24 júl 01, 02:07:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 502 503 [504] 505 506 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1582292 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7545 Dátum: 10 márc 27, 21:53:36 »

Nem tudom... Nekem a Soul Society és a Shinigamik sosem tűntek tipikus jófiúnak/lányoknak. ^^ Ahol egy olyan állat, mint Mayuri (Dermesztő hangjával ikszdé), aki akár a Főkapitányt is felboncolná, kapitány lehet, ott azért nem teljesen okék a dolgok. Nevet
Szerintem az igazi jó oldalt Ichigo és a barátai képviselik, természetesen Rukiával és Renjivel együtt.

Tousen legyőzése pedig nem is volt olyan hihetetlen, hiszen Hisagi meg is magyarázza, hogy mivel bukta be. Az "igazi" Tousen ugyebár vak volt, de a szellemi energiát kiválóan érzékelte és emiatt szinte lehetetlen volt meglepni (386/17). Egyszerűen túlzottan megrészegedett attól, hogy a szabadon engedett hollow formájában lát.

Starkot én még nem írnám le. Amilyen lusta disznó, kitelik tőle, hogy - bár rendesen padlóra küldték -, ott maradt lent és szép nyugisan elfekdécsel a romok között. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #7546 Dátum: 10 márc 27, 22:11:24 »

De engem a jó oldal különösebben amúgy sem pörget 1-2 karaktert leszámítva, úgy hogy nekem tök mind1 kit végeznek ki én valahogy az Aizen, és Ginhez hasonló arrogáns féreg karakterekhez vonzódok Nevet.

Teljesen egyet értek. Bár h Ginben mi az arrogáns, azt nem tom, de azért lehet érezni az ilyet pl Mayurinál, Kennél vagy Byakuyánál, h már a Sotaicho donot meg se emlitsem:D H jó/rossz azt nem tom, inkább semleges.

Am ahogy az "istenekről" beszélek, nagyon dezsavü van. Mék anniméban is volt hasonló?  Gondolkozik Bár akkor ők negativ hősök voltak, de nem jut eszembe a neve xD
Naplózva







Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #7547 Dátum: 10 márc 27, 22:50:09 »

Konkrétan az arrogánst Aizenre értettem egyedül egy kicsit félreérthetően írtam Nevet. Várom már mangát kíváncsi vagyok fater még is egyedül mit kezd már ha egyedül van Nyelvesít.
Naplózva
Paulo55
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81



« Válasz #7548 Dátum: 10 márc 27, 22:55:50 »

Amúgy mindig egy érdekes kérdés ez az isten-ember kapcsolat, minden animében, meg  az irodalomban is felbukkan. Amúgy a túlzott hatalmat tévesen sok ember istenséggel azonosítja nem pedig egyszerű erővel vagy magyarázattal, ami az illetőt a földön tartaná. Nietzsche-t olvassatok. Sok dolog köszön vissza benne Aizen személyiségében. Nálam ő a legcoolabb ?gonosz?.  
Naplózva

Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #7549 Dátum: 10 márc 27, 23:22:30 »

Hmm Train, érdekes felvetés, hogy Isshin nincs egyedül, ez még akár elképzelhető is. Az viszont biztos, hogy ha most végre feltűnt, akkor biztos, hogy van egy terve, ( különben nem várt volna eddig ) és biztos, hogy ő elfog érni valami eredményt. Nem mondom, hogy Aizen-t legyőzi, mert erre semmi esélyt nem látok, hiszen semmi alapunk nincs Isshin erejére, csak, hogy valószínűleg taicho szintű. Viszont ennek ellenére én mégis Yamma-papához tudnám csak hasonlítani, mert egy olyan szereplő, akiről már hamar kiderült, hogy nagyon erős ( vagy legalábbis az akkor mutatott teljesítménye még nagyon nagy dolog volt ), és mégis nagyon sokat kellett arra várnunk, hogy felfedje az erejét, vagyis egyelőre csak a személyét, de remélhetőleg a képességiből is mutat valamit.

