24 szep 29, 23:08:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 459 460 [461] 462 463 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1702704 alkalommal)
0 Felhasználó és 219 vendég van a témában
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #6900 Dátum: 10 jan 28, 22:52:25 »

Mindent egybevéve jó kis rész volt nekem tetszett. Gin igaz csak szövegelt, de az is valami legalább láthattam végre egy kicsit többet, és abban van valami amit mondott nagyon félreismeri az egész csürhe Aizen erejét. Komolyan mondom Toshiro is rendkívül ostoba, még mindig nem érti a különbséget, ami Aizen meg közte van. Komamura is előre rongyolt, de sokat nem ért vele max annyit, hogy rövidebb lett egy karral. Nem tudom Gin áruló lesz vagy sem, bár én erősen kétlem viszont nagyon remélem, hogy nem sokára megmutatja mit is tud.
Naplózva
barkasz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 195


« Válasz #6901 Dátum: 10 jan 28, 23:49:54 »

Én pedig még mindig bíztam benne, annak ellenére, hogy feketén-fehéren ott állt a mangában, hogy az csak Shinji shikai-a volt és nem a bankai-a. De mivel nem tűnik úgy, hogy nagyon vissza akarna térni a manga oldalaira, feltételeznem kell, hogy neki ennyi volt.

Aizen most szépen elintéz mindenkit, aki eddig harcolt, az tuti. Ami azt jelenti az én olvasatomban, hogy a vaizardok se fognak sok vizet zavarni. És szerintem azt se godoljuk, hogy bárki bármilyen annál nagyobb kárt fog tudni tenni Aizenben, mint shinji, egészen addig, amíg legalább Yammi és Wonderweiss harca nem ment le. Gin más tészta, ő még mindig egy nagy kérdőjel.

Jól alakulnak a dolgok! Mosolyog
Naplózva

asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6902 Dátum: 10 jan 29, 00:18:42 »

Jó kis rész volt. Gin nagyon okos és azt hiszem teljes mértékben igaza van...Toshirou meg oyan ostobán van beálítva h. röhögnöm kellett...Ez akkor szvísen elmondok kapitányi rangomról...Jujjj ez fájt...
Gin remélem azonkívül h. Aizen az Isten ezenkívül harcolni fog. de kezd körvonalazodni miért is állt Aizen oldalára, elvégre ő téynleg zseni és lehet h. ő már réges-rég tudja h. Aizen mennyivel erősebb minta a többi...Hát jelenleg ilyen szöveg után (első komoly megnyílvánulása) azt hiszem nem túl sok remény van az ő részéről Aizen árulásának.
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Hiei
Vendég
« Válasz #6903 Dátum: 10 jan 29, 03:42:08 »

Egyetértek. Bár nem tudom melyik espada mennyire félt Aizentől de szeritnem Uli inkább tisztelte mint sem félte Aizent.
Bár erre semmi bizonyítékom nincs. Viszont én már nem tudom az erejét mihez mérni-viszonyítani.
Ha előjön a brutál hollow Ichiből akkor újra tudom értékelni Aizent de most egyszerűen nem látom az erejének a végét.

Azt mondják az ember attól fél aminek érzi a végét illetve aminek eltudja képzelni az erejét. Lehet ezért támadnak így Aizenre mert el se tudják képzelni mire képes. Én ha a helyükben lennék ugyan ezt tenném egyszerűen nincs értelme félni hiszen a halál is megváltás lenne a terror helyett.
A szomorú az, hogy a Tosi el is hiszi, hogy nyerhet:D.
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #6904 Dátum: 10 jan 29, 03:50:47 »

Jó kis rész volt. Gin nagyon okos és azt hiszem teljes mértékben igaza van...Toshirou meg oyan ostobán van beálítva h. röhögnöm kellett...Ez akkor szvísen elmondok kapitányi rangomról...Jujjj ez fájt...
Gin remélem azonkívül h. Aizen az Isten ezenkívül harcolni fog. de kezd körvonalazodni miért is állt Aizen oldalára, elvégre ő téynleg zseni és lehet h. ő már réges-rég tudja h. Aizen mennyivel erősebb minta a többi...Hát jelenleg ilyen szöveg után (első komoly megnyílvánulása) azt hiszem nem túl sok remény van az ő részéről Aizen árulásának.

