24 szep 29, 23:32:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 359 360 [361] 362 363 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1702833 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #5400 Dátum: 09 szep 29, 16:03:00 »

Na végre engem nem zavar egyáltalán, hogy Halibel elhullott úgy is csak idegesített, és az időt húzta :/. WW meg talán nem is olyan fogyatékos mint amilyennek látszik Nevet. Most már remélem Aizentől, de főleg Gintől láthatok valamit Mosolyog.
Naplózva
gyalogbagoly
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 199


« Válasz #5401 Dátum: 09 szep 29, 16:14:59 »

Engem WonderGügye legalább annyira idegesít, mint Tousen. Valahogy már az első megjelenésekor is kiütést kaptam tőle, de kiemelten rühellem a kis görényt, mióta hátulról átintegetett a kedvenc kapitányomon. Szeretném már látni, ahogy végleg padlót (tetőt?) fog - lehetőleg Tousen-nel együtt! Ördögi
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #5402 Dátum: 09 szep 29, 16:17:56 »

Idézet
gyalogbagoly irta:
Azon gondolkodám, hogy Shiba Kaien már vagy 40 éve halott, ugye? Mégis hogy lehet, hogy Ukitake eddig nem kapta parancsba, hogy válasszon helyette valakit?

Kiváló meglátás, föleg ha azt veszül hogy Yama-jii még a Rukiához füzödö harcok végefelé mondta ukitakénak (Renjire célzot) hogy ha egy hadnagyot meg is kell ölni nemszámit mert könyedén potolhato.

bár az is igaz hogy Sentato és kione 3. és 4. tiszt jelenleg de hogy mittudnak arrol nincs info
lehet hogy simán lehetne bármelyikböl hadnagy csak uki nemtud vagy nem akar dönteni, lehet hogy direkt élvezi a kis kabaréjeleneteiket (megjegyzem anno Renji 6.tisztböl lett egyböl hadnagy)



Hát parancsba biztos nem lett foglalva miert Ukitake mindig betartja a szabályokat. De azt hiszem valóan választhatna magának új hadnagyot Kaien halálán túl kell lépni. Viszont valószínüleg valamennyire élvezi is h. a két 3. tisztje ott rohangál körülötte, meg sztem igazából szíve szerint biztos Rukiát rakná meg hadnagynak csak az a baj, hogy azt meg Byakuya nem engedi... Kyouraku is túllépett annyira Lisa halálán h. lett új hadnagya... Viszont az is igaz h.a  13. osztag nem harcra van állítva, hanem inkább az átjárok nyitására illetve fenntartásásra(Ichigoék hazafelé,bountoknál), információ szerzésre (Aizenről) láttuk Ukitakét és osztagát a kommunikációs irodában ami vmilyen szintena  12-es osztaggal lehet együtt...Meg az osztagban sok lány van ( ezt a Amagai fillerben láthattuk) szóval lehet hogy az osztag ilyen jellegű feladataiból következik hogy habár nem tökéletesen de elmegy Kiyone és Sentaro szolgálata. (Nincsen még shikaijuk sem mert akkor most Muramusa elvette volna, illetev a movie kettőben is shikai nélkül rohangásznak na meg Soi könnyedén elbánt velük) viszont ellkesek és megbízhatóak. Cska aza  fura h. Ukitake elvileg idejének nagy részét saját házikójában tölti akkor nincs domináns vezető az osztagban..Talán ez azt is jelenti hogy a 13-as osztag nem annyira katonai így sokkal egyenrangúbbnak kezelik egymást és csapatban dolgoznak talán nem is kell domináns vezető...Mondjuk Ukitake vészhelyzetre ott van...

Halál WWre!!!!!!!!!!  Ördögi Ördögi Ördögi Ördögi >:)Mert keresztül nyúlta  kedvenc taichomon.......De mondjuk durcva lett volna ha Mashiro legyőzte volna... Mert az azt jelentené hogy Ukitake nagyon gyenge.....Meg Kensi harc nélkül nah az se lett volna valami szuper megoldás. Kensei jól harcol szal harcoljon..Meg jó képessége vana  kardjának...
Jó rész lesz ez Aizen akcióba lendül...Valahogy úgy érzema  jó oldal most kutyaszorítóban lesz aztán jön Ishin s puff annyi Aizennek....Legalábbis remélem...

