24 júl 05, 02:31:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 506 507 [508] 509 510 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1589441 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #7605 Dátum: 10 ápr 01, 14:37:06 »

Kubo ezzel a "human"-nel jól eltolta az egészet. Nevet A múltkor még félig shinigami volt Ichigo, most meg félig ember. Bár még kihozhat belőle valami extrémebbet is, legalábbis bízom benne. Mosolyog


Isshin megfelelt az elvárásaimnak. Gondolatban megkockáztattam, hogy akár erősebb is, mint Yamma-papa. Még mindig azon a véleményen vagyok, hogy egykor a 0. osztag tagja/kapitánya lehetett.


Külön tetszett, hogy Ichigo most is gondolt Rukiára. Pirul


Gin meg szerintem csak azért indít rögtön Bankai-jal, hogy minél hamarabb befejezze. Vagy a franc tudja. Nevet
Érdekes, de én őt sosem képzeltem nagyon erősnek. O_O Tousen-nél valószínűleg erősebb. Inkább fondorlatosnak és körmönfontnak mondanám, mintsem bivalyerősnek. Mosolyog Olyannak, aki pontosan tudja, hogy mit mikor és hogyan kell csinálni. Mosolyog
Naplózva
FujiwaaraMichiyo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 248

Aisurando *O*


WWW
« Válasz #7606 Dátum: 10 ápr 01, 16:29:15 »

hát el nem tudom képzelni milyen lesz Gin Bankaija...
Naplózva

/l 、
( ゚ヮ 。7 ೨ -Ve~nyau!
 l、 ~ヽ
 じしf_, )ノ
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #7607 Dátum: 10 ápr 01, 16:32:48 »

Én sem. Igazából tőle nem vártam volna Bankait, de biztos tudja miért kell azzal támadnia...Biztos le akarja hamar rendezni Ichit h. segítsen Aizennek agy ki tudja lehet h. azért akarja rövidre fogni h. nézhesse a Aizen vs. Ishint...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
FujiwaaraMichiyo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 248

Aisurando *O*


WWW
« Válasz #7608 Dátum: 10 ápr 01, 16:41:22 »

úgy kell azt... mozizunk... Valahogy nem tudom elképzelni azt sem hogy bazinagy a bankai-ja mint pl soi-nak...
Naplózva

/l 、
( ゚ヮ 。7 ೨ -Ve~nyau!
 l、 ~ヽ
 じしf_, )ノ
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #7609 Dátum: 10 ápr 01, 16:51:27 »

Isshin nyílván nem idősebb Yamánál. De azt sem hiszem, hogy Shinjiék után lett volna kapitány. Mert itt amint kiderült...az idő erősítit a shinigamit( és nem gyengíti...és itt 100 évekről beszélek) Isshin csak is 0. osztagos lehet...mert ekkora erővel... Kyouraku és az idősebb kapitányokat lazán megverné és ráadásul  Aizent is lazán pöckölgeti át a házakon? WTF? Nevet  Nemtom honna szalajtották, de remélem vannnak még ien táp shinigamik, mint Ő.  Gin nem izgat...nyom 1 Bankait, ugyse fog tetszen a nagytöbbségnek...mert másra gondoltak, erősebbnek gondolták stb... Megháát most kit izgat Gin, amikor láthatjuk, h verik meg Aizent: .D
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #7610 Dátum: 10 ápr 01, 18:03:42 »

Nekem tetszett a Human-os rész és az is hogy a másik fele a mondatnak pedig a szeme előtt van, így legalább megszűnnek ezek az "Ichigo anyja egy VL volt" elméletek amiket amúgy is baromságnak tartottam.
Habár így érdekesen hatott hogy Kubo múlt héten shinigamit írt dehát ez van, gondolom a ceruza és papír mellett a sake is csábítottaxD

Amúgy én vagyok az egyetlen aki Aizennek drukkol? Hmm?
Remélem szétfejeli Isshint Nevet
Naplózva

Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #7611 Dátum: 10 ápr 01, 18:07:48 »

Nem te vagy az egyetlen én bírom Isshint meg örülök, hogy megjött mert feldobta a mangát és nagyon kíváncsi voltam már az erejére, de attól még súlyos Aizen és Gin fan vagyok Nevet. Így igazság szerint Ichinek sem szurkolok túlságosan Nevet.
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 01, 18:08:29 írta Train » Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #7612 Dátum: 10 ápr 01, 18:13:08 »

Nekem nem tetszetth Rukiára gondol. Fölösleges érzelgés, és ezzel persze sok Ichi Ruki fan fantáziáját beinditotta.

