24 szep 29, 23:11:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 420 421 [422] 423 424 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1702770 alkalommal)
0 Felhasználó és 251 vendég van a témában
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6315 Dátum: 09 dec 03, 23:01:06 »

Hát én egy icipicit vagyok csak telhetetlen  Nyelvesít egyébként a minisorozat úgy nézne ki h. Ukitake életét onnantól kezdve feldolgozná h. diák lett az akadémián... Kyoraku életét is feldolgozné nagyjából de Ukitake lenne a középpontban. Pojén Pojén Pontosan Pontosan Lennének benne jó nagy fightok meg persze ivászat...Kyouraku egyszer leitatná Ukitakét, amikor már kapitányok és szegény Sentaro és Kiyoné szívszélütést kapnának amikor Ukitake részegen hazatámolyog és kidobja a tacsot s utána hetekig az ágyat nyomná....XDLennének benne részek arról h. Ukitake mit is csinál akkor amikor "beteg" jah meg hogyan is mos hajat...XDJah és ne feledkezzünk mega a titkos edzésekről az ugrókötéllel, és természetesen az Itachitól csórt varjak amiketa a Haorijában hord...N ameg a madárkaja és az édesség felcserélése annak érdekében h. a Zanpakutojának fogai meg legyen óvva hiszen ha nem zanpi mama mérges lesz....S amikor édességet osztogat igazából Itachi illúziójával elátott madárkaját osztogatXD(az elmélet Six ihletésével született és én hiszek benneXD) jah és tudtátok h. valójában Ukitake haja fekete?csak álcázza és hobbija a köhögés kedvenc rélsze a fuldoklás és a vérhányás...De ha meglátja Ichigót vagy Unohanát rögtön elálla a köhögése amit egyébként ertőltet...Jah és Itachi tőle kapta el a TBCét...
Na jó ez az útóbbi csak hülyéskedés mert megint rám jött egyébként egy egészen komoly Ukitake sorozatot szeretnék kivéve  arészeges részt azt komolyan gondolom...
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 03, 23:22:48 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6316 Dátum: 09 dec 03, 23:14:09 »

Nem lenne rossz, engem is érdekel Ukitake. De ha már ilyen minisorozatokról van szó, engem még Ichigo faterja, mint kapitány, Kenpachi harca a 11es osztag volt vezetőjével, Byakuya pályafutása és Yamma jii karrier épitése Nevet Milyen szivatás az, h több mint valószinü h semmi ilyesmit nem fogunk látni  Neeem Kár érte.
Naplózva







Hiei
Vendég
« Válasz #6317 Dátum: 09 dec 04, 02:31:31 »

Én már semmit nem értek... mindenki tud Ichigo hollow formájáról... tény ként kezelik a dolgot. Én egész végig arra vártam, hogy Ichi hollow formában mentse meg a rákos goteit... és lássam Yama apó pofáját...

Tudom tudom Byakuya elmondhatta... de Tousennek is? Amúgy is Byakuyanak kétlem, hogy eljárt a pofája mert akkor megkellett volna ölnie Ichigot nem elmenekülni. Ohhh és elég szégyen lehet veszíteni neki szal szerintem ezért se mondta el senkinek max Rukiának.
Szal Kubo most már magyarázhatna valamit mert én már a felét nem értem. Alkotói válság meg beütött nála az elmúlt 15 rész csak szenvedés.

Ave Blícs... az anime filler bűn rossz a manga bűn rossz mit lehet még elcseszni?xD.

Remélem nem a fillerel akarja megmagyarázni a dolgokat mert akkor letalpalomxDDDD.
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 04, 14:31:57 írta Hiei » Naplózva
Ben
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


« Válasz #6318 Dátum: 09 dec 04, 11:10:59 »

Ez itt kicsit off de a legutóbbi anime részben Ichigo Yama apó és a többiek előtt húzta fel a maszkját, még hogy Kubo nem lövi le fillerben a legfontosabb dolgokat...

Hisagit azért sajnálom, szerintem erős, de alapból fáradtan állt ki Tousen ellen, még így is mutatott valamit. Nem mondom hogy lett volna esélye ellene sérülés nélkül, kipihenten, de tovább húzta volna. És tévedtem valószínűleg nincs bankai-a még.
Naplózva

"Every one of us is dead by birth. The end is always there, before the beginning."
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6319 Dátum: 09 dec 04, 11:28:44 »

Hmmm... Lássuk csak (Etoh... Nevet Nem tudom, hogy kell írni...) ... Az Ukitakés részekre kiváncsi lennék. Ha nem csinálja meg Blícs manga író-san, akkor majd megcsináljuk mi és bekaszáljuk érte a jogdíjakat, és elismeréseket Nevet Az, hogy csak erőltetett kb annyira szerintem, mint a másik sorozat mangája. Sajnos azok az ötletek, amik a mangában vannak, mint Pl Ichigonak 4x, vagy 5x több reiatsuja van, mint egy átlagos kapitány szintű shinigaminak, ami szerintem annyit tesz, hogy Ichigonak 4x, vagy 5x több reiatsuja van, mint Rukiának... A kapitányokat (legalábbis a nagy részüket) el sem éri. Annyira uncsi, hogy mindig csak Ichigo 3, vagy 4 technikáját kell bámulni, miközben vannak nála sokkal érdekesebb karakterek is, akikről kannyit sem mutattak még. Nemsokára jön Ichigo és megment mindenkit. Ideje lenne akkor legalább futólag megmutatni, hogy a kapitányok sem sz*rok. Főleg Yama-jii, Kisuke, Yoruichi és Kurosaki fater-saan... Rájuk vagyok a legjobban kiélezve. Vagy ha nem mutatnak semmit, legalább jöjjön Hanatarou és tegyen rendet Nevet
Naplózva
Ichigo Dave
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154


« Válasz #6320 Dátum: 09 dec 05, 23:39:31 »

Hali eszembe jutott valami amit anno nyáron kérdeztem hogy szerintetek velük mi lehet:
Idézet
amikor Ichigo-ék elindulnak HM-be akkor mikor bezárul mögöttük a kapu kiderül hogy ott vannak Tachuki (valszeg rosszul rom) ill. még két osztálytársa és Urahara ad nekik egy feladatot. Vajon milyen szerepet szán nekik Urahara estleg nekik is lesz valamilyen képességük hiszen már képesek látni a hollowokat ill. Ichigo-t halálisten formában.

