24 jún 28, 22:38:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 358 359 [360] 361 362 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577992 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #5385 Dátum: 09 szep 28, 21:27:43 »

már rájöttünk..... smirksweat smirksweat smirksweat smirksweat smirksweat
Áh de kicsit mérges vagyok azért Kubora... Ha már egész nyáron az Espada kaszabolás ment akkor lehetett volna benne annyi h. mutat egy normális Halibel vs. hiyori Lisa harcot.......Pont trollkodás közben gondoltam bele: Halibel jó csaj jó ruhában (amit az animébena  fiúk nagy bánatára jól elszúrtak) és ennyi...
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 28, 21:31:06 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #5386 Dátum: 09 szep 28, 21:41:52 »

ja igaz, nem frissítettem, bocs Nevet
Naplózva
gyalogbagoly
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 199


« Válasz #5387 Dátum: 09 szep 28, 22:23:53 »

asthi - Én nem bánom, hogy ilyen simán megszabadultunk a bögyös-faros ribitől, pont attól tartottam, hogy Kubo majd jó sokáig elhúzza a lekaszabolását. Ördögi
Azon gondolkodám, hogy Shiba Kaien már vagy 40 éve halott, ugye? Mégis hogy lehet, hogy Ukitake eddig nem kapta parancsba, hogy válasszon helyette valakit? Az egy dolog, hogy ő magánemberként még mindig nem volt képes túltenni magát Kaien halálán, de kapitányként - szerintem - kötelessége volna megtenni. Yama tényleg beszólhatna már neki, hogy "Ugyan válassz már egy másik hadnagyot, mert a tiéd az egyetlen olyan osztag, ahol nincs!" - Bagoly megint gonosz, de tényleg milyen már, hogy ha a kapitány gyengélkedik, akkor a 13. osztag a két debilre van bízva?! Na jó, ketten együtt, ha nagyon jó napjuk van, akkor talán kitesznek egy (Oomaeda) hadnagyot.Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 28, 22:31:38 írta gyalogbagoly » Naplózva
cyberwolf21
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170



« Válasz #5388 Dátum: 09 szep 29, 08:00:15 »

Idézet
gyalogbagoly irta:
Azon gondolkodám, hogy Shiba Kaien már vagy 40 éve halott, ugye? Mégis hogy lehet, hogy Ukitake eddig nem kapta parancsba, hogy válasszon helyette valakit?

Kiváló meglátás, föleg ha azt veszül hogy Yama-jii még a Rukiához füzödö harcok végefelé mondta ukitakénak (Renjire célzot) hogy ha egy hadnagyot meg is kell ölni nemszámit mert könyedén potolhato.

bár az is igaz hogy Sentato és kione 3. és 4. tiszt jelenleg de hogy mittudnak arrol nincs info
lehet hogy simán lehetne bármelyikböl hadnagy csak uki nemtud vagy nem akar dönteni, lehet hogy direkt élvezi a kis kabaréjeleneteiket (megjegyzem anno Renji 6.tisztböl lett egyböl hadnagy)

« Utoljára szerkesztve: 09 szep 29, 08:04:07 írta cyberwolf21 » Naplózva

"Éljél úgy, mintha holnap meghalnál, de tanulj úgy, mintha örökké élhetnél." (Mahatma Gandhi)
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #5389 Dátum: 09 szep 29, 12:06:19 »

Én úgy tudtam h. mindketten 3. tisztek. És sztem egyik sincs hadnagyi szinten, ahoz Soi túlságosan könyedén lelépte őket.
Naplózva

Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #5390 Dátum: 09 szep 29, 13:26:54 »

Wonda felkel és átvált gyilkoló módba. Nevet Halibel is kiütve.
Soruce: FLOL
Credit: Sheetz
Verification: Confirmed

ハリベル様が 最後の力を振り絞り 愛染っ!! と腹に突き刺すが 鏡を割った状態みたいにな り
Harribel, with her last ounce of strength, cries "Aizen!!" and stabs him in the abdomen. However, it's just a shattered mirror.
愛染  面倒なことはさせるな 私に二撃めをさせるな
Aizen says things like, "You're causing me such trouble. Making me attack you twice."
見たいな事をいい後ろから型らへんをずぶりと突き刺し ハリベル様は落下…
and then skewers her from behind. Harribel falls...
さあゴテイ13隊?と中途半端な仮面ども かかってきなさい な事をいい
Then he asks the Gotei 13 captains and rest of the vizards to come.
場面は変わり マシロさんへ
Scene changes to Mashiro.
マシロ  あららエスパーダさんみんなやられちゃったね…
Mashiro: "Look at that. The Espada were defeated..."
しかしwwが復活しマシロへ襲い掛かる
But WW revives and attacks her.
2人の攻防が続き 69が いったん仮面を戻せ!もう時間が限界だろ というが
The two have an exchange, and Kensei yells at her to temporarily put away her mask because there's still a limit.
いうこと聞かないマシロが突っ込み途中で仮面状態がとけ
But she doesn't hear him and as she's making a riposte her mask dissolves.
wwの一撃を顔面にうけて吹っ飛ばされてしまう
WW fires at her face and she's blown away.