Off: Gyalogbagoly: Utáljuk együtt WWt klub?XDXDXDXDXD jah és persze Ukitake forever...
 
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 29, 16:32:37 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #5403 Dátum: 09 szep 29, 18:26:52 »

Kensei azt mondja, hogy "Hiába vagy gyerek, nem fogom magam visszafogni (ellened)."

Hö. Harribel bátor volt. Ezek után simán el tudom képzelni, hogy javába küzdenek, aztán Starrk lelövi Aizent miközben ordít, hogy halkabban, mert nem tud aludni.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #5404 Dátum: 09 szep 29, 18:29:29 »

Ezek után simán el tudom képzelni, hogy javába küzdenek, aztán Starrk lelövi Aizent miközben ordít, hogy halkabban, mert nem tud aludni.

LoL az nagy lenne Nevet Bár azt hiszem van ennél nagyobb gondja is... Azért kiváncsi leszek a kapitányok reakcióira Aizen kijelentését illetően ^^
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #5405 Dátum: 09 szep 29, 18:37:27 »

De most ien erős lenne, h egyszerre 8-9 kapitány szintű emberrel eltudjon bánni? Ugye ott van: Love, Rose, Kyouraku, Yama, Hitsu, Hiyori, Lisa, Soifon, Hacchi. Azért az röhely lenne...  
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 29, 18:38:06 írta RoB » Naplózva
gyalogbagoly
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 199


« Válasz #5406 Dátum: 09 szep 29, 18:39:54 »

Azért shikai-ja biztos mindkettőnek van, csak nem jutnak el odáig, hogy használják is - mert kimerülnek abban, hogy jár a szájuk. Ördögi Nevet
Ha Wondi könnyen legyőzhető volna, az sem jelentené azt, hogy Ukitake gyenge, csak figyelmetlen volt. Szomorú (Yama bá, Büntit neki, hogy többet ne forduljon elő! Ördögi )
Isshin-t én is várom már, de azért nem hiszem, hogy Aizen szintjén volna. Bár okozott már meglepetést... Gondolkozik
Ishida apja viszont tutira kimarad az egész cirkuszból - szerintem. Pedig csípem, de csak akkor, ha a két "öreg" együtt van. Vicces volt, mikor a hagyományos Quincy öltözetekről beszélt, aztán rálőtt Isshin-re, mikor a régi ruháit akarta megmutatni. Még volt egy olyan jelenetük, amin fetrengtem, de nem emlékszem rá. Gondolkozik
asthi - Az Utáljuk Együtt WW-t Klub ezennel létrejött! Nevet És persze éljen (ajánlom Kubo-nak) Ukitake! Nevet
Narutoclone - Az egy állati jó poén lenne! Nevet Nevet
A kapitányok reakciói engem is érdekelnek. Főle az, hogy Yama mit lép. Gondolkozik Azért nem csak kapitányok vannak ott, csak sajna az alacsonyabb rangúak többsége félholt.
Ha Kubo most hirtelen úgy dönt, hogy Tousen-t is odapakolja közvetlenül Aizen mellé, akkor biztos gutaütést kapok! Már épp kezdtem örülni, hogy Komamura és Hisagi lerendezik a mocskot. Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 29, 18:41:23 írta gyalogbagoly » Naplózva
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #5407 Dátum: 09 szep 29, 19:02:57 »

Aizennek is vannak azért elvárásai leverni 1 kapitányt és két vaizardot van önbizalma akkor....  ennyire csak nem becsülhette túl  Harit.
Ennyi az espadáknak  , kár.  Jama -ji mi a túrót kuksoll már ? -csapna már oda aizennek végre, 3an vannak összesen.
Ideje véget vetni a tea délutánnak. Spoiler édes kevés rem annál több történik.
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #5408 Dátum: 09 szep 29, 19:43:38 »

