világa nem tág, de ahogy mondod, ez most változik.
Naplózva
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #9708 Dátum: 11 jún 19, 18:45:14 »

Ember, amilyen magasszintű eszmecserét itt lenyomtok...beszarás ikszdé
Ennyit veszekedni azon, hogy mit hol szúrtak el, áh...kegyetlenek vagytok ikszdé
Lassan nyithatnátok egy topikot "Miért fos a bleach" címmel ikszdé
Naplózva



 
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #9709 Dátum: 11 jún 19, 18:46:55 »

Bocsánat  ikszdé De miért vagyunk kegyetlenek? ikszdé  Faceg

Amúgy a Bleach nem fos, nem kell olyan téma Nyelvesít ikszdé
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #9710 Dátum: 11 jún 19, 19:18:17 »

ÉN abban reménykedem, hogy hamarosan bepillantunk Soul Societybe és láthatjuk a taicho-kat és remélem hogy betöltötték az a 3 posztot és nem hadnagyok, hanem új, eddig nem látott karakterek. Éhezem az új zanpakutokra Nevet
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #9711 Dátum: 11 jún 19, 20:12:19 »

Domynyk én is ebbe reménykedek, nagyon faxa lenne. Új eddig nem ismert és talán legerősebb zanpakutok Mosolyog és talán Kubo, megint főgonosszá tenné őket Nevet Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #9712 Dátum: 11 jún 19, 20:36:59 »

Hát lehet, hogy most a mostani 10 taicho egyike unná meg az elnyomást a lelkek világában Nevet
Naplózva
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #9713 Dátum: 11 jún 19, 21:09:46 »

Nem tartom valószínűnek hogy a 3 helyet új tag töltené fel, ahhoz irreálisan gyorsan kéne fejlődniük. Új zanpakutouk ettől még jöhetnek, pl. új hadnagyokkal, és ne feledjük hogy van pár kapitány akinek még mindig nem láttuk a bankaiát.
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #9714 Dátum: 11 jún 20, 08:26:34 »

áááá mikor lesznek már shimigamik!!!!!úgy megörültem annak a shimigami lábnak,és még mindig semmi >.<#
mikor yuzu mondta ichigonak,hogy egy régi ismerősük jött el én komolya azt hittem,hogy Rukia...micsoda csalódás
Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #9715 Dátum: 11 jún 20, 23:23:58 »

"Lassan nyithatnátok egy topikot "Miért fos a bleach" címmel"
úgy látom nem olvastad el figyelmesen hogy miről beszélgettünk itt páran (vagyis inkább beszélgettek itt páran, én nem sok vizet zavartam) Mosolyog
a Bleach közel sem tökéletes manga, ahogyan sok mások által istenített manga sem az, de legalább folyamatosan javul a színvonala...
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #9716 Dátum: 11 jún 21, 08:18:17 »

Szerintem Shimigamik sokára lesznek. Ha kubo pár fejezeten belöl visszahozná őket, akkor sztem elhamarkodná a dolgot. Amúgy nem értem meg hogy Rukia miért nem látogatta meg Ichigot, mert  csak egy pót test és és kész.
Naplózva
anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #9717 Dátum: 11 jún 21, 15:28:44 »

nem tudom,de nyomós ok kell,hogy legyen...az is lehet,hogy volt csak nem póttesttel és ezért nem érezte ichigo őt. SZtem ő is elvonult edzeni mint Renji,meg még pár ember.....
hamarosan visszatérnek és remélhetőleg ők is változtak,mint a többi szereplő,és nem csak külsőleg...
Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #9718 Dátum: 11 jún 21, 16:02:24 »

Igen. Azért sok dolgot nem láttunk még. Van olyan hadnagy, akitől még a Shikai-t se láttuk. Engem ez zavar igazán, de nem bánnám, ha nem lenne egy ideig shimigami meg holow üldözés vagy harc
Naplózva
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #9719 Dátum: 11 jún 21, 16:23:21 »

"Amúgy nem értem meg hogy Rukia miért nem látogatta meg Ichigot, mert  csak egy pót test és és kész."
ahogy én észrevettem azért maga a Gotei 13 is egy katonai felépítéssű "szervezet", így ahhoz hogy Rukia elhagyhassa a lelkek világát engedély kell, vagy vmilyen küldetés...
persze ha kért volna egy ilyet a kapitányától... szerintem kapott volna, így szerintem ő nem akart vmiért találkozni vele..  a fene se tudja miért...Mosolyog

Amúgy annyira most engem sem tud nagyon érdekelni hogy mi van shinigamikkal, max ha vmilyen mellékszálon indulhatnának el ott is az események akkor...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 646 647 [648] 649 650 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!