24 jún 28, 22:25:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 327 328 [329] 330 331 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577966 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #4920 Dátum: 09 aug 13, 10:26:31 »

Ukitake vs. Sougyo no kotowari fantasztikus lenne!!! Szerintema  két kisgyerek rácsimpaszkodna Ukitake hajára aki visítozva rohangálna körbe-körbe, hogy szálljatok le rólam ígérem több mesét olvasok nektek máskor, mire a két kis gyerek lemászna róla és elkezdenék komolyan megtámadni mindenfélével dobálni amitől Ukitake teljes idegbajt kapna...(Ellopnák az összes teáját és széttépnék a könyvet amit róluk írt ellopnáka  pisztrángokat...S akkor Ukitake bedühödne és végre Kidozna egy kicsit Nevet Nevet Nevet

Fuh akkorát röhögtem amikor megtudtam h. Ukitake könyvet ír az ikerhalakról és szerte az SSben híres gyerekkönyv...

Kyouraku vs. kardja hát igen azt hiszem Gyalogbagoly igazad van Nevet Pankráció lenne az biztos na mega  beszélgetés sem lenne rossz, Kyouraku ahogy megpróbálja meggyőznia  kardját h. fejezzék már be ezta  harcot mert túl fárasztó...
Kyouraku megpróbált perverz könyvet írni de nem jött be a közönségnek ezért inkább kiadott egy fotóalbumot amit viszont imádnak...Innen jött az ötlet a női egyesületnek h. fényképezgessenek pénznyerés céljából...Legalábbis azt hiszem Nevet

Sztem az adatkönyv majd le lesz fordítva vmelyik Bleaches oldalon mert ha jól hallottam tervbe van véve... Ami azt illeti én is lefordítottam Ukitakét, de az annyi munkámba került hogy nem igazán volt kedvem folytatni (ez inkább csapat munka szóval ráhagyom egy fan oldalra) Mindazonáltal amit lefordítottam anno azt átküldöm Gyalogbagoly privát üzenetben... Nevet(Bár szerintem jól megértetted a lényeget...)
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
gyalogbagoly
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 199


« Válasz #4921 Dátum: 09 aug 13, 10:37:16 »

asthi - Kösziííí! Nevet Nevet
A linket nem tudnád beírni? Mert amit most megtaláltam, az egy kevésbé informatív változat - lespórolták a felét. Szomorú
Naplózva
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #4922 Dátum: 09 aug 13, 10:38:36 »

Ottan lenni még Orhime(ugye el van lopva mikor már pro a maszkal)  ez jelenteni aztat ,szerintem nem tudja irányítani Shirosakit még annyira se ,mint 1. alakba.  Hümm-hümm
Ez így kicsit uncsi. Meg ha tudja is. Kijött Zangetsu és ők meg Shirosaki Ichigo ereje. Már most Shirosaki is ki lett engedve Zangetsuval akkor az szétveri Muramasa fejét meg mindenkit a környéken Nevet
Nem tudom ez a rész nem tetszett ,semmi új csak annyi ,hogy Zangetsu is fel fog lázadni meg Muramasa zanpi.. Ez édes kevés nekem.. + Manga sincs még jó darabig. Megőrülök v@zze.  Technikai KO
Én Ichimaru vs Yamamoto harcra tippelnék. Van valami a füle mögött Ginnek ,lehet nem is fog harcolni csak szépen elröhög. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 13, 10:47:30 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #4923 Dátum: 09 aug 13, 10:59:53 »

Azért nem írtam linket mivel még csaka távoli jövő terve s az http://bleachhun.hu/news.php tervezik azt h. valamikor majd lefordítják...

Én is Ichimaru vs. Yamamoto vagy pedig vigyorgás.. Kira nem elég erős ahhoz hogy Gin ellen nyomassa. Hisagi egy sokkal erősebb személyiség Kiránál ráadásul Tousen egyértelműen görény... De bárki lesz Gin ellenfele annak nem elsz könnyű dolga...De Ginnel tuti lesz még valami mintha az elejétől fogva Kubo húzza vele az idegeinket...

