24 jún 28, 22:06:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 543 544 [545] 546 547 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577929 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #8160 Dátum: 10 jún 26, 21:23:40 »

Engem az érdekel, hogy hogyan halhat meg egy lélek betegségben? Illetve hogyan öregedhet meg egy lélek, aki nem is öregszik? Hiszen Yama-jii 100 évvel ez előtt is ugyan úgy nézett ki, viszont Byakuya felnőtt kicsit. Hitsugaya egy kicsikét változott külsőre...
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #8161 Dátum: 10 jún 26, 21:30:30 »

lehet hogy akiknek van Lélekenergiájuk bizonyos mennyiséget öregszenek..vagy tudják befolyásolni hogy hogy nézzenek ki,nem tudom...viszont hogy hogyan halhat meg,aki már meghalt egyszer,az jó kérdés xD
Naplózva

Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #8162 Dátum: 10 jún 26, 22:12:22 »

Biztos először a teste hal meg aztán a lelkének is meg kell egyszer hogy teljesen eltűnjön Nevet Ilyen kétlépcsős folyamat Nevet De akár második esélynek is nevezhetnénk Nevet
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #8163 Dátum: 10 jún 26, 22:22:01 »

Soul, ha a shinigami meghal, emberként újjászületnek (nulla emlékkel) elvileg.
Amúgy a válasz egyszerű: Az x-menben megkérdezte bárki is, hogy milyen genetikai módosulás okozhatja azt, hogy lézert lőjjön valaki szemeO_o  Nem szükséges tudniXD Tudom furdalja az embert, de a bleach-világ megalkotójának nem kell törődnie azzal, hogy hogyan lehet ez?..   hogyan lehet, hogy a kard egy önálló tudattal rendelkező entitás?ikszdé     Nah ugyanígy lehet, hogy egy lélek is lehet betegXD Így működik az a világXD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #8164 Dátum: 10 jún 26, 23:37:56 »

Soul, ha a shinigami meghal, emberként újjászületnek (nulla emlékkel) elvileg.

Erre nem is emlékeztem o.O Na, ma is érdemes volt felkelni Nevet Amúgy Engetsura én is nagyon kíváncsi lennék, mert biztos vagyok benne hogy azért van egypár dolog amiben eltér Zangetsutól, és itt nem csak a nevére és az alakjára gondolok.
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #8165 Dátum: 10 jún 27, 01:56:11 »

Még a legelején volt róla szó, amikor Ishidáról kiderült, hogy kvínsí.  Lehet hogy ez kereken nem volt kijelentve, de azt mondták, hogy a lelkek egy örök körforgásban vannak (asszemXD, de most én ki nem keresem)

és bár tudjuk, hogy a mozi nem számít, de a Senna mozi is ezt bizonyítjaXD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #8166 Dátum: 10 jún 27, 09:26:08 »

Soul, ha a shinigami meghal, emberként újjászületnek (nulla emlékkel) elvileg.
Amúgy a válasz egyszerű: Az x-menben megkérdezte bárki is, hogy milyen genetikai módosulás okozhatja azt, hogy lézert lőjjön valaki szemeO_o  Nem szükséges tudniXD Tudom furdalja az embert, de a bleach-világ megalkotójának nem kell törődnie azzal, hogy hogyan lehet ez?..   hogyan lehet, hogy a kard egy önálló tudattal rendelkező entitás?ikszdé     Nah ugyanígy lehet, hogy egy lélek is lehet betegXD Így működik az a világXD
Egyáltalán nicsn igazad... az X-menes példa valahol jogos, de akkor is... Egy fiktív világnak a maga fiktav szabáylaihoz következetesen kellene ragaszkodnia, és logikusan kelelne felépítenie ezeknek a szabályoknak megfelelően az új a szabályoakt és eseméyneket...
Még ha öregszik is egy léle, ami elfogadható lenne.. miért csak némelyik? És miért teljesen más mértékben? Ez így a bleachben is irracionális....
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 27, 09:26:39 írta STM » Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #8167 Dátum: 10 jún 27, 10:51:51 »

Köszi STM Nevet Erre gondoltam én is Nevet

Dancsa... Az X-mennel csak ne gyere ikszdé Egyébként nem azért X-menek, mert Xavier a vezetőjük, hanem azért, mert a mutációt egy X nevű gén okozza... Ráadásul van 1-2 olyan mutáns, akinél meg van magyarázva, hogy hogyan lehet neki az a képessége.

