24 jún 28, 22:25:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 487 488 [489] 490 491 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577965 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #7320 Dátum: 10 márc 14, 13:09:53 »

Ken-channak baromi sok reiatsuja van,viszont Hitsugaya bankaija még gyenge,mert fiatal.Kyouraku azt mondta h erősebb lesz nála.Sztem Michiyo se gondolta komolyan h erősebb Yama-jiinél Hitsu,nem kéne mindent ennyire komolyan venni Kúl
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
FujiwaaraMichiyo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 248

Aisurando *O*


WWW
« Válasz #7321 Dátum: 10 márc 14, 13:14:05 »

jaja, az csak a súlyos betegségem (Fangirl Állatness) +jól hangzott  miatt van O).(o <-- itachi hangulatjel Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 14, 13:14:53 írta FujiwaaraMichiyo » Naplózva

/l 、
( ゚ヮ 。7 ೨ -Ve~nyau!
 l、 ~ヽ
 じしf_, )ノ
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #7322 Dátum: 10 márc 14, 14:59:03 »

Kumori ezt kár volt komolyan venned, mert üvöltött belőle, hogy csak a poén kedvéért volt, aki egy kicsit is figyeli a mangát az ilyesmit nem gondol komolyan. Nevet

Am szemétség volt így megölni Yamabát, olyan szívesen megnéztem volna ezt a Yamabá vs. Aizen fightot igazságos 1 vs 1 stílusban. Nevet Olyan jó lett volna látni, hogy Aizen szív mint a torkosborz. Nevet

Az utolsó kép az annyira tetszett, Aizen őszinte megdöbbenéssel vette tudomásul, hogy Ichigo már nem habozik, hanem végre a tettek mezejére lép, váhhhhh olyan jó lenne, ha Gin nem lépne közbe, de úgyis közbe fog lépni, pedig ha nem tenné Aizennek most annyi lenne, most nincs illúzió, meg helycserés trükk, Ginen kívül semmi nem mentheti meg attól, hogy Ichigo félbevágja. >.<
Naplózva

Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #7323 Dátum: 10 márc 14, 15:23:52 »

Se értelmes, se vicces nem volt, ergo nem tudom hol volt ebben a poén, lényegtelen.
Yamma-papa mért halt volna meg? Ennyi erővel az összes Taicho halálát el lehetne könyvelni.
Amúgy nem hiszem, hogy az illúzión kívül ne lenne semmi a tarsolyában, legalábbis én nagyon remélem, hogy nem a Gin menti meg. És hát mivel úgy se fog most meghalni, valami úton-módon megmenekül, és én nagyon ajánlom, hogy ne Ichimaru által, neki sokkal nagyobb szerepet remélek ennél. Amúgy attól függetlenül, hogy megmenekül, Ichigo még mindig levághatja az egyik karját, Kubo azokat úgyis szeret vagdosni.
Naplózva

Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #7324 Dátum: 10 márc 14, 16:06:49 »

Hitsugaya egy vicc:D még h ő valami elit? olyan mint ichigo, egy szelet zsiros kenyérre is bankai, forrófejü és a lelkizésen kivül nem tud semmit. Annyi kül van kettőjük között, h Ichigoval foglalkoztak az igazán nagyok.

Yamma jii nem halt meg, minek halt volna meg, elsütött egy Kidout és kész, a többieket meg Unohana gyógyitja.

Szerintem Aizen most altatja a népet. Még csak shikai van és WW, és egy van majdnem a full Yamma szintjén. Ez az 1v1 ben te nyernél duma csak kamu, még se bankai, se hollow alak, még messze vagyunk a végétől.

Viszont remélem Ichigo most kap annyit a belébe, h 8-10 manga fejezteig ápolják. Gin nem csinál semmit, ugyh ideje lenne ezt a nemes feladatot elvállalni és vissza is térhetnénk egy kicsit Las Nochesbe is. Ken-chanék is dolgoznak ott vmit és szerintem Uraharaék vagy isshinék előtt még ők is le lesznek amortizálva.
Naplózva







Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #7325 Dátum: 10 márc 14, 16:44:18 »

