24 júl 02, 23:42:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 503 504 [505] 506 507 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1585431 alkalommal)
0 Felhasználó és 46 vendég van a témában
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #7560 Dátum: 10 márc 28, 12:57:42 »

Padlocsempe... tökéletes levezetés, el is hinném... ha nem tudnánk, hogy Kenpachi kinyírta az előződjét.
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #7561 Dátum: 10 márc 28, 13:15:39 »

Lehet h roszsul tudom. De az amit padlócsempe mond az nem hülyeség sőt.

Nem ismerik, mert a kenpachi nevet használta, ez stim. DE! Ez nagyon fontos h jól emlékszek e, mert nekem az rémlik, h az uj kenpachi a 10ik osztag vezetőjét ölte meg. Még sirtak is ott egy sort, h megszakadt a hagyomány. Amugyis tudjuk h Kenpachi max 20 éve lehet kapitány. Hisz Renji akkortájt még a 11ik osztagban volt valahol
Naplózva







Padlocsempe
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #7562 Dátum: 10 márc 28, 14:00:16 »

Padlocsempe... tökéletes levezetés, el is hinném... ha nem tudnánk, hogy Kenpachi kinyírta az előződjét.

Nincs kizárva, hogy Isshin után más lett a Kenpachi, és azután jött Zaraki. Ez feloldaná az ellentmondást.
Vagy Isshin el is játszhatta a halálát.
Kubo-nak mi oka lett volna kihagyni a Pendulum részből az akkori Kenpachit? Ha már akkor is Zaraki lett volna, akkor azt megrajzolhatta volna.
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 28, 14:11:05 írta Padlocsempe » Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #7563 Dátum: 10 márc 28, 14:30:36 »

Három szó:
Kubo... féle... logika Nevet

Egyébkétn nekem sem rémlik, hogy az előző Kenpachi a  11-edik osztag kapitánya lett volna, de mondjuk, ha Zaraki megkapta utána a címet, azért valószínű. De az is igaz lehet, hogy Isshin eltűnése és Zaraki megjelenése közt lehetett még egy Kenpachi. Elképzelhető, de nem nagyon hiszem, hogy ezt valaha is kifejti a mangaka.

Amúgy én itt is arra tippelnék, hogy Kubo egyszerűen marhára nem gondolt bele, amikor shinigamit faragott Isshinből, hogy akkor ezzel milyen anomáliát idéz elő a nem rég még a Gotei13 előtt ismeretlen nevű Kurosaki Ichigoval kapcsolatban... Neeem smirksweat
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #7564 Dátum: 10 márc 28, 14:53:25 »

Lehet h kubo mégse olyan béna mint ahogy eddig megismertük. Lehet h tényleg van egy jól összerakott szál.
Naplózva







STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #7565 Dátum: 10 márc 28, 15:12:13 »

Hát, kellemesen csalódnék, ha igazad lenne.
Ha Isshin távozása után kikiáltotta magát az akkori 11. kapitány kenpachinak, mielőtt leölte őt a mostani, úgy klappolnának valamennyire a dolgok.. de Kenpachinak nem nagyon volt ezelőtt neve, úgyhogy nála a teljes névtelenségben ez is közrejátszhat. Másoknál, főleg, ha nem csak úgy jöttek, és kapitánnyá váltak, hanem normális shinigamiként jutottak arra a pozícióra, ahol voltak, úgy ez mindjárt máshogy festhetett.
Meg lehet magyarázni, ahogy azt is, hogy és miért szállt tovább így a Kenpachi cím, de még ha Kubonak van is rá elfogadható magyarázata (mondjuk Isshint kikiáltja egy második Zarakinak, aki így lazán, ezzel a nagyképü címmel, meg egy magas ranggal kezdte a karrierjét), sok időt és energiát igényelne a kifejtése, úgyhogy nem hiszem, hogy venné rá a fáradtságot.
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #7566 Dátum: 10 márc 28, 16:07:05 »

Én szerintem Shinjiék előtti kapitány volt s kb. akkor léptethették előre mikor Shinjiék kapitányok lettek... Az h. 0. osztagos nem biztosan jelenti azt h. nem követhette figyelemmel az SS történéseit szolgálata közben...(legalábbis szerintem így lehetne összerakni). S én előző 10. osztag kapitányának tippelném hiszen Toshiro helyén sem állt senki 100 évvel ezelőtt.(vagy rosszul rémlik?)
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #7567 Dátum: 10 márc 28, 17:12:57 »

De mióta emberként él, öregednie kellett volna, nem? Vagy annyira hülye körültötte mindenki, hogy senki nem vette észre, hogy nem változik?

Ez amúgy azt még mindig nem válaszolja meg, hogy miért nem ismerték a Kurosaki nevet.
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 28, 17:13:44 írta STM » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7568 Dátum: 10 márc 28, 18:13:25 »

... Nem ismerik, mert a kenpachi nevet használta, ez stim. DE! Ez nagyon fontos h jól emlékszek e, mert nekem az rémlik, h az uj kenpachi a 10ik osztag vezetőjét ölte meg. Még sirtak is ott egy sort, h megszakadt a hagyomány. Amugyis tudjuk h Kenpachi max 20 éve lehet kapitány. Hisz Renji akkortájt még a 11ik osztagban volt valahol

Az a Kenpachi, akiről a Pendulum manga 1. részének 11. és 12. oldalán hallunk Shinjitől és Love-tól, a 10. volt a 11. osztag Kenpachijai között, vagyis a 9. Kenpachit ölte meg, hogy kapitány lehessen. De azt nem tudjuk, hogy ő-e az általunk ismert Zaraki Kenpachi.
Sőt, a 146/3. oldalon van egy kép (az animében nincs benne), ahol Tousen emlékszik vissza Zaraki Kenpachira, és ott Tousenen már kapitányi köpeny van. Ez alapján biztosnak látszik, hogy Zaraki csak a Pendulum után lett a 11. osztag kapitánya, hiszen a Pendulumban Tousen még csak 3. tiszt.

