24 júl 03, 00:28:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 122 123 [124] 125 126 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1585546 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #1845 Dátum: 08 aug 29, 20:19:54 »

Hmm, én azon gondolkozom, hogyha a főkapcsi megüzente mindenkinek, hogy nézzék át a  Kasumiōji házat, akkor lehet h nem is fog Hitsu harcolni Amagaival, nem?  Neeem De rem nemígy lesz! >.<
Amm sztem se ölné meg, és sztem nemfog meghalni, csak elküldik azt csá xP mámint Amagait  Pojén
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 29, 20:24:11 írta Handy » Naplózva
Shinichi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1111

His royal highness


« Válasz #1846 Dátum: 08 aug 29, 20:44:54 »

Király fejezet volt Nevet
Kira nagy igazságot mondott.. amúgy gondoltam,h ez lesz a vége,hogy a szárnyát nehezíti le..
LEGYENMÁR ICHI VS. ULQUI! ICHI VS. ULQUI!!!
Naplózva
Oxygene
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 325



« Válasz #1847 Dátum: 08 aug 29, 22:36:09 »

Szerintem, még bemutatják a többiek harcát is, aztán lesz csak Ichi vs Ulqui Mosolyog szóval ha jól számolok, hátra van még Ikkaku, az a másik 69-es tetkós...mindig elfelejtem a nevét, és más nem... azaz összesen még 2 harc ha mázlink van, szal ilyen 5-6 fejezet és jön Ichigo vs Ulqui, +All vs  3 Espada xD
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 29, 22:38:36 írta Oxygene » Naplózva

"Aki megakar tenni valamit , az talál rá módot,aki nem, az talál kifogást..."
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1848 Dátum: 08 aug 30, 00:52:11 »

szerintem ez nem lesz ilyen egyszerű ráadásul ott vannak még a vaizardok akikről most azt se tudjuk melyik oldalon állnak igazából, szóval ezek a harcok még bonyolódni fognak ha ők is megérkeznek. Pontosan
Naplózva

Zato-7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 251


« Válasz #1849 Dátum: 08 aug 30, 01:00:49 »

Ó de kár, hogy nincs több Blíccs! (Remélem folytatja az animax) Az egyik kedvenc sorozatom. Nem hagyhatják abba  Neeem
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #1850 Dátum: 08 aug 30, 03:26:37 »

Hogy mivan ? ikszdé US Onnan töltsed és kezd el elölröl nezni könyörgöm ikszdé.. Animaxon nezni animet ?? nemár.. ikszdé Majd 10 év mulva esetleg.. Nevet De komolyan hanyszor lattal vért a bleachbe ? Nevet Mert csak h tudd csupan a cenzura miatt nicns benne vér amugy van Nevet. Bar még ott talan van is benne.. viszont 1 szer halottam chad hangjat.. köszönöm elég.. Ichigo meg Ass Kecsap ? Nemáá Nah tessen nezni us-röl bleachet Mosolyog.

Nah Blewach mangat akik olvassak tudjak ho 1 árva shinigami nem döglik meg.. és engem ez mar nagyon bosszant.. szerintem valameik hadnagy vagy valaki igazan meghalhatna a jok közül bárki.. mert ez mar nagyon gyerekes kezd lenni.. semmi izé izgalom nem lesz igy mar.. ha a jok nem halnak akkor mi ertelme.. haljon mar meg valameik... KÖNYÖRGÖM Bárki esetleg Hitsu vagy teszem azt Rukia vagy a csöcsös bögyös faros Orihime vagy akarki Fellem Ichigo is megfeküdhet csak valaki haljon mar meg könyörgöm. komoan még  a narutoba is halnak meg jok pedig az is 1 nagy happy end lesz. kéne nekik egy Joker 1 igazi bünözö aki elintezi a jokat és megrontja a vilagot kicsit, 1 kis chaos.. T_T
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
balu01
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 90


« Válasz #1851 Dátum: 08 aug 30, 08:40:20 »

Tegyük hozzá, hogy azóta Szevtlov Balázs hangja sokat mélyült, mióta adta Ash hangját, Jaydenként a Yugioh GX-ben hallhattuk, Chadként meg még szándékosan mélyített is a hangján, és szerintem elég jó hang, végülis Chad 15 éves lenne, japán hangja meg olyan mint egy 30 évesé kb  >.<#
Naplózva
balu01
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 90


« Válasz #1852 Dátum: 08 aug 30, 08:42:44 »