Hát a legtöbb dologgal egyetértek amit mondasz. Van amivel nagyon is, na vajon. Nevet
Viszont van amivel nem, mi az, hogy "egy van majdnem a full Yamma szintjén"? Hát Yamma-papa maximális erőszintjét megtippelni se tudjuk, nem hinném, hogy láttunk volna tőle túlzott Bankai használatot.
Ichigo leápolását meg igazán kétlem, az elmúlt pár fejezetben meg se mozdult, nem hinném, hogy pont most fog megint kidőlni. Habár én magam nem bánnám, nem tetszett már a Nullásnál vívott harcában sem a stílusa, olyan félvállról vette, és annyira biztos volt a győzelmében, mondjuk meg is lett a következménye, de szerintem Ken-chan-ék hagyhatták volna még kicsit nyomorogni, hátha visszalibben az agya. Persze ez csak magánvélemény.
Naplózva

Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #7326 Dátum: 10 márc 14, 17:03:02 »

Lehet igazad van. Én abból következtettem arra, h Yammától már mindent láttunk, h ellőtt egy nagy kidout meg az a pokol lángjai vagy mi RJ -ből (he xD ez a monogramom is xD), ami eléggé nagyon ütött volna, hisz mindenki ott hal meg, na meg már ott fekszik majdnem félholtan, és Ichi is elkezdett arcoskodni, de legyen igazad kacsint
Naplózva







FujiwaaraMichiyo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 248

Aisurando *O*


WWW
« Válasz #7327 Dátum: 10 márc 14, 17:05:45 »

Jóvanna tudom hogy Hitsu nem a legerősebb, de olyan jó érzés azt hinni >.< De miért pont zíroskenyér? Nem lehetett volna valami más, mondjuk pocky?
Naplózva

/l 、
( ゚ヮ 。7 ೨ -Ve~nyau!
 l、 ~ヽ
 じしf_, )ノ
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #7328 Dátum: 10 márc 14, 17:18:26 »

Na pont ez az, az a Kidou elég durvára sikeredett, szerintem überelte sokak Bankai képességét is. És mindezt pusztakézzel, szóval szerintem ha ő villant egy Bankai-t, akkor az semmivel se fog elmaradni Aizen maximális képességeitől. Örülök, hogy igazat adsz, én is azt adok magamnak. Nevet
Naplózva

Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #7329 Dátum: 10 márc 14, 18:56:15 »

Hát a legtöbb dologgal egyetértek amit mondasz. Van amivel nagyon is, na vajon. Nevet
Viszont van amivel nem, mi az, hogy "egy van majdnem a full Yamma szintjén"? Hát Yamma-papa maximális erőszintjét megtippelni se tudjuk, nem hinném, hogy láttunk volna tőle túlzott Bankai használatot.
Ichigo leápolását meg igazán kétlem, az elmúlt pár fejezetben meg se mozdult, nem hinném, hogy pont most fog megint kidőlni. Habár én magam nem bánnám, nem tetszett már a Nullásnál vívott harcában sem a stílusa, olyan félvállról vette, és annyira biztos volt a győzelmében, mondjuk meg is lett a következménye, de szerintem Ken-chan-ék hagyhatták volna még kicsit nyomorogni, hátha visszalibben az agya. Persze ez csak magánvélemény.


Fél vállról vette, tényleg, hol láttad te ezt tőle? Inkább biztos volt magában, az más kérdés, hogy nem tudhatta, hogy az ereje megint változott, ahogyan a maszkja is, ez nem láthatta előre, tőlem lehet autálni amennyire akarjátok, de ne várjuk már el tőle, hogy látnok legyen. :/
És ez a "félvállról veszem a dolgokat" nézőpont kérdése, ha Byakuya és Kenpachi állnának vesztésre ugyanezt mondanád róluk.  kacsint
Naplózva

Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #7330 Dátum: 10 márc 14, 19:18:59 »

Az én véleményem pedig az, hogy igenis félvállról vette a nullás erejét, úgy állt ki ellene, hogy az ő eddigi ellenfelei is erősebbek voltak nála, és nyert, most is ugyanúgy nyerni fog. Még ha nem is történt volna semmi a maszkjával ( mert azért az az átalakulás csak elgondolkodtató volt némiképp ) akkor se kellett volna ennyire magabiztosan oda állni, hogy ő majd legyőzi erővel. Amúgy meg ne tudd már, hogy én mit mondanák mikor. Nem mintha számítana, de én most is azt mondanám, hogy ők félvállról veszik, és csak játszanak vele. Az más kérdés, hogy ők most olyan helyzetben vannak, hogy megtehetik. Ichi viszont tudta, hogy valami történt a maszkkal, szóval szerintem nem kellett volna ennyire ráépítenie.
Viszont mondtam, ez csak az én magánvéleményem, de nem hülyeség.
Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #7331 Dátum: 10 márc 14, 22:13:21 »