Kivéve ha rájön, hogy Aizen mégse olyan nagy ász, amilyennek gondolja, ehhez persze az kéne, hogy Ichigo fölvegyen valami Kenpachiéhoz hasonló gátlástalan stílust és végre szilárd meggyőződésből harcoljon és ne az a kifejezés üljön az arcán, hogy mi a f***t keresek én itt, mert így tényleg nem lehet harcolni. :/

Szerintem félre értitek Hitsut, neki a kapitánysága a mindene ez a hivatása, nekem a szavaiból az jött le, hogy bármit megadna azért, hogy elég ereje legyen megölni Aizent, de tudja, hogy ez nem lehetséges, egyszerűen csak azért tűnt beképzeltnek és arrogánsnak, mert a gyűlölet beszélt belőle, az a fajta gyűlölet, amit Ichigonak is éreznie kéne Aizen iránt, de nem érez. :/
Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6905 Dátum: 10 jan 29, 08:34:10 »

Nah ezt nevezem én mangafejezetnek. Hitsugaya és a többi kapitány... A harc úgy alakult, ahogy gondoltam... Bár még csak Komamurát vágta le Aizen... Amit nem csodálok, hisz anni is sikerült levernie egy ártatlan kidou-val Hmm? Gin mondanivalójának van valóságalapja, viszont nekem úgy tűnt, hogy ezt teljes elvakultságból mondja. Kiíváncsi leszek a következőkre... Egyébként a legzavaróbb, hogy semmi újat nem tudtam meg megint... Aizen erős... Olyat mondj, amit még nem tudok!!! Bár végre ki lett jelentve a mangában is Hümm-hümm De attól ezt még tudtam... És hova tűnt Kyouraku taichou? Csak egy képe erejéig volt benne a mangában... Ez nem igazság... Kubo-senpai lusta.
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #6906 Dátum: 10 jan 29, 11:59:14 »

Hát igen, a manga elolvasása után bennem is ordított ez az "olyat mondj, amit még nem tudok" mondat. xD

Am újra megkérdem, Urahara hol a rákban van, mint egyetlen ember, aki feltételezhetően nagyon keresztbe tud és fog is tenni Aizennek?
Naplózva

Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6907 Dátum: 10 jan 29, 12:11:26 »

Magyarul egész jó volt a manga fejezet. Hiei-nke igaza van, aizen már nem képezi viszonyitás tárgyát. Az egész brancs, mindenki bankaial megy és ad az érzésnek, és ő puszta kézzel (néha néha katanával) kapja szét őket.

Itt a full hollow ichinek sincs sok keresni valója. Puszta kézzel ér annyit mint bárki más összesen Bankaial. Még van neki egy shikai, nah jó, legrosszabb esetben is Bankai és VL ichinek is annyi, + még neki is van full hollow alakja.
Naplózva







six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6908 Dátum: 10 jan 29, 13:01:10 »

2 azaz kettő ember hívta elő Aizen ellen a Bankai-t. Ezt nem nevezném mindenkinek. Két olyan ember hívta elő a bankaiját, akinek már eddig is ismertük a bankaiját. Biztosan, mivel nem ez az utolsó a főharc, így az erős karakterek megint nem kapnak szerepet. Vagy csak Kubo lusta és nem akar új képességeket kitalálni.  Ichigonak nincs semmi esélye. Ha reálisan a Bleach világát nézve nézem a dolgokat. Ha úgy nézem, hogy Ichigo a főszereplő, akkor Aizennek nincs esélye. Attól vagy úgy oda Renningan-san, hogy Aizen rögtön lett ilyen tápos, Ichigonál pedig viszonylag normálisan be van adagolva a dolog? Ichigo sem jobb, mint Aizen ilyen szempontból. Csak Aizen "fejlődését" nem láthatjuk, hisz Ő a főellenség, az ő tulajdonságait csak sejteni lehet. Mert ha tudnánk, akkor tudnának ellene védekezni...
Naplózva
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #6909 Dátum: 10 jan 29, 15:19:01 »

Tsk! Miért hajlamos mindenki elfelejteni, hogy Aizennek volt rá egy pár éve, hogy kifejlessze a tökéletes tápot, míg Ichi "1 éjszaka" alatt tanulta a Bankai-t is. Ebből kifolyólag nem is biztos, hogy mindent ki tud használni belőle, szóval még véletlenül sem tartanám elfogadhatónak, ha nem nyomna le egy-két sallert mindenkinek, hisz pont az lenne a lényeg, hogy végre összefogjanak, de nem mostanában fognak, annál mindegyiknek nagyobb az egója, viszont Hitsugayaval kapcsolatban szerintem Csibe teljesen jól látod, elszállt aggyal harcol, nem hidegvérből.
Naplózva

Imagination more important than knowledge
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #6910 Dátum: 10 jan 29, 15:23:01 »

