24 szep 28, 22:04:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 356 357 [358] 359 360 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1701343 alkalommal)
0 Felhasználó és 32 vendég van a témában
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #5355 Dátum: 09 szep 26, 19:53:34 »

 Nevet Nevet harcoltak akkor mikor szétvagdalták az állatkákat...Mármint WW állatkáit...
Nah igen Hiyorinál nem jött be nagy fegyver.... De majd szokjuk.... De azért jó lett volna ha Hali ellen harcoltak volna....nah mindegy...
Shinji fegyvere tuti nem elsz elrontva vhogy úgy érzem ő az a karakter aki nagyon nagyon ki van dolgozva és tulajdonképpen Ichigo mellett az egyik legfontosabb szereplő, sztem az ő Zanpakutoja olyan kidolgozott lesz mint a Senbonzakura vagy Hitsu Hyorinmaruja...Vmi laza és vékony...Más nem illene Shinjihez..
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #5356 Dátum: 09 szep 26, 20:28:25 »

Sztem Kubo elfogja rontani! Nevet Annyira nagyot akar majd alkotni, h elrontja! Am sztem hozzá is vmi dárda illene xD de nem oan nagy meg nem oan vaskos mint Lisának! Am Ginnek sincs  olyan jó kardja ( kidolgozottság szempontjából9 hisz csak meg tud hosszabodni azt anyi! >.<# Tousené amúgy meg ötletes kard! Zaraki meg tanulhatna 1 shikait! Nevet Annak a kezébe 1 balta illene oan még úgy sincs! Nevet
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #5357 Dátum: 09 szep 26, 20:38:22 »

Most estem le a székről Zaraki kezében elképzelem a baltát.....XDXDXDXD
Shinjinek olyasmi mint Lisának? Nem tom igazából ha nekem kellene Shinjinek kardot alkotni bajba lennék... Fogalmam sincs milyet alkotnék neki.... Hát az is igaz ha valakinek vmi nagyon jót akar az ember alkotni annak lehet hogy nem sikerül...Sztem Hiyorinak jó kardot akart Kubo (abból kiindulva h.a  Maszkja nagyon ott van) de valahogy nem lett olyan király mint Lisáé...
Egyébként én vkinek egy olyan kardot adnék ami kicsit oylan mint egy lézerkard (csak azért annál kicsit kidolgozottab a lényege viszont ugyanaz lenne) a másik ötlet pedig mindiga  villámokkal átjárt penge...De hogy ezeket kiknek adnám az jó kérdés....Egyébként víz alapú penge is lehetne még mert kevés van, ha jól emlékszem csak Kaienné volt az...Azzal is lehetne szép támadásokat csinálni...
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 26, 20:42:49 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #5358 Dátum: 09 szep 26, 21:26:27 »

Sztem most kicsit csillapodjon Kubo, nem kell enyi ú jshikai! legye ninkább kevesebb de azokat mutassa be rendesen és ne úgy, h elmondja a kard nevét, csinál 1 támodást azt enyi volt! A manga elején, mien szépen bemutatta a kardokat....csak háát jönnek az új szereplők... >.<# Jó most volt 1 Kyouraku shikai amit szépen kidolgozott ez piros pont...bár lehet, h a Vaizárdok képességeit később lövi le, mint annak idején Ukitake és kyourakunál..láttuk a shikai alakot, de ne mtudtuk a képességüket ( Yama harc) ! Bár egyre erősebb ellenfelek lesznek, lehet h a shikai-ok ideje leáldozóban van / lesz!
Naplózva
gyalogbagoly
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 199


« Válasz #5359 Dátum: 09 szep 26, 23:13:37 »

RoB - Vinnyogtam a röhögéstől, mikor elképzeltem, ahogy Zaraki egy baltát lengetve közeledik (egyből a régi filmek félszemű, középkori hóhérai ugrottak be). Nevet Amúgy a szecskázós horrorokban vannak ilyen jelenetek, jujj! A bankai-ja vajon mi lenne? Láncfűrész? Mondjuk ahhoz a melákhoz csak egy atombomba illene... Gondolkozik Nevet
asthi - Nekem is az az érzésem, hogy Shinji fegyvere el lesz rontva. Nem lennék Kubo helyében, mert elég kemény dió lehet kitalálni egy megfelelőt. Persze az is előfordulhat, hogy olyan jó shikai-t kap, mint Kyouraku - nekem legalábbis bejött.
Shinji-hez illene pl. valami ostorszerű cucc egy pici ököllel a végén, ami előbb fityiszt mutat, aztán orrba pöccint, végül - ha már eléggé felbosszantott - megnő a tízszeresére, és jól pofánver. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 27, 04:26:29 írta gyalogbagoly » Naplózva
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #5360 Dátum: 09 szep 27, 09:05:24 »

