24 jún 28, 22:13:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 483 484 [485] 486 487 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577940 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #7260 Dátum: 10 márc 03, 19:39:53 »

No igen a Vaizardok idejöttek, és tökéletesen elbuktak ezek után, még Ichigo nyamvadt kaszabolásait, vagy az öreget (még ha nem is szeretem) is szívesebben elnézem :/.
Naplózva
FujiwaaraMichiyo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 248

Aisurando *O*


WWW
« Válasz #7261 Dátum: 10 márc 03, 22:08:00 »

Gin is csináljon már valamit, látni akarom azt a kis kawaii pofiját :3
Naplózva

/l 、
( ゚ヮ 。7 ೨ -Ve~nyau!
 l、 ~ヽ
 じしf_, )ノ
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #7262 Dátum: 10 márc 03, 22:17:31 »

De éppen azaz h.a a vaizardoknak mutatni kellett volna vmit... No mindegy kénytelen vagyok Yamma-papát bámulni hiába is nem szeretném...De őt sem személyiségileg sem kinézetileg nem bírom...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #7263 Dátum: 10 márc 04, 07:21:46 »

Kensein kívül még egy vaizard se harcolt teljes erőbedobással(Kenseit kivéve), szóval még mindig kihúzhatnak a tarsolyból valami váratlant. Mosolyog

Yama apó rendesen bekeményített, de a harc végére ő is K.O lesz és akkor tényleg csak Ichigo marad, aki még harcolhat.
Naplózva

Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #7264 Dátum: 10 márc 04, 08:34:37 »

Ja (Jó az alád Csibe Nevet) meg hátha előbb-utóbb megjönnek Ishinnék, bár én inkább csak erősen reménykedek, hogy végre betoppannak. Amúgy tényleg Gin mikor fog harcolni?Nevet Nem igazán értem ennyien ott vannak az ellenfél meg Aizen, Gin, WW és senkinek nem jutna eszébe, hogy pl megtámadja Gin-t? Ez kicsit fura nekem Nevet.
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #7265 Dátum: 10 márc 04, 09:46:12 »

Heh... Mégis kinek jusson eszébe, hogy nekimenjen? Gyakorlatilag mindenki le lett vágva, talán Ichigo és Unohana nincs. Unohana azért ne támadjon, mert ha Ő lesérül, akkor nincs senki, aki gyógyítson. Ichigo meg minek menjen neki? Megkérték, hogy figyeljen, de még azt sem tudta rendesen csinálni. Gin meg nem lenne annyira könyörületes, mint Aizen, amikor betoppant. Ginnek nem tartana semeddig Ichigot 'lenyugtatni'... Nagyon érik már, hogy jöjjenek a többiek... Kíváncsi leszek majd arra a megoldásra...
Naplózva
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #7266 Dátum: 10 márc 04, 10:30:07 »

Gin valszeg Kenseiel harcol , leváltotta WW-t hogy tudjon menni segíteni Aizenek.
Tata rendesen püfföli WW , én Aizen helyében már levágtam volna , ő se gondolhatta komolyan ww képes lesz egymagám végezni a öreg apóval.
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #7267 Dátum: 10 márc 04, 10:58:42 »

Hát... Nemtom... WW még Ukitakét is észrevétlenül assassinolta be. Még Kyouraku sem vette észre, hogy WW közelít... Attól, hogy agya nincs, még rohadt erős a kis buta gyerek ikszdé Mi sem bizonyítja jobban, mint az, hogy Aizen Yama-jii ellen fejlesztette ki őt. Gin pedig inkább áll és néz. Ha Gin átveszi a helyét Kensei ellen, akkor azt szerintem mutatta volna Kubo... Nem elhanyagolható részlet...
Naplózva
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #7268 Dátum: 10 márc 04, 11:51:44 »

Akkor szerintem meg Kenseit kellett volna mutatni szétverve a földön .
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #7269 Dátum: 10 márc 04, 12:04:56 »

Gin valszeg Kenseiel harcol , leváltotta WW-t hogy tudjon menni segíteni Aizenek.
Tata rendesen püfföli WW , én Aizen helyében már levágtam volna , ő se gondolhatta komolyan ww képes lesz egymagám végezni a öreg apóval.
Ennek örülnék ha így lenne, ha már az Ikkaku féléknek is rendesen be lett mutatva a bankaia akkor Kenseié se maradjon el.

Yama meg rendesen abálja Wondát, leszerzőtethetnék egy Rocky 7 forgatására simánxD
Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #7270 Dátum: 10 márc 04, 12:50:20 »

Mondjuk ebben van valami, hogy Kenseinek is illene már valamit mutatni. Yama-jii nagy volt ikszdé De jobban örültem volna, ha mutat valami Kidou-t is... De még lehet azért... Reménykedem...
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #7271 Dátum: 10 márc 04, 13:37:15 »

Ez a manga nekem nagyon tetszett, nem hittem volna, hogy WW amellett, hogy lezárta Yamma-papa Zanpakuto-jánask az erejét, még ilyen erős is. Viszont így legalább szép harc mutatkozik meg, nem hinném, hogy Kensei bárkivel is harcolna, szerintem WW jól helyben hagyta, amit nem csodálok, hiszen nem gyenge.
Viszont ha Kensei Gin-el harcolna, akkor azt valószínűleg tényleg mutatnák, hiszen Gin mégiscsak fontosabb szereplő, mint a waizard. Ők csak ilyen töltelék szerepet töltöttek be, (eddig) talán Hachi-t kivéve, mert ő volt az egyetlen aki  mutatott valami érdemlegeset.
Naplózva

Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #7272 Dátum: 10 márc 04, 16:25:46 »

Azon jót röhögtem, mikor Yama-tata mondja Aizennek hogy kisöreg, ha tényleg olyan kemény csávó lennél, nem én lennék a főkapitány.

Tény, hogy elég kemény csávó az öreg. De most, hogy eleresztette Aizent nem tudom, van-e esélye ellene.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #7273 Dátum: 10 márc 04, 18:32:59 »

Hmm jó kis fejezet volt az öreg brutális Nevet WW, is nagyon durva, de azt nem gondoltam volna, hogy ezért a képességért cserébe lett ilyen fogyatékos. Nos, ahogy így elnézem az öreg az egyetlen aki bármit is tehet, meg ha esetleg Isshin megérkezik, vagy Mayuriék visszatérnek. De számomra kicsit hihetetlen, hogy mindenki ilyen könnyedén le lett vágva, valahogy roppant mód szánalmasnak érzem ezt a teljesítményt, hogy itt van ennyi kapitány, hadnagy, vaizardok és tulajdonképpen nem sok érdemlegeset csináltak csak sorban elhullottak. Lehet én vagyok túlságosan elfogult velük szemben, de szerintem rém szánalmas amit itt műveltek, :/ (de hozzá teszem ez csak az én véleményem).
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #7274 Dátum: 10 márc 04, 18:43:12 »

Szánalams amit műveltek és most jön Yamma h. ő már hányszázezer éve és h. nála bölcsebb erősebb nincsen... Áhh én Shinjit szerettem volna látni ebben a szerepben. Tökéletesen fölösleges volt megteremteni a Vaizardok bandáját meg háttértörténténetét ha semmi különösebb funkciója nincsen azonkívül h. Ichi is Vaizard de ezt simán meg lehetett volna Shinjiék nélkül is is oldani...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Oldalak: 1 ... 483 484 [485] 486 487 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!