24 jún 28, 22:47:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 460 461 [462] 463 464 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1578008 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #6915 Dátum: 10 jan 29, 22:59:24 »

Igen, az öregnek kéne végre lépnie, de vmiért olyan érzésem van, hogy talán az, ha kicsinálják a házikedvencét, végre felpaprikázza annyira, hogy végre csinál is már vmit...
Naplózva

Imagination more important than knowledge
Hiei
Vendég
« Válasz #6916 Dátum: 10 jan 30, 00:29:47 »

Az öreg nem hülye... lehet most úgy tűnik nem csinál semmit és közben elemzi a helyzetet Aizen és Gin minden mozdulatát. Amint talál egy kis hiobát egy rést a pajzson már le is csapxDD. Na jó ezt én se hiszem elxD.
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #6917 Dátum: 10 jan 30, 05:44:10 »

Kedves senseim, mond te vak vagy vagy nem figyeltél arra, amit Unohana mondott, csak mert ott világosan elhangzik, hogy a saját ereje kétszerese egy kapitányénak(és akárki akármit mond, itt bizony általánosítás volt és szó sem volt arról, hogy bármelyik kapitány kivételt képezne ez alól) és hol van itt még a hollow ereje, az más dolog, hogy a Kido és egyéb okosságok terén a képzettsége a béka segge alatt van és hát még az erejével sem bánik olyan precízen mint egy kapitány(erre épp a Yammi elleni harca legjobb példa), de mégiscsak erős és ha nem lenne ennyire képzetlen, akkor Aizen nem engedhetné meg magának azt a luxust, hogy ennyire félvállról vegye. Mosolyog
Naplózva

Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #6918 Dátum: 10 jan 30, 09:59:14 »

de ha meg nem ez a story h helyettes hanem az h igazi shinigami iskolával meg mindennel akk már tul tápos lenne kidou val meg mindennel sztem jó ő igy ahogy van
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #6919 Dátum: 10 jan 30, 10:15:29 »

Persze, hogy túlságosan erős lenne, ezért lett így kialakítva a történet. Ichigo erősebb mint a többi kapitány, de mégse, nincs ezzel semmi gond. Az erő önmagában nem ér semmit, ha nem párosul a szükséges tudással.
Az öreg Yama-jii tényleg léphetne már, de remélem eddig csak azért nem mozdult, mert tervez valami nagyot. Én már a harc eleje óta várok tőle valami olyat, amin még Aizen is meglepődik. És azt kétlem, hogy most csak ott áll, és nézi ahogy Aizen tűzifát aprít a társaiból, mégis csak ő a fő taicho, kötelessége megvédeni a beosztottjait.
Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #6920 Dátum: 10 jan 30, 10:27:00 »

"mégis csak ő a fő taicho, kötelessége megvédeni a beosztottjait."

Hadd kössek bele... Ez mindig is fordítva működött... Mindig a gyalogos védi a vezért, és nem fordítva... Kúl
Az öregnek sose volt kötelessége megvédeni a kapitányokat! Se a hadnagyokat, se a többi shinigamit!
Neki a világ megvédése a kötelessége, és a Gotei 13 irányítása!
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #6921 Dátum: 10 jan 30, 11:20:36 »

Igen, ebben teljesen igazad van, a csicska védje a királyt. Csak hát azért érzelmileg kéne lennie valami komoly kötődésnek. Mert ugye nem egy-két napja ismeri őket. És akkor ő csak ott álldogál és nézi, amíg az emberit levágják mint a disznókat?
És az, hogy neki a világ megvédése a feladata, szintén igaz. Ezért is gondolom, hogy ő most valamit alkotni fog. Mert ha se a világot, se az embereit nem védi meg, akkor mégis miért tartjuk?
Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6922 Dátum: 10 jan 30, 13:02:07 »

Six milyen hirtelen? Én kb 200 évet adok Aizennek, h ilyen tápos legyenm mig Ichigo fél éve küldi az ipart, van külömbség.

Te magad jelentetted ki most, hogy Aizennek több ideje volt a fejlődésre, mint Ichigonak és még ennek ellenére is azt mondod, hogy Ichigo nincs túltápolva, csak Aizen? Ichigo 3 max 4 hónap alatt odáig lett tápolva, hogy max 4 karakter nem tudná leverni... Én ezt nevezem túltápolásnak... Nem mondom, Aizen sincs a realitások talaján elhelyezve, de azért nála még rá lehet fogni, hogy bőven volt ideje fejleszteni magát...
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6923 Dátum: 10 jan 30, 15:03:03 »

Kedves senseim, mond te vak vagy vagy nem figyeltél arra, amit Unohana mondott...