69が吹っ飛んだマシロを抱きとめ
Kensei catches her in his arms,
俺はガキにだろうがなんだろうが手加減しねえぞ
and says that kid or not, he's not going to go easy on him.
って所で 完です
The chapter ends.
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 29, 13:29:29 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #5391 Dátum: 09 szep 29, 13:45:02 »

Én ebből anyit értettem ,h Kensei azt mondja, h ez nem lesz 1 könnyű menet  Nevet
Naplózva
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #5392 Dátum: 09 szep 29, 13:52:01 »

Wonda felkel ezen csodálkozik Mashiro. Mashirot eltalálta Wonda. Kensei kapja el a zuhanó Mashirot és mondja WW-nek ,hogy nem fogja hagyni magát hiába gyerek. Aizenes rész meg Halibel kiakadása majd leesik. Aizen meg megkéri a Gotei 13 kapitányait és a Vizardokat ,hogy  jöjjenek. Magyarán támadják meg. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 29, 13:59:22 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #5393 Dátum: 09 szep 29, 14:00:51 »

Az komoly ( Aizenes rész)  Ohh My God Ohh My God Most akkor méis lehet, h most lesz a final fight? Nevet ( jó ez vicc volt) De hát jah kell 1 kis megtorlás jó oldalon is... Mondjuk Soifon , meghallhat!  Nevet Am nem lehet, h ezt Hitsunak, Hiyorinak, Lisának mondja? Mert ugye ezek a keddi spoik nagyon is nyersek...amoan kiragadok 1 mondatot a történetből...de ezek arra jók, h megtudjuk mi fog történni Nevet És háát jó lesz nagyon... Ördögi Kaname, Komamaru, Hisagi harc egyáltalán nem érdekel...tudjuk a bankai-ukat....uncsi lesz. Shinji, Gin harcra nagyon is kiv. vok , de igazából félek tőle, h elrontja Kubo Shinji kardját! ( imátkozik, h neeeee) szal az maradjon utoljára..., h ne kapkodja el a dolgokat...vagy ne is legyen...oly mindegy nekem...de Aizen harcra vok a legkiváncsibb...wááá...Yama C'mon!!! Bankai!!
Naplózva
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #5394 Dátum: 09 szep 29, 14:04:48 »

Hisagi bankai mondjuk érdekes lenne. Hát valamiben sántikál. Az lenne a legvicesebb ,ha neki is kemény ellenfél befutna. Nevet Nem lenne macskaképű már. Hehe.  Ha  a 3 ember ha mindenki nem lenne tanácsos neki futni csak így. Dühből támadni  sosem kifizetödő. Lásd Hitsugaya kemény félholtra alázása Aizentől.
Halibelt megtámadja Aizent aki hátbaszúrja később.  Hümm-hümm

Uraharashop: Ramna fordítása
 

"ハリベル様が 最後の力を振り絞り 愛染っ!! と腹に突き刺すが 鏡を割った状態みたいにな り
Harribel, az utolsó erejével azt kiáltja "Aizen!!" és hason szúrja. De az csak egy illúzió.
愛染  面倒なことはさせるな 私に二撃めをさせるな
Aizen valami ilyesmit mond "Annyi problémát okozol, hogy másodszor is rád kell támadnom."
見たいな事をいい後ろから型らへんをずぶりと突き刺し ハリベル様は落下…
Hátúlról leszúrja. Harribel lezuhan...
さあゴテイ13隊?と中途半端な仮面ども かかってきなさい な事をいい
És azt mondja a Gotei 13 kapitányainak és a vizardoknak, hogy jöjjenek.
場面は変わり マシロさんへ
Helyszínváltás Mashiro.
マシロ  あららエスパーダさんみんなやられちゃったね…
Mashiro: "Ez nézd. Az Espadákat legyőztük."
しかしwwが復活しマシロへ襲い掛かる
De WW felkel és rátámad.
2人の攻防が続き 69が いったん仮面を戻せ!もう時間が限界だろ というが
Vitatkoznak egyet és Kensei azt mondja vegye le a maszkját egy kis időra, mert nála is van egy határ.
いうこと聞かないマシロが突っ込み途中で仮面状態がとけ
De M, mint ha meg se hallaná, ugyanúgy maszkkal küzd.
wwの一撃を顔面にうけて吹っ飛ばされてしまう
WW pedig szembelövi egy ceróval ami elviszi.