Valóban ideje lenne összefogniuk, de erre egy darabig nem sok esélyt látok. Na meg ahogy elnéztem Ichigo fejét, már amikor mutatták még csak most tart annál a szakasznál, hogy egyáltalán elkezdje felfogni Aizen erejét.
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #6911 Dátum: 10 jan 29, 15:56:55 »

Ichigonak nincs mit felfognia Aizen erején, még azt sem tudja, hogy mlyen szinten van most a sajátja. Mosolyog
Ne feledjük el, hogy a Grimmjow-al való harca óta Ichigo ereje ugrásszerűen növekszik és sajnos ezzel az is együtt jár, hogy nem tudja kontrollálni,  gondolom Urahara hivatott majd orvosolni ezt a súlyos hiányosságot, de ezt most csak mellékesen említettem meg, az igazság az, hogy Ichigo hasonló cipőben van mint Aizen, fogalmunk sem lehet arról, hogy mekkora a tényleges ereje, hiszen állandóan változik és azt sem árt észben tartani, hogy ha hinni lehet Gin szavainak, akkor Kyoka Suigetsu folyamatosan aktív vagyis folyamatosan befolyásolja mindenki érzékeit, aki Aizen közelében van Ichigot kivéve és egy ilyen képességgel őszintén szólva nekem is nagy pofám lenne és nekem is hízna a májam, hogy én vagyok az isten, akit senki nem győzhet le, de előbb utóbb megtalálják ennek a technikának a gyengéjét, mert akármit is mond Aizen, biztos, hogy van gyengéje, minden zanpakutonak van és, aki rájön, hogy mi az, az akár egálban is lehet vele onnantól kezdve.

Egyébként emlékszem még arra a fejezetre, amikor Aizen szabadon ereszti a puszta erejét Grimmjow közelében, aki ettől térdre rogyik, ami kb. azt jelenti, hogy Grimmjow hozzá képest olyan szinten volt, mint egy közönséges shinigami egy kapitányhoz képest, ami elég cinkes, főleg, hogy Grimmjow kicsit se volt gyenge és gyanítom, hogy alíg 3-4 olyan kapitány van a Gotei 13-ban is, aki megállt volna előtte egy küzdelemben.  >.<#
Naplózva

barkasz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 195


« Válasz #6912 Dátum: 10 jan 29, 16:08:21 »

NEkem az is megdöbbentő, hogy Kanaméról egy szót sem ejtett se Gin, se Aizen.
Naplózva

L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #6913 Dátum: 10 jan 29, 18:47:48 »

És miért is tette volna?
Csibe19, bár ott tartanánk, hogy méltó ellenfele akad, és látunk egy jó kis fightot, mert ez a mostani... Hitsuval alapvetően nincs bajom, sőt, az hogy elsőnek odament teljesen normális reakciónak tartom, hisz végtére is Momo bekattant az eseményektől, Matsu sem viselte épp túl jól, arról nem beszélve, hogy ő szembesült elsőként az árulás tényével. Szóval minden oka megvan, hogy berágott rá. Igaz, ettől még fenntartom, hogy a jók közül is valakitől már búcsút kéne venni, mert ez már így tényleg vicc, viszont olyan érzésem van, mintha Kubo nem tudná eldönteni, kit áldozzon be. Mert ugye olyat lenne célszerű, akinek nem túl nagy a rajongótábora, de erősen befolyásolja Ichi érzelmi döntéseit. Ha már sajna úgy tűnik, hogy ő lesz az ultimate légycsapó.  kacsint
Naplózva

Imagination more important than knowledge
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6914 Dátum: 10 jan 29, 22:44:38 »

Six milyen hirtelen? Én kb 200 évet adok Aizennek, h ilyen tápos legyenm mig Ichigo fél éve küldi az ipart, van külömbség.

Csibe, ichigo ereje rohamosan nő? Ő már végképp elérte a korlátait, ami fejlődhet az a hollow énje más nem. Mint shinigami, és reálisan nézzük, akkor a legjobb esetben is az utolsó előtti Taicho szintjén van. Egy béna kis Getsuga Tenshouja van, ami kicsit táposabb ha nyomat egy bankai-t, meg tud valamilyen szinten vagdalkozni, ennyi. Ha nincs a maszk, akkor még Grimmjowon se ment volna át, az nem az ő ereje, bár dicséretes h tudja irányitani, akkor se az övé.

Számomra elképzelhetetlen az, h senki se látta a Full hollow ichigót, akkor meg minek biznak benne?

Ott van Yamma jii, aki egy jó időre csapdába zárta Aizent egy sima shikaial. Miért nem tudna ő harcolni?
Naplózva







Oldalak: 1 ... 459 460 [461] 462 463 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!