24 szep 29, 23:33:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 458 459 [460] 461 462 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1702862 alkalommal)
0 Felhasználó és 42 vendég van a témában
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6885 Dátum: 10 jan 27, 22:56:14 »

Hogy is van? Sok nyögésnek xarás a vége xDDDD

Hát végülis, nem tudnak mit csinálni, ha nem mennek neki, akkor gyakorlatilag vége a világnak, legalább próbálkoznak.
Naplózva







Ben
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


« Válasz #6886 Dátum: 10 jan 27, 23:10:42 »

Hát igen, legalább nem egyhelyben állva várják a halált, bár azért Shunsui meg Shinji még alkot valamit. Ha meg Gin szerint teljesen más az erőszintje mint nekik, akkor Ichigo hollow formája kellene ide, ő elég erős. Csak valszeg nem tudja, hogyan kell előhozni.
Naplózva

"Every one of us is dead by birth. The end is always there, before the beginning."
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #6887 Dátum: 10 jan 27, 23:17:52 »

Ichi erőszintje, és Bya hidegvére. Ezért írtam, amit írtam.
Naplózva

Imagination more important than knowledge
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6888 Dátum: 10 jan 28, 06:49:37 »

Tudjátok, nem csodálom. Vagdalkoznak, mind a hisztérikus kisgyerek, aki nem tudja mivel felhívni magára a figyelmet. Erősebbek lennének, de Aizen is tisztában van azzal, hogy kevés lesz, aki azt mondja, hogy oké, akkor próbáljuk meg együttes erővel. Ehhez az kell, hogy mindenkit jól szájonverjen, és majd akkor kapcsolnak, hogy hoppá, sok kicsi sokra megy, és célszerűbb most egy kicsit félretenni a hatalmasra nőtt egónkat, és összefogni... De gyanítom az nem egyhamar következik be, addig mag valljuk meg, kicsit olyan az egész, mint amikor az SK-ban csapkodták Hao-t a gonosz tesót, de akkor értek el vmit, amikor összefogtak.
Szerk: Szóval még pár részen t tanúi lehetünk a töketlenkedésnek, max Ichigo is kap a szájára egyet. Tyű, így jól belegondolva, minél legyőzhetetlenebbnek van beállítva, annyira banális banánhéjon fogják elbúcsúztatni.

Teljesen igazad van. Narutoban Orochimaru milyen szánalmasan halt már meg? Death Note-ban(az anime szerint) Kira milyen szánalmasan halt már meg? Aizennek is valahogy úgy kell meghalnia... Bár már az is elég banális, hogy Aizent, aki úgy van túltápolva, hogy mindenben 100, egy olyan embernek kell legyőznie, aki semmihez nem ért, csak a kardja suhintgatásához...
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #6889 Dátum: 10 jan 28, 09:01:00 »

Való igaz, de mondjuk még is csak Ichigo a főszereplő övé a kegyelemdöfés joga. Aizen lassan már olyan mint egy isten, ha csak túl nem nőtte azt a fogalmat, bár engem nem zavar Nevet. Viszont ha már így játszik velük, mint valami macska a gombolyaggal, legalább egy 3-4-et le is vághatna a francba ne csak a kezüket csonkolja.
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6890 Dátum: 10 jan 28, 09:07:01 »

Ha nem tudnád Train Kubo csak kezeket vagdoss van néhány kivételes eset de alapjába véve a kéz az amit le kell vágni...Biztos gyűjti otthon a falára...Rajzolás közben meg úgy röhög mint Kira mikor egy újabb kezet sikerül levágatnia...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #6891 Dátum: 10 jan 28, 12:26:56 »

Nevet Az megeshet csak egy kicsit unalmasnak találom, hogy a kezek röpködnek őszintén szólva jobban örülnék neki, ha fejek röpködnének.
Naplózva
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #6892 Dátum: 10 jan 28, 17:46:07 »