Ez ugye nem nekem szól xD Már milliószor elmondtam h a sensei szava szent és igaz :d H miért? MERT CSAK Nyelvesít

Nem is tudom, h fogalmazzam meg. Unohana azt mondta, h több reatsuja van mint egy ÁTLAGOS kapitánynak. Nem azt mondta h erősebb, legalábbis én ezt nem igy értelmezem. Azt te se gondolhatod komolyan, h egy 4 hónapja érlelődő Ichigo erősebb lenne mint pl Kyoraku, aki (bár némi segitséggel) de shikai-al győzte le a No1 espadát, vagy mint Yamma jii, aki a többiekkel ellentétben eddig még keresztbe is tudott némileg tenni Aizennek, sőt azt se mondanám h Yammanál több reatsuja lenne, hisz Nanao chan vagy ki a tököm még lélegezni is elfelejtett mellette, ugy járt mirt Grimmjow. Azt se tartom valószinünek, h Hollow maszk nélkül, a reális erőviszonyokat figyelembe véve erősebb lenne mint Byakuya vagy Kenpachi, vagy akár legyünk gonoszak xD Mayuri sama. Ichigo mint shinigami tapasztalatlan, nem ért a vagdalkozáson kivül semmihez, és varázs szavakkal nyeri meg a csatáit. 100 év mulva lehet h valahol ott lenne az elit szintjén, de most... VAGY még azt tudom elképzelni, h unohana sutyiban látta h full hollow lett, vagy érezte a reatsuját, és ebből vonta le a következtetéseit.

Gabesznál a pont, a soitachonak nem kötelessége védelmeznie a taichokat, nem baby sitter Nevet majd ha mindenki elesett, akkor ad az érzésnek és nyomat egy super novát.

Six vagy te vagy én értettük félre egymást xD

Azt mondtad Aizen hirtelen lett ilyen erős, erre irtam h nem, neki volt ideje, vagyis nem hasonlitható ichigohoz, aki 4 hónapja nyomja.
Naplózva







Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #6924 Dátum: 10 jan 30, 15:17:20 »

Amiről te beszélsz, az pusztán tudás és tapasztalatbeli különbség és e téren Ichigonak van mit tanulnia, de ha a nyers erőt nézzük, abban biztos, hogy a legtöbb kapitány felett áll és ha ki is tudná használni az ereje nyújtotta lehetőségeket, akkor nyugodtan elhiheted, hogy maszk nélkül körberöhögné Kyorakut is vagy az 1. Espadat.
Más dolog ha valakinek van ereje és más ha tudja is használni, de hogy is tudná, mióta betette a lábát Soul Society-be azóta üresjárata nem volt, hogy gyakoroljon és tanuljon, jó volt 3 napja, hogy megtanulja a bankait, meg volt egy kis ideje átesni a hollowizáción és csá ezen kívül zéró üresjárat, gyakorlatilag harc harcot követ. Mosolyog

És átlagos kapitány?
Mondj nekem bárkit a kapitányok közül, ki átlagosnak nevezhető. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 30, 15:21:11 írta Csibe19 » Naplózva

Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6925 Dátum: 10 jan 30, 15:50:20 »

Mondok is!

Pl komamura, vagy tousen. Kettejük elé helyezném minden féle képpen. Ők ketten a leggyengébbek, őket talán odaverné xD Ez az átlagos kapitány szöveg hülyeség, mert szinte senkit se tudna legyőzni.

Mindenkinek kismilló képessége vagy technikája van, vagy ha nem is kismillió, de nagyon xopatós. Nekem van időm Nevet én megmagyarázom neked, h mint shiniogami, ichigo miért nincs igazi Taicho szinten. Hollow ichigoval már biztos körberöhögne akárkit a Gotie 13ból, de a hollowja nélkül nem igazán.