Viszont arról amúgy van valami infó, hogy hogyan jött ide? Nem az volt múltkor mondva, hogy nem lehet idejönni? Akkor valószínűleg Urahara segítségével jött ide, vagy, lenne erre valami más mód?
Naplózva

Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #7550 Dátum: 10 márc 27, 23:30:00 »

Hát elméletileg a 4 pillér úgy működik mint valami erőtér, nem lehet kívülről áthatolni rajta, szóval elég valószínű, hogy Urahara küldte oda vagy szimplán az ő segítségével ment oda, bár a vaizardoknak is sikerült áthatolni rajta valahogy. Gondolkozik
 
Konkrétan az arrogánst Aizenre értettem egyedül egy kicsit félreérthetően írtam Nevet. Várom már mangát kíváncsi vagyok fater még is egyedül mit kezd már ha egyedül van Nyelvesít.

Aizen mitől lenne arrogáns, ő egyszerűen csak tisztában van a saját képességeivel, ebben semmi arrogancia nincsen, max azok számára, akik még mindig nem fogják fel, hogy ő mennyire erős. xDD
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 27, 23:31:17 írta Csibe19 » Naplózva

rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #7551 Dátum: 10 márc 28, 00:06:35 »

Tök irreleváns karakter az egész banda, kishi jól csinálta h bedarálta őket.

Bocsi hogy beleszólok, de a Bleachet nem Kubo írja? Nevet

Ami ezt a fejezetet illeti:

Nekem tetszett. Kíváncsi vagyok vajon mit akar ebből az egészből kihozni Kubo. Van egy olyan érzésem hogy Aizen most elmenekül, mert nem mer Isshinnel is kiállni. Elvégre logikusan feltételezheti azt, hogy Isshin kifigyelte a mozdulatait és egy megfelelő tervvel állt elő Aizen ellen, más különben nem merte volna idetolni a képét.


Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7552 Dátum: 10 márc 28, 00:46:08 »

Csibe19:

Hátizé... ^^" Még senki sem tudja, hogy Aizen mennyire erős. Nevet Mert bár már a fél bandát kórházba küldte, de még mindig nem nagyon előtette meg magát. Plusz, most már tudjuk, hogy a "Hógolyó" is benne van, így még tápabb. ^^"

Kumori:

A Vaizardokat elvileg a főkapitány hadnagya "engedte be" a mezőn belülre (365/11). Azt persze nem tudjuk, hogyan. De mivel valszeg kidou alapú az a cucc, így akár Urahara ill. a kidou-maistro segédje, Tessai is átjöhetett rajta. És azt sem tudjuk, hogy Isshin mennyire táp kidou-téren. Lehet, hogy Ichigótól eltérően ő jól tolja a "démon mágiát".
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #7553 Dátum: 10 márc 28, 01:35:47 »

Jó, hogy mondod, erről a dologról el is felejtkeztem, meg úgy kb. az egész hadnagyról. Nem hiába na, nem sokat szerepelt az öreg. Viszont akkor ebből kifolyólag, nem is olyan nagy rejtély, hogy jött ide, és tényleg simán elképzelhető, hogy saját magától utat nyitott, vagy csak az öreg beengedte.

Habár ha Urahara-t a közel jövőben beakarja hozni Kubo, akkor szerintem a mostaninál nem lenne jobb alkalom. Aizen-nek hamarosan le kell lépnie, mivel az nem lenne túl ésszerű húzás, ha megjelenne Isshin, és le is vágnák egyből. Akkor meg úgyis egy nagyon-nagy magyarázkodás jön, és mivel valószínűleg Isshin papa múltja eléggé összekapcsolódik Urahara-val, ő is beszállhatna a beszélgetésbe. Mindezek ellenére engem inkább az idősebb Kurosaki története érdekel, és nem Urahara.
Naplózva

asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #7554 Dátum: 10 márc 28, 08:36:29 »

Urahara harcolhatna egyet Ginnel. Izgalmas harc lenne, cska ameddig Aizen lelép...No majd meglátjuk Kubot ismerve lehet h. Gin harc nélkül fög távozni.
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #7555 Dátum: 10 márc 28, 09:05:06 »

Valaki beirta ide, h mik fognak következni. Mármint most ugye van ez az arrancar arc vagy mi, utánna jön egy visszaemlékezés isshinről.

