24 okt 06, 04:25:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 407 408 [409] 410 411 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1708311 alkalommal)
0 Felhasználó és 37 vendég van a témában
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6120 Dátum: 09 nov 21, 14:57:12 »

Kiváncsi lennék Kisukére egy igazi harcban... Yammi ellen már majdnem harcolt, de aztán jött Ulquiorra... Kedvenc espadám, de ezért még adok neki ikszdé Főleg, mikor azt hiszi Yammi, hogy elintézte Urakarát, erre megjelenik mögötte és elordítja azon a vicces mézes-mázosságán, hogy "Aizen-sama mérges lesz!" ikszdé

Yachirura majdnem annyira kiváncsi vagyok, mint Ukitake, Shunsui és Yama-jii harcmodorára. Vajon mit tudhat a zanpakutoja? Vajon mennyire erős? Lehet, hogy az összes hadnagyot leverné egyedül? Emészt a kíváncsiságom Nevet

Yama-jii-től eddig meg csak annyit láttunk, hogy átlyukasztja Allont, aztán félbevágja, aztán elégeti Harribel fraccionjaival együtt... De vajon milyen, amikor belead apait-anyait?

A két barátról még kevesebbet tudok... Csak annyit, hogy egyikük sem kispályás... Chadot félkézzel elintézte Shunsui... Ha pedig Ukitake-val találkozik össze Ichigo, akkor a Rukia mentőakció elbukik... Bár Ukitake is ki akarta szabadítani Rukiát...
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6121 Dátum: 09 nov 21, 15:06:45 »

Sztem ha Ukitakéval akad dolga Ichigonak és tegyük fel nem lett volna Ukitake érdeke az h. kiszabadítsa Rukiát Ukitake akkor is sztem hozott volna két bögre teát és megbeszélte volna Ichigóval a aproblémát, s amikor Ichigo kiborította volna a teát akkor is csak türelmesen mosolygott volna de ha megtámadja akkor valszeg Kidouval hárított volna a kardja előhúzása nélkül és közben nagy komolyan mondotta volna hogy ő bizpony gyerekekkel nem harcol.... Ha meg véletlenül tényleg rászánja magát h. harcoljon akkor kéte set lehetséges 1. köhögő rohamot kap (s akkor Ichi is leálla a támadással) 2. vki hátulról átszúrja( akkor pedig Ichi tovább megy).... Pojén

Én tudnám nézni legalább 20 részen keresztül egy kemény harcot amiben Ukitake és Kyouraku szerepel, de erre sajna nincs nagy esély...Végülis Kyouraku mutatott valamit, Ukitake meg csak akkor fog esetleg ha Aizen megint elemenekül sé kezdődik az egész csata előlről... De azért jó lenne egyszer köhögő roham nélkül végignézni ahogy komolyan harcol Kidouval meg bankaijalXD Ez álmaim ne továbbja PLS. Jézuska hozzd el nekem Hümm-hümm
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #6122 Dátum: 09 nov 21, 18:12:44 »

Jó lett volna, ha a Ukitake-Kyouraku versus Yamapapi meccsett mutatták volt^^"
Komolyan, ha Ichigo Ukitakével fut össze, az nagyjából a Chad vs Kyourakura hasonlíthatott volna... Ichi támad, Ukitake simán kivédi... Üljünk le és beszéljük meg igyunk teát/alkoholtXD
De legalább tudjuk Ukitake shikaiját is már^^
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
gyalogbagoly
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 199


« Válasz #6123 Dátum: 09 nov 21, 19:21:30 »

A legutóbbi anime részben mintha azt mondta volna a főgizda, hogy a vén szivart őrző három zanpakutou együtt olyan erős, mint az öregé. Igaz, hogy most éppen filler megy, de azért biztosan ellenőrizve van, hogy orbitális baromságok ne kerüljenek bele, úgyhogy hajlamos vagyok elhinni, hogy tényleg így van. Ha igen, akkor milyen lehet Yama bankai-ja? Apokalipszis? Gondolkozik Pojén
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6124 Dátum: 09 nov 21, 20:15:37 »