Én arra lennék kiváncsi Kensei mit csinál... Mert nem ment Tousen ellen vagy majd a VL ellen harcol majd ha felveszi a extra hiper erős változatát...Kár h. nincs a héten manga...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #4924 Dátum: 09 aug 13, 11:05:52 »

Asthi: Angolul is betudnád linkelni ezt az egészet? Mosolyog Lehet lenne kedvem egy-két részt belőle nekem is lefordítani, csak fogalmam sincs hol keressek utána Pojén

Látom a manga hiány nem csak nálam okoz elvonási tüneteket Neeem
Naplózva

asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #4925 Dátum: 09 aug 13, 11:22:36 »

Den: én mondjuk a Bleach wikipediából fordítottam le az Ukitake részleget ami ügye tartalmazza a adatkönyv információit, de most h. így rákérdeztél ha nem az egész wikipédiát akarnám lefordítani csak az érdekességeket tartalmazó adatkönyvet...Huh hogy ez eddig nem jutott az eszembe (nah megyek és fordítom a  honlapomra addig sem szenvedek az elvonási tűnetekben...)
Szóval az adatkönyv linkjét pontosan innen ismerem (mert vki már belinkelte) :
http://www.mangashare.com/forums/showthread.php?t=8006

Hát Gyalogbagoly azt hiszem nem maradsz adatkönyv információk nélkül... xD
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 13, 11:26:37 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
gyalogbagoly
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 199


« Válasz #4926 Dátum: 09 aug 13, 12:48:53 »

Én is az angol linket kerestem. Nevet
Az a fura, hogy a kettő nem egyezik. Érti ezt valaki?
Nagyon várom a fordítást! Angyal
Közben az az elvetemült ötletem támadt, hogy meg kéne nézni, vajon mi lenne, ha Aizen pajtit egyszerre több bankai-jal kínálnák meg! Ördögi Egyáltalán lehe ilyet csinálni? Gondolkozik Mondjuk így Yama kizárva, mert neki shikai szinten sem tanácsos a közelébe menni, a bankai-ja meg valószínűleg többszörösen elkerülendő, úgyhogy mellé nem állna oda senki a sajátjával. Nevet
Megnéztem azt a részt, mikor Byakuya és Renji "begyűjtötték" Rukiát. Szerintetek Byakuya miért nem viselte a szokásos kapitányi haorit? Gondolkozik Vicces, hogy Ichigo viszonylag simán kinyírta volna Renjit, ha a kapitánya nem szól bele - ami egyébként szerintem egy nagyon aljas húzás volt.
Az viszont érdekes, hogy Renji az elején mekkora állatnak tűnik, aztán meg kiderül, hogy a "jószívű gyerek, többnyire a légynek sem ártana" fajtába tartozik a lelkem. Nevet Fura volt látni, hogy csak úgy megölnének egy embert. Ez azért később kicsit változott. Lehet, hogy Kubo ott még ennyire nem tudta, hogy merre megy majd a dolog? Ez megmagyarázná a haorit is. (A kapitány tényleg nagyon furcsán nézett ki nélküle. Főleg azután nézve, hogy még a strandon is ott volt a felsőjén az osztag száma - tök gáz! Nevet)
Arra jöttem rá, hogy nagyon bírom "Byakushi" pofázmányát, mikor Yachiru beceneveket ad neki, vagy éppen hazavágja a kéróját. A 182. rész után az az "itt beszögelték az ajtót, de jééé, ott van egy másik" világbajnok! 10 percig röhögtem rajta. Nevet Nevet Nevet Olyan a kiscsaj, mint vakond(ok) a gyep alatt. Szegény Byaku alig taposná le az egyik kupacot, máris van három újabb. Nevet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 13, 14:20:13 írta gyalogbagoly » Naplózva
Bontakun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 237


