24 jún 28, 22:29:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 637 638 [639] 640 641 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577974 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #9570 Dátum: 11 máj 27, 17:25:10 »

Nem te vagy az egyetlen aki így van vele és talán éppen ezért kezdjük kicsit megunni a történetet. Viszont még mindig reménykedik, hogy azt az érzést visszahozza amelyet akkor érzett amikor anno elolvasta. Én a magam részéről kétlem, hogy az az érzés vissza jönne. Viszont nem fogom ezért a sárga földig lehordani ha vannak benne olyan dolgok amelyek nem tetszenek. Nem fogom Inoue halálát kívánni mert olyan amilyen. Pont nemrégen figyeltem meg, hogy mindenki lehülyézte Inoue-t mert gyenge és nem csinál semmit az Ichigozáson kívül. Tessék, most csinált valamit erre megint lehülyézik mert mit játssza meg magát ez a liba. Ez egyértelműen arra utal, hogy sokan megunták magát a történetet, találtak valami jobbat és akaratlanul is ahhoz hasonlítják az egészet. Majd annál is eljön az idő mikor megunják és szidni fogják. Ugyan úgy jár majd mint ez. Én például jelenleg a legjobb mangának a Belzebub, Reborn és FT mangát találom. Van más is ami legalább ilyen jó csak annak a megjelenése havi részekben jönnek. Végül szerintem ez a mostani manga nem volt sem rossz sem különösebben jó. Hozta az átlagot.
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #9571 Dátum: 11 máj 27, 23:33:18 »

Nos én nálam, ez nem játszik szerepet Orihimét zsigerekből gyűlölöm függetlenül, hogy most erős, vagy gyenge. Igazából, hogy ebben a mangában valaki halálát kívánom nálam az sem újdonság. Nem azért, mert most egy rakás sz*r a manga csak szimplán, ha rajtam múlna a karakterek felét kiselejtezném azt ennyi. Én személy szerint nem hasonlítok soha egy mangát se a másikhoz, mert merő ostobaság. Meg persze, ezután is lehet mondani, hogy "Ha nem tetszik csinálj jobbat,  ha nem tetszik minek olvasod stb-stb szokásos sablon szövegek" én egyszerűen, mert amit elkezdtem azt nem hagyom félbe ennyi. De tegyük picit félre a makacsságunkat és lássuk be, hogy a Bleach ötlettára az utóbbi időkben nagyon-nagyon silány és gyenge gondolok akár, csak anno Ginre hihetetlen rejtély övezte mindenki kíváncsi volt rá, azt a végén puff nagyobb volt a füstje mint a lángja most meg van egy kiköpött Aizen, csak más köntösbe bújtatva, ahogy olvassa az ember mindig deja vu érzése támad. Ezután jelenleg nekem nincsenek semmiféle elvárásaim a Bleach iránt. Persze ez csak szubjektív meg ne kövezzetek Nevet.
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 27, 23:35:04 írta Train » Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #9572 Dátum: 11 máj 28, 11:21:11 »

Örülök ennek a fejezetnek, és egyben szidom is Kubot miatta.
Örülök, mert Inoue végre fejlődött valamit, és nem ugyan azzal az egy képességgel szerencsétlenkedik. Valamint Chad is fejlődött, ha minden igaz.
Viszont szidom Kubot, mert már 2 fejezet óta húzza ezt a "ki jött ki a senkai kapuból" cuccot, bár van pár tippem rá, hogy ki volt, de azért jó lenne megtudni Nevet
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #9573 Dátum: 11 máj 28, 21:11:13 »

Mi van, ha yourichi jött shinigami ruhában? lehet, hogy visszahívták kapitánynak.
Naplózva
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #9574 Dátum: 11 máj 28, 21:16:58 »

Ezek szinte abszurdumok. Amire semmi előjel nincs, olyan feltételezésre ne hagyatkozzunk!
Egy emberre van előjel: Karin
Hogy ő-e, nem tudhatom, remélem nem, de CSAK rá van utalás eddig a part2-ben.
Problem?
Naplózva



 
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #9575 Dátum: 11 máj 29, 09:26:52 »

Hát ennyi erővel a tied abszurdum, miért lenne karin shinigami? ez is legalább olyan elrugaszkodott feltételezés...
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #9576 Dátum: 11 máj 29, 10:04:53 »