A Pendulumban 2. részében a kapitányok beállása, az 1. osztag termében:

                  Főkapitány (1. oszt.)
Yoruichi (2.)                                                 Rose (3.)
Unohana (4.)                                               Shinji (5.)
Kuchiki nagypapi (6.)                                   Love (7.)
Kyouraku (8.)                                               Kensei (9.)
Halott (Pendulum 1./15) (10.)                      10. Kenpachi (11.) (Nem volt jelen)
Urahara (Itt még nem állt a helyén)(12.)     Ukitake (13.)
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #7569 Dátum: 10 márc 28, 18:25:36 »

Szerintem Isshin esetében az öregedésnek nem kellett olyan látványosnak lennie. Lehetett ez egy afféle mellékhatás is mondjuk, hogy nem öregszik látványos mértékben. xD


Azon én is csodálkoztam, hogy a Kurosaki nevet senki nem ismerte. Először arra gondoltam, hogy a Kurosaki az Masaki (Ichigo anyjának) vezetékneve volt, amit Isshin vett fel ("rejtőzködés" céljából), és így a gyerekeknek is az lett a vezetékneve.
Persze azt hozzá kell tennem, hogy akkor egyszerű embernek gondoltam Masaki-t.


Ha az "Ichigo anyja egy Arrancar vagy egy Vasto Lorde volt" állítást vesszük, akkor az is előfordulhat, hogy nem tudtak pontos infókat Masaki-ról, csak azt, hogy egy VL-el/Arrancarral szűrte össze a levet Isshin papa, így simán használhatták Ichi-mami vezetéknevét. Mosolyog


Vagy a Kurosaki teljes mértékben álnév. Mosolyog


Amúgy Asthi-val értek egyet. Szerintem is elég régóta a 0. osztag tagja, esetleg annak a kapitánya lehetett anno Isshin. Akkor pedig van esély arra, hogy teljesül a vágyam, és megismerünk néhány 0. osztagos shinigamit. *-* Biztosan vannak olyanok, akik hűségesek hozzá, és esetleg jöttek segíteni. Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 28, 18:26:36 írta Nikkie » Naplózva
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #7570 Dátum: 10 márc 30, 13:52:13 »

Soruce:  FLOL
Credit: Sheetz
Verification: Confirmed

291 :んじゃ ◆bvOTKk1mXg :2010/03/30(火) 20:51:06 ID:hMrPZ5ie0
愛染に言われてたお前は…死神と~って言葉でなやんでいたイチゴに
Ichigo is troubled by what Aizen was going to tell him about being "a shinigami and a..."
親父の頭突きで吹っ飛ばされるイチゴ
Isshin head butts Ichigo and he goes flying.
親父と殴り返し なんか戻ってこれたって感じがする
He hits Isshin back and them Isshin(?) says something like, "So you were able to recover."
んでどうだったか忘れちゃったけど 親父が愛染に襲い掛かり吹っ飛ぶ愛染
And then I don't remember how it happened, but Isshin attacks Aizen and Aizen is blown away.
市丸に斬りかかったイチゴ
Ichigo swings his sword at Gin.
君とは久しぶりだな~って会話をしいきなり
Gins says, "Its been a long time," then suddenly
市丸が 卍解 
Gin goes bankai.
で終わりです><
The end.

あっ思い出した
Oh yeah, I remember.
吹っ飛ばされたイチゴを追いかけて消える親父
After Ichigo is blown away Isshin goes after him and disappears.
愛染さん 気配を完全に消したか~
Aizen: "All traces of him have disappeared?"

で市丸さんが後ろから現れ 助太刀しようかとも思ったんですが~とか
Then Ichimaru appears behind him wonders if he help out.
入るまでもなかった~とか会話してる時に親父と苺が攻撃ですね
They're conversing about how Gin joining in wouldn't make a difference when Isshin and Ichigo attack.
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #7571 Dátum: 10 márc 30, 14:09:08 »

Elég érdekesen hangzik ez a spoiler, nem hittem volna, hogy Isshin papa feltűnése ennyire bepörgeti az eseményeket. Igazán jól hangzik ez a Gin Bankai, és remélem Isshin-től is látunk valami különlegeset. Mindkét karaktert szeretem, szóval nekem már így látatlanban is bejön ez a fejezet.
Naplózva

Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #7572 Dátum: 10 márc 30, 14:13:02 »

Nah jah Nevet Aizen nyilván mesélhetett Isshinről ginnek, h ha szegényke egyből Bankai-al teper, ami azt jelenti h a fater minimum Taicho rangban volt:D

Ez már hitelesnek mondható?
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 30, 14:13:43 írta Renningan » Naplózva







RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #7573 Dátum: 10 márc 30, 14:38:53 »

Ha egyből Bankait mondott az nem azt jelenti h minimum Kapitány szinten van, hanem azt, h Kyouraku szinten van és ez a minimum Nevet
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #7574 Dátum: 10 márc 30, 14:52:45 »

Na igen, szerintem is az a minimum, hogy Kyouraku taicho szintjén legyen. Mert kétlem, hogy egy Komamura, vagy egy Hitsugaya szintű ellenfél ellen Bankai-t alkalmazna.
Viszont azt remélem, hogy Aizen nem sokat mesélt Gin-nek Isshin papa erejéről, és így komoly meglepetések várhatóak.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 503 504 [505] 506 507 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!