24 júl 03, 00:47:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 419 420 [421] 422 423 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1585596 alkalommal)
0 Felhasználó és 31 vendég van a témában
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6300 Dátum: 09 dec 03, 18:56:32 »

Jójó nem kell leírni a Vaizardokat de én úgy szeretnék végre egy rendes harcnak nevezhető 3-4 fejezetnyi csatát látni egy Vaizard vs. xy....Hachi az egyetlen aki tényleg hosszabb ideig harcolt is szépen teljesített de én szerettem volna Hiyoris, Lisás, Shinjis, Kenseijes harcot végignézni....(Tudom már legalább 4 oldalas kívánságlistám van h. mit szeretnék látni a Bleachben smirksweat )
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 03, 19:21:35 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Yumi-neechan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 97



« Válasz #6301 Dátum: 09 dec 03, 20:18:36 »

Remélem Tousenes szörnyedvény lassan vége és a többiek kapnak szerepet.
Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6302 Dátum: 09 dec 03, 20:45:21 »

Ezekre a részekre kíváncsi leszek... Bár már herótom van Ichigotól... Nem lehetne mondjuk egyszer a főszereplő nem a legerősebb legyőzhetetlen Chuck Norris? Lehetnének segítői, akikkel együtt intézi a nagy falatokat...

Jare-jare asthi-chaan! Mi lett az aláírásoddal? Úgy tetszett Mosolyog Bár a mostani sem rossz Nevet Én leszedtem ezt, te meg kiraktad Nevet Úgyis fájt, hogy nem fér ki... A kívánság listát pedig pont jókor írod, nem sokára karácsony Nevet
Naplózva
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #6303 Dátum: 09 dec 03, 21:05:44 »

Nem akarok rosszmájúnak tűnni, de gondolkozzatok, amikor Aizen elment már akkor porrá verte az útjába állókat, konkrétan fél kézzel, vagy 1 (azaz egy) ujjal! Azóta csak még erősebb lett, és minekután ezek ketten régóta vele cimborálnak nyilván tudnak egyet s mást, és senki ne jöjjön a Kenpachi féle harccal, mert vele nem lehet párhuzamot vonni. Tousen erős, teszem ő a harmadik a sorban, ergo Gin még erősebb, Aizen meg ahogy Jamma-jii mondta különleges képességei vannak!
Akinek a szivébe lépek attól bocs, de igen is essenek el szépen sorban, 100x többet ér, ha végre láthatom Urahara-san-t harcolni úgy igazán, vagy akár Isshin-t meg Ryuuken-t. Jó Hisagi szeretjük, sajnáljuk, de ennyi, azért régóta láthatjuk a hadnagy és a kapitányi szint közötti különbséget, még jó hogy esélye sem volt, pláne hollow-ban!

Komamura meg megint megkapja a maga 93-asát, (asszem 93-as támadást kapott a hegyen) aztán fekszik!
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #6304 Dátum: 09 dec 03, 21:08:21 »

Azért én egyvalakin meglepődtem, mégpedig Komamurán, mert megvédte Ichigot pedig gyakorlatilag nem is ismeri vagyis hát eddig nem sok közük volt egymáshoz, azon kívül érdekes, hogy tudta, hogy Ichigo nem önszántából Hollowvizálódott, már pedig ezt nem sokan tudják, talán csak a barátai és Urahara. Mosolyog
Naplózva

asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6305 Dátum: 09 dec 03, 21:15:32 »

Srodack ne légy kegyetlen!!!!!De valóban Hisaginak és Komamurának nem volt túl sok esélye Neeem Neeem Kisukére én is kiváncsi vagyok de jobban érdekelne előtte egy jó kis Vaizard harc....

Szia Six!!! Jajjj de jó h. visszatértél. Ígérem majd visszarakom a Ukitakés aláírást mert nekem még mindig nagyon tetszik az elmélet Ukitakéról, de ma Itachi halálát gyászolom s a tiszteletére pár napra ez az aláírás lesz^^Jah meg abból amit összehoztunk abból írni ekll egy novellát kötelező jeleggelXD

Jah akkor megosztpom veleteka a kívánság listámat karácsonyra:
1. Ukitake gyógyuljon meg és legyen egy 6-7 részen keresztül tartó harca Ginnel amineka  avégén ő nyer (Ukitake BankaiXD) (Animében 40 részes különkiadás csak róla)
2. Shinji vs. Aizen
3. Tousen vs. Lisa
4. Hiyori épüljön fel
5. Kensei vs. WonderWakarék és Wondika degeljen meg
6. Ichi fusson még ezer évekig az átjáróban
5. Kyouraku legyen részeg s harcoljon úgy
7. Yamma helyett legyen a avégén Shinjia a főkapitány
Hm...Több nem jut eszembe.... smirksweat Pojén Pojén De jövőre is ekll vmi....
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 03, 21:16:51 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6306 Dátum: 09 dec 03, 21:22:47 »

Srodack!