Zaraki alapból shikaiban van ,mint Ichigo csak ő nincs összhangaba a  zanpijával. Tudjuk ugye ,hogy visított anno a kard.
Na már most ,ezért azt sem tudjuk meg Zaraki se tudja mi a shikaia speciális képessége nem ,hogy bankai. Gépágyú? ikszdé
Ginnek a bankaia ütni fog és még elképzelhetőnek tartom ,hogy nem egy shikai képessége van csak. Ez is elég szivatós végtelen hosszú és jó gyorsan menő kard. Sniper zanpi. Nevet Kétlem ,hogy azt a 3rd seatet ezzel ölte volna csak meg.
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 27, 09:08:21 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #5361 Dátum: 09 szep 27, 09:08:13 »

Nem lehet shikai-ban, hisz ne mis beszélt a kardjával: ichigo harcnál....és Ichigo is csak ugy tudott shikai-ba menni ha ki mondta  akardja nevét ergo beszélt is a karddal! Szal az csak 1 sima forma!
Naplózva
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #5362 Dátum: 09 szep 27, 09:13:08 »

"His Zanpakutō unlike others has no seal on it, its is always in its true form. Despite not knowing its name his Zanpakutō is constantly released in some form of released state due to his immense Spiritual Pressure (much like Ichigo's Zangetsu). In other words his Zanpakutō is constantly in a Shikai state without having the additional abilities a Shikai may grant its user."
Ez tökéletesen elmagyarázza a dolgot. Olyan ,mint Ichigo Zangetsuja ott sincs alap állapot. Nem kell tudnia nevét és beszélni vele ,mert alapból shikaiba van ,de így a  speciális képességeket nem tudja ,mert ahoz név kell és bankait se ,mert ahhoz meg összhang. Sosem figyelt a kardjára és nem hallja ,hogy szenved. Ichigo meghalotta anno Zaraki kardját.
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 27, 09:16:06 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #5363 Dátum: 09 szep 27, 10:11:06 »

Azért valamit fejlődött Zaraki, mert legalább annyit tud, hogy férfi a kardja (asszem Nnoitoránál mondja).
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #5364 Dátum: 09 szep 27, 10:28:48 »

Ja ott valami volt és remélem villantani fog végre. Sajnáltam mikor kiakadt az Ichigo harc után.
Yachiru is megmutathatná már miért hadnagy. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 27, 10:30:30 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #5365 Dátum: 09 szep 27, 11:04:29 »

Amúgy Kenseinek, a kése az most shikai alak v sima? Gondolkozik És mi is a képessége a kardjának? a szelet pengévé alakítja? Gondolkozik
Naplózva
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #5366 Dátum: 09 szep 27, 12:31:46 »

Hozzá mixeli a saját lélekerejét és tudja manipulálni a szelet.
Air Blades,Energy Blast ennyi eddig amit láttunk.
Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #5367 Dátum: 09 szep 27, 12:52:33 »

Kést csak hobbiból hordja Kenseinek van normális hosszú kardja (ott van amikor Ichigoról leszedik a maszkot a Hiyorival való harc után). Kensei kardja is király.....
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #5368 Dátum: 09 szep 27, 13:07:01 »

Igen, Pnedulumba volt mutatva hogy alapba neki is hosszú a kardja és az a kés már a shikai formája, neki tényleg jó kis shikai van.
Naplózva

RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #5369 Dátum: 09 szep 27, 15:35:50 »

Thx a válaszokat! Azon filóztam, h Kyouraku és Ukitake mért nincs a 0. osztagnál? És Mifune-t meg felvették! Sztem ez a 0. osztag max. 10 fős lehet...amennyi kapitány van(13)...így elég kevesett léptethetnek elő... Gondolkozik
Naplózva
Oldalak: 1 ... 356 357 [358] 359 360 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!