24 jún 28, 22:44:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 500 501 [502] 503 504 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1578000 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #7515 Dátum: 10 márc 26, 22:08:52 »

Köszi a kiigazítást Nevet Közben mondta nekem itt valaki, hogy Human... Ez remélem már jó Nevet Valami noname szótárba beírtam, hogy ember, erre milyen galibát okoztam már megint ikszdé Bocsi. Akkor Human. Ez elé is tökéletesen illik az "A" és nem "AN"...

Aizen mint Ichigo faterja? Végülis... ikszdé Ichigonak akkor kiesne a szeme a helyéről, ha ez is kiderülne most ikszdé
Naplózva
Paulo55
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81



« Válasz #7516 Dátum: 10 márc 26, 22:24:59 »

Ha ne adja isten Kubu ilyen hülyeséget csinálna, akkor szerintem kómába esne. De szeritnem ez úgy hülyeség ahogy van. 
Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #7517 Dátum: 10 márc 26, 22:30:15 »

Végülis... Muszály minden klisét felhasználni egy jól menő mangánál. És hát... kell mindenhova egy Darth Vader effekt... Ilyen Orihime és Ichigo kapcsolata is... Vagy, hogy most mindenki a halál közeli állapotba kerül... Kubo egyvalamit csinál nagyon profin. Mindig sikerül megmentenie mindenkit, aki számít valamit...
Naplózva
Paulo55
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81



« Válasz #7518 Dátum: 10 márc 26, 22:45:03 »

Kubu sajnos mindenkit megment jó oldalról...pedig zsebjeges halálát úgy megnéztem volna..., bár végül is Boci lány miatt teljesen lehetetlen, hogy valaki meghalljon. Bár a mostani idő alkalmas lenne rá Ördögi Ördögi Ördögi 
Naplózva

Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #7519 Dátum: 10 márc 26, 23:13:56 »

Kubo egyvalamit csinál nagyon profin. Mindig sikerül megmentenie mindenkit, aki számít valamit...
Ezzel nem értek egyet. Kubo semmit nem csinál jól. Megmenti a jó szereplőket, de valamiféle szánalmas módon, holott egy mangaírótól elvárná az olvasó, hogy ne egy ötödikes módjára rendezze a dolgokat.
Valaki (talán asthi) írta, hogy a Vaizardok belépője nem sikerült nagyra. Van egy olyan tippem, hogy Kubo szemében ez igenis királyra sikeredett. Mindenki felvette a maszkját, mutatott egy shikait, azt annyi. Jó nagyot szólt mindegyik. Úgy általánosan jellemző ez a mangára: minél nagyobbat szól, annál jobb. Ezért van ez a sok klisé-szerű fordulat is
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 26, 23:53:49 írta Ritka » Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Paulo55
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81



« Válasz #7520 Dátum: 10 márc 26, 23:25:48 »

Szerintem mielőtt Kubut keresztre feszítjük jegyezzük, meg hogy az elmúlt év gyenge fejezetei miatt dühös sok ember. Az SS részek vagy az Arrancoros art egész addig a pontig amíg Ichigo level upos lépése után Ulit nem porlasztotta el csak úgy... addig szerintem a manga nagyon franko volt, bár kicsit untam, hogy midneki a halálból jön vissza aztán, mintha semmi sem történt volna nyom egy bankait, de ezt a Bleach sajátságának tekintettem. Viszont után több nagy hiba volt. Level up alatt rétesre húzott manga, suta befejezések, pl. Uli elporlad. Ishidának kard van a hasában valahol a szíve környékén, de még van ereje jó pofizni a visszatért Ichigoval. A Wizardok a teljes szánalom kategóriája....ezt nem is tárgyalom. Zsebjeges egy első szinten lévő 3. espadánál majdnem halálán van, de hát kell a pénz alapon csak visszahozza. Az espadák alul tápolása 1. az különösen szánalmasan hal meg...és a koronát a 2009-es év fantasztikus teljesítményére a Tousen über atom, király császár szinten való leszúrás jelentette. Mondjuk nálam ez a pont volt, hogy abbahagyom.

