24 jún 28, 22:07:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 496 497 [498] 499 500 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577931 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Paulo55
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81



« Válasz #7455 Dátum: 10 márc 24, 12:46:28 »

http://www.megaupload.com/?d=VH05OUV5 na itt a raw
Naplózva

Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #7456 Dátum: 10 márc 24, 13:09:04 »

Érdekes fejezett lesz ez és végre Isshin is megérkezik. xDD

Ehh ti tényleg beskatulyáztátok már ezt a mangát, de akkor újfent  felteszem a kézenfekvő kérdést, minek olvassátok? ...

De oké megértem, látom mi a probléma, itt mindenki komoly adrenalin hiányban szenved, de csak mert ezen a manga nem segít, attól még egyáltalán nem rossz. Mosolyog
Naplózva

Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #7457 Dátum: 10 márc 24, 13:35:52 »

Nagyon rég volt értelme írnom ide, de most ez nagyon jóóóóó!!! Nevet Eddig olyan semmik voltak, pontosan az történt amire gondoltam, lenyomta Yamma-jii-t, és mint kiderült ő manipulálta Ichigo fejlődését!!

Na most hogy itt a fater vajon mi lesz!!
Régóta nem voltam ennyire izgatott egy folytatás miatt, talán még a Lust volt az utolsó ahol ennyire izgultam!! Nevet Nevet
Naplózva
Paulo55
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81



« Válasz #7458 Dátum: 10 márc 24, 14:27:42 »

Az egyik oldalon megemlítik, hogy Aizen utolsó mondata valami olyasmi lenne, hogy Te egy halálisten fia vagy........meg egy vasto lord??? De nem tudom mennyire hiteles ez az állítás.

Most visszanézve le is szedték. Pedig mekkora poén lenne.
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 24, 14:32:15 írta Paulo55 » Naplózva

Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #7459 Dátum: 10 márc 24, 15:14:39 »

Csiba san, most mi a problémád? Hmm?

Aizen okit, majd final attack és jön a fater. Szerintem jobb lett volna először az isshin arc. Nah mind1.

Ez a két Ichigo fight csak altatás volt, most akkor jöjjön a nagy durranás:D
Naplózva







asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #7460 Dátum: 10 márc 24, 16:46:29 »

Na végre jön Ishin meg gondolom Urahara is...Ez az...És meg volt Ichi elhűlt képe is annak láttán h. apja egy shinigamiXDXDXDXDXDXDEzt vhogy én is így képzeltem a abelépőt.Reméljük a atöbbi is színvonalas lesz.
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #7461 Dátum: 10 márc 24, 18:41:50 »

Isshin belépője tetszett, valahogy így képzeltem el, és örülök, hogy végre megjött Mosolyog. Akkor remélem, hogy végre Gin is megfog mozdulni előbb vagy utóbb.
Naplózva
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #7462 Dátum: 10 márc 25, 09:09:20 »

Na végre ez egy jó fejezet volt ^^ Ha tényleg igaz, amit Aizen mond, akkor bizony Ichi lehet hogy nagy sz*ban van Mosolyog Viszont Isshin belépőjét valahogy így képzeltem el, így remélem jövő héten meg is tudunk róla valamit, a képességeiről, a múltjáról, zanpakutojáról, stb., nem csak egy apa-gyerek-Aizen beszélgetés lesz
Naplózva

Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #7463 Dátum: 10 márc 25, 11:04:16 »

Na, végre eltudtam olvasni ezt a fejeztet is, akkor vegyük sorra. ( Ha már a One Piece és Naruto manga-kat is sorban értékeltem.  Nevet )

Ichigo eléggé ledöbbent azon, hogy állítólag minden cselekedetét Aizen irányította. És ez mondjuk érthető is, azért elég sok eset volt, ahol lényegében szinte semmi se választotta el a haláltól, és most kiderül, hogy az egész csak egy "játék" volt, ahol ő töltötte be a játékfigura szerepét Aizen kezében.
Aizen most elég nagyra van magával, jó persze jelenleg minden oka meg van rá, de azért én úgy érzem, hogy itt akkora pofára esés lesz, amit öröm lesz majd nézni. Nevet
Na Isshin, ez aztán a belépő, ( Majdnem olyan mint Shanks-é volt a mostani One Piece-ben, micsoda véletlen ) de mért nem tudta Kubo hamarabb behozni? Így egy mondatot kapott csak, és most várhatok egy hetet, mert azért rá kivételesen érdemes még várni is.  Nevet
Naplózva

FujiwaaraMichiyo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 248

Aisurando *O*


WWW
« Válasz #7464 Dátum: 10 márc 25, 15:44:08 »

de most tényleg Ichigo a király kulcsa? vagy vmi ilyesmit hallottam...
Naplózva

/l 、
( ゚ヮ 。7 ೨ -Ve~nyau!
 l、 ~ヽ
 じしf_, )ノ
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #7465 Dátum: 10 márc 25, 17:22:23 »

Nagyon jó fejezet volt és végülis tökre beleillika a képba az h. mindent Azen-sama írányított...Hát nem csoda h. szegény ichi nagyon mérges és mérhetetlenül szomorú egyszerre...De azt hiszem Aizen mégiscsak tévadni fog mert ő bábként tekint Ichire de Ichinek bizony vannak érzelmei szóval még a Kurosaki család megmutathatja h. nem lehet mindent hazugsággal és ravaszsággal írányítani...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #7466 Dátum: 10 márc 25, 18:39:33 »

Ez tük jó fejezet volt igy hungarista nyelvenxD

Aizen dumája, baxarás. Ichigo értelmi szintjét nagyon odavágta a dolog. Ez az utolsó pár kép volt a legjobb, a többi csak az előző ismétlése és indoklása.

De az, h már a születésed óta ismerlek, meg h különös vagy alpból, mert egy ember és egy ... xD erre jön isshin. Faaasza Nevet

Szal Isshin és Aizen haverok voltak, annyira összevissza röhögném és xarnám magam, h ha kiderülne h keresztfia vagy nagybátja vagy vmi XDDDDDD
Naplózva







Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #7467 Dátum: 10 márc 25, 18:49:46 »

"Gyere Ichigo, öleld meg keresztfatert!" most képzeljétek el a többiek arcát!  Pojén
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Paulo55
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81



« Válasz #7468 Dátum: 10 márc 25, 18:56:35 »

Ishin: Amúgy ő mondta, hogy nagyon tápos leszel anyáddal ketten ellenkeztünk, de hiába...

Amúgy mennyire lehet benne, hogy az anyja meg vasto lord volt. Mert az részben magyarázat lenne arra, amikor újból halálisten lesz miért jelenik meg már a kezdetekkor a maszk rajta.
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 25, 18:57:19 írta Paulo55 » Naplózva

Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #7469 Dátum: 10 márc 25, 19:01:21 »

Szerintem ezek igencsak alaptalan elméletek.
Ichigo anyja Vasto Lorde tuti nem volt akkor egy sima hollow nem öli meg.
Ichigo meg mint kulcs elég vicces lenne, azt el kell készíteni, de ha van is létező kulcs az jóval idősebb mint 15 év.


A manga tetszett, kíváncsi leszek Isshin mennyire tápos Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 496 497 [498] 499 500 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!