24 júl 05, 03:32:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 180 181 [182] 183 184 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1589902 alkalommal)
0 Felhasználó és 29 vendég van a témában
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #2715 Dátum: 09 márc 28, 11:11:05 »

Nem hinném, hogy 'Hime beleállt volna a Ceroba, de sajnos valószínűsítem, hogy az ő rinyálására fog "Kurosaki-kuuuuuuuun" visszaváltozni >_>" viszont ezt az időt a drága hölgy IGAZÁN kihasználhatta volna, hogy Ishida sebeit gyógyítgassa, de az úgy látszik luxus
Naplózva

Belnir
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 125

Nem félek a haláltól, akkor mitől féljek?


« Válasz #2716 Dátum: 09 márc 28, 11:35:21 »

Hát Orihime sose nem az észéről volt híres, sőt inkább a butaságáért szeretjük/vagy nem Nevet Nevet
Naplózva


éljen az aszimmetrikus internet Nevet
jujguy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 483


Captain Teemo on Duty!


« Válasz #2717 Dátum: 09 márc 28, 11:54:54 »

meg a szép keblei miatt szép csaaaaaaaj:jaja: Pontosan Nyelvesít
Naplózva

Lehet néha szemtelen vagyok de annyi baj legyen kacsint
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #2718 Dátum: 09 márc 28, 12:01:16 »

Hát én úgy gondolom, hogy Orihime egyáltalán nem buta, sőt szerintem nagyon okos, csak az az egy hibája van, hogy borzasztó naiv és a kelleténél érzelgősebb.  Pontosan

Am ez a mostani fejezet tényleg jó volt és, hogy őszinte legyek nem értem miért háborognak már megint egyesek, Ichogo semmi olyat nem használt amire eddig ne lett volna képes és Ulquiorra is megmondta, hogy ha uralná az erejét akkor nála is erősebb lenne és most, hogy végre elérte a többi Vaizard szintjét és uralja az erejét és végre képes mindenre amire a többi Vaizard és rohadt erős, hirtelen megint fikázni kezdi mindenki.

Egyébként nem azért, de a Dragonball is ilyen volt anno, emlékezzetek csak, hogy Goku hogyan győzte le Freeza-t, úgyhogy a harc végén mikor már minden veszve volt hirtelen átváltozott és az érdekes módon senkit nem zavart.  Mosolyog 
Naplózva

MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #2719 Dátum: 09 márc 28, 12:04:01 »

Ezt az Orihime nagyon is okos dolgot fejtsd ki légy oly kedves, valamiért nem vettem észre idáig Mosolyog
Naplózva

Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #2720 Dátum: 09 márc 28, 12:05:50 »

Hát jó vannak néha hülye megnyilvánulásai meg pár hülye szokása, de azért nem buta, csak kissé hóbortos leányzó, de szerintem ez nem gáz én mindig is viccesnek találtam az ő karakterét, bár mostanában inkább szánalmas szegény a mangában. :/
Naplózva

kryboy
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 193


« Válasz #2721 Dátum: 09 márc 28, 13:41:24 »

Most néztem a movie 3-rol egy 7 perces videót és azt kell monanom hogy jobban várom mint eddig!!áááááááááá

Nagyon kemény lessz az Ichigo vs. seretei összecsapás!

                           Van benne egy jelenet és 3 kapitány + 4 hadnagy a Ichigo torkának szegezik a katanájukat!
« Utoljára szerkesztve: 09 márc 28, 13:46:02 írta kryboy » Naplózva
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #2722 Dátum: 09 márc 28, 14:11:10 »

Csibe:Hát nem tom,sztme a mostani ereje kissé túlmutat az többi vaizard erején.....
Orihime egyszerű mint a jancsiszög,minden shounen mangába/animébe kell egy iylen klissé szereplő és kész......
Naplózva
milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #2723 Dátum: 09 márc 28, 14:51:24 »

Szerintem a Vaizardok igazi erejét még nem is volt alkalmunk látni. Mikor Ichigot visszafogták az sem a teljes erejük lehetett mivel nem megsemmisíteni akarták.
Naplózva
SALVO
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84

(YOU'LL GET PWNED!!)


« Válasz #2724 Dátum: 09 márc 28, 15:30:23 »

Egyértelmű, hogy a vaizardok a teljes erejüket még soha nem is használták ill mi még nem láttuk, hiszen még egy shikait se mutattak soha.
Naplózva


     RAWR!!
Én nem félek a haláltól, csak nem szeretnék ott lenni, amikor megjön. Mosolyog
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #2725 Dátum: 09 márc 28, 16:28:55 »

Vaizardok igazi ereje? Hát ti nem olvassátok a mangát? Nevet Ottvan ichigo aza  vaizardok igazi ereje ami most van benne..^^ Ez tök egyértelműűh hisz annál erösebb 1 vaizard minél jobban hollowa valtoztatja magát, csak épp minél jobban hollow annal nehezbb uralni a lelkét.. ezért van az h pl shinnji kurva erős  a kis csaj meg nem.. ichigo megint egyre erösebb.. mivel egyre inkabb hollow.. Már kis is van lyukadva a csávókám Nevet.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Ben
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


« Válasz #2726 Dátum: 09 márc 28, 16:58:12 »

Egyetértek Kronosszal, nézzétekmeg az arrancarokat, igazából csak onnan látjuk hogy hollowok voltak, hogy van egy törött maszkjuk, ha feloldják az erejüket akkor mennek át a régi hollow alakjukhoz hasonló formába. A vaizardoknál eddig csak a maszk volt, de most nézzétek meg Ichigot, ha nem lenne nála a kard simán hollownak lehet nézni (de sztem épp ezért nem hollow, akkor a kardja is eltűnt volna)
Naplózva

"Every one of us is dead by birth. The end is always there, before the beginning."
SALVO
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84

(YOU'LL GET PWNED!!)


« Válasz #2727 Dátum: 09 márc 28, 17:02:25 »

Hát azér még mindíg csak egy maszk van rajta csak most teljes, na meg likas  Nevet
Meg azt nem hinném, hogy a többi vaizard is tudna ilyet, mert nem hinném, hogy hagynák, hogy a hollowjuk irányítson.  Gondolkozik
Naplózva


     RAWR!!
Én nem félek a haláltól, csak nem szeretnék ott lenni, amikor megjön. Mosolyog
Ben
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


« Válasz #2728 Dátum: 09 márc 28, 17:12:42 »

Oké abban igazad van, amíg nem látunk színes oldalt addig lehet hogy, a maszkon kívül nem olyan a színe mint egy hollownak (bár szerintem már olyan), de a keze meg a lába már nem emberi ekkora karmokkal.
Naplózva

"Every one of us is dead by birth. The end is always there, before the beginning."
SALVO
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84

(YOU'LL GET PWNED!!)


« Válasz #2729 Dátum: 09 márc 28, 17:23:31 »

hát a színe sztem emberi, mondjuk azt el is felejtettem, hogy lángol a keze is meg a lába is. Vagy az szőr?
meg sztem méretre nem változott csak most úgy van ábrázolva, hogy még nagyobbnak meg erősebbnek tűnjön.
de mind1 az a lényeg hogy iszonyat jól néz ki és durván erős lett megint.  Ördögi
Naplózva


     RAWR!!
Én nem félek a haláltól, csak nem szeretnék ott lenni, amikor megjön. Mosolyog
Oldalak: 1 ... 180 181 [182] 183 184 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!