24 jún 28, 22:08:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 422 423 [424] 425 426 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577934 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #6345 Dátum: 09 dec 11, 07:33:18 »

Shinji nagyon ott volt, remélem most sikerül megráncigálnia Aizen bajszát és ha igazam van, akkor tökmindegy, hogy látta e Aizen kardjának a szabadon engedését, mert ilyen zanpakutoval valószínűleg semlegesíteni is tudja a hipnózist. Mosolyog

Mondanám, hogy Aizen most megissza a levét annak, hogy azt képzelte csak neki lehet ilyen kardja, de valami azt súgja, hogy ellene ez még kevés, bár ha Shinjinek kidou alapú zanpakutoja van, akkor valószínűleg igencsak magas szinten művelheti a kidout is, szóval van remény.  Gondolkozik
Naplózva

Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #6346 Dátum: 09 dec 11, 08:16:00 »

Láttuk Aizen mire képes kidou-ban, talán abban nem kéne vele hadakozni! Shinji megint arcoskodik, ezt 100 éve megszívta már, és Aizen nem tűnik idegesnek!
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #6347 Dátum: 09 dec 11, 08:23:27 »

Én ezt nem nevezném arcoskodásnak, szerintem most már komolyan veszi Aizent, egyszerűen csak felvilágosította, hogy el van tévedve. Nevet
A istenes duma, amit Aizen múltkor levágott az sokkal inkább arcoskodás volt. xDD
Naplózva

naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #6348 Dátum: 09 dec 11, 09:08:23 »

az a vaksi nem 100-as.
ráadásul szerintem nagyon furcsa a átalakult külseje(pocsék Lehánylak)
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6349 Dátum: 09 dec 11, 10:26:57 »

Aizen sosem tűnik annak. Azért mégis kipattant a szeme, mikor Yama-jii bezárta őket abba a tűz börtönbe. Azt nem kéne elfelejteni, hogy mikor Aizen leskelődött Kisuke után, akkor Shinji igen könnyen észrevette. És nem hiszem, hogy azért, mert Aizen azt akarta volna, hogy észrevegye... Az oké, hogy láttuk, Aizen mire képes kidou-ban, viszont Shinjit nem. Ki tudja, lehet, hogy 2 másodperc alatt lealázza Aizent... Shinji szerintem kb olyan karakter, mint Shunsui. Játssza a hülyét, lusta, de ha bele adja mindenét, akkor ott biztos halál várható.

Dancsa-saan!

Véégre te is elhiszed az elméletem Nevet Csak így tovább emberek, gyűljünk csak Mosolyog
Naplózva
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #6350 Dátum: 09 dec 11, 11:53:43 »

Igazából én arra leszek kíváncsi, hogy vajon a régi harcosok be fognak-e szállni az ütközetbe? Nagyon kíváncsi lennék Urahara, Isshin, Ishida apuja teljes erejére, és hogy mikre képesek. Urahara ban kai-ja nem tanításra való, akkor nagy valószínűséggel szétcsapna ott =)
Naplózva

Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #6351 Dátum: 09 dec 11, 12:41:51 »

Aizen sosem tűnik annak. Azért mégis kipattant a szeme, mikor Yama-jii bezárta őket abba a tűz börtönbe. Azt nem kéne elfelejteni, hogy mikor Aizen leskelődött Kisuke után, akkor Shinji igen könnyen észrevette. És nem hiszem, hogy azért, mert Aizen azt akarta volna, hogy észrevegye... Az oké, hogy láttuk, Aizen mire képes kidou-ban, viszont Shinjit nem. Ki tudja, lehet, hogy 2 másodperc alatt lealázza Aizent... Shinji szerintem kb olyan karakter, mint Shunsui. Játssza a hülyét, lusta, de ha bele adja mindenét, akkor ott biztos halál várható.