-Ukitake - Nah jó, vele nem tudok mit kezdeni, annyit láttunk tőle, hogy vissza küldött egy cerot, meg elég jó kidouban. Hát, végülis mivel fizikailag gyenge, Ichigo  letudná győzni.
-Mayuri - Shikai állapotban ha van a kardja, akkor 1 vágás és lebénulsz. Még nem volt szerencsém olyan csatát látni, ahol ichigot ne sikerült volna megvágni, de még ha ezt el is kerüli, ott van K. Assogi Jizou egy kellemes kis méreggel. Láttuk Sayel Aporronak elcsodálkozni volt csak ideje, és máris odakozmált.
-Ken-chan - Azonos stilus, ha elég részeg vagyok, azt mondom h egy szinten van a reatsujuk is, de a sokkal több harci tapasztalat és ha nem rukia megmentése a cél, akkor legeslegjobb esetben is egy döntetlen, de ehhez már nyugtató is kell.
-Kyoraku - Shikal verte el a No1 espadát, több 100 éves harci tapasztalat, és elég egy szint mondania és nyer + még Bankait se láttunk.
-Byakuya - Senbonzakura, milliónyi penge (mondjuk elég fura, de a bankai képessége Ichinek épp üti a Byakuét), remek kidou(mondjuk renjit gyakorlatilag csak kidouval győzte le, ha nagyobbat használ akkor ichi ellen is bevetheti). Szerintem az első alkalommal se győzte le őt Ichi, végülis ő még nyugodtan shunpozott, egyszerüen a ... nem is tudom, eszmék harcát nyerte meg.
- Soi fon - Tempója olyan mint yoruichinek, tudja a technikáit, baromi nagyot üt a bankaia, és a shikai is elég xopatós xD
- Yamma jii- Aizennek is odapörkölt, shikaial idegesitette Aizent, még Bankai-t se láttunk tőle, 2000 év harci tapasztalat és gondolom első osztályú kidou.

Nem azt akarom mondani h Ichigo nem erős, mert az, mint shinigami is elég jól küldi, ha nem 4 hónapja küldené, hanem 40 éve, akkor biztos ott lenne az elitben és mehetne röhögni, nem azért mert a főhős, hanem azért mert van olyan tehetséges mint pl Toushiro, akit ki is hagytam.

Csebe san, remélem boldog vagy, irtam egy csomót, amit valszeg senki se fog elolvasni xD
Naplózva







L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #6926 Dátum: 10 jan 30, 16:00:23 »

Tsk! Senki lettem... ikszdé  Ichigonak semmi tapasztalata, a saját képességeit illetően, ez tény, és lehet, sokkal erősebb, mint bárki is gondolná, de finoman szólva is tapasztalatlan, és igen, hát erősen össze-vissza csapkod.
OFF: Renningan, amikor Bya és Ichigo összecsapott anno először, sztem Bya nem akarta legyőzni... Ahogy a többiek sem, mert érezték, hogy mennyire khm..., amiért büntetnének mindenkit. Csak hát ez olyan mint a kotló esete az őt kergető kakassal... ikszdé
Naplózva

Imagination more important than knowledge
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6927 Dátum: 10 jan 30, 16:06:02 »

Jaj de jóóóó, végre valaki velem van Nevet olyan boldog vagyok xD

Ichimaru taicho most nagyon sokat lökte a rizsát. Nem tudtam eldönteni h magában beszél vagy a többieknek mondja. 1-2 részen belül beszáll harcba szerintem, csak azt nem vágom, h ki fog neki menni, h ha mindenki aizennel szórakozik, attól félek h Hitsu Szomorú
Naplózva







L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #6928 Dátum: 10 jan 30, 16:45:56 »

Nekem más jutott eszembe, hogy más teszi meg felé az első lépéseket. Hitsu nem gyp-s, Aizenre csak egy kissé berágott. Tudja ő, harcolt már Ginnel. Én inkább Kirara tenném a voksom, mert igazán őt törte össze, viszont gyanítom nem fog nekimenni, már csak azért sem, mert amennyire ő tisztában van az erőviszonyokkal, mi annyira nem.
Naplózva

Imagination more important than knowledge
Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #6929 Dátum: 10 jan 30, 21:19:46 »

Én kb így foglalnám össze az utolsó manga fejezeteket: Ichigo betoppant, hozzá csapódtak a kapitányok, betámadták Aizent, ő félrelépet levágta őket, aztán megint betámadták és megint lelettek vágva és aztán lelett vonva az a következtetés hogy Aizen erős, mondom "WTF Hmm?" Én azt hittem olyat tudunk meg Aizenről amit eddig nem tudtunk, de nem baj megtudtuk Aizenről hogy erős, ki hitte volna?
Bár nem tünik rossz harcnak csak ez a átmeneti nyűglődés levon az élvezeti faktorból, bár igaz minden Blícsses harc így szokot kezdődni és tudjuk is hogy hogyan szokot végződni, úgy hogy Aizen lehet most ultrapowaaistencsászár tudjuk mi lesz a sorsa. Engem most inkább Gin érdekel, mivel a karaktere kisugárzása elégé azt sugalja hogy még meg fogja keverni a sz*rt.
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 30, 21:24:01 írta Pein95 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 460 461 [462] 463 464 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!