24 jún 28, 22:36:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 641 642 [643] 644 645 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577987 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #9630 Dátum: 11 jún 08, 21:32:10 »

Valaki tudna linkelni egy manga oldalt, ahol említik, hogy a fullbringjéből jön létre a shinigami ereje? Mert szerintem ez csak egy lépcsőfok, olyan, mint mikor elsőnek megtanulsz mászni és csak aztán kezdesz el járni, majd szaladni. Viszont teljesen olyan mintha a hollow énjének ruhája, és Zangetsu cucca keveredett volna. Alig várom már, hogy legyen belőle egy színes kiadás Nevet.

Ez a Tousen másolásról meg szerintem szó sincs, csak szimplán valahogy idegbe kellett hoznia Ichigót (enyhe dbz beütés, vagy akár máshonnan) a szükséges rossz megtétele.
Naplózva
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #9631 Dátum: 11 jún 08, 21:49:04 »

Nem volt ez rossz fejezet, bár a közepe fele már nagyon egyértelmű volt hogy miért teszi ezt Ginjou. Ami a fullbringet illeti, eddig nekem nagyon nem jön be, de lehet jobban fog tetszeni ha jobban szemügyre tudjuk venni.
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #9632 Dátum: 11 jún 09, 05:47:32 »

Nekünk egyértelmű volt a felétől, hogy miért csinálta, persze. Ichinek úgytűnik annál kevésbé Mosolyog Yukio viszont nekem szimpatikus, hogy abban a világban mindent ő irányít (khm.. kissé Tsukiyomi beütés) és még Inoue-t is egy egyszerű ketreccel meg tudta fékezni. Ichi meg gondolom a jövő heti mangában kiderül, hogy milyen erőt is szerzett pontosan, na meg ugye, hogy ez a training hogy kapcsolódik pontosan a shinigami trainingjéhez. Gondolom nem ártalmas ha mondjuk kezdésként látod a reiatsukat ha már shinigami akarsz lenni ismét..
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #9633 Dátum: 11 jún 09, 09:27:12 »

... Viszont teljesen olyan mintha a hollow énjének ruhája, és Zangetsu cucca keveredett volna. Alig várom már, hogy legyen belőle egy színes kiadás Nevet. ...

A számból veted ki a szót. Erre utal az is, hogy az arcánál is ott van az a pár "csík", ami olyan, mintha a hollow maszkjának a kezdeménye lenne... ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #9634 Dátum: 11 jún 09, 10:44:09 »

Erősen bízom benne, hogy azért a szemét majd összekaparják, azok a vágások nem illenek oda... Azok a csíkok meg igazad van, mintha a maszk jönne elő. De akkor nem a léleknek kéne előtérbe kerülnie? Mert ugye a hollow egy lélek és nem egy fizikai megtestesülés. De akkor még vagy változni fog idővel, vagy pedig nem kellettek volna azok oda, zavarják egy kicsit az összképet.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #9635 Dátum: 11 jún 09, 11:04:45 »

Hát ezt nem tudjuk. ^^"
Viszont lehet, hogy a fullbring egy kicsit máshogy működik, képes a fizikai testet is (át)alakítani a szellemi erő által. Akiket eddig láttunk, mint a fizikai testével, a fizikai testén használja a képességét, nem megy át lélek formába. És ez igaz Orihimére és Chadra is. Míg pl. Ichigo csak Shinigamiként volt képes használni az erejét. Emberi testben "csak" a szellemi ereje volt meg, ill. érzékelte azt.
Erről jut eszembe, hogy ha jól megnézzük, a Quincy-k is majdnem olyanok, mint egy fullbringerek, hiszen médiumot használnak az íjuk előhívásához. Nevet (Persze ők nem fullbringerek.)
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #9636 Dátum: 11 jún 09, 11:27:49 »

Azért a Quincyk elég eltérőek hozzájuk képest. Először is az édesanyjukat nem támadta meg egy hollow. Persze ez is előfordulhatott de nem annyiszor ahány Quincy  volt. Másodszor a Quincy a médiumot nem átalakítja hanem fókuszálásra/koncentrálásra használja. Hasonlóan mint a Narutoban a kézjel. Továbbá ők csak íjat használnak és nem mindenféle tárgyat, fegyvert hoznak létre a harchoz. Ezzel szemben a fullbringer a médiumát alakítja át fegyverré és ez az erő ahhoz kötődik amit a legjobban ismer/szeret stb. Ebből kiindulva eléggé eltérő képességeket láthatunk mindegyiktől míg a Quincyk mind ugyan azt tudják. Természetesen az erejük illetve tehetségük különbséget tesz közöttük de ez már csak így van mindenben.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #9637 Dátum: 11 jún 09, 14:01:37 »