A lelkek vagy öregszenek, vagy nem... Az, hogy Yoruichinek csak kinőtt a haja, Uraharának semmije nem változott, Yamának dettó, Ukitakének is kinőtt a haja és Kyourakunak a borostája már a teljes arcán van azt bizonyítja számomra, hogy a lelkek nem öregszenek. Az idő náluk is fogalom, de rájuk ez nem hat. Szerintem a külsejüket úgy változtatják, mint a zanpakutojuk külsejét. Ahogy akarnak, úgy néznek ki. Persze az alap karakter marad, tehát Byakuya nem változhat át Yama-jiivé, de ezt a 'kinézetet' kedve szerint fiatalítja, vagy öregíti...
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #8168 Dátum: 10 jún 27, 11:15:40 »

Szerintem meg pl. kyorakun és ukitakén nagyon is megfigyelhető az a 100 év.Míg Hiyorin és uraharán egyáltalán nem...Sztem ha ők alakítanák ki a kinézetüket akkor pl. Byakuya hogy nőtt fel vagy Gin? én szerintem a lelkek öregednek a Bleachben. A ciki csak az h. nyílvánvalóan nincs logikusan megoldva azért merül fel mindenkiben a akérdés.

Amúgy én úgy gondolom h. van egy bizonyos kor amikor megáll a lélek fejlődése (ez Bya, Urahara, Yourichi, Hiyori kora) azaz felnőnek aztán ha elérnek egy határt elkezdenek öregedni ez pedig vhol 800 év körül lehet...
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 27, 11:17:42 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #8169 Dátum: 10 jún 27, 14:09:52 »

Nemtom... Nekem Soul Society és Hueco Mundo amolyan túlvilágként jelennek meg, vagyis ahova halálunk után kerülünk. A túlvilágon pedig senki nem foglalkozik a korral, mert ott már nincs értelme ezzel foglalkozni, hiszen mindenkinek a lelke halhatatlan!!! Nem hiszem, hogy Yama, vagy bárki más, aki mondjuk eléri a 2-3-4-5-... ezredik évét, akkor elporladna egyik pillanatról a másikra. Itt csak úgy halhatnak meg elvileg, ha megölik őket más lelkek. Viszont Hisana esete és Ukitake esete is elég érdekes... Hogy gyengülhet le egy lélek csak úgy? Hogy lehet egy léleknek tüdőbaja, vagy bármi más betegsége? Ez csak két eset a bleachben, amit ismerünk, szóval a többieknek elvileg semmi baja...
Naplózva
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #8170 Dátum: 10 jún 27, 14:14:39 »

mivan akkor ha ebben a betegségben haltak meg és ez meg maradt valmi véletlen folytán lélek létükben is
Naplózva
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #8171 Dátum: 10 jún 27, 14:50:23 »

Hmm ez nem is olyan rossz gondolat. De végül is lehet hogy "hiba" van a lelkében, vagy hogy is mondjam. Meg ha jól emlékszem akkor a pendulumos részekben is valami járványszerűségre gyanakodtak, szóval lehet hogy létezik a betegségeknek "lélekmegfelelője", bár tényleg nehéz elképzelni... de ennyi erővel hogyan vérezhet egy lélek? Nevet És hogy lehet hogy a léleknek is ugyanúgy vannak létfontosságú szervei, amiket ha eltalálnak akkor nagyon nem jó... szerintem ebbe nem érdemes belemenni Nevet
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #8172 Dátum: 10 jún 27, 17:37:40 »

Ukitake amúgy valószínüleg azért TBCés mivel Kubo Okita történelmi személyről mintázta valószínüleg(nagyon sok hasonló vonás vana a történelmi személlyel). Elvileg nem lehetne beteg de belerakta a történetbe mert ez így jobb...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #8173 Dátum: 10 jún 27, 20:21:21 »

Nagyon egyszerű a válasz:

Kubo a támadásokon kívül alig dolgozott ki valamit rendesen.
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
cyberwolf21
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170



« Válasz #8174 Dátum: 10 jún 27, 20:41:19 »

Nekem az a véleményem hogy a lelkek is öregszenek és a betegség is logikus hogy van mert én nem ugy képzelem el ezt mint halálutáni létet hanem ugy hogy SS egy alternativ dimenzio amely térben és idöben eltolt a mi világunktol....ami pedig az öregedés eltéröségét illeti én ugy gondolom hogy a lelkek fejlödése a  "felnöttkorig" gyorsabb s miután elérik az után ez  a fulyamat lényegesen lelassul. ami pedig Yamajit illeti nekem személyszerint van olyan szomszédom aki 55 évesen ekte télapó kinézettel van megáldva, az egyik haverom dédnagyapja 93 évesen sincs egy csepet sem roszabb börben mint az emlitett szomszédom. ezzel arra akartam kijukadni hogy a tujfeles öregeknél nem feltétlenül megéllapitható az idö mulása.
Naplózva

"Éljél úgy, mintha holnap meghalnál, de tanulj úgy, mintha örökké élhetnél." (Mahatma Gandhi)
Oldalak: 1 ... 543 544 [545] 546 547 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!