69が吹っ飛んだマシロを抱きとめ
Kensei elkapja,
俺はガキにだろうがなんだろうが手加減しねえぞ
hiába egy kölyök, kemény ellenfél lesz.
って所で 完です
Fejezet vége. "
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 29, 14:13:37 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #5395 Dátum: 09 szep 29, 14:18:31 »

Háát...sztem ellene még Yama is kevés lenne...ugy értem, h bankaiban igyis-ugyis verné...és háát ő a legerősebb kapitány...És a Vaizárdok sem haladják meg az erejét...erre példa  Kyouraku, bár természtesen erősebbek a kapitányoknál, kivéve az öreg taichoknál!! És most Shinji...ha olyan erős lenne akkor Kubo neki adta volna Aizent...de ő neki csak a másod hegedűs marad ( Gin) , bár ő se biskóta! Nyelvesít Am sztem az erőviszonyok úgy vannak, a Vaizárdoknák, h Shinji, Kensei, Love v Rose utána a volt hadnagyok!<---közülük v Liza v Hacci a legtáposabb ( volt hadnagyok) Uraharát, Isshint meg el is felejtettem, de nem tom, ők bennük sincs akkora erő itt persze Uraharára célzok ( Ulgi könnyen kivédte a támodását) , mivel Isshin képességeirők zero infó! Nevet
Naplózva
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #5396 Dátum: 09 szep 29, 14:21:42 »

Hát nem bizta ,hogy Yama a legkeményebb a bleach világában én kétlem. Urahara shikát védte ami alapvetően defenzív ,de tud támadni is bár kicsit gyengébb ,mert fele-fele védés-támadás. Nem csak támadó vagy védekező. Meg csak annyit mutatott. Isshinen meg alapvetően szerintem mindenki meglepődött ,hogy shinigami meg a főszereplő apja és azt szűrtem le Urahara által is tisztelt ember. Nem lehet kispiskóta. Gin meg aki "jelenleg másodhegedűsnek tűnik" jelző illik. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 29, 14:24:01 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #5397 Dátum: 09 szep 29, 14:28:23 »

Nem vitatkozok 1 Gin fannal! Nyelvesít Azon gondolkoztam még, h jó lenen látni a Vaizárdok kardjuk igazi allakját is! Nevet Love kardja ugye Hosszú-orrú goblin a valódi neve! Nevet Mien hülyén nézne már ki! Nevet Nah meg Tachikaze találkozik Kazeshinivel! Nevet És akkor Kazeshini én vagyok az apád! Nevet

Íme 1 kis magyar spoi! by Uraharashop/ Ranma 


Harribel, az utolsó erejével azt kiáltja "Aizen!!" és hason szúrja. De az csak egy illúzió.
愛染  面倒なことはさせるな 私に二撃めをさせるな
Aizen valami ilyesmit mond "Annyi problémát okozol, hogy másodszor is rád kell támadnom."
見たいな事をいい後ろから型らへんをずぶりと突き刺し ハリベル様は落下…
Hátolról leszúrja. Harribel lezuhan...
さあゴテイ13隊?と中途半端な仮面ども かかってきなさい な事をいい
És azt mondja a Gotei 13 kapitányainak és a vizardoknak, hogy jöjjenek.
場面は変わり マシロさんへ
Helyszínváltás Mashiro.
マシロ  あららエスパーダさんみんなやられちゃったね…
Mashiro: "Ez nézd. Az Espadákat legyőztük."
しかしwwが復活しマシロへ襲い掛かる
De WW felkel és rátámad.
2人の攻防が続き 69が いったん仮面を戻せ!もう時間が限界だろ というが
Vitatkoznak egyet és Kensei azt modnja vegye le a maszkját egy kis időra, mert nála is van egy határ.
いうこと聞かないマシロが突っ込み途中で仮面状態がとけ
De M, mint ha meg se hallaná, ugyanúgy maszkkal küzd.
wwの一撃を顔面にうけて吹っ飛ばされてしまう
WW pedig szembelövi egy ceróval ami elviszi.

69が吹っ飛んだマシロを抱きとめ
Kensei elkapja,
俺はガキにだろうがなんだろうが手加減しねえぞ
hiába egy kölyök, kemény ellenfél lesz.
って所で 完です
Fejezet vége.
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 29, 15:00:55 írta RoB » Naplózva
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #5398 Dátum: 09 szep 29, 15:06:28 »

Egy komment a sok közül. Nagyon LOL! ikszdé
"NEXT CHAP PREDICTION: (Következő chapter)
Everyone charges Aizen in a rush (Mindenki megtámadja Aizent)
Aizen: Cana negacion ( Aizen: negaciont(a menosok sugara) csinál)
Everyone disappears... (Mindenki eltűnik)
Aizen:I told u that I didn't have to lift a finger...(Aizen:Megmondtam ,hogy egy ujjamat sem kell megmozdítanom...)
GIN: lol" Ez meg egyértelmű. Nevet

"NExh chapter prediction:
AiZen:Look at my sword-....

3 seconds later....PWNED" Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 29, 15:11:28 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #5399 Dátum: 09 szep 29, 15:55:02 »

Hát respect Harribelnek hogy ezt megtette...kár hogy semmit se ért el vele, jól mutatott volna Aizen gyomrában az a "kis" döfő.
Kenseit meg nem igazán értem miért szól, a vizard edzésen arról volt szó h. Mashiro már elsőre 15 óráig bírta tartani a maszkot...vagy Kubo vagy én de vki szemilis lett...vagy vmi egyébb oka van a dolognak Pojén
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 29, 15:57:07 írta Den » Naplózva

Oldalak: 1 ... 358 359 [360] 361 362 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!