24 júl 07, 22:18:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 182 183 [184] 185 186 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1594529 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
SALVO
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84

(YOU'LL GET PWNED!!)


« Válasz #2745 Dátum: 09 márc 28, 22:40:29 »

Szerintem Isshinnek lesz még szerepe a mangában is, talán még a múltját is megismerjük szóval gondolom azért nem került, és nem is fog fillerbe kerülni.
De az igaz, hogy ez a póverréndzser ichigo halálgagyi lesz vszeg, pedig rengeteg jó sztorit kitalálhattak volna.
Naplózva


     RAWR!!
Én nem félek a haláltól, csak nem szeretnék ott lenni, amikor megjön. Mosolyog
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #2746 Dátum: 09 márc 28, 23:11:14 »

Isshin szerintem is feltünik ez tuti Ryukenel együtt, szerintem amilyen überállat lehet mindkettő a vl-ek elleni harcban lesz majd szerepük.
Egyébként engem nem idegesít Wonderweiss, érdekes a karaktere. Nála jóval idegesítőbb Neliel két fraccionja, már a fejem vertem volna a falba sokszor, minden harcot elk*rtak a baromságaikkal és a bénázásukkal.Bleachbe csak őket rühelem, mindenki másba van valami jó Mosolyog (több-kevesebb)
« Utoljára szerkesztve: 09 márc 28, 23:27:33 írta Den » Naplózva

Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #2747 Dátum: 09 márc 28, 23:17:12 »

Ezt nagyon remélem, kiváncsi vagyok milyen a kardja! (messzebb menve a Bankai-a, meg Uraharanak is) a vizardok úgyis meggyorsítják az espadak és padawanjaik halálát!
poverréndzser ichigo kicsit olyan mint anno. Son Gohan volt... Figyelmeztetés
Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #2748 Dátum: 09 márc 28, 23:52:28 »

Miért beszél itt mindenki Wonderweissről? Kb. ha 5 jelenetben szerepelt...erre már jönnek az ötletek, hogy Vasto Lorde, és hasonlók. Minden espadanak van valami speckója, lehet, hogy neki pot a reiatsu elrejtése...nem kell ezt túlbonyolítani.
Inkább az az elmélet fogott meg, hogy Ichigo Vasto Lorde- e. Nos, Ichigo semmiképp, maximum a benne lévő hollow, ami nem lenne baromság, hiszen pontosan Ichigo mása, azaz emberi formában létezik. Azon kívül mindenki érzi Ichigoban a brutális erőt (ami még mindig nem lett teljesen kihozva! - szerintem) és megjegyzik, hogy még szerencse, hogy nem tudja irányítani azt
Btw a mangában lehetett látni, hogy Ichigo szemei összeszűkültek, mint anno a vaizard trainingen, valamint nekem az egészből egy gyűlöletféleség áradt, ergo nem hiszem, hogy Ichigo irányított volna. Biztos, hogy nem végezte volna ki ilyen brutális módon Uluqui-t.
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #2749 Dátum: 09 márc 29, 00:18:29 »

Nos lehet, de így meg is adta a löketet, hogy teljes brutalitással kivégezte Mosolyog.
Naplózva
CoLa
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #2750 Dátum: 09 márc 29, 00:48:57 »

Am megszólalhatna már ichigo is mert 2 mangán keresztül csak ment és díbolta ulqit. ha mondana 1-2 szót akkor tudnánk h most mi a helyzet O.o
Naplózva

Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #2751 Dátum: 09 márc 29, 02:49:31 »

Szerintem sok mindent nem fog hozzá fűzni. Mert van egy olyan érzésem, fogalma nincs a lezajlott eseményekről Mosolyog.
Naplózva
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #2752 Dátum: 09 márc 29, 09:06:31 »

Ichigo brutálisan erős lett (lesz), ahhoz képest ahonnan indult, bár a hollowja nélkül nem sokra vinné, ez a VL elmélet hangzatos, (jó lenne, ha lenne neve a lidércének) de az is lelkének a része, csak valami oknál fogva jobban fejlődik, mint a halálisten része.
Arra viszont nem emlékszem, hogy amikor a Vizardok tanítják, hogy hogyan használja a lidérc erejét, akkor ugyebár majdnem átváltozik lidérccé, de az így nézett ki??!! Szerintem nem, és ha feltesszük, hogy a lidércce akkor egy adjuchas szintjén állt, nos akkor ez a mostani... Gondolkozik Gondolkozik
Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #2753 Dátum: 09 márc 29, 09:13:57 »

Simán lehet, sőt, szinte biztos, hogy a benne lévő hollow fejlődik. Én úgy képzelem el, hogy valahányszor Ichigo a vaizard formáját használja, azaz tulajdonképpen a hollowra támaszkodik - hiába ő irányít, attól még ez a hollow ereje - , akkor a hollow fejlődik, méghozzá elég rendesen. Van -e neve? Nemtom, de poén lenne Nevet Bár Ichigo sosem próbált semmit sem megtudni róla, mindig elutasítóan viselkedett vele szemben.
A shinigami ereje meg hova fejlődjön? Elérte a legmagasabb szintet, a bankai használatának szintjét. Max. új technikákat tanulhatna meg, meg még a kidou területén fejleszthetné magát, de ez nem vallana az ő karakterére
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #2754 Dátum: 09 márc 29, 09:33:05 »

Ichigo szerintem abban a hitben van (bár lehet tévedek), hogy a lidérc énje az Zangetsu része! Amikor legyőzi a hollowját a Vaizardoknál, akkor a hollow a ló és lovasa hasonlattal búcsúzik, illetve azt mondja, hogy most te vagy a lovas, de ez még változhat!

