24 szep 29, 23:37:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 184 185 [186] 187 188 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1702940 alkalommal)
0 Felhasználó és 105 vendég van a témában
csomolungma
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 40


« Válasz #2775 Dátum: 09 márc 29, 19:45:49 »

Úristen!! Szép kis nyakatekert elméletek vannak itt Isshinről (amik akár igazak is lehetnek...), most már lassan az lesz, hogy ő igazgatta Ichigo shinigami-útját és védte meg mindenféle rejtett veszélytől rejtett szuperképességeivel.  Pojén Azért, úgy manga+anime elején-közepén amilyen idióta egy ember, hát elég nehéz elképzelni valami komoly szereposztásban... de hajrá!  bow
Naplózva

Átlag három másodpercig tart amíg ezt az aláírást elolvasod.
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #2776 Dátum: 09 márc 29, 19:54:37 »

De pont ez a Bleach iróniája. Mindig a legidiótábbak a legerősebbek.
Vaizardok közül Shinji, espadák közül Stark míg a kapitányoknál Kyoraku(habár ez csak egyéni vélemény de sztem erősebb Yamánál) és ugyebár Isshin nameg Kisuke aki szintén elég vadul tolhatja.
Persze vannak kivételek nyílván ugye Aizen vagy Ryuken de azért elég nagy igazság hogy az idióták a legtápabbak(mert nyílván nem azok) Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 márc 29, 19:56:22 írta Den » Naplózva

SALVO
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84

(YOU'LL GET PWNED!!)


« Válasz #2777 Dátum: 09 márc 29, 19:55:09 »

Úristen!! Szép kis nyakatekert elméletek vannak itt Isshinről (amik akár igazak is lehetnek...), most már lassan az lesz, hogy ő igazgatta Ichigo shinigami-útját és védte meg mindenféle rejtett veszélytől rejtett szuperképességeivel.  Pojén Azért, úgy manga+anime elején-közepén amilyen idióta egy ember, hát elég nehéz elképzelni valami komoly szereposztásban... de hajrá!  bow

Végülis ezek logikus következtetések, meg lehet, hogy segített neki hiszen mint kiderült mindvégig tudta, hogy a fia shinigami  Gondolkozik
Lehet, hogy ő az a karakura szuperhős akit az előzetesben láttunk  Nevet
Naplózva


     RAWR!!
Én nem félek a haláltól, csak nem szeretnék ott lenni, amikor megjön. Mosolyog
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #2778 Dátum: 09 márc 30, 08:42:35 »

Ashen: a lelkek világa dologban, én is valami hasonlóra gondoltam. Ichigo Bankaijának az a lényege, hogy kicsi és emiatt a teljes erejét tudja használni. /Tudom mit jelent a primera, csak nem jutott hirtelen jobb szó az eszembe, ne akadj meg minden apróságon/


Isshinről majd kiderül, hogy ő az atyaúristen... Nevet Nevet
Az beba**na, ha ő lenne az a maszkos harcos Lehánylak
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #2779 Dátum: 09 márc 30, 15:31:01 »

Oké abban igazad van, amíg nem látunk színes oldalt addig lehet hogy, a maszkon kívül nem olyan a színe mint egy hollownak (bár szerintem már olyan), de a keze meg a lába már nem emberi ekkora karmokkal.

Hát meg valami elbaszott nagy szörösödési virust kaphatott el h igy megnőt a haja meg a csukloja se picit szörös Nevet. Egész véletlen pont oan haja van mint mikor teljesen hollowá vált, ugyanaz a hosszu haj, csak most nem shikaiba valtozott hlooowa hanem bankaiba.. bankaiba végülis midnig vékonyabb volt Nevet:D me nem oan buggyos cuccokba van, kb most is lehet ez van vele, meg nincs farka, vagyis nem látni h lenne neki, se elöl se hátul Nevet Nevet
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
SALVO
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84

(YOU'LL GET PWNED!!)