Bonta


« Válasz #4927 Dátum: 09 aug 13, 13:32:08 »

Na megnéztem a rédzt és átgondoltam ezeket a zanpaktous részeket. Jelenleg elvileg Yama papa be van zárva, tehát ő nem lehet muramasa. Viszont szerintem az meglehet, hogy zaraki kardja az,hisz elvileg zaraki távol van de lehet, hpgy őt is bezárta vhová. Ha jól láttam kövi részben Ichigo vs Zangetsu, mellette lehetne még egy kis hollow ichi Pontosan
Naplózva

Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #4928 Dátum: 09 aug 13, 14:12:24 »

Ottan lenni még Orhime(ugye el van lopva mikor már pro a maszkal)  ez jelenteni aztat ,szerintem nem tudja irányítani Shirosakit még annyira se ,mint 1. alakba.  Hümm-hümm
Hmmm....Amagais fillerbe nem tudom már de ha jól rémlik ott volt Inoue is...de eskü nem ugrik be hogy szerepelt exDD
Nah de csak azt akarom mondani hogy ott is volt Ichinek hollow ereje hiába nem volt még Orihime HM-ben...szóval itt is lehet neki, hogy nézne már ki ha nem lövenék el megint mindenkivel a legtápabb támadását...olyat nem szabad smirksweat
Persze lehet hogy rossul emlékszem és nem szerepelt Inoue akkor...komolyan nem tudom Pojén
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 13, 14:13:16 írta Den » Naplózva

gyalogbagoly
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 199


« Válasz #4929 Dátum: 09 aug 13, 14:16:22 »

Ha már Hueco Világvégénél tartunk, szerintetek most miért az arrancaros baromkodások vannak a részek végén? Annyira nem illenek oda. Pont most kellene a zanpakutou-kat mutogatni! Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 13, 14:18:25 írta gyalogbagoly » Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #4930 Dátum: 09 aug 13, 18:13:16 »

Az Amagais fillerbe ott van Orihime és el is mondják az elején h. ez az egésztől független történet ami vmikor történt... Nevet
A maszk mivel már elég megszokott dolog szerintem megint lesz...Meg ahogy Den mondja a legtáposabb támadások minden fillerben és Movieban meg úgy egyébként is megjelennek... Sztem eza  Zanpakutos történet szintén nem illeszthető bele a történetbe úgy igazán...

Jajjj akkor szerettem mega  Bleachet abbana  részben ahol Renji és Byakuya begyűjtötték Rukiát... Az olyan szép rész...Imádom amikor Rukia elmélkedik... Renji nekem is ott állatnak tűnt de utána... Főlega  32 részben a visszaemlékezéskor az is profin meg volt alkotva... Imádom azta részt amikor elejti a  kardját s úgy érzi nem bír többé mozogni s mellé a lemenő nap fénye és utána amikor megkéri Ichigot h. tegye meg amire nem képes.. Na igen akkor szerettem mega  Bleachet... Pirul

Egyébként Renji azért tűnik állatnak az elején mert be akarja mutatnia  kapitánynak h. ő jó és erős hadnagy ne felejtsük el akkor kapta az új rangját nem csoda h. mutogatni próbálta hogy ő milyen erős... De szerintem azért Ichigo nem ölte volna meg jah meg ne feledjük el h. Renji akkor le volt pecsételve így nem teljes erőből küzdött. Byakuya szerintem pedig mai napig kinyír embereket ha az SS azt parancsolja...Igaza van ki tratsa be  aszabályokat ha nem ők kapitányok...De mindazonáltal Rukiát az élete árán is megvédi...mostmár...

