24 szep 29, 23:08:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 417 418 [419] 420 421 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1702690 alkalommal)
0 Felhasználó és 208 vendég van a témában
Ben
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


« Válasz #6270 Dátum: 09 nov 28, 18:05:30 »

Hmm ezt hogy érted, ha nem tudnánk, hogy Ichigonak változott a maszkja, akkor Tousen első maszkfelhúzásáról hogyan tudhatnánk, hogy más mint a vaizardoké? Ha egyáltalán maszk lesz, lehet, hogy sokkal többről lesz itt szó, hamarosan kiderül. Mosolyog
Naplózva

"Every one of us is dead by birth. The end is always there, before the beginning."
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6271 Dátum: 09 nov 28, 18:07:29 »

Nagyobb szarvak lennének rajta s nem csak egy egyszerű álarc sztem így lehetne látni h. ez másfajta  mint a Vaizard maszk mert azoknál enm jellemzőa  szarv...
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 28, 18:08:06 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6272 Dátum: 09 nov 28, 18:08:26 »

Aham,hát ha így lenne,akkor byakuyáék mennek vissza karakurába,nem az ichi/unohana páros. Nevet

Hát ők most éppen szórakoznak azzal a ritka hülye Espadával, mégse hagyhatják ott Nevet

Amugy meg szerintem az is közrejátszik itt, h eddig a világ Ken-charól, Byakuya-ról és Toushiróról szólt, a többi Taicho nem nagyon villogott. Eléggé lapos lenne nem, ha megint ezek 2en végeznének az ellenféllel.

Gin egyidős Byakuyával, szal nem az a nagyöreg Nevet A kor meg eléggé sokat jelent, ugyanis hiába az orbitális erő, ha nincs elég harci tapasztalat. Bár sem Kyoraku sem pedig Ukitake nem az a nagy harc mániás, de mégis csak, javitsatok kiha tévedek de már több mint 200 évesek nem? Azért ez nem rossz Nevet

A maszkkal kapcsolatban, eléggé valószinütlen az, h valami más erejük lenne. Aizen nem csak poénból csinálta azt a hollowizálódási tesztet. Ha meg még valami ennél is erősebb, az meg már uncsi lenne Nevet
Naplózva







asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6273 Dátum: 09 nov 28, 18:16:04 »

Sztem Ukitake és Kyouraku 800 évesek lehetnek- Vmikor nyáron kiszámoltam...Yammamoto meg már 1000 felett jár...De lehet h. vmit nagyon elszámoltam.....De ha úgy vesszük Rukia is 60 év körül jár mert Renji azt mondta h. 40 évet edzett azért h. hadnagy legyen s legalább 20évet éltek a falun aztán még az shinigami nevelde..
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 28, 18:17:05 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6274 Dátum: 09 nov 28, 18:18:03 »

Én abból következtettem, h 100 éve mondták h ők ketten és a sotaicho már több mint 100 éve kapitányok. Persze logikus, h még pár évig edzettek, voltak tisztek stb.
Naplózva







asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6275 Dátum: 09 nov 28, 18:21:27 »

Az a baj hogy hiába töröm a fejemet hogy hogyan is számoltam kia  800 évet...De sztem 200nál több évesek ők... Na mindegy mivel bizoynítani nem tudok inkább nem irogatok hülyeségeket.

Egyébként megnéztem volna Ukitake meg Kyouraku milyne tisztek voltak (Kyouraku akkor vajon zugivó volt? Nevet)
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #6276 Dátum: 09 nov 28, 19:30:41 »

Én arra szavaznék inkább, hogy Urahara használta a hógolyót méghozzá IchigonxDDD. Azért van neki ilyen erős hollowjaxD. Sőt szerintem ezért kellett várnia Aizennek, hogy használni tudja mert valaki elhasználta a craftot:D.

Uraharatól én is meglepetéseket várokxD.
Aki ezt támadta hogy akkor már Rukiában volt a hógolyó, arra válaszolnék, hogy Uraharának volt 15 éve elvégeznie ezt, akár még ichigo csecsemőkorában is... Aztán amikor megjelent Rukia akkor került bele a hógolyó...

Azon kívül:
Sztem Ukitake és Kyouraku 800 évesek lehetnek- Vmikor nyáron kiszámoltam...Yammamoto meg már 1000 felett jár...De lehet h. vmit nagyon elszámoltam.....De ha úgy vesszük Rukia is 60 év körül jár mert Renji azt mondta h. 40 évet edzett azért h. hadnagy legyen s legalább 20évet éltek a falun aztán még az shinigami nevelde..
Rukia kb150 ... (Anime 1. rész: "Despite how I look, I've lived nearly ten times as long as you" "Annak ellenére, ahogy kinézek, közel 10-szer annyit éltem mint te")
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #6277 Dátum: 09 nov 28, 19:40:21 »

