24 júl 05, 03:45:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 505 506 [507] 508 509 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1589934 alkalommal)
0 Felhasználó és 33 vendég van a témában
Paulo55
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81



« Válasz #7590 Dátum: 10 márc 31, 17:46:55 »

Igen  Renningan  ott a pont nálad, viszont amellett sem lehet elmenni, hogy Youricsi gyakorlatilag egyből a shiba klán megmaradt tagjaihoz fordult, amikor SS-be be akarta vinni a srácokat. Meg úgy gondolom de ez csak feltevés, hogy a shiba és shousen(bocs ha rosszul írom) gondolom két egymást segítő klán volt. Meg gyanús, hogy Ishin is egyből mágiát használ. Ez egy újabb feltételezés, de szerintem valamilyen divisiot Ishin meg a shiba klán régen birtokolhatott(mint a testőrgárda vagy a nem kívánatos személyek semlegesítése). pl : Hollowokkal kapcsolatos területek felügyelete. De ez mind csak fikció. De gyanús az a mágia.
Naplózva

Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #7591 Dátum: 10 márc 31, 20:36:24 »

Nem kell tulbonyolitani. (Légyszives, figyelj oda h többé kevésbé helyesen ird le a neveket, mert irritáló. Nehogy azt hidd h itt mindenki nyelvész és kapásból leirja akárkinek a nevét. Velem is ugy van, h ha nem tudom vkinek a pontos nevét, akkor google, majd a keresőbe: pl Bleach: Kyoka Suigetsu (mert máig nem birom megjegyezni) és kiadja a találatokat és még javaslatot is tesz h kell helyesen leirni. Nem kötekedni akarok, de Yoruichi, nem youricsi és Shihoin ^^)

A legtöbb nagy igyekszik nem Bankaiozni minden füszálra, ezért sokuktól látunk ütős Kidout. Az h azzal kezd nem meglepő, mellesleg azt amágiát használta Ukitake is. A 63as asszem, de ez nem biztos.

Szerk---

Bár lehet nem ugyanarról a kidouról beszélünk xD
Naplózva







Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #7592 Dátum: 10 márc 31, 22:01:15 »

Jól láttam, Gin Bankai-ra készül? Nofene. Eléggé komolyan veszi Ichit.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #7593 Dátum: 10 ápr 01, 00:27:49 »

Na, ez egy jó fejezet volt. Az eleje kicsit fura volt, múltkor itt arról ment a vita, hogy egy Shinigami és egy valami gyereke, most meg egy ember, és egy valami, ( ami nyilván a shinigami ) gyereke, hát érdekes. Mondjuk nem baj, én csak örülök, hogy nem kevertek az anyuval valami hollow-os dolgot.
Hát a Kurosaki családi bunyó meg volt most is, ez nekem mindig tetszik, most meg elég nosztalgikus is volt, hiszen rég láttuk apát és fiát így együtt.
Isshin akciója nem semmi, lazán elpöckölte az útból Aizen-t, és az a vicces, hogy még gyíkfiú is meglepődött ezen, sejtettem, hogy erős lesz a papa, szóval hozta amit elvártam.
Gin nem sz@rozik, de hát valahol érthető, végül is tudja mire képes Ichigo, tud a Bankai és a maszk erejéről, szóval minek húzza az időt? Az ő Bankai-a nagyon érdekelne, számomra kezd ismét izgalmas lenni a manga, megint van miért várni.
Naplózva

Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #7594 Dátum: 10 ápr 01, 08:59:50 »

Hehehe. Isshin pöccintésén jót röhögtem  Nevet

Vajon mi lehet Gin teljes formája? Sündisznó?
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #7595 Dátum: 10 ápr 01, 09:01:03 »

Kumorival értek egyet Mosolyog. Végre erre vártam Isshin nem okozott csalódást valami hasonlóra számítottam tőle Mosolyog. És végre eljött amire olyan régóta várok, hogy Gint láthassam nekem ez mindent megér.
Naplózva
Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #7596 Dátum: 10 ápr 01, 09:21:04 »

Gin? Sündisznó? ikszdé
Hamarabb lenne róka... ikszdé
Bár az már Komakoma tájcsó...
Aizennek meg tuti vmi patkány formája lehet :'DD
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #7597 Dátum: 10 ápr 01, 09:22:31 »

Nagyon jó volt az új fejezet, ez az apa-fia párbneszéd jó volt. Azért Ichi fejlődött. Nos és várom Gin Bankait...Hiába Ichit komolyan kell már venni Ohh My God
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #7598 Dátum: 10 ápr 01, 10:38:01 »

