24 máj 19, 17:36:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 428 429 [430] 431 432 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011566 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
daremo
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 39

Kagekage


« Válasz #6435 Dátum: 15 nov 26, 01:38:00 »

Nem hiszem, hogy megölte volna a saját lányát.
...
 A koporsóban ott volt, de ne feledd Iva hormongyümölcse képes átalakítani bárkit. Lehet, hogy csináltak egy Kuina másolatot. Amit linkeltem ott egy sérült emberről beszélnek. Nem halottról.
Mi van, ha Iva férfivá alakította Kuinát? Ez az én elméletem.

Az elmélet szép, de nekem van vele egy aprócska problémám: Miért tettek volna ilyet az apja tudta nélkül? Ha viszont tudott róla és Kuina valóban él és virul (esteleg férfibőrben igyekszik kivívni a legjobb kardforgató címet), akkor szerintem az apja nem adta volna oda a család régóta őrzött legjobb kardját Zorónak. Szerintem elég egyértelmű, hogy ha Kuina él és továbbra is fejleszti a kardforgató tudását, akkor nála kéne lennie a kardnak, hiszen eleve az övé volt, az ő öröksége. Ehelyett Zoro rohangál vele.
Aztán még a végén Shanks 2 lesz belőle.. smirksweat
(értem ezalatt a 'majd megmérkőzünk és visszaadod a cuccomat' sztorit)
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 26, 01:39:51 írta daremo » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6436 Dátum: 15 nov 26, 07:31:18 »

Nem lehet, hogy a mester hallani se akart arról, hogy Kuinából férfi legyen? Simán kitagadhatta érte és elvehette a kardját. Onnantól számára halott volt.
Az is lehet, mivel Kuina nem tűnt hülyének, így oldották meg, hogy Zoro ne kövesse és keresse őt. Plusz ez motiválta is Zorot.
Amúgy szerintem elengedte Kuinát az apja, de előtte motiválta egy picit és rommá verte ezért sérült meg. Ha ismerte Ivát tudta mi a képessége. Kuina később eltudja dönteni, ha a határait feszegeti, hogy vállalja-e a hormongyümölcs által nyújtott lehetőséget vagy sem.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #6437 Dátum: 15 nov 26, 13:36:29 »

https://www.youtube.com/watch?v=enTYXHQjcH0

Ez a témához kapcsolatos videó. Nekem eléggé meggyőző volt mikor még néztem amikor kijött.

Amúgy mit szóltok a Mink Tribe fura erejéhez?
Van egy pár észrevételem:

Itt Zoro kardjánál elektromosság látható, amint összeütközik az ugribugrival.
http://www.mangatown.com/manga/one_piece/v69/c804/17.html

Hogy képes ekkorát ugrani?
http://www.mangatown.com/manga/one_piece/v69/c805/6.html

Itt is látható elektromosság.
http://www.mangatown.com/manga/one_piece/v69/c805/11.html

A következő oldalon meg is kérdezték miért nem hat Luffyra az ''Electro''.

Na én nekem az jutott eszembe, hogy mi van ha ez a new world skypea-ja. Bár nem is kell az legyen, de a lényeg ez:
http://onepiece.wikia.com/wiki/Dials

Szerintem ők is ilyen Dialokat használnak.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6438 Dátum: 15 nov 26, 14:19:24 »

Nem akarok lelombozó paraszt lenni, de ezeket a felvetéseket / észrevételeket egytől egyig írta már itt egy, vagy több ember. Mosolyog
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
felixgotrek
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #6439 Dátum: 15 nov 26, 15:02:52 »

Most kajak nincs már megint új fejezet? :/
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #6440 Dátum: 15 nov 26, 15:11:44 »

Nem akarok lelombozó paraszt lenni, de ezeket a felvetéseket / észrevételeket egytől egyig írta már itt egy, vagy több ember. Mosolyog

Ritkán szoktam olvasni a témát. Nem szeretek sokat olvasni amúgy sem. Lehet, hogy ez az oka amiért nem láttam ezt a feltevést.

Viszont remélem új Dial lehetőségeket kapunk mert elektromosságot még nem láttunk, vagyis tudjuk hogy vannak Enel miatt. Azt hiszem az ő hajóját is ez tartotta az égbe? Nagyon rég néztem.

Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6441 Dátum: 15 nov 26, 15:32:27 »

Letartoztattak pár embert, akik a rawokat szolgáltatták. Ezért késnek a mangák két hete.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #6442 Dátum: 15 nov 26, 16:47:31 »

Hmm érdekes észrevételek, de ha tényleg ilyen erősek az állatok, akkor pl Wanda miért nem ugrott fel az égbe, miért kellett külön megkérnie Carrot-tot? Sztem nem kizárt h Carrot gyümölcshasználó és van valamilyen képessége amit még nem tudunk.

