24 szep 29, 23:03:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 643 644 [645] 646 647 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1702605 alkalommal)
0 Felhasználó és 146 vendég van a témában
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #9660 Dátum: 11 jún 16, 12:40:22 »

Szerintem a fullbringjét Pikachunak fogják hívni ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 16, 21:39:47 írta Szanisz » Naplózva



 
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #9661 Dátum: 11 jún 16, 17:06:11 »

Ahogy látom most még csak a fullbring erejét szerezte meg. Ennek az erőnek még egybe kell olvadnia a shinigami erejével, hiszen pont az a cél a fullbring megszerzésének, hogy így vissza tudja nyerni a shinigami erejét. Azért arra kíváncsi vagyok, hogy Tsukishima mit mondott vagy csinált Ichigo húgával ezt a viselkedést látva. Bemagyarázott valamit? Tényleg az unokatesó lenne? Vagy módosította az emlékeit? Másrészt most egy duma fejezetre számítok egy kis goromba beszélgetéssel karöltve és Ichigot ismerve.

Az átalakulása? Kinek hogyan. Lesz akinek tetszik és lesz akinek nem. Nekem kicsit hollowos beütése van ennek a páncél szerű öltözéknek. Engem meglepett ez az öltözék mert a korábbi fekete "palást" nem ezt sugallta. Bár azt is gondolom, hogy ez csak az alap és amikor a szellemi ereje egyesül a fullbring erejével akkor tovább fog alakulni és hasonlatos lesz mint volt, de nem teljesen fogy megegyezni a régivel. Továbbá nagyobb védelmet is fog biztosítani számára a jövőben. Persze ehhez figyelembe kellene venni, hogy Uraharáék mit próbálnak megalkotni a tábortüzüknél. Hiszen nem zárható ki, hogy Ichigo szellemi erejének visszatérését akarják megakadályozni. Ha ezt megteszik akkor lehet, hogy ezen az úton kell továbbhaladnia és csak majd később tudja visszaszerezni ezt az erőt. Talán jobb is lenne mert így hirtelen lenne nagyon erős másokhoz képest.
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 16, 17:12:06 írta rini67 » Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #9662 Dátum: 11 jún 16, 18:46:57 »

És lesz belőle egy félig mecha félig shinigami ruhás béna kinézetű csóka...-.-"
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
janos0166
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130


« Válasz #9663 Dátum: 11 jún 16, 20:50:39 »

Figyeljetek lehet velem van a baj de nem értem ez a logikát xD
Először is shinigami erő csak szellemi testben létezhet míg a Fullbring az a fizikai testben akkor hogy tudná használni a ketőtt?xD Az igaz hogy mindkettőhöz közös a reitsu de akkor is ahh...
És amugy kicsit fura lett volna ha megint régi bőrébe tolta volna megint maszkkal akkor nem fejlődött volna semmit. De az is elég érdekes Isshin hogy kapta vissza "simán" az erejét mert nála nem látunk Fullbringet....várjuk meg mi lesz ezzel a shinigamis cuccal hogyan fog kinézni Ichigo és már elégé érdekel mit csinálnak Uruharáék.
Naplózva
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #9664 Dátum: 11 jún 16, 20:56:10 »

A kérdéseidre talán még maga Kubo sem tudja a választ, de megpróbáljuk elemezni Mosolyog

[...] a shinigami erő csak szellemi testben létezhet míg a Fullbring az a fizikai testben akkor hogy tudná használni a kettőt?

Talán mivel a szellemi test a fizikai testen belül található...lélek a testben, amit a léleklánc kapcsol hozzá.

[...] Isshin hogy kapta vissza "simán" az erejét mert nála nem látunk Fullbringet

Nem biztos, hogy Isshin a fullbringerek által kapta vissza az erejét. Elvégre több, mint 15 éve volt a regenerálódásra.

[...] mit csinálnak Uruharáék.

Hát áthoztak egy shinigamit egy senkai kapun, akiről még nem tudjuk ki. Viszont az sem kizárt, hogy kiképezték Karint a shinigami akadémián, és ő jött vissza.
Említik, hogy nagyon magas lett Karin reiatsuszintje. Elvégre ő is egy Shinigami és egy ember gyermeke, mint Ichigo, csak fiatalabb. Lehet, idővel belőle is előjött az a hatalmas erő.
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 16, 21:39:24 írta Szanisz » Naplózva



 
janos0166
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130


« Válasz #9665 Dátum: 11 jún 16, 21:05:04 »

Köszönöm a válaszokat:D
Nekem van egy olyan érzésem hogy 100% hogy Karin mivel elvileg nem volt otthon mikor Ichigo hazajött és nem hiszem hogy Kubo más shinigamit belekeverne még egyszer nem játsszuk el a Rukia sztorit xD
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #9666 Dátum: 11 jún 16, 22:20:40 »