Kevésbé mint a Yoruichis. Karinnál kijelentették az új arc indulásánál, hogy rendkívül sokat erősödött a szellemi ereje, ebből lehet arra következtetni, hogy ő lesz az. Bár véleményem szerint Rukiára több esély van, hiszen az ő hangját hallotta Ichigo a Shinigami jelvényéből. Szerintem is kettejük közül lesz az egyik, bár remélem Kubo rám cáfol és előhoz valami olyan karaktert akire senki nem számít. (Nagyon remélem, hogy nem megint Kanonji lesz az ismeretlen személy ikszdé)

Inoue fejlődésének pedig én is örülök, elég idegesítő volt, hogy mindig meg kell menteni, ráfért egy kis tápolás.
Naplózva

janos0166
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130


« Válasz #9577 Dátum: 11 máj 29, 10:07:28 »

Egyáltalán nem abszurdom mivel a part2-ben Karin egyszer járt Uruhara boltjában és azt mondta most neki kellesz megvédenie Ichigot és ha eperke shinigami akkor Karin miért ne lehetne? Mivel testvérek. Ez az egyik elmélet a másik meg hogy Rukia az és valamilyen reiatsu áthelyezésen gondolkodnak. De ezen a 2 lehetőségen kivül nehéz lenne mást elképzelni.
És utoljára a legutóbbi mangában az utolsó 4 kép akkor mit is  jelenthet?Nevet Azt hogy Ichigo nagyon gyorsan edz?Mivel ott a végén az a előre tekerés nem tudom mi mást jelenthet xD
Naplózva
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #9578 Dátum: 11 máj 29, 10:43:16 »

Szerintem Yukio manipulálni tudja az általa készített dimenzión belül nemcsak a teret, hanem az időt is, ezért olyan hatalmas a képessége.
tehát gyorsabban haladnak az edzéssel. Pl: Köztes világi edzése Ichinek-ott 9ezer:1 volt az arány.
Naplózva



 
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #9579 Dátum: 11 máj 29, 17:34:47 »

Amúgy én sajnálom hogy az espadaknak végük... jó kis arc volt.
Naplózva
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #9580 Dátum: 11 máj 29, 17:37:36 »

Kíváncsi vagyok, mi lett a vaizardokkal. Feltöltötték volna az üres kapitányi posztokat? Vagy a hollow-létforma nem egyezik a szigorú törvényekkel?
Szívesen látnám Shinjit újra kapitányként, de Ikkakut is, vagy Renjit kacsint
Naplózva



 
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #9581 Dátum: 11 máj 29, 17:39:29 »

Hát ők biztos nem lehetnek kapitányok, először halálra akarták ítélni őket, szóval még sztem akkor sem lennének kapitányok, ha felajánlanák nekik.
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #9582 Dátum: 11 máj 29, 17:40:48 »

Törvények értelmében ök bűnösök.. Másik meg hogy soha nem lenne ott egyik sem kapitány mert nem kedvelik Soulbirodalmat....
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #9583 Dátum: 11 máj 29, 17:42:28 »

Ráadásul a többségük posztját már betöltötték, szóval nincs már annyi hely.

És ti kiket sajnáltok a z espadak közül én harribel , mert ő a társaiért állt bosszút, és még simán nyerhetett volna, ha az a mocsok aizen nem öli meg, no meg egy kicsit baraggant is sajnálom, mert őt meg becsapták és elvettéka  trónját.
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 29, 17:46:25 írta Domynyk » Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #9584 Dátum: 11 máj 29, 17:52:31 »

Ráadásul a többségük posztját már betöltötték, szóval nincs már annyi hely.

És ti kiket sajnáltok a z espadak közül én harribel , mert ő a társaiért állt bosszút, és még simán nyerhetett volna, ha az a mocsok aizen nem öli meg, no meg egy kicsit baraggant is sajnálom, mert őt meg becsapták és elvettéka  trónját.

Ez jó kérdés:Mosolyog
Mind a 3 FÖ Espádát sajnálom Stark nem is volt gonosz, söt még rendes is volt a harcban. Harribelt meg kinyírták hátulról,+ jól nézet ki:Mosolyog Barangart meg azért mert az ö ereje tényleg isten szintű volt, nem nagyon volt neki ellenfele a világon.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 637 638 [639] 640 641 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!