Ha nem gyümihasználó, akkor valami iszonyaterős karakter lehet.
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 26, 16:48:30 írta jasek89 » Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #6443 Dátum: 15 nov 26, 17:12:26 »

Nem valami ünnep van most Japánban? Én azt hittem, azért nem jön ma fejezet, de akkor van rá esély, hogy megkapjuk még a héten?
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #6444 Dátum: 15 nov 26, 17:53:49 »

Mangaminten mar fent van a raw 5 oraja Mosolyog ugy hogy lesz ma, mangapandan elég hamar fent szokott lenni érdemes azt nézni szerintem .
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #6445 Dátum: 15 nov 26, 20:02:37 »

Mangaminten már kint volt egy 1 oldalas raw kostoló már tegnap is. Ettől függetlenül, ha amit Hiei  mond igaz, akkor csúszni fog a kiadás. Ugyan ez lehet pl a Bleachnél is.

Az utóbbi pár évben úgy is kedd-péntek közt csúszkált a kiadási nap, pár hónaponta. Így türelmes vagyok.

A Mink törzs szerintem nem Dialokat használ, hanem szimplán a Haki olyan oldalait amit nem ismerünk.
A hakit Rayleigh tanítása szerint 3 csoportba tudjuk osztani, viszont a csoportokon belül lehetnek vállfajok.
Pl: Az észlelés színe hakinak már megismertünk minimum 2 irányát. Az egyik, amikor megérzed, hogy mit fog történni, a másik, hogy az adott területen közeledben lévőket érzed. A csoport ugyan az, még is más a vonás. A mink törzs amit csinál, azt a fegyverkezés színe haki csoportba raknám.


Azért gondolom ezt mert már Marinfordban is a Fehérbajusz szövetségesei közt is voltak hasonló lehetőségek.  Én nem gondolnám, hogy pl http://onepiece.wikia.com/wiki/McGuy elektromos kardot használna, hanem a Hakinak lehet elementális oldala is. Írja is a wiki, hogy "Whether this ability stems from a Devil Fruit, a Dial, or another method is currently unknown.". A lehetősége megvan.
Naplózva
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #6446 Dátum: 15 nov 26, 20:39:14 »

Azért gondolom ezt mert már Marinfordban is a Fehérbajusz szövetségesei közt is voltak hasonló lehetőségek.  Én nem gondolnám, hogy pl http://onepiece.wikia.com/wiki/McGuy elektromos kardot használna, hanem a Hakinak lehet elementális oldala is. Írja is a wiki, hogy "Whether this ability stems from a Devil Fruit, a Dial, or another method is currently unknown.". A lehetősége megvan.
Lel,erről teljesen megfeledkeztem. Ez egy ügyes észrevétel volt Duu. Csak  az gond,hogy Sanji aki tűz elemet alkalmaz régen nem tudott hakit használni.(Amikor még régen The Enies Lobbynál  használta elsőnek).Szerintem ez csak egy alap technika. Semmi köze nincs a hakihoz.
Egyszer az elefántnál,most itt.Bocsi smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 26, 20:40:27 írta Dungeon Lord » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6447 Dátum: 15 nov 26, 20:41:47 »

Mcguy már nekem is eszembe jutot,de nem tudtam kapcsolatba hozni a Minkekkel így a hasonlóságot kizárnám. Viszont, hogy az elektromosság Haki egy formája lenne? Azt se tartom túl valószínűnek. Azért a haki így is elég erős hát, ha még elementális képességet is képes adni.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6448 Dátum: 15 nov 26, 21:00:35 »

Ma talán hálát adnak fordítóék azért késnek a mangák, a letartóztatós dolgot már 1-2 hete letudták azt hiszem.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6449 Dátum: 15 nov 27, 07:29:11 »

Még mindig nincs kint normális raw. Ezért nincs manga. Ami manga minten van alkalmatlan szerkesztésre. Ennyi csapatól már rég megcsinálta volna valaki ünnep ide vagy oda.

Itt is van.

http://www.mangapanda.com/one-piece/808

Érdekes lesz Kaidou bagázsa. Ez Jack is egy egyszerű embernek tűnik. Egy vonallal lehet majd jellemezni harc, harc, harc és még több harc. Kaidou is ilyennek tűnik. Nem is lenne baj, mert jól esne egy könnyed boss, akivel nincs semmi komplikáció meg mellé beszélés csak ütni kell mint a répát.
Ezt leszámítva is van egy olyan érzésem, hogy Kaidouval jóban lesz Luffy. Persze előbb elverixD
Ceasar meg egyre több jelentőséggel bír. Egyre inkább hiszek benne, hogy a manga végéig velük fog maradni. Hozzá teszem amennyire utáltam, most annyira kedvelem valamiért.
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 27, 09:29:08 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Oldalak: 1 ... 428 429 [430] 431 432 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!