24 szep 29, 23:34:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 545 546 [547] 548 549 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1702883 alkalommal)
0 Felhasználó és 58 vendég van a témában
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #8190 Dátum: 10 júl 01, 11:11:37 »

Összeségében szerintem kezd ismét beindulgatni a manga.
Most előjött Hollow Ichigo is, kíváncsi leszek itt, hogy lesz a harc, hárman vannak, valszeg mindhárom mást akar...érdekes lesz, remélem itt nem cseszi el azzal Kubo, hogy Ichigora megy mindkettő de ő nyer vmi lelkizés után, ebből most sokkal többet is ki lehet hozni.

A láb pedig...hát legnagyobb valószínűséggel Ryuken.
Habár, hogy őszínte legyek itt szinte már az is mindegy ha Don Kanonji lenne, ígyse-úgyse tudja jelenleg senki megállítani Aizent, azok közül akiket ismerünk.
Mondjuk még az is lehet, hogy Kubo szerint Aizen már nagyon elkanászodott és most saját magát is bedobta, hogy megcsapkodja, ha már az egész szereplőgárdája nem volt elég hozzáxD
Naplózva

RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #8191 Dátum: 10 júl 01, 12:16:00 »

Hát az vagy Ryuuken v. Tessai és ha vmeik a kettő közül akk rem. Gin ellen fognak vele harcolni...mert akk abból látunk is vmit, és nem csak azt, h Aizen legyint egyet oszt mindenki a földön van  Neeem
Naplózva
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #8192 Dátum: 10 júl 01, 12:34:28 »

Zangetsu helyre pofozza majd Ichigo lelkét , megint shirosaki  ? 2.szorra nem lenne eredeti , így fehérben ez a változata nem volt olyan ijesztő szerintem.
Aizen a mindenható , várja Ichit az új erejével. ő mindenről tud , lottó 5-öst tőle kell megkérdezni  Nyelvesít
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #8193 Dátum: 10 júl 01, 13:30:28 »

LOL ez a tengeres duma nagyon ott volt. Ichigo meg szánalmas xD de nem kéne h zangetsu helyre tegye. Hollow Ichigonak kéne itt villantani, de az se tetszene h Ichi meg Zangetsu rámenne.

Igazából szerintem annak kéne lennie, h ichigo nem a végső Getsuga Tenshout, hanem a Full Hollow énjét tudja irányitani. Szerintem Aizen is vmi hasonlót akar, hisz direkt hagyta meg neki ezt a kis sanszot Nevet
Naplózva







Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #8194 Dátum: 10 júl 01, 22:36:23 »

Egyetértek engem valahogy egyáltalán nem érdekel a végső Getsuga igazából már unalmas a Getsuga. A Full Hollow én engem is ezerszer jobban pörgetne.
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #8195 Dátum: 10 júl 02, 00:08:48 »

Most jutott eszembe, h Hollow Ichinek is hosszu haja van xD csak ugy Aizenre gondolva xD

Am Kumori -sama, marha jó lett a kép Mosolyog
Naplózva







Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #8196 Dátum: 10 júl 02, 08:51:38 »

Örülök, hogy tetszik. Nevet

A hosszú haj az muszáj, nem lehet kihagyni, kár, hogy Jamma-jii nem lett Hollow, ő is kapott volna egy szép sörényt a kopasz fejére. Nevet
A végső Getsuga meg még jó, hogy nem különösebben indítja be az ember fantáziáját, elvégre nem sok újat tudna mutatni, csak egy erősebb Getsuga, amiből láttunk már ezret.
Naplózva

Hiei
Vendég
« Válasz #8197 Dátum: 10 júl 02, 17:53:08 »

A mostani rész is unalmas volt. Egy dolog tetszett Tensa-kun szövegelése. Kb én is ilyennek látom Ichigot. Kár, hogy ehez nem kellett volna elolvasnom az elmúlt 100 részt akkor is tudtam volna. Aizen meg mennyen már a picsába. Ha oda álílt elé Ichigo az új maszkban az új getsugával és azt mondja neki az a fogyatékos, hogy megölöm ezt a csajt, hogy tökéletesítsem az erődet amit a köztes világban fejlesztettél abba hagyom a mangátxD.
Vagy megkeresem Aizen és megkérem, hogy mondja el a jövőmet... tényleg Aizen vajon azt is tudja milyen Ichigo széklete?ikszdé
Naplózva
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #8198 Dátum: 10 júl 02, 19:28:36 »

Szerintem Aizen még Ichigo kedvenc ételét is tudja... De szerintem ez a rész nem volt rossz, érdekesen alakulnak a dolgok Ichigoban, ami meg Karakurát illeti... meglátjuk kihez tartozik az a láb Nyelvesít
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
Hiei
Vendég
« Válasz #8199 Dátum: 10 júl 02, 19:41:14 »

Szerintem jönnek a  Yetik... meg alázzák Aizent mert ellopta a hógolyójukat.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8200 Dátum: 10 júl 03, 20:31:57 »

Az a baj hogy én már ezen sem lepődnék meg  smirksweat

Amúgy ha Kubo ellövi azt a poént mint kishi, hogy Ichigo egybeolvad a sötét énjével hát magam alá sz*rok.
Naplózva


Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #8201 Dátum: 10 júl 03, 22:15:02 »

-Nem, csak elveszi a reatsuját, majd bünbánó képpel mondja h sajnálom, nem akarlak bántani.
Naplózva







Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #8202 Dátum: 10 júl 03, 22:33:03 »

Renningan, légyszi ne is emlékeztess arra. Marhára fel tud bosszantani még mindig.

De érdekelne, most minek hozta elő Shirosakit és mi köze van neki a végső übertámadáshoz (Amiről Aizen már úgyis 100 éve tud  Pojén ).
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #8203 Dátum: 10 júl 03, 22:38:32 »

Noh igen. Szerintem a végső Getsugához és Shirosakinak annyi köze lehet, mint Tensa Zangetsunak. Vagyis elég sok... Mivel gondolom ahhoz, hogy ezt használni tudja a lelke minden darabjának akarnia kell, vagy nemtom...

Ha Aizen nem öli meg Tatsukit, ahogy ígérte, olyat teszek, ami nem lesz benne a terveiben, de ha mégis számít rám is, akkor tökön szúrom magam ikszdé
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #8204 Dátum: 10 júl 03, 22:46:49 »

Ezt a Shirosakit most hallom először xDDDDDDDDD

Ez lenne hollow ichi rendes neve? xD
Naplózva







Oldalak: 1 ... 545 546 [547] 548 549 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!