Nem tom Isshint hova tenni és ahogy látom Kubo se. Nem gondolkozott előre és ez nagy hiba. Shinigami csak piff paff nem lesz 0ás osztagos. Mégha ennek van is reális esélye, mégse magyarázza azt, h még Yamma jii se tudott semmit a Kurosaki névről.

Számomra még mindig a Kenpachis rész tünik a legvalószinübnek. Ismerte Aizent, tehát nem lehet idősebb Shinjinél, legalábbis nem sokkal. Mivel az akkori Kenpachi lógott, ezért nem is tudunk róla semmit és ha vmi okból kifolyólag számüzték az SS ből, akkor Zarakinak meg nem is kellett vele harcolnia. Ez tünik a leglogikusabbnak.

Az nem volt váratlan h egy ember gyereke, viszont egy kis kedv csinálónak jó volt, h elharapta az előző fejezetben a mondatot.

Én Gint mindig is a legjobbak közé gondoltam. Amikor a kezdetek kezdetén ott volt a Byakus, Kenes Gines jelent, már akkor látszott h nem tiszta fialás. Yoruichi is őt tartotta a legveszélyesebbnek. Nah remélem széjjel szedi a bandát Nevet

Én is Aizennek szurkolok, na meg persze Ginnek:D Isshintől Bankait akarok, na meg persze Aizen villanást is. De most h mondjátok ki kinek a fanja, eszembe jutott, h most ha ismerik egymást, akkor látta a shikai formáját is? Mert ha nem akkor elképzelhető h még Aizen, sőt Ukitake előtt volt Taicho, vagy h ő volt Hinamori kun szeretett taichoja. Végülis ha példakép, akkor eléggé hasonló a stilusa.
Naplózva







six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #7613 Dátum: 10 ápr 01, 18:29:19 »

Oké... Mi van, ha Isshin Ichigo anyja nevét vette fel? Mi van, ha Ichigo anyját hívták Kurosaki mittoménkinek? Így meg van magyarázva, hogy miért nem ismerős senkinek. Másik. Yama-jii egy szóval sem mondta, hogy nem ismeri Ichigot. Azt sem mutatta, hogy ismeri, de hát mégiscsak Yama-jiiről van szó... A 0. osztagos rész, vagy a Kenpachis rész nemsokára jön, mert akkor jön majd az Isshines izébizé valami saga... A haori hordásából ítélve biztosan nem rendes kapitány volt. Mintha a Gotei 13-ban bevett szokás lenne, hogy tök mindegy, hogyan néz ki rajtad a haori, de attól hordd rendesen. Isshin meg összegyűrve hordja a bal vállán... Az ereje is azt mutatja, hogy nem lehet az a Kenpachi, hiszen akkor Yama-jii füllentett volna arról, hogy nem született 1000 éve nála erősebb shinigami... Ha az akkor kapitánnyá vált Kenpachi erősebb lett volna Yama-jiinél, akkor Yama-jii nem mondta volna ennyire magabiztosan azt, illetve nem hittük volna el neki. Szerintem a 0. osztagos történet valószínűbb...
Naplózva
FujiwaaraMichiyo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 248

Aisurando *O*


WWW
« Válasz #7614 Dátum: 10 ápr 01, 18:37:18 »

szerintem kellett oda az az ichirukis moment. Még a shounenekbe is kell egy-egy érzelmesebb jelentet, mert akkor olyan lenne, mintha nem lennének igazi emberi érzéseik.
Naplózva

/l 、
( ゚ヮ 。7 ೨ -Ve~nyau!
 l、 ~ヽ
 じしf_, )ノ
Ben
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


« Válasz #7615 Dátum: 10 ápr 01, 19:08:58 »

Amúgy az sem derült ki még hogy kapitány volt-e. Oké, hogy emlékeztet a haorira a ruhadarab a bal vállán, de mégsem egészen az. Más rang is simán lehet, pl. a nulladik osztagban nem hinném hogy mindenki kapitány (persze a gotei 13 kapitányai közül választották őket).
Naplózva

"Every one of us is dead by birth. The end is always there, before the beginning."
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #7616 Dátum: 10 ápr 01, 19:39:55 »

vagy h ő volt Hinamori kun szeretett taichoja. Végülis ha példakép, akkor eléggé hasonló a stilusa.