Háát... Azt hiszem, tényleg naív voltam. Ezt az utolsó adagot elnézve... Először olyan érzésem volt, hogy shoujo, aztán hogy kisgyermekeknek szánt esti mese. Most komolyan. Annyira nehéz lenne valakit kiiktatni végre a jók közül is?
Naplózva

Imagination more important than knowledge
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6893 Dátum: 10 jan 28, 18:37:09 »

Jah jah. Végre meghalhatna már valamilyen pozitiv szereplő, mondjuk Rukia Nevet az mekkora poén lenne már Pojén vagy komamura, meg a 2es osztag husi hadnagya stb stb, vagy akár Kyoraku vagy Toushiro is, mind1, csak érdekes legyen.
Naplózva







L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #6894 Dátum: 10 jan 28, 18:54:35 »

Rukia maradhat... De Komamura, stupidhusi, az öreg, de még missciciért sem lenne kár, számomra nem lenne túl nagy veszteség, de van egy kettő aki maradjon.
Naplózva

Imagination more important than knowledge
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #6895 Dátum: 10 jan 28, 19:48:20 »

Egyet kell ismért értsek nem ártana valóban kiírtani a jók közül párat, most komolyan annyian vannak ott mint az állat sz*rt sem csinálnak nem lenne kár egy párért, hogy őszinte legyek engem az sem zavarna, ha Hiyorit nem raknák össze.
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #6896 Dátum: 10 jan 28, 20:37:07 »

Nekem tetszett a rész Nevet
Itthon egy csomót baromultunk evel a Komamura vs Aizennel, benyomtuk a number onet és aki Komamurát játszotta elkezdett hangosan gondolkodni "csak én vagyok képes legyőzni közülünk Aizent, másnak nem lehet ellene esélye"xDDD
Nah jó ez kicsit off volt de csak azért írtam le mert komolyan nem értem mit akart Komamura, ő is olyan mint Hitsu: hiába alázta már őket szét Aizen 1x, megint küszködnek.
A jók halála engem pedig már nem izgat, max. anyiban hogy Hiyori mint kedvenc nem esne jól ha meghalna de nekem már oly mindegy hogy az ilyenek mint Komamura meghalnak e, nem oszt nem szoroz, csak a harcok legyenek jók és kész.
Naplózva

RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #6897 Dátum: 10 jan 28, 20:45:07 »

Ez megint nagyon gyors manga volt... Komamurát azért kerezstbe is megvagdosta Aizen , nem csak a kezét!  Ördögi És sztem Ros ei skapott egyett, aminek nem örülök:S Azért ez vicc, h a Vaizardoknak volt 100 évük, h felkészüljenek Aizen ellen...( mert végülis őt akarták megbosszulni) Rem. a kövi részben, lesz már kis Aizen szem kikerekedés! Mint pl Shinji shikai képességén..azt annyira j volt látni, h ez Aizennek is betett! Csakháát...nagyvolt Shinji szája..+ még maszkse volt rajta! Erről jut eszembe h Rose és Love is maszk nélkül rohamozza Aizent...Gin meg megint adott az arcunkba, h Aizen mekkora isten, ennyt arról sztem h Gin lesz az áruló stb.. elmélet ---mert sztem Gin hű követője Isten-samának!
Naplózva
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #6898 Dátum: 10 jan 28, 21:08:55 »

Ha már az első nehézségnél lelépne, nem felelne meg egy ilyen feladatra. Persze ez csak az én véleményem. Lehet, teljesen elvakította Aizen.
Naplózva

Imagination more important than knowledge
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6899 Dátum: 10 jan 28, 21:11:24 »

Ez épp h alátámassza, h bőven lehet áruló. Nála jobban senki se ismeri Aizent, ha valaki keresztbe tudna neki tenni, az csak is ő.
Naplózva







Oldalak: 1 ... 458 459 [460] 461 462 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!