24 jún 28, 22:13:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 416 417 [418] 419 420 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577940 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6255 Dátum: 09 nov 28, 17:10:00 »

Urahara tuti h. valamiben sántikál kizárt dolog h. nem nem úgy ismerjük őt mint aki csak ülne és várna ő mindig előáll egy ragyogó ötlettelXD
Sztem Urahara Ichigon hogolyó nélkül hajtotta végre  a hollowizációt. Jobban ismeri ezt az egész dolgot mint Aizen Ráadásul Rukia testében volta a hogolyó Ichi átalakulásánál....Hát igen itt kérdőjelezhető meg Aizen Istensége, ha nincs Urahara sztem soha nincs hogolyó s ő pedig kénytelen lenne lemondani nagy álmairól. Szóval Aizennek van mit tartani Uraharától sé Shinjitől...Remélem tart is----
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 28, 17:10:34 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #6256 Dátum: 09 nov 28, 17:12:12 »

És mi van, ha több hógolyó van? Miért ne készülhetett volna mindjárt több, vagy miért ne ereszthetett volna meg Uruhara egy utángyártást.
Naplózva
Ben
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


« Válasz #6257 Dátum: 09 nov 28, 17:19:53 »

Gin-t kicsit alábecsülitek, én úgy gondolom majdnem olyan erős, mint Aizen. Tousenhez képest Gin egyenrangú félként kezelte Aizen-t amikor beszélt vele. Tousen pl. mindig Aizen nyakán lóg, Gin meg azt csinál amit akar. Főleg, ha Gin bankai sem lesz, akkor el lehet képzelni milyen erős, a sunyi karaktere meg nagyon jól el van találva. Rukia hogy parázott már attól, hogy a közelében van.
Naplózva

"Every one of us is dead by birth. The end is always there, before the beginning."
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6258 Dátum: 09 nov 28, 17:23:57 »

Gint nem becsülném le mert ő valóban nem Aizen háziállata hanem csak tudnám miért hiszAizen céljaiban és miért szolgálja mert én meg vagyok győződve róla h. Gin egyik legtehetségesebb shinigami és nagyon erős csak Kubo soha nem mondja el miért is gondolom ezt....Szóval mosta  aközéppontban Aizen vs. Shinji van ezért Gint elhanyagoljuk bár remélem vmit mutat otta a háttérben vmelyik Vaizarddal igazán csetepatézhatna...Nekem estelgesen egy Lisa vs. Gin bejönne (persze egy kis Rose és Love besegítéssel).
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #6259 Dátum: 09 nov 28, 17:26:20 »

Gin-t kicsit alábecsülitek, én úgy gondolom majdnem olyan erős, mint Aizen. Tousenhez képest Gin egyenrangú félként kezelte Aizen-t amikor beszélt vele. Tousen pl. mindig Aizen nyakán lóg, Gin meg azt csinál amit akar. Főleg, ha Gin bankai sem lesz, akkor el lehet képzelni milyen erős, a sunyi karaktere meg nagyon jól el van találva. Rukia hogy parázott már attól, hogy a közelében van.
Gintől még csak shikait láttunk,ami igaz hogy erős,de aizen meg shikaial szétkapná a fél világot ,szóval ahoz szerintem még gyúrnia kéne kicsit.

Most abból hogy nem nyalja aizen ****ét,még nem hinném hogy az következik,hogy ugyan olyan erős is.
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 28, 17:27:38 írta con » Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6260 Dátum: 09 nov 28, 17:31:09 »

Én úgy érzem h. Gin ha nem is olyan erős mint az Isten(Aizen) sztem van olyan erős mint Hitsugaya vagy Byakuya és ők elég erősek. Ha pedig van hollow maszkja akkor van olyan erős mint Shinji. Legalábbis szerintem. S ügye ő is elég fiatal rá is áll az amit Kyouraku mondott Hitsuról pár száz év múlva felül fogja überelni őt...Sztem ez áll Ginre is felülübereli Aizent pár száz év múlva...S különben én bírnám ha Gin hátulról ledöfné AizentXD
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 28, 17:33:57 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #6261 Dátum: 09 nov 28, 17:38:08 »

Hát én sem azt mondom hogy nincs olyan erős mint pl byakuya,de aizen azért jóval a taichok fölöt áll táposság szempontjából(sőt nagy eséllyel a vaizardok fölött is),így hozzá hasonlítgatni embereket igen nagy merészség˙(nem véletlenül van istenkomplexusa). Nevet
Naplózva
Ben
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


« Válasz #6262 Dátum: 09 nov 28, 17:42:08 »