Yama? Az már vagy 2000-3000 minimum. Mosolyog Az akadémiát csak 2000 éve alapította és akkor már szerintem elit harcos volt és főkapitány. Mosolyog Kyoraku, Uki hát 1000-1500 maximum 2000 ha tuti ők az elsők bár ezt nem veszem biztosra. Kicsivel öregebb Unohana mivel sempainak szólította Kyoraku. Ami azt illeto őróla még semmit nem halottunk az öregtől sem ami kissé fura. Ha ezt vesszük az első kapitányok nem ők hanem Yama-jii-vel érkezhettek és melette egy időben szolgálhattak.
Idősíkban nem Kyoraku,Uki és Unohana az első ,mert a rendszer nem Yama-bá műve egyedül ez lehetlen ,kellett lennie bajtársainak is,egy erős gerincnek,egy olyan csapatnak és berendezkedésnek ami a mostani rendszer őse. + Nem csak a hasára ütött és: "No akkor alapítok egy akadémiát! Milyen jó lesz!" Volt egy bizonyos célja és egyedül nem bírt volna mindent csinálni.
Aizen az több ,mint aminek látszik emiatt érthető is az ereje. Én fele olyannak saccolom korban ,mint Yama-jii. Isshin mikor rágondol úgy látszik mintha lenézne rá egy magasabb helyről vagy ,mint egy kapitány egy beosztottra  és ott ilyen nyomi haja volt és az valszeg elég régi emlékkép.

Gin simán 300-400 ,de meglehet 500 is. Ha azt veszem Rukia is mielőtt Shinigami lett vagy 100-200 évig élt a külső részen lélekként. Kevesebb ,mint egy év alatt kijárta az akadémiát kitünő eredménnyel. Már 110 éve shinigami seat volt egyből az akadémia után. Ledarálta a 3rd seat-et könnyen aki normális esetben egy ifjú shinigaminál a kora miatt is 25-30-szor keményebb és tapasztaltabb volt. Aizen jobbkeze és úgymond  tanítványa. Tuti nem kispályás. Ő a másik nagyágyú Aizen mellett mondhattok akármit ,de így van.
Ott van még a titokzatossága és ,hogy szinte alig ismerhettük meg. Csak a felszinét karcolgatjuk és még sokat mondtam.
+ A Hiyoris kettévágásnál mutatta meg igazából ,hogy is kell rendesen használni a saját shikáját. kacsint


Meg még az  első akadémiai! kapitányokhoz: Tuti nem csak 3-an végezték el és csak ők jutottak el a kapitányi rangig az első szórásokból,osztályokból.
Viszont az a kérdés hova lettek? Royal Guard-ba is kerülhetett egy rész belőlük.
Nem halhatott meg mind. Hisz ez a 3 is él és virul.
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 28, 19:51:33 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #6278 Dátum: 09 nov 28, 20:16:40 »

Lehetséges hogy az a válasz, hogy csak az a 3 maradt meg, a többi meg feldobta az idők folyamán a csuszit...
Naplózva
gyalogbagoly
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 199


« Válasz #6279 Dátum: 09 nov 28, 20:29:57 »

Szerintem azért nem ennyire vének. Nevet
Azért arra kíváncsi lennék, hogy mielőtt a papi megalapította az akadémiát, hogyan töltötték fel az osztagokat, mert az egy dolog, hogy Kyouraku és Ukitake voltak az első kapitányok, akik az akadémiáról kerültek ki, de előtte is voltak őrosztagok. Vagy azt is a nagyfater hozta össze? (Kizártnak tartom.)
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #6280 Dátum: 09 nov 28, 20:38:02 »

... A király kulcsának hollétét az előző főkapitány szóban mondja el az újnak.... ez erősíti azt, hogy nem Yama az első.
Bááár... mi van, ha a sotaichou feldobja a bakancsát? akkor elveszett a kulcs?ikszdé
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6281 Dátum: 09 nov 28, 21:07:44 »

Nem mert Aizen sama már kiművelte magát és a könyvtárban biztos találhatóak adatok...Szóval nem vész ela a kulcs.
Sztem a 0. osztagban vannak azoka a vének akik nem dobták fel a tappancsot. De valószínüleg azért sokan meghaltak...Meg hát az is lehet h. nem olyan kiváló képességű mindegyikük mint Ukitake és Kyouraku. Szóval aki kapitáyn volt az 0. osztagos lett ha megérte aki emg nem az lehet h. mai napig szépen szolgál egy Földi városban....
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #6282 Dátum: 09 nov 28, 21:38:21 »

Ha a könyvtárban meglennének az adatok, akkor Aizennek nem kéne ennyit dolgoznia.... Yama elmondta, hogy nincs felírva sehová, csakis a mindenkori főtaichou tudhatja a helyét, generációról generációra szóban továbbadva. a könyvtárban csak a How-to make king key" könyv vanXD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #6283 Dátum: 09 nov 28, 21:56:09 »

Ami gyakorlatilag ugyanazt eredményezi - ha van olvasójegyed és pár millió lelked lehet neked is kulcsod.  Pojén
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6284 Dátum: 09 nov 29, 10:26:41 »

Milyen már ha van how to make könyv akkor minek eza a nagy titkolódzás.... Pojén Pojén Pojén Kubo féle következetesség? XDXDXD Jó biztos amita a főtaicho tud az egyszerűbb mint másolatot készíteni...Hahaha és kiderülne h.a másolat nem alkalmas semmire és Aizen ott állna a király ajtaja előtt és kiderülne h-a a kulcs rossz...Bírnám...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Oldalak: 1 ... 417 418 [419] 420 421 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!