Szerintem, még bemutatják a többiek harcát is, aztán lesz csak Ichi vs Ulqui Mosolyog szóval ha jól számolok, hátra van még Ikkaku, az a másik 69-es tetkós...mindig elfelejtem a nevét, és más nem... azaz összesen még 2 harc ha mázlink van, szal ilyen 5-6 fejezet és jön Ichigo vs Ulqui, +All vs  3 Espada xD
Még ott van Rukia, Renji és Chad vs takarító osztag a nagy koponyás vezérrel.
Naplózva
Shinichi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1111

His royal highness


« Válasz #1853 Dátum: 08 aug 30, 12:32:38 »

Egyetértek kronosszal.. eddig csak Arrancarbácsik haltak meg..
bár úgyérzem megfog feleződni a kapitányok száma.. pölö Shunsui sztem meg fog halni... meg az öreg Yamamoto is..

balu no duplapost.
Naplózva
balu01
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 90


« Válasz #1854 Dátum: 08 aug 30, 16:07:12 »


balu no duplapost.
Bocsáss meg, pfff...  :/
Naplózva
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #1855 Dátum: 08 szep 03, 16:13:25 »

Mostanában újranézek pár Bleach részt, és elkezdtem agyalni egy dolgon. Vajon a vaizardok is kifejlesztették a ban kai-t? Hiszen anno shinigamiként captain és vice captain rangú volt minegyik...
Naplózva

Oxygene
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 325



« Válasz #1856 Dátum: 08 szep 03, 19:04:09 »

Hát több, mint valószínű, hogy tudják használni, ha már kapitányok voltak(nem lehet mindenki egy Kenpachi ) Mosolyog A vice captain-ok nem hiszem, hogy tudnának Bankaizni, bár kifejleszthették,idővel...de hát minek, ha csak a maszkot kell felvegyék és banzai... Mosolyog
Naplózva

"Aki megakar tenni valamit , az talál rá módot,aki nem, az talál kifogást..."
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #1857 Dátum: 08 szep 03, 20:05:37 »

Azért gondoltam vice captain-re is, mert elég elit egy társaság, és ha már Ikkaku + Renji tudja a Ban Kai-t, akkor ők miért ne? =) (Ikkaku meg még nem is Vice Captain, csak 3rd Seat)
« Utoljára szerkesztve: 08 szep 03, 20:06:11 írta MoonTiger » Naplózva

Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #1858 Dátum: 08 szep 03, 21:24:05 »

Hogy mivan ? ikszdé US Onnan töltsed és kezd el elölröl nezni könyörgöm ikszdé.. Animaxon nezni animet ?? nemár.. ikszdé Majd 10 év mulva esetleg.. Nevet De komolyan hanyszor lattal vért a bleachbe ? Nevet Mert csak h tudd csupan a cenzura miatt nicns benne vér amugy van Nevet. Bar még ott talan van is benne.. viszont 1 szer halottam chad hangjat.. köszönöm elég.. Ichigo meg Ass Kecsap ? Nemáá Nah tessen nezni us-röl bleachet Mosolyog.

Nah Blewach mangat akik olvassak tudjak ho 1 árva shinigami nem döglik meg.. és engem ez mar nagyon bosszant.. szerintem valameik hadnagy vagy valaki igazan meghalhatna a jok közül bárki.. mert ez mar nagyon gyerekes kezd lenni.. semmi izé izgalom nem lesz igy mar.. ha a jok nem halnak akkor mi ertelme.. haljon mar meg valameik... KÖNYÖRGÖM Bárki esetleg Hitsu vagy teszem azt Rukia vagy a csöcsös bögyös faros Orihime vagy akarki Fellem Ichigo is megfeküdhet csak valaki haljon mar meg könyörgöm. komoan még  a narutoba is halnak meg jok pedig az is 1 nagy happy end lesz. kéne nekik egy Joker 1 igazi bünözö aki elintezi a jokat és megrontja a vilagot kicsit, 1 kis chaos.. T_T

Egyetértek Nevet valahogy tényleg így van megfekhetne már valamelyik az általad felsorolt személyek közül bármelyik tökéletesen megfelel Rukia,Hitsu (az lenne vicces xD) akár a főhős is Nevet de ez így tényleg nem valami poén ez nem valami gagyi amerikai film....
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1859 Dátum: 08 szep 03, 21:26:39 »

Ne rinyáljatok már ennyire, nekem van egy olyan érzésem, hogy Kubo sensei eddig szándékosan nem ritkította meg a jók népes táborát, de most szerintem nagyon meg fogja tizedelni őket is. Pontosan
Naplózva

Oldalak: 1 ... 122 123 [124] 125 126 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!