Bár úgy lenne, ha Shinji 2 másodperc alatt lealázná Aizent akkor építenék egy szentélyt KobunakxD
________________________________________________________________________________


Shinji meg nem értem hol arcoskodna, de most komolyan te mit olvasol? Ő az egyik olyan karakter aki sose mutatja ki hogy milyen erős valójában, nem úgy mint pl.: Aizen hogy én vagyok az Isten vagy mint Ichigo hogy bezúzlak oszt közbe sehol semmi....Shinji egy idóta aki nem arcoskodik és nem vág fel az erejével de ha harcolni kell akkor megmutatja hogy nem mindig a nagy p*fájúak az erősek. kacsint Ahogy Six is írta olyan Kyouraku szerű, vagy mint Isshin...meg még Stark is hasonló, csak ő nem azért nem vág fel mert hülyül hanem mert lustaxD
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 11, 12:47:40 írta Den » Naplózva

Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #6352 Dátum: 09 dec 11, 14:08:49 »

Húúú... még Resurrectiónja is van Tousennek??? Amindenit, kíváncsi vagyok Gin hogy nézne ki full hollowként (szerintem sündisznószerű lenne).

Hirako kardjára én is kíváncsi vagyok.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6353 Dátum: 09 dec 11, 14:24:22 »

Hogy Gin hogy nézne ki Full Hollowként? Megmutatom: Mosolyog Szerintem így nézne ki. Egy óriási mosolygós smiley Nevet
Naplózva
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #6354 Dátum: 09 dec 11, 14:42:53 »

Hmm, érdekes fejezet volt Nyelvesít Shinji kardja se lehet gyenge, de egy valami zavar : tényleg nem tudta Aizen hogy a saját kapitánya mire képes? Az oké hogy nem engedte magához közel, de azért csak volt róla valami fogalma hogy milyen típusú kardja van Shinjinek  Technikai KO Nagyot csalódnék Aizenben ha kiderülne hogy erre az eshetőségre nem gondolt  Technikai KO Persze ettől függetlenül el tudom képzelni hogy ennyire lenézte Shinjit, és tényleg fel tudja venni vele a versenyt, ez esetben akár egy Shinji + Ichigo vs Aizen fightot is láthatunk, sőt talán még Gin is beszáll  Kúl
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6355 Dátum: 09 dec 11, 15:05:08 »

Hoppá!!
Ha Tousen nek van resurrectionja AKKOR elméletileg Ichigonak is kell lennie nem??????????
És akkor megint lehet tápolni Ichit!!!!!!!!

Elég baj szerintem h ezek ilyen táposak, nem kéne még Ichigot is tovább tápolni. Mekkora hülyeség az már, h fél éve shinigami és a világ legjobbja. Ott és akkor győzi le a több 100 éves tapasztalattal rendelkező Taichokat amikor jól esik.

Az kizárt h Shinji győzzön, ichigo fog vele a végén megküzdeni... De én még bizok abban, h Shinji Bankai-t nyomat, Aizen kicsit maga alá csinál, majd Yamma jii a végén egy Bankai-al megöli, közben megjelenik Kisuke és vicces kis csatában Bankai és legyőzi Gin-t. De még mielőtt Aizen meghalna  "elejti" a hógolyót, amit Hanataro lenyel  Pojén lesz belőle egy über faxa valami amit majd Ichigo győz le. Nevet
Naplózva







six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6356 Dátum: 09 dec 11, 15:15:56 »

Renningan-saan!

Sokat kell még tanulnod ^^. Ha Hanatarou lenyeli a Hougyokut és átváltozik valamivé, vagy Ő is ilyen hollowizációs izé lenne, akkor azt rögtön tudná irányítani. Sőt. Hanatarou már az előtt tudja irányítani az ilyen erőit, mielőtt megkapná azokat. Majdnem Ichigo ^^
Naplózva
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #6357 Dátum: 09 dec 12, 11:38:14 »

Komamura Bankaia meglógott a chaosic rune-ból?
Aizen vs Shinji harc meg lehet olyan lesz mint a Sasuke vs Itachi harc eleje.
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #6358 Dátum: 09 dec 12, 21:59:38 »

Jah én is erre gondoltam, szerintem most az fog menni, hogy egymást bombázzák az illúziókkal, a külső szemlélők meg annyit látnak majd, hogy állnak egy helyben és néznek egymásra. xDD
Naplózva

naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #6359 Dátum: 09 dec 13, 07:31:35 »

Egyvalamit nemértek.

-Ichigo hogy hogy ennyi lélekenergival van feltankolva?
-Akor ezekszerint az apucikának is ugyan annyi van?
-És töle örökölte?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 422 423 [424] 425 426 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!