Remek.
Pedig írtam, hogy "(Persze ők nem fullbringerek.)" és azt is írtam, hogy "médiumot használnak az íjuk előhívásához". Vagyis nem mondtam, hogy fullbringerek. És azt sem mondtam, hogy a médiumukat alakítják át, hanem csak, hogy azt használják. És egy "Nevet" is ott volt a mondat végén. ^^

Igaz, a hsz írása közben eszembe jutott, miszerint oda kellene írnom, hogy az anyjukat nem támadta meg hollow, ill., hogy Uraharától már tudjuk, hogy ők "csak" Ichigóhoz hasonló különleges emberek, akik a hollow-k elleni harcra edzették magukat. De gondoltam, hogy mindenkinek le fog esni a poén... vagy mégsem. ^^
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 09, 14:02:20 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #9638 Dátum: 11 jún 09, 14:11:29 »

Na, ismét egy jó fejezet volt... azért remélem h Ginjo nem csak tetteti a rosszfiút Nevet
amúgy meg az hogy látja a reiatsut az nem csak Tousen adottsága volt (ami szintén a vakság miatt alakulhatott ki) hanem Ulquiorra is mintha képes lett volna erre
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #9639 Dátum: 11 jún 09, 14:18:06 »

Szerintem jó fejezet volt , rengeteg akcióval. Animében már most várom , hogy milyen lesz ez Ginjou támadásai. Kidolgozott dinamikával epic anime rész is lehet ebből! Mosolyog
Sokan kérdezik amúgy , hogy miért kell a fullbring a Shinigami erőhöz. Esélyesnek tartom , hogy kompatibilitás miatt , ugyanis hiába küldök e-mailt valakinek ha ő postai levelet vár. ^^  *Szerintem Ginjou rájött , h a düh az ami segíthet előre lépni és minden áron egyről a kettőre akar jutni. Ha megakarták volna ölni Sadoékat akkor már régen megtehették volna. Ingerlik Ichigot...*
Mellesleg Tousen nem látott semmit , neki a hallása volt kifinomult , szal sokak Tousenes összekötése elég gyenge sárdobálás. Akkor már inkább a Daredevilt magyarázzátok bele . :'D
Naplózva
Ben
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


« Válasz #9640 Dátum: 11 jún 09, 22:20:51 »

Tousen a reiatsu érzékelését használta "látásra". Nem igazán lőttek mellé az összehasonlítással.
Naplózva

"Every one of us is dead by birth. The end is always there, before the beginning."
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #9641 Dátum: 11 jún 09, 23:05:05 »

A kettő nagyjából annyiban hasonlít egymásra, mint hogy a Narutoban mindenki chakrát használ, vagy például a Raikagének meg Sasukének is van villám eleme. AKkor most Kishi is magától koppint? Mert a hasonlóság nagyjából ennyi. Esetleg egy másik, jobban ide illő példa Tobi Sharinganja meg Rin'neganja. A fejezet pedig tényleg jó volt, Ginjou élethűen alakította a rosszfiú szerepet, én elhittem neki. Mellesleg jó látni, hogy Ichigot leverték szeretem az ilyet :D
Naplózva

Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #9642 Dátum: 11 jún 10, 10:16:23 »

Ez azért nem ilyen egyszerű, a Narutoban mindenki használ chakrat, de arra, hogy valaki a reiatsujával lásson eddig csak Tousennel volt példa.
Naplózva
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #9643 Dátum: 11 jún 10, 10:40:27 »

off: a Narutoban is vannak olyanok akik képesek látni a chakrát pl : a hyuugák, vmennyire az uchihák... szóval ott sem mindenki képes rá, de vannak akik igen

on: kár itt még vádaskodni akármivel is, senki nem mondta hogy csak Tousen lehet rá képes a "Bleach világában", talán maguk a fullbringerek is képesek rá, talán ezért sebesítette meg a szemét Ginjo (talán nem)... akárhogyis, nem értem hogy ez miért zavar bárkit is...
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 10, 10:44:44 írta rougon » Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #9644 Dátum: 11 jún 10, 13:14:22 »

Nem azt mondtam, hogy csak Tousen képes rá, hanem hogy csak tőle láttuk eddig.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 641 642 [643] 644 645 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!