Jó fejezet volt... Gin le lett alacsonyítva. Eddig azt a benyomást keltette, hogy majdnem azon a szinten van, mint Aizen. erre most egy Ichigo ellen bankai-t mond... Persze ez megint az én véleményem! Isshin belecsapott a lecsóba és ez tetszett Nevet De most mintha egy snitt lett volna az előző mangához képest... Akkor úgy végződött, hogy betoppan Isshin és úgy szakítja félbe Aizen mondanivalóját, hogy megvágja. Most meg úgy, hogy felrobbantja... Érdekes...
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #7599 Dátum: 10 ápr 01, 10:56:13 »

Hát, az való igaz, hgoy az eddigi talán három "harcában" eléggé olyan személynek lett bemutatva, aki csak úgy lazán lecsap bárkit. Értem ezalatt a kapus jelenetet, ahol egy pillanat alatt kitessékelt mindenkit,  Nevet a Hitsugaya-s jelentet, ahol elég viccesen eljátszadozott vele, és a Hiyori elleni kis akcióját, ahol lazán ketté szelte. Csak hát azt is figyelembe kell venni, hogy egyik esetben se volt olyan ellenfele, hogy az megérje a fáradozást.
Most viszont itt van Ichigo, a Bankai és az egyre durvább Hollow maszk erőkkel, azért ő nem egy gyenge gyerek, és ha az ember úgy áll neki a harcnak, hogy ezt még az előtt be kéne fejezni, mielőtt igazán elkezdenénk, még jó, hogy Bankai-t nyomat.
Amire sajnos nem lehet következtetni a Shikai képességéből, de én valami meglehetősen egyszerű dolgot képzelek el neki, és itt nem az erejére gondolok, hanem a kinézetére, hogy inkább valami Ichigo-éra hajazó dolog lesz, nem egy ilyen übercsicsás valami, ami többé kevésbé jellemző a Bankai-ok alakjára.

Isshin papát meg úgy tűnik nem hiába hasonlítottam múltkor Yamma-papához, ahogy betoppant, egyből bevágott egy olyan kidou-t, aminek a hatása már önmagában is nagyobb volt, mint amit a Taicho-k mindenestül elértek volna.
Naplózva

Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #7600 Dátum: 10 ápr 01, 11:00:30 »

Ki a fater banyek???? Konkrétan elpöckölte Aizent, akivel eddig nem nagyon bírt senki, ő ehhez képest egy ujjal kilökte a téridőből.  Mostmár érdekel hogy ki volt ő SS-ben és mikor!

Gin azért mondja, hogy azt is lássuk!

Ez érdekes lesz, várom a folytatást, és rendkívül büszke vagyok Kubo-ra, mert ez zseniális amit most csinált
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #7601 Dátum: 10 ápr 01, 12:26:03 »

Jaja, jó kis fejezet volt ez, úgy látom Kubo sensei kezd kilábalni a hónapok óta tartó alkotói váltságból és elkezdte végre emlékeztetni a rajongókat, hogy miért is szereti a Bleach mangát. Nevet

Isshin fater nagyon imba és akkor még finoman fejeztem ki magam, egyetlen új pöccintéssel és varázsige nélkül egy ilyen szintű kidot használni az nem semmi, erre talán még Aizen sem képes ilyen hatásfokkal.  Nevet

A főkapitány megint nagyképűsködött, azt mondta ezer év alatt nem született hozzá hasonló shinigami, ehhez képest íme, a nem létező illető épp most alázza Aizent, de nagyon csúnyán. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 01, 12:26:41 írta Csibe19 » Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #7602 Dátum: 10 ápr 01, 13:02:21 »

Lehet, hogy igaza volt... Csak azt mondta, hogy nem született 1000 éve egy shinigami sem. Viszont azt nem mondta, hogy rajta kívül nincs más, aki több, mint 1000 éves...
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #7603 Dátum: 10 ápr 01, 13:16:48 »

Nah ez már fejezet. Isshin annyira imba, h f*ngom sincs, miért nem tudja senki, h Ichigo az ő kicsi fia. Még mindig nem kizárt a Kenpachi dolog se, hisz látszik h tud vmit. Az h 0ás osztag... még az is elképzelhető, de akkor előtte kapitánynak kellett volna lennie nem Gondolkozik szó szó érdekes.

Ami meg Gint illeti, szerintem nem Ichigo ellen bankaiozott, csak most a kis mohó ráugrott, valszeg Isshin az eredeti cél.
Naplózva







six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #7604 Dátum: 10 ápr 01, 13:25:34 »

Azt kívánom, hogy legyen igazad Renningan Nevet Nem szeretném, hogy Gin ennyire le legyen gyengítve... Persze valószínűleg beképzeltem, hogy elég erős Gin, de akkor is... Egy ember emlékezhet Isshinre, Yama-jii, de neki meglehet az oka rá, hogy ne akarja Ichigo orra alá dugni a régi osztagfotókat...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 505 506 [507] 508 509 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!