24 okt 06, 09:13:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 86 87 [88] 89 90 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1708542 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1305 Dátum: 08 ápr 16, 18:46:38 »

Tessék, itt egy nagyon jó minőségű RAW.
http://www.nyaatorrents.org/?page=download&tid=16115
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 16, 18:47:53 írta Csibe19 » Naplózva

DsAdam
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 144


« Válasz #1306 Dátum: 08 ápr 16, 19:00:27 »

Kossz szépen pár óra és lentlessz Nevet
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Robot) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #1307 Dátum: 08 ápr 16, 19:10:22 »

Eyébiránt, ha megfigyelted, egyedül Ichigo maszkja intás, senkién nics egy árva színfolt sem, olyan fehérek, mint a fal Mosolyog
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
DsAdam
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 144


« Válasz #1308 Dátum: 08 ápr 16, 21:28:15 »

Eddig nem is regisztráltam hogy csak Ichi maszkja mintás a tobbi meg fehér mint a fal.
Ezenkívul ez lessz a kovetkezo Anime amit nézni fogok http://i174.photobucket.com/albums/w113/gaajazz/1175967427914.jpg  Nevet Nevet Nevet
és a kovi játék amivel játszani fogok
http://anime-wallpapers.com/images/800x600/bleach-soul-society.jpg  Nevet Nevet Nevet
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Robot) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1309 Dátum: 08 ápr 16, 21:33:11 »

Hát amikor megláttam az első képet, majdnem leestem a székről...  Nevet Meglepett a feelingje!  Nevet
Naplózva
DsAdam
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 144


« Válasz #1310 Dátum: 08 ápr 16, 21:42:11 »

Akkor sikerult elérnem a várt hatást Mosolyog holnap biztos lessz még pár komment
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Robot) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Hiei
Vendég
« Válasz #1311 Dátum: 08 ápr 16, 22:01:07 »

Nekem a GTA beütéses kép tetszik nagyon Mosolyog De meg kell hagyni az első sem minden napi látvány Mosolyog
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #1312 Dátum: 08 ápr 17, 06:21:05 »

áá ez tényleg nagyon durva Naruto feeling nem semmi persze a 2. se
Naplózva
R4z0r
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 432


« Válasz #1313 Dátum: 08 ápr 17, 13:32:17 »

Jó volt ez a mostani rész, és  ahoz képest elég gyorsan befejezték ezt a harcot, bár persze ez nem baj mert így pörgösebb voltcsak az a baj, hogy pont akkor hagyják abba és jönnek a fillerek amikor Noitora jönne xD
Naplózva
DsAdam
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 144


« Válasz #1314 Dátum: 08 ápr 17, 16:54:28 »

Nincs magyar felirat úgyhogy megnéztem angolul és meg kell mondanom hogy elég jó rész csak nagyon utálom az ilyen anime részek végét (föleg ha az egyik kedvenc animemrol van szó) mert tudom hogy fillerek kovetkeznek Szomorú.
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 17, 19:47:33 írta DsAdam » Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Robot) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Uzumaki Naruto
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 229



« Válasz #1315 Dátum: 08 ápr 17, 17:14:51 »

Azt nem tudja valaki, hogy mikor lesz Ichigo a mangaban először vaizard? (a teljes maszk rajta van)
Naplózva

DsAdam
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 144


« Válasz #1316 Dátum: 08 ápr 17, 18:12:53 »

124-125. rész 124 az még a belso harc meg minden 125 kozepén meg már rajta van (belso harc után)
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Robot) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
seiri
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 998



« Válasz #1317 Dátum: 08 ápr 17, 19:17:23 »

Nah nekem is sikerült rászánnom magam, hogy elkezdjem nézni a Bleachet. Hogy tetszett e? Azt kell, hogy mondjam hogy 1 hét után azon kaptam magam hogy már nincs több rész mert végignéztem az összeset  Pojén Nagyon megfogott benne valami  Mosolyog
A karik eszméletlen állatok benne, néhányba teljesen beleszerettem. Tényleg nincs olyan akit utálni tudnék, mert mind jóarc valahol  Pirul

Kíváncsian várom hogy folytatódnak tovább a mangabeli események  Mosolyog
Naplózva
WildWorld
Vendég
« Válasz #1318 Dátum: 08 ápr 17, 19:27:23 »

Hm... ezt az Ichigo-maszkja-mintás dolgot még nem vettem észre, de most, hogy eblegondolok, tényleg így van.  Mosolyog

Még pár oldalllal ezelőtt beszéltetek a magyar szinkronról... nem tudom megállni, hogy ne fejtsem ki én is a véleményem...  Nevet