Atombomba...Ja nem mert azt én Kyourakunak jósolom.... Szóval igazad van vagy apokalipszis vagy olyan erős h. belehal a használatába  Ördögi ((és akkor Shinji lesz az új főkapitány Nyelvesít Hümm-hümm) <-ez csak az én verzióm....Vagy legyen inkább supernova robbanás... Ohh My God bow smirksweat de nem merta asupernova robbanás legyen inkább Ukitake kardjéá.... Egyszercsak felébreda  abeteg kiereszti kardjának erejét és vége a világnak muhahahaha.... (azt hiszem az agyamra ment vmi....)
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 21, 20:16:45 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6125 Dátum: 09 nov 21, 20:18:07 »

Erre jutottam én is Nevet Yama-jii ha előhívja a bankait, akkor a világ elpusztul. Sőt a világ nem elég. Az egész világegyetem felrobban ikszdé

Kb, ha Ukitake ráveszi magát, hogy Ichigo elé álljon, hogy nah most akkor nem mész tovább, a Getsuga Tenshou-ját félkézzel odébb löki, és beoltja úgy, mint Stark fraccionját, v kiét. Kurosaki Ichigo ezt úgy mondom, hogy ilyen féle támadások 1000-it hárítottam már. A te erőd még kiforratlan. Menj haza és focizz, vagy csajozz, vagy csinálj, amit akarsz, csak ne ronts itt a levegőmet, mert a tüdőm nincs teljesen rendben ikszdé

Egyik barátommal arra jutottunk, hogy Hanatarou a Bleach legerősebb szereplője. Nemsokára feltűnik Aizen mögött és egy könnyed kis nemtom mivel elpusztítja Nevet

asthi Nevet Ne aggódj, itt elnézzük neked Nevet Sőt én még egyet is értek ikszdé
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6126 Dátum: 09 nov 21, 20:31:36 »

Six ez a történet nagyon tetszik...Huh milyen lenne már ha aza kézmozdulattal kivédte volna a Getsuga Tenshout és levágta volna hozzá ezt a szöveget Pirul  Nevet Nem akarod inkább te írnia a Bleacht? Nekem mindenképpen jobb lenne Pontosan
De azért ha esetlegesen előhúzta volna a Shikait és elnyelte volna a Getsuga Tenshout és az visszalövelt volna Ichire hát sztem Ichi nem örült volna neki túlzottan és mivel nem hinném h. rájött volna mia a lényege annka a villámhárító alakú kardnak ezért lehet h. Ukitake szépen leült volna tovább teázgattt volna és közben mindiga a ,megfelelő írányből elneylte volna és visszasugározta volna a támadást.... S akkor Ichi végül túl sok Getsuge Tenshou után kampec...Vagy jött vona Shiroszaki és akkor Ukitakénak elő kellett volna húzni az álatalm megjósolt supernovarobbanást...
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 21, 20:34:45 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6127 Dátum: 09 nov 21, 20:41:58 »

Köszi, de még nem kértek fel. Majd elküldöm nekik ezt a kis szösszenetet, hátha... Nevet Viszont annyiban nem értek feltétlenül egyet, hogy - gondolom Shirosaki az Ichigoban élő Hollow én lenne ugye? - szóval hogy Ukitakének használnia kéne a Bankai-t. Shunsuival együtt tartották az iramot Yama-jiivel, ami azért nagy szó Nevet Úgy gondoltam, hogy először beolja Ichit, aztán Ichi bedühödik és aztán jön az, amit leírtál Nevet Ukitakénak van a legtutibb ereje. Az ellenfele támadását fordítja ellene... Illik Ukitake oltogatós énjéhez ikszdé
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6128 Dátum: 09 nov 21, 20:57:21 »

Igen ha belegondolunk tényleg nagyon erős támadás... Ráadásul Ukitakéra sok mindent lehet mondani de egy biztos az egyik legműveltebb leginteligensebb shinigami a SSben, szóval még ki is tudja aknázni kardjának ezenképességét maximálisan...S jah illik az oltogatós énhez mert azért valljuk be Ukitake egoja és kioktató képessége nos az vhogy mindig előkerül Nevet És eza a kard fantasztikusan jó mert miközben hárítgatja közben még oszthatja az észt tovább....Viszont vannak olyan támadások amiket nemlehet elnyelni...Pl. Hisagi kazeshinijét nem lehet elnyelni...Vagy Soifon fegyverét. Kiváncsi lennék akkor mit csinálna Ukitake méga a végén megmutatná h. tud Kidouzni is? Nevet (vagy cápává alakula a kardja mint Kisaméjé???Tényleg most h. belegondolok tulajdonképpen a Narutoban eza  képesség Kisaméjéhez hasonlít nah mikor fogja Ukitake felrúgnia a kardját????ikszdé)
Egyébként jó lenne ha vkinek a kardja vizes tulajdonságú lenne... Olyan mint a nagypapijé csak tenger zúdulna az illetőre és nem láng...(ha most Kaien élne...). Tényleg ha valakinek a akardja víz képességű akkor simán harcba szállhat nagypapi ellen...S akkor egy kis vízet zúdít rá és annyi. Nagypapi áll átázott köpenyben csurom viezesen és durcásan néz majd elkezd vetkőzni hátha azzal még menthetia dolgot... Mega  jég is a Nagypapi kardja ellen nemdebár?
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 21, 21:04:27 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6129 Dátum: 09 nov 21, 21:07:43 »

