24 szep 29, 23:12:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 541 542 [543] 544 545 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1702796 alkalommal)
0 Felhasználó és 244 vendég van a témában
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #8130 Dátum: 10 jún 24, 12:15:00 »

Valljuk be, a zanpik lázadása az manga összes szabályát felrugtaXD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
FujiwaaraMichiyo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 248

Aisurando *O*


WWW
« Válasz #8131 Dátum: 10 jún 24, 12:41:51 »

Lehet csak én gondolom így de én Tensa Zangetsuban Hitsut és Rukiát véltem felfedezni...
Naplózva

/l 、
( ゚ヮ 。7 ೨ -Ve~nyau!
 l、 ~ヽ
 じしf_, )ノ
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #8132 Dátum: 10 jún 24, 13:21:02 »

Én inkább Ulquiorrát 'smink' nélkül, vagy Aizent megfodrászolva, vagy Ichigot... Én is bírom Tensa Zangetsut Nevet Jó arc. Bár nekem mindenki bejön, aki kicsit megleckézteti Ichigot. Fura volt ez a dolog. És eszembe jutott a Bleach movie2, amikor Kusaka jégbefagyasztja Ichigot bankaiban és akkor is társalognak zangtsuval, de ez irreleváns, hiszen az egy movie, ez meg a manga Nevet Várom ezt a fejezetet már animében. A manga nekem olyan semmitmondó látványilag ikszdé
Naplózva
miguel
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 16


« Válasz #8133 Dátum: 10 jún 24, 13:36:13 »

én arra lennék kiváncsi engetsu hogyan néz ki
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #8134 Dátum: 10 jún 24, 14:13:28 »

Ulqi és Byakuya keveréke ez a Tensa xDD Szeintem jobban állt a borosta és a nap szemüveg Zangetsuként Nyelvesít Aizen meg most kemény , h megölt egy embert a Reiatsujával. :'D
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #8135 Dátum: 10 jún 24, 14:48:43 »

nem tudom,nekem annyira nem jött be a rész.a spoiler alapján jobbra számítottam,de az utóbbiakhoz képest még így is az egész jó kategóriába lehet rakni.
Zangetsut nem így képzeltem el...akárcsak a fejezetet sem.Isshin kardjáról aszittem többmindent megtudunk,az valahogy rohadtul nem tud meghatni hogy Aizen sétálgat Karakurában és pusztulnak a városlakók..Ez a fejezet után meg főleg azt mondom hogy a Tatsuki-Mizuiro szál érdekel leginkább..xD
Naplózva

Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #8136 Dátum: 10 jún 24, 16:02:09 »

Nekem kapásból egy "Ájzen új frizkóval" jutott eszembe mikor megláttam Tensa Zangetsut....Isshin nem mondott valami sokat,csak annyit hogy Engetsu meg Zangetsu nem mondanak el semmit ha nem verekszel meg velük xD
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #8137 Dátum: 10 jún 24, 19:14:27 »

Én mikor Tensát megláttam, egyből Rukia ugrott be róla. Tisztára olyan mint ő sztem, csak fiúban Nevet

Hát másról nagyon nem is lehet beszélni, megint oldalak mentek el szabályosan a semmivel, valamint még megismertük milyen az "Aizen hatás".
Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #8138 Dátum: 10 jún 24, 19:19:07 »

Én még azt beleraktam volna az eheti mangába, ahogy Aizen megöli tstsukiékat. Az viszont zavar, hogy Aizen nem siet elkészíteni a király kulcsát, pedig most van egy zavartalan órája. De ehelyett valóban az történik, amit sokan viccesen elképzeltünk, hogy Aizen várost néz. Néha összefut egy-két emberrel, akik már a reiatsujától meghal. Miért nem megy és hentel legalább?

Rukia fiúban? Hmmm... Lehet... Kinek ez, kinek az.
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #8139 Dátum: 10 jún 24, 20:04:40 »

Ezzel egyetértek itt sétál és friss levegőt szív ahelyett, hogy eltakarítaná a városból a sok szemetet remélem Tatsuki fejét levágja, vagy legalább a kezét-lábát attól hátha Ichi berág, és láthatnám az állat formáját.
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #8140 Dátum: 10 jún 24, 20:33:16 »

Ájzen bá kezéből már csak a prospektus hiányzott. Kövi rész remélem több lesz ennél.

Vajon mi lehet Tensa Zangetsu célja?
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #8141 Dátum: 10 jún 24, 20:41:03 »

Hát igen remélem vmi frappáns célja vana megfiatalodott kardnak...Bár ha jobban belegondolok miért nem akaródzik átadnia nekia  avégső támadását? Remélem lesz vmi Ishinnel is nem csak annyi h. ott áll és vár h. mit csinál Eperke...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #8142 Dátum: 10 jún 24, 20:43:52 »

gondolom azért nem akarja mert olyan überkeményfasza technika hogy lerombolja fél Karakurát egy lövéssel,de Aizen majd fél kézzel kivédi.
legalábbis valami ilyesmit tudnék elképzelni
Naplózva

asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #8143 Dátum: 10 jún 24, 20:48:49 »

nem rossz gondolat féltésből nem adni át  avégső technikát mert túl vezsélyes...végülis ez nem lenne rossz magyarázat...Bár én újdonsült szépfiúnk tekintetében mintha vmi más indokot véltem volna látni megcsillani...(na jó kezd kicsit túl költői lenni...) Gondolkozik
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #8144 Dátum: 10 jún 24, 23:44:17 »

Lusta vagyok annyit olvasni, de Engetsu ki??
Azontúl hogy fater kardja, sehol nem találtam fordítást, kanjiban rossz vagyok, viszont kíváncsi!
Chakra????

Zangetsu Jr. azért tetszik, kis kölök, de szana-szét kapja Kurosaki-kun-t:)
Naplózva
Oldalak: 1 ... 541 542 [543] 544 545 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!