Szóval: azt tudni kell, hogy én közvetlenül a manga után kezdtem el magyarul nézni az anime-ot, úgyhogy csak sejtéseim vannak az eredeti szinkronról, de annyit hallottam belőle, hogy meg tudjam állapítani: a magyar szinron két részre osztható: azok a hangok, amik nagyon el lettek találva és azok maik meg totál nem.
Kezdjük a főszereplőkkel: igaz, hogy 15 évesek, de nekem valahogy mindog olyan... felnőttesnek tűntek, úgyhogy amikor először belenéztem az animeban, teljesen lehidaltam Ichigo és Uryuu hangjától... szerintem iszonyúan magasak lettek, azt a tényt is figyelembe véve, hogy az eredeti szinkronban aránylag mély hangjuk van. Nekem személy szerint valahogy Orihime se tetszik, bár ő nem lett olyan rossz. Azon agyaltam, hogy talán jobb lett volna, ha a hangjaikat fordítva osztják ki Rukiával (Orihime hangja lenne Rukiáé és fordítva). Chad... az ő hangja elmegy.
Aztán, akin még nagyon leakadtam, az Renji hangja. Mondjuk nem tudom miért, az övé még aránylag jó. Akik viszont szerintem nagyon jó választások, azok Matsumoto és Hinamori, ők egyszerűen tökéletesek.  Nevet Érdekes, valahogy a lányok/nők hangját jobban el szokták találni... talán azért mert kevesebb van belőlük.
És persze az egész szinkron (negatív) csúcsa Hitsugaya hangja, ami csak kb. fél-egy oktávval lett mélyebb, mint kellene, de nem baj... (itt azon gondolkodtam, hogy jobb lett volna, ha mondjuk... Uryuuval cserélnek). (Ennél a résznél kezdtem volna el szálanként kitépkedni a hajamat, ha nem lett volna a drága kapitány szövege olyan nyúlfarknyi, mint amilyen volt...szerencsémre. Mosolyog)
Ha az ember már hozzászokott a kissé... khm... érdekes hangválasztásokhoz, akkor a következő, ami szemet szúr neki az a remek kiejtés. Valahogy a magyarok agya nem áll rá bizonyos japán hangokra... ezt már több animében is megfigyeltem. Így történt például az, hogy Inoue Orihime és Abarai Renji vezetéknevét is teljesen fonetikusan ejtik... ami az előbbinél nem lenne akkora baj, ha nem nyomnák meg a végén az e-t... így olyan hatása van, mintha rákérdeznének szegény lány nevére.  Nevet Jah igen és Kurotsuhi Mayuri nevét is valami kivételes alkotó fantáziával ejtették ki... nagyjából csak a magánhangzók stimmeltek. (Ilyenkor azt nem bírom felfogni, hogy nem bírják megnézni, hogy az eredetiben hogy ejtik, ha már nem tudják maguk eldönteni?)
Ha már azon se bírok tovább röhögni, hogy Inoue-e, vagy nem Inoue, akkor még megörvendeztetnek a drága jó fordítók néhány kreatív elferdítéssel. Így fordulhatott elő, hogy szerencsétlen Hitsugaya azt mondta, amit (,,Helyben vagyunk... a sok fószer már megint balhézik."). Na, erre a mondatra először azt hittem, hogy sikerült félrehallanom (a hangválasztás miatti sokktól), csakhogy vidófelvétel volt és vissza tudtam pörgetni, úgyhogy rájöttem, hogy TÉNYLEG EZT MONDTA. Tekintve, hogy Hitsugayának van az egyik legnagyobb rajongótábora Bleach-fandomban, ez bizonyára sok hozzám hasonlóan kissé eszelős embernek okozott megdöbbenést. Na igen, még jó, hogy itt vannak nekünk ezek a drága fordítók, akik szemrebbenés nélkül beraknak egy mondaton belül két olyan szót, ami nagyon nem passzol a karakter jelleméhez...

Na mindegy, mivel az is gyakori jelenség az animeok világában, hogy amikor valaki először szerepel, botrányos hangot kap, aztán, amikor rájönnek, hogy nem csak egy x-edik kategóriás egyepizódos mellékszereplő lesz, akkor kap egy normális hangot (mint ahogy történt a Narutoban Kiba esetében), úgyhogy még remélem, hogy javul valamennyit a helyzet... Mert hát a remény hal meg utoljára.


Ha valakinek sikerült elolvasnia végig, amit röpke fél óra alatt ide körmöltem, annak gratulálok. Nevet És elnézését kérem, hogy elárasztottam a fórumot a hülyeségemmel, de van az úgy, hogy az embernek muszáj kiírnia magából a gondolatait...
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1319 Dátum: 08 ápr 17, 22:21:50 »

Köszönöm a gratulációt xD

Amúgy jó is, hogy ilyen részletesen leírtad, mert én az első 2 epizód után azt mondtam, h. bőven elég volt, még sok(k) is és igyekeztem kitisztítani a fülemet vlmi jó kis JPOP-pal Hümm-hümm
Azóta meg csak hébe-hóba hallok híreket a magyar szinkronról...

De ez nagyon kész... szörnyű, hogy ennyire nem figyelnek oda! Ohh My God Az Animax se! Merthogy Jetix, megértem, nade Animax... ejnye, az RTL klub elkényeztetett minket :'X

Ui.: bocsánat, csak szemet szúrt és mint japános képtelen vagyok most is befogni >.<# :'X
a-ni-me... az összes hangot kiejted, szóval... animével, animét, animének... érted? Pirul Bocsánat, csak nem angol szó, hanem japán... és tudom, sokan máshogy ejtik, de az a helyes, ha minden hangot kiejtesz... Pirul Remélem, nem veszed piszkálásnak, csak segíteni szeretnék, meg mint mondottam volt, önkéntelenül... nem bírom megállni, h. ne javítsak, ha ilyenbe botlok és segíteni szeretnék >.<# :'X Pirul Gomen^^"
Naplózva

Oldalak: 1 ... 86 87 [88] 89 90 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!