24 jún 28, 22:17:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 450 451 [452] 453 454 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577948 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Hiei
Vendég
« Válasz #6765 Dátum: 10 jan 20, 12:53:54 »

Hát nekem nem... megint az a maradék próbál feszíteni:D. Nem baj remélem Aizen jól arcon fingja. Nem tom mit hisz szegény:D. Hyorinmaru mondjuk jó lesz Aizennek zselé helyett.
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6766 Dátum: 10 jan 20, 13:31:40 »

Mondjuk ebben igazad van... Hitsunak a 0val egyenlő esélye van Aizen ellen.... De sztem az egész bagázs egyszerre támad Aizen akkor is röhögve leszereli őket...De legalább végre csinálnak vmit....Nem csak állnak és néznek mint eddig...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #6767 Dátum: 10 jan 20, 14:13:38 »

Ez elég lapos eddig, pedig itt kéne a jó kis harc, de pl. Tousen elég könnyen elborult, ahhoz képest hogy a 3 top espada mekkora falat volt. Gin meg Wondi hol henyélnek, plusz hol van Unohana???
Most jönne jól egy váratlan fordulat, mondjuk kiderülne hogy Ichi mégis látta Aizen shikai-ját, vagy hogy Aizennek van valaki a tarsolyában (az elején elég magabiztosan mondta, hogy be se kell avatkoznuk a harcba, és ő azért elég számító, hogy ekkora baklövést kövessen el. Akármilyen erős, ha akkora király lenne már SS-ben levághatta volna  a fél bagázst) Szóval történjen valami, mert ez a legutolsó fejezet egy nagy 0 volt!
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6768 Dátum: 10 jan 20, 14:47:00 »

Hát-hát...

Ez elég nyomi xD Mennek, mennek, de csak Aizent untatják. Bizok benne, h amint megjönnek uraharáék, valamivel színvonalasabb lesz az egész, legalább annyival, h azt mondjuk rá, h jó maradhat, ezzel nem törlöm ki xDD
Naplózva







FujiwaaraMichiyo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 248

Aisurando *O*


WWW
« Válasz #6769 Dátum: 10 jan 20, 16:59:25 »

Remélem azért meg fog halni Toushiro.. Na jó, nem. Valahogy mindig azt akarom, hogy meghaljon a kedvencem O.o de legalább küzdjön meg egy kicsit Aizennel!
Naplózva

/l 、
( ゚ヮ 。7 ೨ -Ve~nyau!
 l、 ~ヽ
 じしf_, )ノ
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #6770 Dátum: 10 jan 20, 17:01:00 »

Lehet hogy ez a taktika, ha legyőzni nem tudjuk, untassuk halálra Aizent!  Pojén
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
FujiwaaraMichiyo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 248

Aisurando *O*


WWW
« Válasz #6771 Dátum: 10 jan 20, 17:05:39 »

wááá lehet! vagy esetleg meg lehet próbálkozni a halálra nevettetéssel ikszdé
Naplózva

/l 、
( ゚ヮ 。7 ೨ -Ve~nyau!
 l、 ~ヽ
 じしf_, )ノ
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #6772 Dátum: 10 jan 20, 17:11:49 »

Na van angol változat is.Nem lett nagy szám ez az új manga. Most volt az első olyan harc alatti szövegelés ami annyira nem volt uncsi. Toushiro kisa méregzsák , Shunsui meg elég lazán nyugodt.
Naplózva
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #6773 Dátum: 10 jan 20, 18:19:07 »

Hát, azt tudtam, hogy a zsebjegesnek megvan a maga kis feltűnési viszketegsége, de ez most egy kicsit sok volt. Remélem nem az lesz a zseniális megoldása ennek az egésznek, hogy mindenki, aki húzott egy sorszámot, szépen odamegy, csépel rajta egy kicsit, aztán rájönnek, hogy csak együtt, összefogással mennek vmire, de akkor is csak annyira gyengítik meg, hogy aztán Ichigo befejezhesse, akiről kiderül, hogy minden világok messiása...  Nevet