Senki nem mondta, hogy a Bankai fölött nincs tovább, csak még senki nem érte el Gondolkozik Gondolkozik
Ichigo lehetne (lesz szerintem) az első, aki magasabb szintre jut

Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #2755 Dátum: 09 márc 29, 10:55:48 »

Csomószor levezetik, hogy a shinigamiknak 3 szintjük van. Illetve átértelmezve, ugyebár a kardnak van 3 része, de mivel az a shinigami része, etc...
alap zanpaktou: ez van mindenkinek
Shikai (általában az őrosztagok tagjai rendre képesek úgymond "megidézni" a kardjaikat)
Bankai: Byakuya mondja, hogy elméletileg kezdetben csak a 4 nagy családnak volt ereje ezt kihozni a kardból, és ez a legmagasabb és legvégső szintje a kardnak, ez a legtöbb, amit egy shinigami elérhet.
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #2756 Dátum: 09 márc 29, 11:03:39 »

Ezt idáig én is feldolgoztam, hogy oké mint tiszta halálisten ennyi a vége, de pl. a Vizardokat se láttuk kiengedni a kardjukat, amikor Ichigot edzették, és ugyebár ők is "halálistenek" csak képesek uralni a bennük lévő lidércet. Ráadásul mindegyikük kapitányi szinten (tudom 4 kap. 4 hadnagy felállásban voltak) vannak, milyen náluk egy bankai?? Gondolkozik

Igen Byakuya monjda ezt, de az érdekelne, hogy ugye a lelkek világában csak halottak vannak, akik rukongai-ban, összeállnak és amolyan családként próbálnak megmaradni. Sereitei-be viszont csak az mehet be, aki halálisten, vagy az akar lenni. Összeáll két lélek és összehoznak egy kis lelket Nevet vagy mi??? Ez nekem csöppet ködös Technikai KO 
« Utoljára szerkesztve: 09 márc 29, 11:05:34 írta Srodack » Naplózva
SALVO
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84

(YOU'LL GET PWNED!!)


« Válasz #2757 Dátum: 09 márc 29, 11:51:50 »

A vaizardoktól gondolom azért nem láttunk se shikait se bankait eddig, hogy majd amikor ők is beszállnak a harcba és releaselnek akkor még nagyobb durranás legyen.
Arra meg, hogy a benne lévő hollow fejlődik még nem is gondoltam, könnyen lehet, hogy ez a magyarázat a mostani kinézetére is.
Naplózva


     RAWR!!
Én nem félek a haláltól, csak nem szeretnék ott lenni, amikor megjön. Mosolyog
Ben
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


« Válasz #2758 Dátum: 09 márc 29, 13:37:32 »

Azt viszont nem értem Ulqiorra miért maradt ott egyedül (Yammi-t nem vettem számításba, még Ishida is simán leverte), ugye Aizen rábízta Hueco Mundo-t, de miért nem vitte őt is? Szerintem Aizennek tervei vannak Ichigoval, még Ulq is mondta, hogy még az is lehet hogy csatlakozik hozzájuk, ha hollow-vá változik (első találkozásuk), Az meg nem indok rá, hogy ott tartsa Ichigo-t Hueco Mundoban, meg a kapitányokat, mert a Gargantákat lezárták. Bár Ichigo lehet meg tudja nyitni őket az új erejével, ha már Cero-t is használ, de Urahara is dolgozhat már az ügyön mivel alapból ő nyitotta meg őket.

Viszont ami jobban érdekel az az hogy a vaizardok kinek az oldalán állnak, Hiyori azt mondta utálja a shinigamikat és az embereket, erre Shinji meg azt mondta neki legyen türelmes. Urahara és Isshin is beszélt erről (Bleach/188/14,15.oldal), Isshin bűnözőknek hívta őket, de Urahara azt mondta ők is az ő oldalukon fognak harcolni (Ichigoék, Uraharaék, Soul Society) Aizenék ellen.
« Utoljára szerkesztve: 09 márc 29, 13:43:16 írta Ben » Naplózva

"Every one of us is dead by birth. The end is always there, before the beginning."
SALVO
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84

(YOU'LL GET PWNED!!)


« Válasz #2759 Dátum: 09 márc 29, 13:52:16 »

Utálják a shinigamikat, hiszen 100 éven át kellett bujdosniuk. Sokkal tartoznak Aizennek is mivel ő árulta el őket de egyben ő adta az erejüket is, szal elég zavaros a dolog.
De szerintem a shinigamik oldalán fognak harcolni hiszen eddig is felléphettek volna ellenük, mert elég nagy hatalmuk lehet de mégse tették. Arra viszont kíváncsi leszek, hogy mi lesz majd ha újra találkoznak.  Gondolkozik
Naplózva


     RAWR!!
Én nem félek a haláltól, csak nem szeretnék ott lenni, amikor megjön. Mosolyog
Oldalak: 1 ... 182 183 [184] 185 186 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!