 KUBO (nem kishixD) ezt ugyis megcsinálhatja, h Isshinnel most lesz egy kis fight, max 3-4 fejezettel. Aizen végre villant vmit, pl egy Bankait. A papa meghal, de ugy igazából, megvan a stressz helyzet, ichigoból előjön az a lény, utána megint egy 3-4 fejezet hosszu harc( Aizen vagy meghal, vagy elmenekül, de most ez nem lényeg.). Majd jönne urahra és ő vezetné be ezt a kis visszaemlékezést. Csak ez annyiban hibádzik, h közben Ginnel és kéne vmit csinálni, meg Isshin urahara után volt Taicho, szal lehet ismerték, de tul sok mindent nem tudhat róla. De az is lehet, h Aizen ezt az agyontápolt hollow ichigot is leveri, majd ő mesél a faterról.

Am szerintetek melyik osztag taichoja volt Isshin? Szerintem a 3as:D
Naplózva







RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #7556 Dátum: 10 márc 28, 10:42:33 »

Az nincs megemlítve sehol, h Isshin Uraharék után volt kapitány. Annyit tudunk, h Shinji nem tudta felismerni a reitasuját.
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #7557 Dátum: 10 márc 28, 11:16:01 »

Illetve azt is tudni lehet, hogy Shinji és a többiek nem voltak rég óta kapitányok. Kyouraku, Ukitake, Unohana és Yama-jii voltak ott már több, mint 100 éve kapitányok. Lehetett előbb is kapitány Isshin. Azt sem tartom kizártnak, hogy a 0. osztagba tartozott...
Naplózva
Padlocsempe
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #7558 Dátum: 10 márc 28, 12:01:27 »

Elolvastam (onemangán) azokat a fejezeteket, amikor Isshinről először kiderül, hogy Shinigami:

188/06: To take the form of a Shinigami that you abandoned 20 years ago.

Azaz 20 évvel ezelőtt hagyott fel a Shinigami-léttel. Ezután nem volt elég ereje, és a történetkor tért vissza. Ismeri Uraharát (viszont rég nem látta), Aizent, és tud a Vaizardokról. De Ichigo nevét nem ismerik fel, mikor behatolt Soul Society-be.

Ebből én azt a következtetést vonom le, hogy ő volt az újdonsült Kenpachi a 100 évvel ezelőtti eseményekkor. Így ismerheti Aizent, annyira, hogy Aizen tervet szőjön a gyerekével kapcsolatban, 80 évig szolgáltak együtt kb.
A Vaizardokat csak felületesen ismeri, rövid ideig szolgáltak együtt, Uraharát pedig kicsit jobban, mert valószínűleg ő segített neki 20 évvel ezelőtt. És kapitányként nem a Kurosaki, hanem a Kenpachi nevet használta.
Ez egy régi elmélet, de ez tűnik a legvalószínűbbnek.

Nem hiszem, hogy régebben lett volna kapitány, mert akkor szerepelnie kellett volna a 100 évvel ezelőtti eseményekben. A 0. osztagnak lehet tagja, de akkor elvileg nem ismerné Aizent.
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #7559 Dátum: 10 márc 28, 12:10:35 »

Hát nemtom... A jelenlegi Kenpachiról honnan tudni, hogy Ő nem az akkori Kenpachi? Mert nem mutatja magát, mert nagy ívben tesz az akkori gyűlésre. Az óta megnevelte Yama-jii... De lehet, hogy az akkori újdonsült Kenpachi a jelenlegi Kenpachi az akkori viselkedéséből nekem ez jött le...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 502 503 [504] 505 506 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!