Én Gin-t minimum Kyoraku szintjére tenném, ő is csak Shikai-t mutatott és az is elég durva. Aizen meg mint tudjuk a haszontalan harcosait elintézi, nem hinném hogy csak azért tartja maga mellett a két ex-taichot, mert spanok, vagy hogy kísérletezzen rajtuk.(Na jó Tousent remélem a kísérletezés miatt Ördögi) És Yamamoto-n meg Aizen-en kívül kitől láttunk olyat, hogy egy csapással legyőzött vkit? Lásd Harribel meg a fraccionjai. Most meg itt van Hiyori, és azért ő sem olyan kispályás, de Gin-t meg észre sem vette. Mondjuk a többiek sem, amit megint nem értek.
Naplózva

"Every one of us is dead by birth. The end is always there, before the beginning."
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6263 Dátum: 09 nov 28, 17:43:30 »

Gin szerintem is jóval erősebb mint Tousen. De nincs olyan erős mint Byakuya vagy Ken-chan, max ichigo szintjén van. Lehet h rosszul gondolom, de szerintem Ichigo egy byakuya vagy Ken-chan elleni visszavágón kikapna, akármilyen Getsuga Tenshouja is van.

asthi!

Ami Toushirot illeti egyetértek veled Mosolyog Csak laza 100 év kell neki és top lesz Nevet
Naplózva







asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6264 Dátum: 09 nov 28, 17:45:57 »

Istenke azért van h. mindenkinél erősebb elgyen...De idegesítő... smirksweat De mondjuk Kubo a harcokban úgy is úgy csűri csavarja a dolgokat ahogy tetszik szóval lehet h. fölösleges is olyan megjegyzéseket tennem h. Gin kinél erősebb mert ehhez még úgy is jöna a történet ami elmossa az erősorrendet amit nagy nehezen felállítunk....
Gin Kyourakuval egy szinten?...Végülis ez is lehetséges. Bár azért Kyouraku sokkalta tapasztaltabb és öregebb mint Gin ezért hasonlítanám inkábbaa  fiatalabb generációhoz akik szintén erősek...
Hiyori meggyilkolását viszont enm mondanám nagy erőfitigtatásnak. Mert szegény Hiyori nem tom hol ahgyta az agyát de mindennélkül neki indult ígyx nem volt nehéz lekapni...De a többiek bámulását azt éns em értem minimum elvártam volna h. Shinji védi az első támadást és megfogja Hiyorit és nem engedi h. hülyeséget csináljon.
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 28, 17:48:36 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #6265 Dátum: 09 nov 28, 17:48:54 »

Gin szerintem is jóval erősebb mint Tousen. De nincs olyan erős mint Byakuya vagy Ken-chan, max ichigo szintjén van. Lehet h rosszul gondolom, de szerintem Ichigo egy byakuya vagy Ken-chan elleni visszavágón kikapna, akármilyen Getsuga Tenshouja is van.
Aham,hát ha így lenne,akkor byakuyáék mennek vissza karakurába,nem az ichi/unohana páros. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 28, 17:50:06 írta con » Naplózva
Ben
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


« Válasz #6266 Dátum: 09 nov 28, 17:50:11 »

Csak a Shikai használata miatt gondolom. A többi taicho pl. Hitsugaya, vagy Byakuya hamar ellövi a bankai-t. Az idősebbek meg még a Shikai-t is sajnálják az olvasóktól. Nevet A kor nem tudom mennyire számít, Aizen is fiatalabb Kyoraku-éknál. Sztem a tehetségen múlik. Hitsugaya is úgy van számon tartva, hogy erősebb lesz Kyoraku-nál, és ő a legfiatalabb taicho.
Naplózva

"Every one of us is dead by birth. The end is always there, before the beginning."
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6267 Dátum: 09 nov 28, 17:55:25 »

Sztem a kor a tapasztalat nagyon számít és mondjuk abban igazatok van h. Gin sem épp kezd el rögtön hamarjában Bankait használni de az is igaz h. nem voltak olyan csatái mint Byának...Ha majd egyszer lesz akkor meglátjuk milyen erős most csak spekulálni lehet, de mindenesetre ő végezte el a leghamarabb a shinigami akadémiát és elég jól nyomatja és a személyisége is full titokzatos így jó lenne ha őt is megsimernénk végre....
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #6268 Dátum: 09 nov 28, 17:59:58 »

Szerintem Gin jelenleg hollow maszk (vagy mi lesz itt) nélkül nincs Kyouraku szintjén, de az biztos hogy nagyon tehetséges, kb. a taichok háromnegyedét veri, talán még Byakuyát is, bár ez már kérdéses.

Ami pedig ezt a Tousen-féle hollowizációt illeti, szerintem is valami komolyabb lesz mint a Vaizardok maszkja, én még azt is el tudom képzelni hogy egy Ichigo-féle teljes átalakulás lesz belőle, bár az elég durva lenne.
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6269 Dátum: 09 nov 28, 18:01:35 »

mondjuk ha tényleg olyan maszkjuk lenne mint ichi másodikja az előrelendítené a történetet mert elkezdődne a magyarázata az új maszknak...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Oldalak: 1 ... 416 417 [418] 419 420 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!