Ennyire Aizen halálát akarja mindenki Nevet akkor milyen hamar vége lenne már mindennek. Akkor én vagyok itt az egyedüli aki bírja Aizent, Ginről nem is beszélve Nevet Tousen viszont tényleg elkotródhatna. Őszinte leszek örülök neki, hogy levágta Halibelt így legalább felpörögnek az események, meg ami azt illeti engem már a kapitányok is nagyon idegesítenek :/. Különösebben az sem zavarna, ha 1-2 kapitányt levágnának a francba, azzal is kicsit felpörögnének a dolgok.
Naplózva
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #5409 Dátum: 09 szep 29, 19:57:57 »

Train:Nézd meg az avatarom. Nevet
Amúgy Wonda nem gyenge és egy nagyon fontos szerepet rábízott Aizen,mégpedig ,hogy kiszedje Yama-bá shikaianak szoritásából. Spec.
Mindenki támadjon rá aztán kulcsot kovácsol? Nem jutott eszetekbe? Nevet Felér ezek lélekereje 100k emberi halandóéval?  Gondolkozik
Tudom elég furcsán hangzik ,de Aizenből simán kinézem.
"Elfáradtam a várakozásba ,ezért megkovácsolom belőletek." LOL lenne. Nevet
Visszatérve és viccet félretéve. Remélem én is azért azon a 20 lapon van még más is ,mint ez.
Aizen nem lehet isten. Képtelenség ,hogy sebezhetetlen. Senki még meg se bírná karcolni.
gyalogbagoly: Fogsz még te itt ájuldozni Isshinen. Nevet
Azt bírnám ,hogy ha beállítana és mondaná:
"Kids, this is pathetic!"     >.<# Ördögi
Megint lenne egy Hitsu reakció.
"Hányan vannak ezek a kemények még?!!!!"  Hümm-hümm
Aizen bastard mostmár így hívjuk. Kiharcolta magának. Tényleg superman.  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 29, 20:08:49 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #5410 Dátum: 09 szep 29, 20:18:20 »

Don ez tényleg eléggé Aizenes szuperhúzás lenne.....Fuh... Azért nem lenne semmi, ha megtámadják akkor kulcs lesz ah nem támadják meg meghalnak... Lehet hogy tényleg erre megy ki a  játék.Hogy ez nekem nem jutott eszembe... Így minden össze állna miért voltak a Espadák és mi a  cél... Egyébként sztema  kulcsot megfogják csinálni Aizenék, mert különben most kellene legyőzni és a sorozat nem úgy néz ki mint ami féléven belül lezárul most kezdődött el végre az igazi csata. Szóval sztem lesz kulcs és jön a király dimenziója meg a 0. osztag... S újabb harcok visszaemlékezések...

Yama sztem teljességgel nem való főkapitányi posztra nincs agya...Vagy legalábbis nem használja a fejét túl sokszor... Mert ah Aizennek tényleg eza  terve akkor megint kegyetlenül becsaptá, hiszen bevette az Espada maszlagot...

Hm...Hát igen a jó oldalról si elképzelhető valamiféle hullás, csak az a gondom ezzel hogy Kubo nem tud stílusos halált csinálni senkinek...

És szeretnék látni egy fél kockát Ukitakéről...Mondjuk most erőátrendeződés van így van esély h. lesz valami kép h. fuh de kevesen maradtak mennyien megsérültek és ez mind Aizen műve... Remélem lezs ilyen mert látni akarom h. Ukitake él..... (de azt hiszem ezt nyögdécselem már ki tudja mióta csoda nem csoda kezdem magamat unni szóval Kubo légyszíves...)
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 29, 21:45:50 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #5411 Dátum: 09 szep 30, 11:46:06 »

Megérkezett a Bleach Movie 3 - Fade to Black

http://www.tokyotosho.info/search.php?terms=fade+to+black&type=0
Naplózva

Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #5412 Dátum: 09 szep 30, 14:16:05 »

Király ,de tudtam előre. Mosolyog
Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
Nikol
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3654