Viszont azóta megtudtuk, hogy Aizennek van mire gizdának lennie. Hiyorit is lekaszabolta Gin. Meg mindig van valami amiért érdemes olvasni a mangát.   
Naplózva

asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #7521 Dátum: 10 márc 26, 23:26:15 »

...S a bajok ott kezdődnek igazán amikor már nincsenek a szereplőknek új képességei és mennek az üres puffogtatások amiknek semmi céljuk nincs mert nincs végiggondolva és felépítve az egész, ugyanazoka a szereplők ugynaazt csinálják az újak pedig nincsenek olyan nagyon megmozgatva, nem ismerjük meg őket jah és igen szánalmas a gonoszok meghalnak mindenféle értelem vagy tanulság nélkül a jók életben maradnak igaz kissé megalázva meg tanulság nélkül de hát mindegy végülis két három nagy kép csúnya nézéssel egy bankai vagy shikai hívószóval megteszi az olvasó közönségnek  vagy nem de amíg olvassák addig megteszi...
Ha Kubo a hibáit észrevette akkor végre elkezdi feltölteni tartalommal de azt hiszem ha az Ishin vonalat sikerül is végre vmi tartalommal megtölteni a Pendelum és a Vaizardok elbaltázása azt hiszem elég nagy hiányjel lesz mindig is a Bleachben mert ez így csak a amanga húzása volt...Ha még kiderül h. a hollow sem Vaizardokéhoz hasonló eredetű nah akkor aztán tényleg csak egy díszparádé azoknak a aVaizardoknak a alétezése akiktől én személyszerint ebben a Bleachben Aizen árulásának kiderülése utána a legnagyobb fordulatot vártam volna...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Paulo55
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81



« Válasz #7522 Dátum: 10 márc 26, 23:30:55 »

A Pendelummal mi a problémád. Azok a részek egész tartalmasak voltak. Utána nem a szereplők tehetnek róla, hogy rosszul lőtték be az erejüket.

A filozófiát, most megkapod Aizentől Mosolyog
Naplózva

Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #7523 Dátum: 10 márc 26, 23:41:48 »

Nekem a Pendulummal nem volt bajom, bár különösebben nem is érdekelt. Engem a Vaizardok a megjelenésük óta egyáltalán nem érdekelnek számomra nem többek idegesítő lényeknél, így nem zavart kicsit sem, hogy Hiyorit félbeszelték, vagy az sem, hogy csúfosan leégtek a Vaizardok. Végre megjött Isshin ennek nagyon örülök, mert ő érdekel, és talán végre viszont láthatom Uraharat.
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #7524 Dátum: 10 márc 26, 23:49:56 »

Na azért ezek már erős túlzások szerintem.
Isshin és Aizen testvérek? És? Ez mivel lendítené előrébb a történetet? Szerintem ez kb. a szarnak egy pofon.
Ichigo anyja quincy? Hát ez megmagyarázná, honnan van Ichi-nek ez a mérhetetlen quincy ereje.
Ichigo valójában Aizen fia? Végül is erre sincs kevesebb esély, mint a másik kettőre, vagyis igen, pont semmi. Legalábbis remélem, mert azért az már egy olyan klisé lenne, ami végleg betenne a manga-nak, és azért egy ilyet Kubo se kockáztatna meg.
Waizardok? Hát erről már kifejtettem a véleményem, kb. annyit értek, mint amit lehúzunk a wc-n.