Te miről beszélsz? Hmm? A múltkor pont Te oltottál le egy gyereket, hogy figyeljen már oda, hogy mit ír.
Hinamori Momo-nak Aizen volt a Taichou-ja.
Te nem véletlenül Hiyori-ról beszélsz? Yamamoto mondta, hogy az ő kapitánya Hikifune Kirio volt, aki mellesleg nő. kacsint


Ha tetszik, ha nem, Ichigo és Rukia között elég szoros kapocs van, úgyhogy nem IchiRuki-fan szemmel nézve is tök normális dolog volt, hogy rá gondolt.


A vezetéknév meg a legkevesebb. Azt simán megváltoztathatják.
Ennyi erővel a Naruto-ban is fura, hogy a 4. Hokage kedves nejének a vezetéknevére nem emlékeznek az emberek. (Mert akkor ugyebár Naruto-t is egyből be lehetett volna azonosítani.) Mosolyog
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #7617 Dátum: 10 ápr 01, 20:53:43 »

Nem oltottam senkit, csak mondtam h google és helyesen irja le a neveket. De mint látod, én már ennyira debil vagyok, nagyon ügyes szemmel kiszurtál, ez olyan tipikus névtévesztés, mint amikor Kishit irok Kubo helyett. Ez van, sok nekem a két manga. Majd igyekszek fejlődni, és próbálom ellensulyozni azt, h ember vagyok, és ebből kifolyólag tévesztek.

És igen Hiyorira gondoltam, remélem megtudod nekem bocsátani, h ilyen retardált vagyok. Már keverem a neveket, nem tom lehet korral jár. Mellesleg igazad van, azt a spinét találtad ki anno amikor barkóba volt, de hidd el marhára szoktam figyelni ezeket a jelentéktelen karaktereket, csak nem ugrott be.
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 01, 21:02:43 írta Renningan » Naplózva







RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #7618 Dátum: 10 ápr 01, 21:04:01 »

Ott Shinji említi is , h Hiyori szinte anyaként ragaszkodott a volt kapitányához. Tehát Ő nő volt . xD Azon filóztam, h ugye ha Yama megcsinálta volna azt támodást, h mindenki meghall. Akkor SS haderejéből marad 3 kapitány....és pár hadnagy ... Nah mind1 is mivel nem történt meg Nevet
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #7619 Dátum: 10 ápr 01, 21:15:32 »

Ugyan már, Hinamori, Hiyori, kit izgat? Hasonló a nevük, persze, hogy keveri az ember. A Hikifune Kirio viszont érdekes, lehet kv szüneten voltam, amikor róla volt szó, mert nagyon nem rémlik.  Nevet
Sebaj, ha női karakter van, és engem érdekel, akkor az vagy Matsumoto, vagy Nanao-chan.  Nevet
A neven meg ne akadjunk már fent tényleg, lehet a papa neve nem is Isshin volt amikor Shinigami volt, és kész. Ez legyen a legkisebb baj.  Nevet

Az meg, hogy Yamma azt mondta, nem született nála erősebb shinigami, simán lehet igaz, végül is ő már nagyon öreg volt, és nem láthattunk tőle, csak egy nagyon keveset, nem is hagyták harcolni, mert WW, meg a robbanás eléggé megviselte. Isshin papa meg ereje teljében bevitt egy meglepi támadást. Persze nem azt mondom, hogy gyenge, csak, hogy Yamma-papához nincs viszonyítási alapunk, mert nem volt alkalma egy normális 1 az 1 elleni harcra.

Hmm, szerintem az a támadás igazából nem ölte volna meg őket, legalábbis én ezt kicsit túlzásnak vélem. Kár, hogy ez már nem derül ki, mondjuk, lehet nem is bántam volna, ha megöli mindent, aszem őket túlzottan úgyse kedvelem.  Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 506 507 [508] 509 510 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!