Én is már többször gondolkodtam Kuchiki Taicho miért indult el Haori nélkül...Mondanám mert Kubo nem akarta lelőnni a poént mert szerintema  köpenyek egyszerűen zseniálisak...De akkor miért jelenik mega  9.dik részben Ukitake köpenyben...Jó igaz fél másodperc alatt az emberben úgy h. nem tud az egészről semmit nem tudatusul h. a kapitányi viselet...

Jah és egyetértek azzal h. nem Arrancar enciklopédiát kellene mutogatni nekem sajnos cska az Aranyoldalak jöttek be...Csak lehet hogy kifogytak az ötletekből...Kár azokat egyszerűen imádtam... Főlega  pisztránglopásost meg amikor Ukitake kertészkedik és jön Soifon meg Kiyone...xD

Én is az angol linket kerestem. Nevet
Az a fura, hogy a kettő nem egyezik. Érti ezt valaki?

Ez hogy értve nem egyezik?
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 13, 18:43:50 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #4931 Dátum: 09 aug 13, 20:53:45 »

Zanpi fillerbe hollow erő? Ugyan. Abból fog állni ,hogy Ichi kardozgat. Nyelvesít Ha lenne már ereje már rég sütné elfele. Ichi az nem tétovázik. Főleg ,hogy  Muramasa ott van a hátába. Mosolyog
Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #4932 Dátum: 09 aug 13, 22:23:31 »

Szerintem néhány sima kardozgatós rész után megint elsz hollow erő... Nevet Nevet Nevet Az már volt az Amagai fillerbe és a 2 Movieba is de nem ám az elején hanem a  legvégén.... Kúl
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
gyalogbagoly
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 199


« Válasz #4933 Dátum: 09 aug 13, 22:40:26 »

asthi - Az, ahonnan te fordítottál különbözik attól, amit én próbáltam kiokoskodni egy másik helyen. Gondolkozik
Most néztem régi részeket szinkronizálva - vagy inkább izélve -, és itt-ott olyan elszólások vannak, hogy nem is értem, hogy a bánatban hagyhatták benne őket. A Zakari Kenpachi az egyik kedvencem (Tousen követte el), de az Arabai Renji is dobogós (Ez a 16. rész címében üt egy nagyot). Csak hogy a legmeredekebbeket említsem. Technikai KO Az már valószínűleg csak nyelvbotlás volt, hogy a halálistenből hálaisten lett, de a szinkronrendező éppen két sarokkal odébb sziesztázott, vagy mi? Bár ahogy elnéztem, ez az egy csak a dvd-n van, a tévében most láttam azt a részt, és rendben volt. A 24. részben viszont néhány helyen nagyon gázos a szinkron, pl. Hitsugaya olyan hangot kapott, hogy majdnem elsírtam magam. Szerencsére ezt később javították, arra viszont mostanáig nem voltam képes rájönni, hogy Yumichika hangja akkor, mikor Ganju-val baromkodik megegyezik-e a későbbi szinkronnal, mert először nagyon jó volt, később viszont túl lányos, nyafogós lett, és ennyire azért nem nyavajog a srác. Lehet, hogy a hang ugyanaz, csak a beszéden változtattak. De mi a túróért? Nekem először jobban tetszett. Szomorú
Kukacoskodó hangulatban leledzem... Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 13, 23:03:11 írta gyalogbagoly » Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #4934 Dátum: 09 aug 13, 22:56:17 »

Gyalogbagoly: Nos azért különbözik mert én neked a a angol Bleach wikipédia Ukitake részlegét fordítottam le ami tartalmazza az adatkönyv legfontosabb adatait de nem pont az... Szóval ezt fordítottam le: http://bleach.wikia.com/wiki/J%C5%ABshir%C5%8D_Ukitake  Nevet
Az adatkönyvet meg ma kezdtem el Nevet  Nevet  Nevet

« Utoljára szerkesztve: 09 aug 13, 23:09:28 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Oldalak: 1 ... 327 328 [329] 330 331 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!