Viszont engem most inkább az érdekelne, hogy Isshin mi a fenét akar, mert az oké, hogy jó apu módjára, bevédi a fiát, ( azért ennek már ideje is volt ) de ezt, hogy akarja? Harcolni fog Aizen-el? Ahhoz kb. Yamma-papa szintjén kell lennie, amire azért én elég kevés esélyt látok. Vagy a szavak erejében bízik? Hát kétlem, hogy tudna olyat mondani, ami meghatja Aizen-t, vagy a legkevésbé is érdekli őt.
Naplózva

Paulo55
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81



« Válasz #7525 Dátum: 10 márc 26, 23:59:06 »

Én is csak viccből dobtam be, hogy máshol mit hoztak ki a mostani mangából. Szerintem simán van olyan erős, meg tapasztalt, hogy Aizen ellen legyen valami sansza. Ha más nem gondolom Urahara is ott figyel már egy ideje a háttérben. Bár szerintem most dumálósabb részek fognak jönni pár pengeváltás között.
Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #7526 Dátum: 10 márc 27, 00:02:51 »

Vagy valami miatt visszakapcsolunk Hueco Mundoba... Isshiről csak annyit tudni, hogy legalább kapitányi szinten van. Lehet, hogy magasabb szinten... Erre abból gondolok, hogy amikor leveri a halász izét, akkor mondja neki, hogy minden kapitányi és a fölötti szinten levő shinigami tudja kontrollálni a zanpakutoja méretét. Ebben inkább az "a fölötti" gondolkodtat el...
Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #7527 Dátum: 10 márc 27, 00:05:17 »

Érdekes...nekem a furcsa halálok (Uli elporladása, Tousen ledöfése) kifejezetten tetszettek. Végre nem a megszokott "mindent beleadok, elmondom a szent monológot, majd lesújtok" módon értek véget a harcok, hanem meglepő fordulattal. Tousen esetében kicsit idegelt, hogy be lett harangozva az istenkirálysága, de pl. Uli karakterébe nálam teljesen beleillet ez a "csöndes halál".
Az is istentelen nagy öngól, hogy a hollow szarvas formájáról semmit nem tudunk (bár talán ezt itt majd orvosolja az író).
Másik hiba a több szálon futtatott cselekmény. Könyörgöm, ha nem képes színvonalasra megcsinálni, ne tegye. Valljuk be őszintén, nem sokunkat érdekli, hogy mi van Renjiékkel HM-ban, de ott vannak. És biztos vagyok benne, hogy még legalább 5-6 fejezetet el fogunk azzal tölteni, hogy végignézzük, amint porig alázzák őket, majd valamilyen csodálatos módon mégiscsak megmenekülnek.
Isshinre én is kíváncsi vagyok, de már semmit nem remélek. Kubo fejével gondolkodva, az olvasók itt sem tudnak semmit, ergo elég egy shikai, meg pár sztori a ködös múltjáról és már csorog is a nyálunk...
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 27, 09:47:00 írta Ritka » Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #7528 Dátum: 10 márc 27, 00:09:30 »

Nos igen Renjiék az ló..... sem érdekelnek, és valahogy én is biztos vagyok benne, hogy látni fogjuk a szenvedésüket egy darabig, hogy őszinte legyek én nem igen vagyok kíváncsi se Ishidára, se Rukiára elegem volt belőlük. Most kb 3-4 karakter van ebben a maszlagban akik tényleg megmozgatják a fantáziám és érdekelnek kicsit is :/.
Naplózva
Paulo55
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81



« Válasz #7529 Dátum: 10 márc 27, 00:12:30 »

Tousen halálánál az zavart, hogy mennyire tápos erre, meg jön egy csicska hadnagya és fejbe szúrja......nagyon dühös voltam, mert annyira aránytalan, hogy valaki aki harcközben egy hangyányit sem fejlődik, mojd pont ő szurja le a mezőn található legtáposabb ellent. Ennyi erővel egy téglával is leszúrhatták volna. Ulinál meg milyen hogy az ellen önmagától elporlad...mint valami újrahasznosítható lebomló doboz....
Naplózva

Oldalak: 1 ... 500 501 [502] 503 504 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!