24 szep 29, 23:45:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 449 450 [451] 452 453 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1703125 alkalommal)
0 Felhasználó és 234 vendég van a témában
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6750 Dátum: 10 jan 15, 18:24:11 »

Azért ez szerintem tulzás h ő áll a háttérben, de nem tartom kizártnak, hogy akár átveheti a főgonosz szerepét. Aizen alatt volt ideje tanulni, über tehetséges és ki tudja, lehet h csak a pillanatra vár  Ördögi
Naplózva







RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #6751 Dátum: 10 jan 15, 19:52:27 »

Sztem ezen fölös rágódni. Hisz nemtudunk róla semit. Aizen meg nagyon tápos...jelen esetben , nemhiszem h lesz nála erősebb főgonosz! Am nemtom ki... de azok az infók biztosak , az arrancar arc márcsak nagyjából 20 cgapterig fognak tartani? És h utána jön 1 rövid arc...( gondolom ez is amolyan visszamemlékezős lehet , ha igaz ez az egész..) Am 1 észrevétel, Múltal foglalkozó chapterek ugy kezdődtek h -108 ( vagy mit tom én ) Azt vmi -90 körül fejeződöt be , ez azt jelenti h lesz még 90 akárhány múltas chapter?  Gondolkozik
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6752 Dátum: 10 jan 15, 19:57:03 »

Ez érdekes kérdés Rob én is csomószor gondolkoztam h. miért pont -108tól -90ig..Remélem nem Kubo féle következetlenség mert most nem tudom h. jól emlékszem-e de az ilyen hülyéskedő fejezeteket is mínusszal jelölte(ebben nem vagyok biztos).
Ha múltas részek lesznek a arövid Arcban akkor az Ishin dolgait fogja taglalni...Végülis lehet h. ennek a arcnak a avégén megjelennek Ishinnék Uraharával és utána jön a megígért(interjúban) Ishinnel kapcsolatos infók...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6753 Dátum: 10 jan 15, 20:03:07 »

Asthi megelőztél, én is Isshinre tippelek Nevet

Ez még 20 rész, biztos addig nem huzódik el a csata, bár kitudja lehet még Isshin és Urahara befut Nevet, de ha ennek lesz folytatása, akkor valszeg vagy Aizen nyer, vagy részleges vereséget szenved.
Naplózva







RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #6754 Dátum: 10 jan 15, 20:09:05 »

De az már nagyon vontatott lenen , ha Aizen nyerne... Most nem azé de ott van Kyouraku, Shinji, Love, Rose, Soi Fon, Lisa ( most a szerintem erős shinigamikat soroltam fel + Vaizárd) Meg persze Ichi..na de nem hiszem , h most majd simán megöli őket , v harcképtelenné teszi őket....10v1 van ha itt Aizen nyer..besz*rok. 20 chaptert kap Aizen, azt enyi.  Nevet
Naplózva
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #6755 Dátum: 10 jan 15, 20:29:45 »

Hát, a maga nemében tuti, hogy gáz lenne erősen. Inkább vmi olyanra tudok gondolni, hogy elszáll önmagától, és a végén a saját csapdájába esik, vagy a másik verzió, hogy lelép, habár már sok mindent kétlek. Viszont szerintem Urahara nem fog megjelenni, és ahogy én olvastam, a Vaizardok se épp csipázzák a SS-t, csak jelenleg nagyobb az ellen. Viszont számomra az is furcsa, hogy ennyi idő után találkoznak "csak".
Naplózva

Imagination more important than knowledge
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6756 Dátum: 10 jan 15, 20:32:37 »

A mínuszos fejezetek nem azt jelentik, hogy a manga kezdete előtt ennyi évvel járunk? Másra nem tudok gondolni... Én meg akarom tudni, hogy ki az a Hikifune taichou. Bár Isshin logikusabb, de hátha Hikifune-ról lesz benne szó...
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6757 Dátum: 10 jan 15, 23:25:10 »

Sztem biztosan nem jelentik a mínuszos számok azt h. ennyivel a amanga eseményei előtt mert egyes fejezetek közt nem tellik el egy év...Bár a 100 év stimmel nagyjából...S nem lett volna rossz ötlet h.a  amínusz számok ezt jelentsék...

Urahara megjelenése számomra biztos. Kérdés inkább a mikor. Én azt mondanám h. Aizen megcsinálja  akulcsot és úgy folytatódika  atörténet csak közben rájöttem h. akkor az Karakura végét jelenti elvileg de ha nincs megcsinálva a kulcs és most nem nyer Aizen akkor miről tudna írni még éveken keresztül az író? Vagy jöna  laposabb verzó: hogy megint elszökik Karakura megvédve és minden folytatódik tovább...
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 15, 23:26:21 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #6758 Dátum: 10 jan 15, 23:33:45 »

Nekem már az is eszembe jutott hogy a kulcskészítésről szóló adatokat Aizen rejtette el a könyvtárban, és az egész csak félrevezetés  Kúl Bár el nem tudom képzelni hogyan lehetne akkor kulcsot készíteni, és mi szükség az elterelésre.  Technikai KO
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6759 Dátum: 10 jan 15, 23:38:21 »

A kulcskészítésről annyit h. nem is értem ha annyira titkos miért kellett papírra vetni h. hogyan kell másolatot csinálni. De mindenestre érdekelne h. mi van akkor ha Aizen rendelkezika a kulccsal...

Bár lehet h. azért  avégén kiderül h. Yamma-jii félrevezetésnek szánta a dolgot, és most igazából csak Karakura megvédése  acél...Csak az  abaj hogy ezzel feltételezném azt is h. Yammának van egy kis esze másrészt h. Aizen ezt  nem vette észre...Szóval inkább valószínűbbnek tűnik az h. tényleg lehet másolatot csinálni...
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 15, 23:42:08 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #6760 Dátum: 10 jan 16, 01:26:06 »

Nem volt olyan rossz fejezet bár nem volt túl esemény dús Nevet. A felállás a végén tetszett, bár szerintem sok minden nem fog változni, de kíváncsi vagyok mit tartogat Aizen ha még mindíg ennyire nyugodt igaz még ott van Gin akiről nem sok mindent lehet tudni. Ichi meg aranyos volt, ahogy kaszabolt össze-vissza Nevet.
Naplózva
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #6761 Dátum: 10 jan 16, 10:16:56 »

olvastam amit irtok de a leghülyéb feltételezés az enyém mert sztem yamma nak van esze dolog azért valószinü mert nem csak nézelődésből áll ott sztem mutatni fog valamit aizent valaki elkaszálja és gin elviszi meg gyógyitani amitől még táposabb lesz
Naplózva
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #6762 Dátum: 10 jan 16, 11:35:24 »

Ha Aizent legyőzik..akkor Gin piskóta lenne nekik Nevet Szal neki nem lenne sok esélye..
Naplózva
Norec
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 174



« Válasz #6763 Dátum: 10 jan 20, 11:56:18 »

Bleach Manga 389 Raw

http://uploading.com/files/get/e714ccda/
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6764 Dátum: 10 jan 20, 12:05:28 »

Már RAWba sem rossz eza a fejezet Kúl Kifejezetten tetszik Pojén
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Oldalak: 1 ... 449 450 [451] 452 453 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!