24 júl 02, 23:46:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 123 124 [125] 126 127 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1585450 alkalommal)
0 Felhasználó és 44 vendég van a témában
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #1860 Dátum: 08 szep 03, 21:31:52 »

Ne rinyáljatok már ennyire, nekem van egy olyan érzésem, hogy Kubo sensei eddig szándékosan nem ritkította meg a jók népes táborát, de most szerintem nagyon meg fogja tizedelni őket is. Pontosan

Először is ne haragudj nem rinyáltam maximum véleményt nyilvánítottam Mosolyog (ne vedd sértésnek) Másodszor szándék ide vagy oda jó ideje megy már a bleach és nyugodtan belefért volna eddig is egy vagy kettő akár több személy halála (na erről ennyi a véleményem)
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1861 Dátum: 08 szep 03, 21:38:17 »

Jól van na nem kell ilyen komolyan venni csak mondtam, de mondom most szerintem hullani fognak mint a legyek, bár a mostani fejezetekben sem halt meg senki az arrancarokon kívül pedig igazán elhullhatna valaki, mert ez így nem jó, hogy csak a rosszak hullanak. :/
Naplózva

MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #1862 Dátum: 08 szep 03, 22:41:04 »

Hulljanak csak a rosszak, Shinigamik már a szívemhez nőttek teljesen, és nem lenne jó, ha elveszítenénk közülök bárkit. Még Yumichikát is megkedveltem Nyelvesít Hát azt hiszem aki látta a mai Bleach részt lassan kezd körvonalazódni, hogy Amagai Taicho hogy lesz kiírva az animéből...
« Utoljára szerkesztve: 08 szep 04, 09:02:31 írta MoonTiger » Naplózva

Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #1863 Dátum: 08 szep 04, 16:08:41 »

Az az igazság nekem viszont annyira nem nőttek a szívemhez szvsz tele van a jók között idegesítő és fölös karakterekkel mint pl Yumichika és sorolhatnám
Naplózva
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #1864 Dátum: 08 szep 04, 16:40:22 »

Wáá, Bleach Movie 2!!
letölthető inneeen:http://www.nyaatorrents.org/
Ááá, mso töltöm és annyira izgulok, sztem ez már nem kamu!  Pojén Tökjó haamr kijött, pedig a mostani Bleach rész RAW-jánál reklámba vmi 10.-ét írtak mikor a DVD-t reklámozták, és aszittem h jövőhéten lesz csak! Erre várok közel 1 éve!  Pojén
Amm reklámba láttam vmit a Musical-ről is, de nem voltak beöltöve, hanem mindenki normális ruhában volt szal kivi vok mien lesz a Musical 2!  Nevet
Naplózva
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #1865 Dátum: 08 szep 04, 17:07:31 »

Szerintem meg kamu, ha subolják, akkor a Dattebayo kiteszi az oldalára, és én nem látom ott Mosolyog
Naplózva

Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #1866 Dátum: 08 szep 04, 17:26:34 »

De ahhoz előbb be is kell szerezniük Mosolyog de majd Handy elmondja tapasztalatait
Naplózva
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #1867 Dátum: 08 szep 04, 18:46:53 »

Neheem kamuu, msot nézem, csak kicsit szünetelek! =D Nyáá sztem naon jó, majd kiszedegetem belőle azt a sok cuki Hitsu képet =3 Most vok a felénél!  Mosolyog
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1868 Dátum: 08 szep 04, 19:09:53 »

Végre valami jó hír ikszdé már vártam a movie 2-öt, köszi az infót Handy. Nevet
Naplózva

Hiei
Vendég
« Válasz #1869 Dátum: 08 szep 04, 20:52:39 »

Ez a filler továbbra is tömény kiszámítható sz*r... hogy miért azért mert 2 ehetőség volt ami magától értetödött vagsy az a vén répa lesz Ichi ellenfele vagy a kapitány olyan nincs hogy ilyen könnyen vége legyenxDD.

Azt kaptam amit vártam csak még rosszabb tálalással ez a filler olyan szinten rossz hogy nem éri meg időt pocsékolni rá sajnos nekem van egy hülye szokásom akár milyen rossz egy anime ha elkezdem ill egy részt megnézek belőle akkor végig nézem ez az amiért ezt még hajlandó vagyok elviselnixDD.

Tömören ez a rész is egy határ ka*i voltxDD. Nem tudom lehet azt kéne csinálni ha fillert akarnak hogy találjon ki valami történetet a manga író amit később hozzá tud fűzni a mangához mondjuk vissza emlékezés ként vagy bármi de nnél csak jobb és minőségibb lehet!!!!

Aki azt mondja hogy ezek jó részek nem látta eddig a bleachet vagy csak hazudik magánakxDD.

Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #1870 Dátum: 08 okt 22, 15:06:24 »

No hát...Movie 2 nem volt rossz, bár olyan hatalmas nagyot sem adott, mint vártam. Mindenesetre jó volt egy kicsit bepillantani Hitsu lelkivilágába Mosolyog

Fillereket szererncsére nem néztem, amint látom, ezt jól is tettem. És szerencsére most csütörtökön meg folytatódik tovább az eredeti szál Noitorra-val éééééés Ken-channal! Nevet
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1871 Dátum: 08 okt 22, 22:49:45 »

Ritka: az új rész már kedden megjelent, mivel új időpontra tették át és már tuti, hogy van DB-s verzió is ikszdé Nevet

Egyébként a filler évad tényleg nem volt nagy szám de mindenképpen jobb volt mint a baunto-s fillerek, de tény, hogy már bőven megérett az idő arra, hogy visszatérjünk a manga eseményeire, bár a visszatérést ha lehet még bénábban oldották meg mint amikor átváltottak fillerekre. :/
Naplózva

balu01
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 90


« Válasz #1872 Dátum: 08 okt 24, 10:18:19 »

Én azt mondom inkább visszatekintések legyenek mint fillerek  Gondolkozik
Egyébként jövőhét kedden lesz adult Nel.  Kúl
« Utoljára szerkesztve: 08 okt 24, 10:19:33 írta balu01 » Naplózva
bero
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 771


« Válasz #1873 Dátum: 08 okt 24, 12:11:16 »

Sztem meg kábé csak így lehetett megoldani a dolgot, meg amúgyis az nagy volt, hogy Ichigo megjelenik Hueco Mundoban és Inoue is megjelenik és mutogattja neki a mangát.  Pojén
Meg sztem ez így jó, hogy visszaemlékezések vannak, mert én már néha azt se tudtam, hogy mi volt a fillerek előtt.
Így legalább megint képbe vagyok.  Mosolyog
Naplózva
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #1874 Dátum: 08 okt 24, 12:58:12 »

Mondjuk annyira nem voltka borzasztóak a fillerek se,bár nem néztem cska néhány részt Nevet
Viszont most visszatértünk a mangához,ez király,meg most a mangában is viszonylag érdekes dolgok történnek Nevet
Am.remélem megcsinálják animmében a Fordítsd vissza az ingát,vagy pörgessd mrá nem emlékszem,a vaizardost Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 123 124 [125] 126 127 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!