24 szep 29, 23:01:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 481 482 [483] 484 485 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1702577 alkalommal)
0 Felhasználó és 128 vendég van a témában
Hiei
Vendég
« Válasz #7230 Dátum: 10 feb 26, 08:51:48 »

Sztem meg Ichigo levágja WW-t. A fő kapitány Zampija újra szabad Aizen izzad és elmegyxD.
Naplózva
FujiwaaraMichiyo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 248

Aisurando *O*


WWW
« Válasz #7231 Dátum: 10 feb 26, 14:03:52 »

én igazából főleg most nagyonnagyon télleg arra vagyok kíváncsi, hogy mi lesz Hinamorival.
Naplózva

/l 、
( ゚ヮ 。7 ೨ -Ve~nyau!
 l、 ~ヽ
 じしf_, )ノ
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #7232 Dátum: 10 feb 26, 16:55:03 »

Engem most Hinamori nem igazán érdekel. Amúgy Six-senpai, ahogy mondtad, hogy Yoruichi, mint az Omnitsukido volt kapitánya, nem lehet túl gyenge. Tudom volt már szó Yoru zanpijáról, de még nem tudjuk, hogy ténylegesen van-e neki, és nem semmisült-e meg valahogy.ikszdé

(Aizen nagymamájára várok, hogy hátbavágja ájzentXD)
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Hiei
Vendég
« Válasz #7233 Dátum: 10 feb 26, 16:57:16 »

Van neki... lásd el is hangzik a Gotei 13 kapitányai közül egyedül Kenpachi nem rendelkezik Baknaial és shikaial. Minden más kapitánynak van bankaija amit be is mutatott a főkapitánynak másik két kapitány jelenlétébenxD.
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #7234 Dátum: 10 feb 26, 17:49:15 »

Ez nem pont igy van. Az aktuális kapitányok közül érte el mindenki a bankai-t ken-chan kivételeévl és ezt épp Yoruichi mondta és nekem az is rémlék, h ő az egyetlen olyan taicho, amelyiknbek még zampija de volt, bár ezt most igy kapásból nem tudom megerősiteni. xD
Naplózva







Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #7235 Dátum: 10 feb 26, 17:59:04 »

Renningan, inkább Hieivel értek egyet.  Valahogy úgy mondták, hogy a ss történelmében Zaraki az egyetlen aki nem érte el a bankait. Kicsit rosszúl fogalmaztam az előző postomban, én nem kérdőjeleztem meg, hogy volt-e neki, hanem azt mondtam, lehet, hogy megsemmisült.
Szóval sztem még Kubó se tudjaXD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #7236 Dátum: 10 feb 26, 18:00:15 »

Nah megnézem Yorouchi h mondta, de nekem igy rémlik. Mindjárt meglesem.
Naplózva







asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #7237 Dátum: 10 feb 26, 18:01:55 »

Hinamori nem igazán érdekel jelenleg ha Ichi lezúzza WWt (azért jó h. Kenseinél még végtagcsonkítást ketészelést sem ejtett Kubo >.<# ) az Öreg úgy is felgyújt mindenkit... Meg különben is nem Hinamori sérülése a legesleg veszélyesebb hanem Hiyorié. Tuti az lesz h. mielőtt feégyújtana mindenkit elhúzza az irdáját mert még talán a hattérben megjelennek valami Aizenfogóval Uraharáék akkor főleg le fog lépni az Istenség...
Bankai gyártásban Kubo igen inaktív.
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 26, 18:03:23 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #7238 Dátum: 10 feb 26, 18:08:25 »

Idézem:

"Az őrosztagok mindegyik kapitánya, kivéve egyet, már elérte a bankai-t" - ezt persze lehet sokféle képen értelmezni. Szerintem a mostaniakról beszél, nincs itt olyan h az SS történelme folyamán vagy egyéb ilyen utalás, és jelenleg aktuális is a leendő ellenfelekről beszélni. Mind1, még nem láttuk Nevet hátha lesz majd több infónk, de egyenlőre nálam nincs neki zampakutou.

Hoppácska, korrigálnék Nevet Ezek után azt mondja h Ken-chan az egyetlen a hosszu SS tröténelemben, aki még nem érte el még a shikait se, nem h a bankait, ugyh valszeg náltok a pont xD
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 26, 18:13:16 írta Renningan » Naplózva







six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #7239 Dátum: 10 feb 26, 18:20:14 »

Hát akkor itt valami oltári nagy gubanc van. A zanpakuto a shinigami fegyvere és lelkének egy része. Ha nincs Yoruichinek zanpakutoja, akkor nem is shinigami. Viszont akkor elég gáz, hogy shinigami erőket használ... Attól, hogy nem hordja magával, vagy nem látjuk, hogy magával hordja, nem lehet kijelenteni, hogy nincs neki. Lehet, hogy szimplán azért nincs nála, mert kövéríti, vagy mint SoiFong esetében a bankai: nem méltó a titkos mozgó alakulat vezéréhez a képessége...
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #7240 Dátum: 10 feb 26, 18:57:49 »

A macskává változás nem lehet a Zanpakotojának képessége?...Én mindig ezt hajtogatom ennél a akérdőjelnél de egyébként Kubonál felesleges utánanézni kutakodni ah éppen olyan kedve van Yourichi bankaitt ordítva fog támadni pedig eddig nem láttuk h. van kardja ha meg Kubonak ehhez nincs kedve akkor soha nem fogjuk megtudni h. most Yourichivel mi is van egész pontosan. De amikor Ichit segítette a Bankai elérésében elléggé úgy tűnt nem csak bemagolta mi is aza a bankai hanem mintha ő is pontosna tudta volna mi az...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #7241 Dátum: 10 feb 26, 19:52:48 »

Kezdjük ott, hogy azt a bábút nem számára készítette Urahara?
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #7242 Dátum: 10 feb 26, 20:01:18 »

Nem azt hiszem azt elsősorban magának készítette h. három nap alatt elérje a bankait...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #7243 Dátum: 10 feb 26, 20:11:06 »

Szerintem teljesen elképzelhető, hogy Yoruichi-nek lett készítve, vagy az, hogy maga is használta.
Azt kétlem, hogy neki nem lenne Zanpakuto-ja, és csak az, hogy eddig még nem láttuk, nem elég ok erre. Végül is Soi-nak is van, és régen az ő helyén Yoru volt. Az kicsit érdekes felvetés, hogy megsemmisült, ez talán csak akkor lenne okos húzás, ha Kubo őt valamiért nem akarná harcoltatni.
Viszont eddig nem igazán került olyan helyzetbe, hogy rászorult volna, szóval lehet majd csak akkor látjuk, ha szüksége lesz rá.

Igazad volt, elírtam,a megszokás hatalma.
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 26, 21:33:11 írta Kaihaku R. Kumori » Naplózva

Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #7244 Dátum: 10 feb 26, 21:07:49 »

sztem van zanpija azt h miért nem hordja számtalan lehetőség közül lehet választani mindenki gondolja azt amit akar sztam amennyire ichigo tudja a mágiát lehet yoru annyira van othol a kardforgatásban vagyis lehet szimplán nem tud profin bánni vele és ezért nem is használja gyakran
(OFF:Kumori sztem nem Kishi nem akarja h harcoljon hanem Kubo Nevet kis tévesztés nem kötöszködni akartam csak megjegyeztem Hümm-hümm OFF END)
Naplózva
Oldalak: 1 ... 481 482 [483] 484 485 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!