Jó... hát fizikai támadásokat nem tud vele úgy visszaverni, de nem hiszem, hogy csak hárítgatnia kéne... Szerintem Ukitake táposabb, mint Hisagi, vagy Soifong... Amikor kiderült, hogy Kaien menthetetlen, akkor is rögtön majdnem lefejezte szegény Kaient... Csak akkor is közbejött a tüdőrák... Ukitake is lusta, csak nem akarja beismerni. Nem véletlen, hogy olyan jó barátok Kyourakuval Nevet
Naplózva
gyalogbagoly
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 199


« Válasz #6130 Dátum: 09 nov 21, 21:10:46 »

asthi - Mivel Ukitake taicho gondolkodik is, Kazeshini ellen biztos kidou-t használna, mint Kira. Soi darazsán agyalna egy picit, de gyorsan rájönne, hogy fárasztó fogócskázni vele, úgyhogy fogna egy flakon rovaritrót... Ördögi
six - Lehet, hogy igazad van, és egyből a lefújná. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 21, 21:12:16 írta gyalogbagoly » Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6131 Dátum: 09 nov 21, 21:11:35 »

...Sztem Ukitake nem lusta...Csak kicsit túl görcsölia a dolgokat s amíg töri magát magában addig elmennek a harcok mellette, Kyouraku na ő tényleg lusta szóval nem fogja fenéken billenteni tépelődő barátját h. csinálni kellene vmit... De pl. a mostani anime részben h. Zaraki mondta h. megy és kész mega  barlang szájánál si elindult így Ukitake is könnyebben elkezdte végeznia a feladatát...
S TBCje vanXDXDXDXD Hm...hát tényleg majd lenyakazta szegény Kaient amikor belendűlt...

Ez sem rossz rovarírtó elő...Tényleg...XDXDXDXD De van egy B variáció>>> fogócskázzanak a kardjai emberi formábanXDXDXD
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 21, 21:13:56 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
gyalogbagoly
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 199


« Válasz #6132 Dátum: 09 nov 21, 21:16:34 »

Soi ellen bevethető pl. egy Yoruichi alakú légypapír... Gondolkozik
OFF: Animax 21:40 D.Gray-man - Off vége
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 21, 21:17:46 írta gyalogbagoly » Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6133 Dátum: 09 nov 21, 21:17:03 »

Mint mindig, ha Soifon rosszalkodik, akkor megjelenik a mama és lehűti kis kedvencét. Itt burkoltan Yoruichire gondoltam ikszdé A rovarirtós ötlet nagyon tetszik. Ha megkapom a Bleach további íreói jogait, majd beoltom vele Soifont  Ördögi ikszdé Én is elfogult vagyok Ukitakével, de azért mégis látom, hogy Uki lusta Nevet Csak még nem ivott annyit, mint Kyouraku, hogy l***arja, ki mit gondol a lustaságáról ikszdé
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6134 Dátum: 09 nov 21, 21:19:06 »

Lehet h. igazad van SixXDXDXD Nem is rossz elmélet ő még játsza h. nem lusta.... Nevet Nevet Nevet Igen adjuka a te kezedbe  ableach írásátXD S legyen benne rovarírtó szer Nevet
Úgy megnézném ha egyszer Ukitake és Kyouraku egyszerre full részegre berúgna...És harcolni kellene..
Tényleg szerintetek ki nyerte a széken ülős versenyt? Én kihozom egyértelmű győztesnek Ukitakét...
Off:gyalogbagoly vettema a rejtett üzenetetXD
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 21, 21:22:18 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Oldalak: 1 ... 407 408 [409] 410 411 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!