Az addig oké, hogy két ujjal megállította Ichigo Bankai-ját. De Ichigoét! Az, hogy Renji, Ichigo és Komamura nem értek ellene sokat... Nem lepődtem meg rajta. Viszont ha egy Yama-jii-vel találja magát szembe, lehet, hogy nem vette volna félvállról. Amikor bezárta őket abba tűzbörtönbe, akkor Aizen is nézett. Aláírom, hogy kevesen érnek bármit is Aizen ellen, viszont elég butaságnak tartom, hogy Ichigo az egyetlen. Látva a teljesítményét, amikor először összefutottak. Értem, hogy nem erről beszéltél és most már annyiban egyet értek veled, hogy jöjjön Kurosaki fater és Yoruichi és Kisuke. Kíváncsi vagyok Yoruichi zanpakutójára, Kisukére igazi harcban és Isshinre. Meg Yama-jiire igaziból. Mert oké, hogy nagyon erős, és akikkel szembetalálja magát (mert hirtelen felriad álmából Nevet) fél perc alatt elintézi. Yama-jii Bankaijára Nevet Végre elpusztul a világ... Annyi mindenkiről nem tudok semmit és még mindig Ichigo van 'sztárolva'... Megőrülök  Pattog

asthi-chaan! Egyáltalán nem gond Nevet Nekem kinn volt egy ideig ugyan ez a definíció, mert nagyon jó, lényeglátó és utal rá, hogy Sasuke mekkora vak egér... És az aláírásom miatt már nem fért ki, hogy megtartsam Szomorú
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #6307 Dátum: 09 dec 03, 21:24:05 »

Hát Mayuritól kitelik hogy labirintust csinál a Gargantában és kicsit futtatja őket  Nevet

Tosen maszkja tényleg koppintja Lisáét. Bírnám lekeverne neki egy tockost azzal a felkiáltással hogy "Csóró!"  Pojén
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #6308 Dátum: 09 dec 03, 21:30:01 »

Szép kis kívánság lista és még reális esélye is van Ukitakét kivéve, mert őt még össze is kell valakinek kaparnia, hogy harcolhasson, WW csúnyán elintézte. :/

Hiyori meg szintén nehéz ügy, ehhez már tényleg Orihime tudása kéne vagy Hachigené. :/

6. Ichi fusson még ezer évekig az átjáróban

asthi az ilyen beszólásokért általában harapni szoktam, mivel Ichi nálam fav karakter (és le**arom, hogy főszereplő, akkor is az egyik legjobb karakter xDD), de most kivételesen egyetértek veled, mert hála Unohanának, minél tovább van a gargantában annál erősebb lesz. Mosolyog
Naplózva

Yumi-neechan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 97



« Válasz #6309 Dátum: 09 dec 03, 21:38:53 »

Asthi jó kis kívánság lista. Nekem annyi elég hogy Orihime és Tousen menjenek a másvilágra(hoppá ez nem jó, orihime lehet hogy halálisten lenne akkor, de sajna a pokolba tuti nem kerülne. Jó lesz neki a purgatórium. Tousen meg elmegy a Nem Létbe:P
Naplózva

asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6310 Dátum: 09 dec 03, 21:46:12 »

Csibe nem akartam bántani Ichigot nekem nincs vele bajom csak most úgy szeretném ha nem ő harcolna vagyis mielőtt ő lezúzna mindenkit a új maszkjával azelőtt még láthatnám egy kicsita a Vaizardokat is harcolni úgy rendesen de utána jöhet Ichi Nevet De azért ha Mayuri csinált volna egy labirintust az nem lenne rossz.... Gondolkozik Nevet Hümm-hümm
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6311 Dátum: 09 dec 03, 22:34:17 »

Csibe Nevet Le Ichigoval xD -- Csak poénkodok, nálam is a top 5 ben van. Viszont szerintem nem lenne vaj, h ha vagy 5-6 fejezetben nem lenne benne, vagy többen. Addig megtapasztaljuk Urahara san harci erejét, esetleg Yamma-jii és Kurosaki fater harci tudását, majd egy jó 10 fejezetet magába foglaló Ichigo vs Aizen.

Six - san! Nekem nem is köszönsz?  Sír Most mélyen a lelkembe gázoltál  Pojén

asthi!
HA már kivánság lista, akkor mikulásra ezt kérném Nevet Nincs sorrend, mind 1formán fontos

1. Aizen vs Yamma jii
1. Ukitake vs Gin (én is erre várok)
1. Urahara vs Tousen (nem bizok Komamurában és érdekel Urahara Bankai-a Nevet)
1. Egy nagyon gyönyörü Ken-chan vs Byakuya harc
1. 1-2 rész amiben Hollow Ichigo a "főszereplő"
1. Ichigo informálódjon és lássa a fatert harcolni (tippem sincs ki lenne az ellenfél xD)
Naplózva







asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6312 Dátum: 09 dec 03, 22:41:17 »

Renningan a te kívánság listád sem rossz főleg azért nem mert van benne Ukitake vs. GinXD Mega  Ken vs. Bya sem rossz...De azért elég sokmindent kérsz a amikulástól nem gondolod Gondolkozik Hümm-hümm Nevet Pojén Pojén Kisuke vs. Aizen sem rossz elképzelés de én Shinji vs. Aizent szeretnék...ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 03, 22:41:53 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6313 Dátum: 09 dec 03, 22:43:54 »

Jó lvan bocsi Renningan-saan Mosolyog Szerbusztok! Örülök, hogy vannak emberek, akik szívesen látnak ^^

Isshint én egy nagyon erős ellenféllel tudnám elképzelni. Nem zárom ki, hogy mondjuk, hogy pont ő fogja majd megmenteni Ichigo-t és a többieket...
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6314 Dátum: 09 dec 03, 22:49:28 »

Six saan mostmár eggyel kevesebb van Nyelvesít Nyelvesít ikszdé

Én kérek sok mindent? Nem is ... Shinji vs Aizen ugyis lesz, ezt kérni se kell, de mivel valószinüleg felkenődik a falra, még láthatnánk 1 jó csatát amig Ichigo be nem fut. De te se vagy telhetetlen Nevet Az Ukitake taicho-s minisorozat nem lenne rosz, de kb egy Ken-chan vs Byaku esélyével bir Szomorú
Naplózva







Oldalak: 1 ... 419 420 [421] 422 423 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!