Pedig Rukiát oda lehet képzelni. Nem biztos, hogy az de lehetséges ezt megtenni. Nem az ereje vagy tudása folytán, hanem a szellemi erejének hasonlósága okán. Ha emlékszünk akkor Rukia kardja és ezáltal a szellemi ereje átáramlott Ichigoba. Ez nyitotta meg Ichigo szellemi erejének a kapuját és ez miatt nagyon hasonló a szellemi ereje mint Ichigonak. Persze nem erőben értem ezt hanem hasonlóságban. Ezt ha jól emlékszem mondták is valahol. Tehát adott egy hasonló szellemi erejű Rukia (szellemi erő azonosításra), egy azonos vérből származó családtag Isshin személyében (vérvonal azonosítás) és egy Urahara aki a rítusok és kido használatával képes lehet megakadályozni Zangetsu visszatérését. Így egy megfelelő személy által végrehajtott varázslattal azonosítható és megköthető, elzárható lesz Zangetsu. Amúgy szerintem meg is teszik ezt, csak nem lehet tudni, hogy mi lesz ennek a kimenetele.
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 16, 22:23:00 írta rini67 » Naplózva
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #9667 Dátum: 11 jún 16, 22:47:42 »

"Figyeljetek lehet velem van a baj de nem értem ez a logikát xD
Először is shinigami erő csak szellemi testben létezhet míg a Fullbring az a fizikai testben akkor hogy tudná használni a ketőtt?xD Az igaz hogy mindkettőhöz közös a reitsu de akkor is ahh..."

Szerintem éppen a közös reiatsu miatt lehet majd rá képes... Ginjo is azt mondta hogy ez a 2-féle szellemi erő össze fog olvadni

(Rejtély megoldva)

"És lesz belőle egy félig mecha félig shinigami ruhás béna kinézetű csóka...-.-" "
igaz a dizájn nem az erősségem, de én itt is inkább kivárom hogy mit alkot Kubo-bááá, azért be kell látni, hogy éppen a megrajzolás a csóka erősége...
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 17, 09:15:27 írta rougon » Naplózva
janos0166
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130


« Válasz #9668 Dátum: 11 jún 17, 10:30:31 »

Ez még csak a Fullbring skin Nevet Még meglátjuk mi lesz a shinigami erővel.
Naplózva
Feketefold
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 218


A cél:határidős álom.


« Válasz #9669 Dátum: 11 jún 17, 11:37:19 »

Nekem tetszik Ichi fullbring szerelése + a kardja, de egyáltalán miről akarja elnevezni? Gondolkozik Barát/Ismerős/Rokon? Valami, ami Zangetsuval kapcsolatos? esetleg Shirosakiról ha már olyan lidérces stílusú? Természeti jelenség/állat? Vgay valami, amire nem is gondolok? Tippeljünk...
 
Örülök, hogy végre felpezsdült ez a téma is  Nevet ( Az utóbbi időben olyan volt, mint valami kripta. Lehánylak) Tehát  Pirul
Naplózva


"Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? [...]
Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!
Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Elfogadta a száműzetést a dicsőség helyett, és a gyűlöletet a szeretet helyett. És ezzel együtt, Itachi mosollyal az arcán halt meg.
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #9670 Dátum: 11 jún 17, 11:43:37 »

Eddigi ismereteim szerint valami nagy marhaságot jelentő elnevezés de jól fog számunkra hangzani. Legalábbis a magyar fordításokat hallgatva ez jött le eddig. Nyelvesít
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #9671 Dátum: 11 jún 17, 14:15:25 »

De legalább jó pont, hogy mecha-fullbirngerként is a hátán hordja a kardját. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #9672 Dátum: 11 jún 17, 20:40:28 »

Nemrég azt írtátok , hogy lehetne használni a fullbring erőt és a shinigami erőt egyszerre . Chad akkor is tudta használni amikor lélek volt (átment a lelkek világába ) .
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #9673 Dátum: 11 jún 17, 20:47:17 »

Miért ne lehetne. Éppen ebben a mangában kaptad meg a választ ebben a részben. A kifejlesztett fullbring erő idővel összeolvad a szellemi erővel. Így jön vissza a teljes szellemi ereje. Chad-ék egy átalakító kapun mentek át a saját testükkel. A kapu lehetővé tette, hogy a saját testükben legyenek ott jelen. Ezt el is mondta Urahara mielőtt átmentek.
Naplózva
janos0166
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130


« Válasz #9674 Dátum: 11 jún 17, 21:06:38 »

Kővetkező fejezetek nagyon érdekesek lesznek:D Vajon Ichigo harcolni fog?Lesz-e valamilyen fullbring támadása?xD Mikor tér vissza a régi ereje? És a legfontosabb mint terveznek Uruharáék nem tudni mire készülnek szerintem valakinek nem lehet az erejét csak úgy elzárni főleg ha az illető nincs ott xD
(Kérdésekre nem kell szó szerint válaszolni xD)
Naplózva
Oldalak: 1 ... 643 644 [645] 646 647 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!