Trollhercegnő 3:)


« Válasz #5413 Dátum: 09 szep 30, 15:49:42 »

A spoiler új változata:

ハリベル、愛染攻撃、斬ったのは幻で背後から肩辺りを愛染に刺されそのまま落ちてくハリベル
Harribel attacks Aizen, but the thing she cuts is an illusion and she's pierced in the shoulder region by him from behind. That's the way she falls.
愛染、「始めようか、13隊そして不出来な破面もどき達」
Aizen: "Shall we begin, Gotei 13 and the pseudo arrancar?"
それを白がみて最後のエスパーダやられちゃったとポツリ。
Mashiro is by herself watching the last espada be defeated.
その傍で倒れてるWWの指がピクリ。
Nearby the fallen WW flutters his fingers.
それに拳西が声を上げる。白、わかってるってと襲いくるWWを廻し蹴りで一蹴。
Kensei calls out. She answers, "Right!" and kicks away WW, who was charging at her.
拳西、こいつらレベルの敵だと消耗が激しいから時間切れになる前に1度仮面取ってつけ直せと忠 告するが、
Kensei says that against opponents of this level her energy will be depleted quickly so she should put away her mask for a bit to recover before her time runs out.
白、あたし普段どんだけ虚化できると思ってるの?15時間だよ!このまま夜中でもいけるよ!
と言ってる間にWWが更に襲い掛かる、しつこい!と顔を掴んで叩きつける白。
She respondes, " Don't you know I always use my mask? 15 hours! I can even stay like this until midnight! As she says this WW once again tries to attack her. "Stubborn!" she yells as she grabs his face and punches him.
それを耐えて、白のマフラーをつかんで投げるWW。
WW withstands that, grabs her scarf and tosses her.
両者更に激突。白が白スーパー虚閃!!っと蹴りで虚閃を放つがかき消すWW。
They clash some more, and then Mashiro does a Mashiro Super Cero. However WW erases it.
更に攻撃を加えようとする白だが、途中で仮面が半壊する。「やば、時間切れ?」
Mashiro tries attacking some more, but as she tries half her mask breaks away. "No way. I'm out of time?"
そこへWWが顔面パンチ、更にパンチをするところで拳西がパンチを受け止める。
So WW punches her in the face. As he tries it again Kensei stops it.
WW「あ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~・・・?」
WW: "Aaaaaaaaaaahhhhhh...?"
拳西「悪りぃな、俺はガキに加減できるほど大人じゃねえぞ・・・!」
Kensei: "Sorry, but I'm not the kind of adult who makes allowances for kids...!"

Hát így egy picit másabb a helyzet, de akkoris... Mashironak a 15 órából hogy lett pár perc?
Naplózva

Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #5414 Dátum: 09 szep 30, 17:24:05 »

Spoiler képek:
http://www.imagebam.com/image/0abcbe50620628/ (Halit átszúrják)
http://www.imagebam.com/image/afc55950620632/ (Mashiro vs WW round 2)
http://www.imagebam.com/image/68bbf950620639/ (Maszk széttörés amelyben WW lehetőséget lát a támadásra)
http://www.imagebam.com/image/db084150620652/ (Pofon Mashironak amely kiüti és egyben eltőri a maszk maradékát is ,ezekután bepörögne Wonda.... de!... Megjegyzem a kis képen úgy lóg a nyelve ,mint valami kutyának..  smirksweat  Pojén)
http://www.imagebam.com/image/eb547250620656/ (.....Kensei a helyén van és megmenti Mashirot)
http://www.imagebam.com/image/f0797550620678/ (WW kérdő és Kensei kemény nézése)

Nikolka: Úgy tűnik a tartós harc fáradást,koncentráció képesség vesztését és ilyen zavarokat képez a maszk fenntartásában. Szegényt rendesen eltrafálta WW.  Pontosan Meg ő ilyen hiperaktív és tesz a taktikára,logikára és a jó,figyelmeztető szóra.
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 30, 17:30:36 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
Oldalak: 1 ... 359 360 [361] 362 363 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!