Renningan,
jól láttad successor. Nem csúszott olyan mélyre, mint az anime, de nem sok választja el...
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 20, 18:19:44 írta Lawliet- Ryuuzaki » Naplózva

Imagination more important than knowledge
Hiei
Vendég
« Válasz #6774 Dátum: 10 jan 20, 18:53:42 »

Hát a Soul Eater után engem már semmi nem lep meg:DD. Mindegyik elkezd közelíteni Aizenhez és mormogja, hogy barátság és bátorság... Aizen pedig követi a Kishin példáját és meghalxDDD.
Amennyire ratyi most a blícs annyira illene ez a szutyok vég hozzáxDDD.
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6775 Dátum: 10 jan 20, 18:57:29 »

Váh Hiei elspoilerezted nekem a Soul Eater végét....jaj nehoy már annak is szánalmas legyen a avége (mindegy akkor majd átváltok mangára ...)
Hát valóban a manga is szánalmas de az anime még szánalmasabb...De  arajzok még mindig jók ha más már nem is.
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 20, 18:59:11 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Hiei
Vendég
« Válasz #6776 Dátum: 10 jan 20, 18:59:04 »

Ohhh meg se nézd mert én életem hibájának tartomxDD. Bár annyira sz*r, hogy látni kellxDDD. Amúgy semmit nem mondtam el csak annyit amit tudhattál... Kishin-sama beföldel de mivel Soul Eater nem dráma várható volt:DDD.

Sajnálom nem akartam elmodnai ha ennyire zavar:D. Heuréka Szeven végét se nézd meg mert az is nagyon ratyixDD. Ott meg minden lesz csak dráma és happy end nemxDD.

Most kicsit elkezdtem ötleteket szülni mi lenne méltó vég a blícsnek... eddig az vezet mikor Aizen meghal gyomor mérgezésbe mert romlott Joghurtot evett.
Értelmes végetz nem tudok elképzelni ismerve Aizen erejét:D.
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 20, 19:01:08 írta Hiei » Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6777 Dátum: 10 jan 20, 19:00:23 »

Jó azt tudom h. Kishin meghal csak h. úgy h. barátság bátorság nyálas maszlag segítségével földelik el....De nem baj legalább mostmár tudom mit várhatok...

A joghurt végülis jó ötlet...Mert most komolyan Aizen maga az isten mi végezhetne vele?Tudjuk Ichigo de akkor már inkább az ételmérgezés mert azon legalább egy jót röhögök...
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 20, 19:03:25 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #6778 Dátum: 10 jan 20, 19:13:50 »

Soul Eater már ott ratyi lett ahol elválik a mangától, Medusáról nem is tudják hogy él de átadja a Brewet hogy sértetlenséget kapjon és hasonló szösszenetek...a végkifejlet se lehetett már más csak egy hatalmas sablon.

Hitsugayának halgatnia kéne Kyouraku figyelmeztetésére vagy megint elkenik a száját csúnyán.
Hisagi pedig nincs ott Ichigonál, lehet ő Kenseihez ment Nevet Azt is mutathatnák már vele mi van, remélem elgyepálja a gyépést.
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 20, 19:47:44 írta Den » Naplózva

Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6779 Dátum: 10 jan 20, 19:42:38 »

Renningan,
jól láttad successor. Nem csúszott olyan mélyre, mint az anime, de nem sok választja el...

Jaaaj xDDD ezt nem kellett volna, mert fáj az igazság xDDD

Hiei dono... olyan xar h igazad van  smirksweat Ez kezd egyre lejjebb és lejjebb csuszni... tényleg inkább bevállalnánk a 2 hónap blicstelenséget, mert erről nem tudok a jó izlés határain belül nyilatkozni Nevet
Naplózva







Oldalak: 1 ... 450 451 [452] 453 454 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!