Szóval kivi vagyok mi lesz velük.
Illetve Urahara-val kapcsolatban eszembe jutott hogy az aki kifejleszti hogy 3 napos edzéssel ban kai szintig eljusson az sztem arra is képes hogy kifejlessze hogy lehet "biztonságosan" hollowizálodni (szép szó) és így nagyobb erőre szert tenni. szerintetek?
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6321 Dátum: 09 dec 05, 23:44:12 »

Helyt álló elmélet ^^ Mikor kifejlesztette a Hougyoku-t, akkor ki kellett valakin próbálnia. Szerintem erre a célra magát használta...
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6322 Dátum: 09 dec 06, 17:13:56 »

Gondoljátok h. Urahara hollowizálta volna megát?  Gondolkozik Akkor miért nem ő edzett Icivel tovább HM előtt. Sztem Kisuke nem csinált magából hibridet és Ichiből is csak azért mert más választása nem volt. Urahara nem olyan "hülye" mint Aizenék akiket csak az erő érdekel mega a hatalom...Legalábbis most ez a véleményem...

Egyébként a halálisteneknek van lélekláncuk vagy nincs?

Én jobb szeretném ha nem lenne úgy amúgy mindenkinek maszkja, mert akkor nem lesz benne már semmi különlegesség.
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 06, 17:16:53 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #6323 Dátum: 09 dec 06, 18:25:43 »

Ha holowot csinált magából azért nem segített hogy Ichigo őszebárátkozón a vaizardokkal  mert azt hitte hogy ők értékes szövetségesek
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6324 Dátum: 09 dec 06, 18:33:08 »

Ez a Vaizard féle dolog nagyon érdekes, mert Urahara-saan azt mondta anno, hogy a Vaizardok önelégült hatalommániások, akik önszántukból lettek azok, amik. Ehhez képest később kiderült, hogy nem is annyira olyanok, sőt Urahara nagyon jó barátjuk... Másfelől Kisuke talán azért nem tett semmit ennek érdekében, mert nem tudott. Tudta, hogy Ichigonak magának kell legyőznie a balső hollow énjét és gondolta, hogy ezt inkább szakavatottabb kezekre bízza, mert talán Ő nem lett volna elég arra az időre, amíg Ichigo monológot folytat. Bár van egy olyan elképzelésem is, hogy a múltbeli sérelmek miatt nem is nagyon akar túl sokat segíteni azoknak, akiknek több köze Soul Societyhez nála... Az elméletem, hogy miért lett Ő is Vaizard annyiból áll, hogy kin próbálta volna ki a Hougyokut? Kisuke nem olyan tudós, mint Mayuri. Minnél kevesebb 'áldozat' árán akar eredményt elérni.
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6325 Dátum: 09 dec 06, 18:42:10 »

Hát Kisuke eléggé SS párti és mindenben segít Ichigónak szóval inkább az első érvben van vmi h. egyedül nem boldogult volna vele, de szerintem Kisuke simma shinigami maradt, ahogyan Yourichi is legalábbis szerintem. Kisuke nagy tudós és bölcs ember (na meg egy kicsit lökött de nem annyira mint Mayuri) de nem csinálna magából Hollowot legalábbis szerintem.Ahogyan Ishin sem hollow legalábbis nagyon remélem h. nem az lesz h. ezek is kiállnk és felhúznak egy maszkot az elég unalmas lenne...
Nagyon kiváncsi leszek majd egy Kisuke Shinji bezsélgetésre és az ő kettőjük kapcsolatára Aizen árulása után...Biztosan sokat voltak együtt és beszélgettek hiszen azelőtt is barátok voltak mi változott volna? Elvégre Urahara még meg is mentette a Vaizardokat így tuti együtt müködnek nem lehet h. ezt enm akarta elmondani Ishinnek?
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6326 Dátum: 09 dec 06, 18:51:23 »

Ebben lehet, hogy van valami. Isshinnek nem mondta el az igazat, mert nem akarta az orrára kötni. Hisz ha jól gondolom, Isshin nem nagyon hitt volna Kisukének... Ichigonak meg csak azért segített, mert a SS ellen ment akkor Nevet Az óta meg bírja a búráját, úgyhogy úgy maradt ikszdé
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6327 Dátum: 09 dec 06, 19:41:41 »

Hát Urahara eléggé SS mellet harcol, az álkarakura ötlet nélkül sztem yammamoto simán elkezdett volna harcoltatni az igaziban... smirksweat
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #6328 Dátum: 09 dec 06, 19:47:48 »

Bocsi, de véletlen nem Yama adta ki Kisukének hogy csinálja? A mangában úgyemlékszem így volt.
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6329 Dátum: 09 dec 06, 19:59:16 »

Én azt hittem h. Kisuke ötlete volt...De lehet h. rosszul emlékszem... smirksweat
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Oldalak: 1 ... 420 421 [422] 423 424 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!