« Válasz #2780 Dátum: 09 márc 30, 15:42:23 »

Amikor a vaizardoknál változott át teljesen ott bankai van nála.
A kezei meg a lábai nem lehet, hogy lángolnak? Mert a mangában szinte mindig felfelé lobognak mintha égne.
Bár az avataromon megy egyértelműen szőr de az megy csak egy fanart.  Gondolkozik
Mondjuk mind1 az a lényeg, hogy iszonyat táposan néz ki.  Ördögi
Naplózva


     RAWR!!
Én nem félek a haláltól, csak nem szeretnék ott lenni, amikor megjön. Mosolyog
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #2781 Dátum: 09 márc 30, 16:09:55 »

Amikor a Vaizardoknál változott át a bankai csak a belső harcban van, kint még kard sincs nála, és kb. így néz ki csak nem szőrös, meg asszem ott nincs ilyen frizkója, meg szerintem szarva se..ergo tök máshogy néz ott ki, bár valaki belinkelhetne egy képet (sry. lusta vagyok végigkeresni a mangában)
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #2782 Dátum: 09 márc 30, 16:13:11 »

Én nem kutföböl beszélek amugy hanem visszaneztem, mondom h ien a haja Nevet Ott lobog mögötte könyörgöm Nevet. Szarva az nincsen, a bankai az a atalakulas utan a visszaalakulasnal jelent emg elötte shikaiba valtozott holowa nem bankaiba, abba visszavaltozott, máskülöjnben a belsö harcban is alapbol bankaiban kelett volna megjelennie Nevet.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #2783 Dátum: 09 márc 30, 16:20:31 »

bleachben mennyi rész lehet a manga és az anime közt, biztos kevesebb mint a narutonál mivel a bleachben még las noches van helyszínnek...
Naplózva

Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #2784 Dátum: 09 márc 30, 16:34:14 »

kb. 10-15 rész, de most filler lesz szóval, sajna még sokat kell majd várni, hogy képernyőn lássuk hollow Ichigo-t
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #2785 Dátum: 09 márc 30, 16:38:41 »

Engem különösebben nem érdekel az anime, tul soka  filler, de a mangában szeretném már látni Stark erejét bváá elvileg az ő ereje közel 1 szinten van Aizen tejes köcsögével..
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #2786 Dátum: 09 márc 30, 16:41:01 »

Ez a baj hogy amien közel van szerintem egy Bounto méretű fillert fogunk kapni.Anyira nem is baj ha jó lesz a sztorija mert ténleg mindenki érzi szerintem hogy ide kell filler mert máshogy nemtudják megoldani, pláne hogy a mostani mangák se valami tartalmasak tehát nemhogy 1 manga-2 rész de még az 1 manga-1 rész is elég vontatott lesz sztem de reménykedek hogy jól megoldják a harcokat mint például a Kenpachi vs Nnoitoránál: ott is sokkal uncsibb volt mangában szerintem és lám animébe egyik legjobb lett Mosolyog
Naplózva

kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #2787 Dátum: 09 márc 30, 17:18:37 »

Nekem izgalmasabb volt a mangában, bár nekem elég morbid a fantaziam, ezért annyira nem tetszett az animeben annyira, viszont a Grimmjowos rész az tetszett. A mozgása nagyon jo, a többit iennek képzeltem kb el Nevet.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #2788 Dátum: 09 márc 30, 18:25:30 »

Megnéztem, hogy néz ki mikor a Vaizardok edzik (Hiyori szépen beszart, amikor egy mozdulattal majdnem kinyírta Mosolyog ), hát ott nincs szarva, de van farka, viszont a hosszú hajat én nem láttam, meg "tetkós" a karja, viszont a szőr ott van.
Kell a filler, mert kb. 2 manga=1 rész lenne mozgalmas a mostani állás szerint, de ha olyan lesz az Amagai-os akkor megőrülök.
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #2789 Dátum: 09 márc 30, 18:56:54 »

De aztán hiyori bemérgelte magát és ő gyakta legtovább bent Hollow Ichit.Én bírom a kiscsajt Mosolyog
A Grimmjowos nekem is tetszett, az ütések súlyát szinte érezni lehetett Nevet
Még az Amagais vonal anyira nem volt rossz szerintem, nekem Luriakármi meg a bandája nemtetszett a sok szenvedésükkel együtt.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 184 185 [186] 187 188 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!