Ano~ Ichigo mindigis mindent félvállról vesz. Ez tény. Ha nem tenné, otthon maradna a fenekén és malmozna. Természetesen elég egoista is ahhoz, hogy azt higgye, bárkit képes legyőzni, mert le kell győznie... Aizen legelőször valami miatt nem vágta le a kis GYP-st... Most viszont ha nem lép közbe Gin, akkor meg fogja tenni... Hacsak nincs Ichigoval valami terve... Az elég fan duma, hogy Ichigo Yama-jii szintjén van... Ichigo egy IGAZI kapitány és egy hadnagy között van. Csak azért kapitányi szintű, mert van Bankai-ja. Megjegyzem nem attól lesz erős valaki, hogy mindenhez Bankai-t használ... Pontosan attól lesz gyenge, hogy ezt teszi. Azért győzött le eddig mindenkit, mert Kubo ezt a kicsit gusztustalan menetet választotta, hogy mindenkit a főhősnek kell legyőznie... Valójában azok nyomába nem ér, akiket eddig legyőzött... Az, hogy Ichigo simán végignézi, hogy a shinigamik egymást hentelik, vagy hogy valakit levág Aizen... Nem tudom elképzelni, hogy mégis miért ugrott most be a harcba, mikor eddig sem csinált semmit...
Naplózva
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #7332 Dátum: 10 márc 14, 22:25:14 »

Azért nem csinált semmit, mert meg lett mondva neki, hogy ne csináljon.
Eleve a kapitányok neki akartak lehetőséget adni, hogy legyőzhesse Aizent.

És azért most lépett közbe, mert most megvolt rá a lehetősége.
Nem értem egyesek mit fanyalognak itt, lehet unalmas a Bleach, de ez most tök logikus volt.
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #7333 Dátum: 10 márc 14, 22:45:16 »

Naaaaa... Nem eszik olyan forrón a Bleachet. Elfeledkeztünk egy fontos szereplőről, aki épp most bizonyította azt, hogy azért Aizennek van még mit tanulnia... Aizen megmondta: "Az egyetlen ember, aki felveheti velem a harcot, az TE vagy Yamamoto Genryusai". Ebből mit nem lehet érteni? Aizen nem látszik olyannak, aki csak a levegőbe beszél. Yama dettó... Ichigonak nem esett volna ki a kard a kezéből, ha előbb szól Kyourakuéknak, hogy nyissák már ki a csipás szemüket. Yamánál meg... Ne haragudj, de azért senkinél, főleg Ichigonál nem megszokott, hogy végignézem, ahogy mindenkit levágnak körülöttem. Yamát sem értettem, de most megmutatta, hogy vele nem is érdemes vitázni ikszdé Arról nem is beszélve, hogy amíg Ichigo áll és mozizik, addig Gin is ugyan ezt teszi. Gin gondol egyet, kettészedi Ichigot aztán vége a gondnak. Aizennek meg még bemelegítő tornának sem tenné meg Ichigo. Erősödhetett akármennyit, de nem illik elfelejteni, hogy Aizen anno 1 ujjal fogta meg Ichigo Bankai-ját. Aztán hirtelenjében majdnem kettévágta Ichigo-t. Sőt. Ha már logikáról beszélünk. Mi van, ha Ichigo is Kyouka Suigetsu hatása alatt áll? Azért, mert azt mondják a többiek, hogy nem, attól még lehetséges. Aizen mindenre gondolt. Lehet, hogy ha akkor nem is, mikor először találkoztak, de most simán megmutathatta neki számtalanszor a kardját. Mert nem hívta elő, mégis elő van hívva... Szóval Ichigo logikája bukott. Kubo realitása bukott... Kíváncsi leszek, mi sül ki ebből...
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #7334 Dátum: 10 márc 14, 22:51:52 »

Szegény Ichi a vita téma Nevet. Engem pl egyáltalán nem zavart hagyta, hogy a shinigamik egymást vagdalják, mert úgy vagyok vele legalább fogytak volna Nevet. Tulajdonképpen ide jöttek a vaizardokkal együtt Aizen ellen, azt csúfosan lebőgtek azon kívül nem sok hasznosat csináltak így nem is izgatnak , de az is tény, hogy Ichi sem csinált semmi érdemlegeset amióta itt van itt Nevet. Végre Gintől szeretnék látni valamit, az sem érdekel, ha levágják csak mutasson előtte valami brutált.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 487 488 [489] 490 491 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!