24 szep 29, 23:36:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 357 358 [359] 360 361 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1702921 alkalommal)
0 Felhasználó és 87 vendég van a témában
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #5370 Dátum: 09 szep 27, 16:21:40 »

Ja Starrk emlékeiben nem látni Yammyt. Érdekes.  Gondolkozik
http://www.mangatoshokan.com/read/bleach/43/375/8
Vagy Starrk mögött ál vagy valami más van. . Ugye Starrk nem olyan régen tag szerintem. Aizen is már az új style-al kereste fel. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 27, 16:27:22 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #5371 Dátum: 09 szep 27, 16:48:21 »

Thx a válaszokat! Azon filóztam, h Kyouraku és Ukitake mért nincs a 0. osztagnál? És Mifune-t meg felvették! Sztem ez a 0. osztag max. 10 fős lehet...amennyi kapitány van(13)...így elég kevesett léptethetnek elő... Gondolkozik

Sztem jelenleg nincs üres hely a nulladik osztagban azért nincs ott Kyouraku meg Ukitake szerintem (saját elképzelés) amint lesz hely (meghal vki onnan) sztem megint lesz előléptetés....és igen valszeg kevsebb főből áll minta  13 őrosztag kapitányainak száma...

Na igen Yammyval még tuti lesz vmi furcsaság... Huh és tényleg Stark nem lehet régen tagja a setét oldalnak...Cska pár hónapja?...Huh szegény Stark...
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 27, 16:51:41 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #5372 Dátum: 09 szep 27, 16:53:03 »

Hát azért az állandó létszám 13 az őrosztagba ,de ez semmit sem jelent szerintem. Amúgy meg megkeresik és akkor mehet ,de ha nem akar nem muszáj.  Ja és 2000 évee lett akadémia ha ezt vesszük kétlem ,hogy csak 10 ember van a 0. osztagba. Ja a másik érdekes dolog ,hogy hova lettek a legőregebbek még Kyorakuékon kivül,Shinjiék előtt,után ,mert lenniük kellett.
Mind meghaltak ?! Kicsit abszurd lenne....  >.<#
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 27, 16:56:50 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #5373 Dátum: 09 szep 27, 16:57:50 »

Végülis eléggé megcsappana SS hadereje ha elmenne Kyouraku és Ukitake... Am sztem Yama is vmi guard lehetett régen...csa ka király mondhatta neki, h csináljon kiképző központot..stb...azt köré épült SS! Azt kiderülne, h Yama kisfingó a Royal Guardokhoz képest! Nevet
Naplózva
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #5374 Dátum: 09 szep 27, 17:01:30 »

Király lenne kiderülne ,hogy SS csak egy kis határ tartomány. Nevet A királyi dimenziója meg jó nagy.
Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #5375 Dátum: 09 szep 27, 17:31:06 »

Sztem az SS haderejébe vissza kellene rakni a Vaizardokat meg Uraharát meg Yourichit és akkor minden rendben...És mehetne Ukitake meg kyourakua  0. osztagba Yammával együtt és Shinji lenne az új főkapitány....
Jajj de érdekelne már eza  királyi dimenzió meg 0. osztag.....
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 27, 17:31:44 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #5376 Dátum: 09 szep 27, 18:35:28 »

Mi is úgy járunk jól, ha minél később jelennek meg, hisz a 0. osztagon l és a királyon kivűl nem lenne más...hacsak kinemtalál vmi új fajt....v más száműzőtt shinigamikat ( pl.: Urahara, Isshin, Yoruichi)
Naplózva
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #5377 Dátum: 09 szep 28, 14:09:30 »

English medium-high version. http://www.mangatoshokan.com/read/bleach/898/375/1 (Ha valaki érdekelne. Nevet


http://www.mangatoshokan.com/read/bleach/898/375/24
Itt azt mondja. Let us go. Ami annyit tesz menjünk és a magyarázása Halibelnek meg ,hogy úgy tűnik nem elég erős ,hogy neki szolgáljon. Magyarán kikisérletezte ,csak egy teszt volt. Az espadak tesztje.  >.<#
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 28, 14:10:13 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #5378 Dátum: 09 szep 28, 17:23:22 »

Tök más ez a fordítás, mint a magyar fordítások.. Gondolkozik Ez a let us go? ez most mi DoN? ( ránézésre te v itt a pro angolos!) Nevet
Naplózva
kagura
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37

macskag


« Válasz #5379 Dátum: 09 szep 28, 19:04:54 »

am ezen én is gondolkodtam és el nem bírok képzelni japánul bármit ami úgyhangzik hogy "menjünk" és mást jelent mint hogy... mejünk  smirksweat

eredeti japán scan nincs valakinél?
Naplózva

anti-bagó club alapítótag ( másik alapító: sani-chan )
nem KGB és nem FBI és nem ügynök. sem.
asszem még Viir macskája és Noé lánya is -_*
amúgy egyenes fekete haja van. és középfokon hazudik angolul
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #5380 Dátum: 09 szep 28, 19:08:08 »

Bárcsak az lennék. Nevet Annyit tesz Gin, Kaneme, Let us go. =Gin,Kaname,Menjünk.  Egyértelmű ,hogy lelépnek és a fejezzük ezt be meg az espadakra vonatkozott és nem a shinigamikra. Menjünk magyarán elmenni és nem menjünk megölni őket.  (shinigamikat)
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 28, 20:00:25 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #5381 Dátum: 09 szep 28, 20:43:54 »

Tényleg más ez a fordítás.... Most elolvastam angolul és Kyouraku szövege is hát kicsit más... Legalábbis más a lényege... Ebbena  verzióban nekem jobban tetszik mert sokkal értelmesebb gondolatokat fejt ki Kyouraku....
Hm... Hát igen ez a menjünk vonatkozhat arra is h. elmenni és nem vág hozzá gyilkos fejet szóval nem hiszem hogy a menjünk!!!Öljük őket meg című mondat lenne.... De nem hinném h. lelépnének hanem sztem biztos most következik az amit Aizen eredetileg tervezett...Lehet hogy átmennek vmi más dimenzióba? Mondjuka  királyéba? vagy esetleg az SSbe.... Mondjuk az eddgi harcnak valszeg az volt az értelme h. előcsalogassáka a vaizardokat....
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 28, 20:51:59 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
zioxx
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


« Válasz #5382 Dátum: 09 szep 28, 20:54:15 »

egyébként Let us go, nem azt jelenti hogy menjünk, hanem annyit jelent engedj/engedjetek el, bár lehet csak japánból fordították rosszul, mivel az hogy Menjünk az Let's go. de nem let us go. bár valószínűnek tartom, hogy rossul irták, mivel onemanga-n let's go van.

edit: visszavonom hülyevagyok most esik le, hogy let us go mind2 lehet xddddd bocs srácok.. pedig 11 éve tanulok angolt x'DDD
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 28, 20:59:21 írta zioxx » Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #5383 Dátum: 09 szep 28, 20:58:07 »

sztem az csak elírás... Miért mondane Aizena  többinek olyat h. hagyjatok elmenni (elvégre ő az Isten) és közben úgy néz mint aki azt mondja menjünk... Lehet h. hülyeség de én alapban Let's gora gondoltam...

Off: Jól van én is hülye vagyok......a hagyjatok elmenni az let me go....


« Utoljára szerkesztve: 09 szep 28, 21:10:50 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #5384 Dátum: 09 szep 28, 21:18:32 »

a let's go a let us go rövidítése.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 357 358 [359] 360 361 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!